Головна сторінкаВи зайшли на персональний сайт 

учителя -логопеда

ДНЗ № 128 "Сонечко" міста Миколаєва

Петрової Тетяни Валеріївни
Шановні матусі й татусі,

якщо Ви зайшли на мій сайт, значить,
Ви дбаєте про майбутнє своєї дитини.

Мрія всіх батьків - виростити свою дитину активною, гармонійно розвиненою людиною. Ця мрія здійсненна, тільки батькам потрібно докласти досить зусиль і пам'ятати: Ваш малюк найкращий.

Моя мета - допомогти батькам розібратися в мовних порушеннях і популярно пояснити основні принципи та методи їх корекції і профілактики. Адже легше попередити порушення мови, ніж потім витрачати час на їх виправлення.

Кожна дитина проходить в розвитку певні етапи , кожен з яких має свої  особливості і знання цих закономірностей розвитку і симптомів мовленнєвої патології дозволять Вам надати дитині необхідну допомогу, підтримати її і подарувати радість пізнання себе і навколишнього світу.

Розділ «Коли слід звернутися за допомогою до фахівця» допоможе Вам проаналізувати розвиток Вашого малюка і правильно вибрати фахівця для надання йому своєчасної допомоги.

В розділі « Розвивальні ігри » Ви знайдете різноманітні ігри та вправи, що допоможуть Вам сформувати правильні мовні навички та вміння, розвинути пам'ять, увагу, мислення, дрібну моторику, а так само просто урізноманітнять дозвілля Вашого малюка.


Якщо Вашій дитині поставлений діагноз логопедом, дефектологом, неврологом, Ви можете заглянути в «Словничок» та ознайомитися зі структурою даного порушення.


Comments