Strona główna‎ > ‎Grupy.‎ > ‎

1. DOSTAWCYWitaj w strukturze Grupy - handlujemy24.pl. Jesteś w strefie informacyjnej dla DOSTAWCÓW do Grupy.


Zanim dostarczysz, koniecznie przeczytaj.

UWAGA!!! - 
CHMURA

- Strony struktury optymalizowane tylko do przeglądarki Chrome. (Dlaczego - przeglądarka Chrome...?)

W przypadku używania innych przeglądarek należy je właściwie skonfigurować, w innym przypadku generowane w środowisku dane, jak treść, widzety, bazy danych, mapy, formularze, inne narzędzia, itd, itp., mogą być niekompletneniedostępne w całości lub mogą wyświetlać się niepoprawnie, a w nie których skrajnych przypadkach mogą wyświetlać się z błędami a nawet mogą i spowodują blokadę systemu, gdy np. korzystasz z rozwiązań technologicznie przestarzałych, jak: Widows 98, czy Windows XP. 

Strefa  dla potencjalnych DOSTAWCÓW towarów lub usług do Grupy - handlujemy24.plgeneruje sporą dawkę różnych informacji, które bez poparcia praktycznym działaniem z Grupą, są dla przeciętnego odwiedzającego tę strefę abstrakcją, dlatego zachęcamy do analizy tekstu, który po zapoznaniu się ze szczegółami pozwoli zrozumieć - czym jest strefa, po co tworzymy strefę dla Dostawców?

Od czego zacząć dostawę do Grupy?
Zacznij od rejestracji podmiotu, który reprezentujesz - rejestruj się jako DOSTAWCA, a po zarejestrowaniu Danych czekaj aż Grupa odpowie i udzieli dalszych instrukcji.

Struktura dla Dostawców - co na początku współpracy?

To jest Mapa handlowa Grupy - handlujemy24.pl - jest to Demo Mapy.
Gdy zostaniesz jako DOSTAWCA dopuszczony do dostaw w Grupie, otrzymasz taką mapę w swoim spersonalizowanym środowisku.
Znajdziesz na Mapie przykładowo siebie - DOSTAWCĘ  oraz różne przypięte do Mapy pinezki w/g kolorów, czy graficznych znaków, które oznaczają określone Grupy potencjalnych DOSTAWCÓW - Pośredników handlujących w Grupie lub ostatecznych ODBIORCÓW, którzy już w
Grupie handlują i są zainteresowani Twoimi dostawami. 
O szczegółach jak wykorzystać Mapę dowiesz się współpracując z Grupą.

Informacja zawarta w tej strefie dot. Tych co trafili do strefy pierwszy raz i Tych, którzy są już zarejestrowani w Katalogu Głównym, tym samym uzyskali dostęp do struktury upublicznionej, jednak jeszcze nie przeszli wdrożenia. Strefa informuje jak do Grupy dołączyć, jak ze struktury korzystać, jak strukturę wykorzystać w procesach kupna, sprzedaży, dostawy, odbioru, przychodu, czy rozchodu. 

Pamiętaj dostęp do struktury nie jest świadectwem - potwierdzeniem wejścia, czy wejściem w struktury Grupy zakupowo - sprzedażowej - handlujemy24.pl. Rejestracja Danych jest jedynie przyjęciem zaproszenia. 

Zaproszenie.

Wyprodukowałeś, zaimportowałeś towar, jesteś DOSTAWCĄ towarów do Grupy.
Wprowadzasz towar na rynek jako np. wyłączny Przedstawiciel?
Oferujesz usługi, jesteś DOSTAWCĄ usług?
Dołącz już teraz - przyłącz się do Grupy Dostawców w Grupie - handlujemy24.pl.
Do Grupy DOSTAWCÓW w Grupie - handlujemy24.pl dołączysz tylko wówczas, gdy występujesz do Grupy z ofertą jako tzw. pierwsza ręka. 
Jeśli jesteś pierwszą ręką - witaj w Grupie, witaj w strefie informacyjnej dla DOSTAWCÓW do Grupy - handlujemy24.pl
Aby do Grupy dołączyć i pierwszy raz dostarczyć towar bądź usługę, czy informację - czytaj dalej lub zarejestruj podmiot. i czekaj na dalsze instrukcje. 
Pomoc - 691476873 - Admin struktury

Zapytanie ofertowe.

Dostawco!!! Chcesz sprzedać Grupie towar lub usługę?
Szukasz ODBIORCÓW, chciałbyś wyzwolić szeroki popyt na oferowany przez siebie produkt, czy usługę, chcesz sprzedawać równolegle do już zagospodarowanego przez siebie rynku - chcesz budować rynek od podstaw - dołącz do tej Grupy - dołącz do Grupy DOSTAWCÓW w Grupie - handlujemy24.pl

Struktura dla Grup - Dostawców.

Strukturę tworzą Strefy.
Każda struktura w postaci Strefy, tworzy unikatowy rynek.
Znajdujemy w strukturze poszczególne Strefy dla Dostawców, dla Pośredników, czyli Dostawców i Odbiorców oraz Strefy handlowania przeznaczone dla Odbiorców.


W Grupie możesz być i DOSTAWCĄ  - Strefa dla Grupy DOSTAWCÓW i ODBIORCĄ - Strefa do Grupy ODBIORCÓW, czyli będąc Dostawcą do Grupy, możesz też z Grupy odbierać, czyli będąc już Dostawcą, możesz też być w Grupie Odbiorcą.
W strefie dla Grupy ODBIORCÓW możesz być tylko ODBIORCĄ.

Strefa - Grupy.

Jeśli już wiesz kim są DOSTAWCY do Grupy i kim mogą być ODBIORCY  w Grupie, warto poznać szczegóły, jak Grupa klasyfikuje DOSTAWCÓW?

Podział jest ściśle związany z siłą oddziaływania DOSTAWCY na zarządzany przez Grupę rynek.
Dlatego Grupa dokonała podziału dla Dostawców w/g kryteriów.
DOSTAWCA - kim jest z reguły?
Z reguły po zarejestrowaniu Danych Dostawca nic nie znaczy dla Grupy, gdyż nikt z takim Dostawcą do Grupy nie współpracuje.
DOSTAWCA - czynny - kim jest z reguły?
Z reguły po zarejestrowaniu Danych Dostawca czynny, to taki Dostawca z którym w ramach działania Grupy przeprowadzona została co najmniej jedna udana transakcja.
DOSTAWCA - strategiczny - reguła jest jedna.
Jeśli osiągniesz poziom, status Dostawcy strategicznego do Grupy stajesz się jedynym Dostawcą danego towaru, usługi, czy Grupy towarów oraz usług.

Aby skutecznie dołączyć do Grupy DOSTAWCÓW - wypełnij formularz rejestracyjny i czekaj na dalsze instrukcje.

To jest formularz, który w Grupie nazywamy "Katalog Główny" Dopisują się do Katalogu wszyscy. 
Wpis traktujemy niczym Newsletter.
Wpisanie Danych pozwala przeprowadzić analizę potrzeb pod kontem zapotrzebowania w Grupie i aktualnych możliwości od strony Dostawcy, dlatego wpis sprzed kilku miesięcy a nawet sprzed kilku tygodni, jest traktowany jako nieaktualny.
Masz do zaoferowania produkt, usługę, chcesz przekazywać do Grupy ważne informacje - rozpocznij dostawę od wpisu do "Katalogu Głównego" Wypełnij formularz dokładnie i czekaj na dalsze instrukcje z Grupy

GRUPA - HANDLUJEMY24.PL - DOSTAWCY. Jesteś producentem, importerem, chcesz za pośrednictwem Grupy sprzedać - zostać DOSTAWCĄ w Grupie - zarejestruj podstawowe dane.


Przed rejestracją koniecznie przeczytaj.

- kogo dziś, jutro lub w przyszłości szukamy?
- jakich towarów, których DOSTAWCÓW?
- a może zechcesz z nami współpracować na szczególnych zasadach i warunkach? 


Oto przykład Grup branżowych do których zapraszamy DOSTAWCÓW.
Jeśli widzisz daną Grupę kliknij wybierając nazwę - zobaczysz asortyment.
Wybierasz asortyment i po przeładowaniu struktury - wyświetli się strona magazynu, który to wygeneruje formularz rejestracyjny .
Rejestrujesz swoje podstawowe Dane dot. firmy, przy okazji wprowadzając do formularza podstawowe parametry oferowanego towaru lub usługi.

Jakich Grup DOSTAWCÓW szukamy?

Na te i inne pytania dot. działalności DOSTAWCÓW w Grupie, odpowiadamy w formie zapytań bezpośrednich, w formie kampanii e-mailingowych "Kupię" oraz w formie kampanii ogłoszeniowych - Ogłoszenia widoczne na tablicy informacyjnej - Kalendarium., które w formie upublicznionej są jedynie przykładem potrzeb, ale nie koniecznie odzwierciedlają aktualne potrzeby poszczególnych Grup tworzonych pod zakup w Grupie - Grupy zakupowe. Aby do Grupy DOSTAWCÓW w Grupie - handlujemy24.pl dołączyć skutecznie wystarczy podstawowy wpis.
Wpisu dokonujemy poprzez rejestracje podstawowych danych podmiotu dostarczającego towar.
- zarejestruj się jako DOSTAWCA i czekaj na dalsze instrukcje.
Przed rejestracją poznaj szczegóły na temat Stref współpracy, które pozwolą przeprowadzić proces rejestracji poprawnie.

W uzupełnieniu informacji o strefie dla DOSTAWCÓW...Budowana struktura Grupa - handlujemy24.pl dostępna jest dla ogółu na zasadzie dni otwartych.

Pozostały czas struktura zawsze jest zamknięta.

Zamykamy strukturę dlatego, że rozumiemy mechanizmy rynkowe i tworzymy rynek dla siebie dla Grupy a nie dla konkurencji.
1. Całą strukturę widzą Ci co nią zarządzają - np. admin struktury - oraz poszczególni Sygnatariusze, założyciele własnych Grup lub poszczególnych Grup oczekujących do zagospodarowania.

Podział na Grupy.

Grupę - handlujemy24.pl dzielimy na Grupy:
Grupa podstawowa.

1 - DOSTAWCY,
2 - DOSTAWCY i ODBIORCY,
3 - ODBIORCY,
4 - Grupy zakupowe oraz Grupy sprzedażowe
5 - Grupy - magazynów i umieszczanych w magazynach Grup - towarów.
2. Pozostali widzą tylko tę część struktury, która została lub okresowo jest upubliczniona oraz te fragmenty struktury, które po przez proces analizy wpisu (rejestracji) zostały ściśle do nich przypisane.
Pisząc bardzo krótko i obrazowo - ta część witryny - struktury Grupy widoczna jest na zasadzie, "Ty widzisz w tej strukturze to co jako Grupa - handlujemy24.pl chcemy Ci pokazać"
Do pozostałych Grup nie masz dostępu. Aby uzyskać do innych Grup dostęp musisz o dostęp wystąpić.
Dostępu udziela administrator Grupy - handlujemy24.pl na wyraźny sygnał - np. wyrażoną zgodę lub zapytanie przez Sygnatariusza - założyciela danej Grupy zakupowej lub sprzedażowej, bądź na podstawie analizy dokonanego wpisu do Katalogu Głównego
Przykład praktyczny.
Ta strefa pokazuje Grupę towarową.
Oznacza to, że do takich Grup szukamy DOSTAWCÓW.
Jeśli jesteś DOSTAWCĄ z tej Grupy towarowej - kliknij w link i zapoznaj się ze szczegółami działań dla tej Grupy DOSTAWCÓW.
Aby do danej struktury dołączyć i przejść do poszczególnych Grup i przypisanych do nich stref magazynowania oraz stref handlowania, wybierz z listy widoczną dla Ciebie Grupę.
Jeśli widzisz tylko jedną - własną Grupę oznacza to, że jesteś DOSTAWCĄ tylko do tej Grupy. 
 lub tę strukturę do której masz już dostęp i postępując zgodnie z procedurą składania zamówień bądź realizacji dostaw, rozpocznij handlowanie.
Handlowanie polega na wprowadzaniu Danych do poszczególnych stref na zasadzie.
1. Gdy chcesz sprzedać Grupie (DOSTAWCA).
Wybierasz widoczną strukturę, wypełniasz stosowny formularz i czekasz na reakcję Grupy.
Jeśli jej nie ma natychmiast (tuż po wprowadzeniu Danych nie otrzymujesz żadnych zapytań) oznacza to że Twoja oferta jest analizowana, a reakcja z Grupy nadejdzie z chwilą, gdy będzie zapotrzebowanie.
Zapotrzebowanie trafi do Ciebie za pośrednictwem e-mailingu w formie zapytania - kupię oraz potwierdzone będzie ogłoszeniem na tablicy ogłoszeń.

Jeśli stwierdzisz, że zapytanie "Kupię" dot. Twoich produktów, jak najszybciej reaguj na ogłoszenie.
Z praktyki naszej Grupy wynika, że reakcja w formie odpowiedzi w ciągu 5 minut pozwala sprzedać w 90% przypadków.

Lista DOSTAWCÓW w/g GRUP branżowych. Wybierz Grupę i szukaj w strukturze reprezentowaną przez Ciebie firmę.STRUKTURA - CHMURA GRUPA - DOSTAWCY

Struktura - Grupy - Odbiorcy

Po co przepłacasz, kiedy u nas z Grupą  - Rękawice kupisz tę rękawice zdecydowanie taniej!!!
grupa_handlujemy24_pl

CHMURA dla GRUPY - HANDLUJEMY24.PL - DOSTAWCY

Grupa - handlujemy24.pl Tablica ogłoszeń

Podstrony (21): Wyświetl wszystko
Comments