ЗНО - 2023

Повідомляємо, що 01 лютого розпочато реєстрацію осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, що триватиме до 5 березня 2021 року.


Звертаємо увагу на те, що заклад освіти формує списки осіб, які проходитимуть державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти у формі зовнішнього незалежного оцінювання (далі – Список), і надсилає його та комплекти реєстраційних документів випускників закладу до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.


Сформувати Список можна самостійно або за допомогою функції експорту даних (вкладка «Реєстр карток») до формату електронної таблиці в програмі Excel (далі – Таблиця).


Перед відправленням документів рекомендуємо перевірити правильність оформлення Списку (наявність номера та дати видачі, підпису керівника, печатки закладу). Зауважимо, що кількість комплектів реєстраційних документів має відповідати кількості випускників, зазначених у Списку.


Ви можете надсилати Cписки та комплекти реєстраційних документів частинами залежно від того, як випускники подаватимуть їх до закладу. Радимо не відкладати подання комплектів реєстраційних документів до регіонального центру оцінювання якості освіти на останні дні.


Звертаємо увагу, що відповідно до Календарного плану підготовки і проведення в 2021 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти формування та відправлення комплектів реєстраційних документів випускників, які складатимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання, має бути завершено 1 березня 2021 року.


Просимо періодично аналізувати стан реєстрації випускників Вашого закладу освіти (вкладка «Інформація про результати реєстрації»).


Якщо в закладі освіти є випускники, які через поважні причини не отримали паспорт громадянина України, то до регіонального центру оцінювання якості освіти необхідно подати клопотання (зразок), у якому має бути вказана причина, через яку учень не зміг отримати паспорт громадянина України.


Радимо також ознайомитися з Порядком проведення державної підсумкової атестації.


14.02.2020 відповідальною особою Чуприною М.В. проведено урок реєстрації, на якому учні ознайомилися з інформаційними ресурсами сайтами Українського ЦОЯО та Харківського РЦОЯО. Доведено інформацію до учнів 11 класу про особливості проходження та реєстрації зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

03.02. 2020 року у Чернеччинському НВК відповідно до листа Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти від 20.01.2020 № 10/01-25/27 «Про підготовку до проведення реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання 2020 року» та листа Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти від 20.01.2020 №46/10-10 «Про реєстрацію на ЗНО-2020»  було проведено вчителем Бортнік Л.І. урок інформатики для учнів 11 класу з використанням презентаційних матеріалів ХРЦОЯО. Під час уроку учні виконали практичні завдання, що були розміщені у "Методичних рекомендаціях".

Результати моніторингу якості освіти ЗНО у 2019 році:

Зовнішнє незалежне оцінювання 2018.docx

Порівняльні таблиці з ЗНО 2018

ОСНОВНЕ ПРО ЗНО-2019

Відповідно до проекту Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України, 2019 року для вступу до закладів вищої освіти зараховуватимуть результати зовнішнього незалежного оцінювання 2017, 2018 та 2019 років. З англійської, іспанської, німецької та французької мов прийматимуть результати 2018 та 2019 років.

Реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 18 березня 2019 року.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з математики і завершиться 13 червня тестуванням з хімії. 

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ЗНО – 2019 

МАТЕМАТИКА                                                      21 травня

УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА              23 травня

ІСПАНСЬКА МОВА                                               27 травня

НІМЕЦЬКА МОВА                                                27 травня

ФРАНЦУЗЬКА МОВА                                          27 травня

АНГЛІЙСЬКА МОВА                                           28 травня

ФІЗИКА                                                                     30 травня

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ                                               04 червня

БІОЛОГІЯ                                                                 06 червня

ГЕОГРАФІЯ                                                              11 червня

ХІМІЯ                                                                         13 червня

Державна підсумкова атестація у формі зовнішнього незалежного оцінювання

Для випускників закладів загальної середньої освіти 2019 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію за шкалою 1–12 балів. Першим обов’язковим предметом ДПА є українська мова і література (частина з української мови). Другим – за вибором випускника: математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття). Третій предмет випускники обирають самостійно із запропонованого вище переліку.

Також 2019 року державну підсумкову атестацію з української мови і літератури, математики або історії України у формі зовнішнього незалежного оцінювання проходитимуть учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які 2019 року здобудуть повну загальну середню освіту.


Установлення «порогового бала»

Для визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року з кожного предмета буде встановлено «пороговий бал», тобто та кількість тестових балів, яку може набрати мінімально підготовлений абітурієнт. Засідання з визначення порогового бала транслюється онлайн. У 2019 році пороговий бал з математики, української мови і літератури, фізики буде визначено до 13 червня, з іноземних мов, біології – до 19 червня, з історії України, географії, хімії – до 24 червня.  Учасники тестування, які не подолають «поріг», не зможуть використати результат зовнішнього оцінювання з цього предмета для вступу до закладів вищої освіти. Усі абітурієнти, результати яких будуть не нижчими від «порогового бала», отримають оцінку за шкалою 100–200 балів і матимуть право брати участь у конкурсному відборі під час вступу на навчання.