Наша школа приймає з 1 вересня 2018 року в обох курсах участь. В курсі за вибором «Основи енергопостачання та енергозбереження» приймають участь 25 учнів з 6 класу, 7 класу та 8 класу. В курсі за вибором  «Абетка з основ житлово-комунального управління» приймають участь 11 учнів 10 класу та 11 класу.

На даний момент діти проходять курс успішно.

Під час участі в проекті наша кола приймає участь в «Конкурсі з економії електроенергії».

Подальше впровадження програми відбувалося на якісно новому рівні в рамках Проекту ДТЕК «Енергоефективні школи» впродовж останніх п’яти років. За цей час удосконалено структуру та оновлено навчально-методичне забезпечення Проекту. Зокрема, для курсу за вибором «Основи енергопостачання та енергозбереження», що є основною складовою Проекту, розроблено програму та навчальний посібник «Про енергопостачання та енергозбереження для майбутнього споживача» для учнів 6-8 класів, які отримали гриф МОНУ.

Програма курсу та навчальний посібник для учнів 9-11 класів «Абетка житлово-комунального управління» також мають гриф МОНУ.

Даний проект можна проходити за двома курсами за вибором:

-        для 6-8 класів «Основи енергопостачання та енергозбереження»,

-        для 9-11 класів «Абетка з основ житлово-комунального управління».

Інноваційний Проект «Енергоефективні школи: нова генерація» є одним із найуспішніших освітніх проектів з енергоефективності в Україні.

Головна мета Проекту:

·       виховання свідомих споживачів, які розуміють технічні та фінансові проблеми виконавців житлово-комунальних послуг та своїми діями підтримують їх: економно споживають енергетичні й інші ресурси та своєчасно за них сплачують;

·       формування відповідальних власників своєї квартири та будинку, лідерів енергоефективності, активних та мотивованих знавців житлово-комунальної грамоти.

Серед завдань проекту – сприяння розширенню можливостей зацікавлених сторін для ефективного інвестування в енергоощадні проекти в секторі житлових та громадських будівель, розповсюдження кращих практик реалізації заходів з енергозбереження, застосування нових енергоефективних технологій, обладнання та матеріалів.

          Над упровадженням Проекту працює Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» (ВБО ІМР).

Енергоефективність — ефективне (розсудливе) використання енергетичних запасів. Використання меншої кількості енергії для підтримання того ж рівня енергетичного забезпечення будівель або технологічних процесів на виробництві. Ця галузь знань перебуває на стику інженерії, економіки, юриспруденції і соціології.

На відміну від енергозбереження (заощадження, збереження енергії), головним чином спрямованого на зменшення енергоспоживання, енергоефективність (корисність енергоспоживання) — доцільне (ефективне) витрачання енергії.

Для населення— це значне скорочення комунальних витрат, для країни — заощадження ресурсів, підвищення продуктивності промисловості і конкурентно здатності, для довкілля — обмеження викиду парникових газів в атмосферу, для енергетичних компаній — зниження витрат на паливо і необґрунтованих витрат на будівництво.