Strona główna‎ > ‎

Poznaj zasadywww.handlujemy24.pl
Witaj w Strukturze Grupy - handlujemy24.pl Jesteś w strefie upublicznionej, informacyjnej - Poznaj zasady. Strefa informuje - jak działamy w Grupie, kim jesteśmy, co tworzymy, co oferujemy, jakie niesiemy korzyści, czego od Ciebie oczekujemy?

Prosimy w imieniu Grupy zapoznaj się ze strefą dokładnie i jeśli uznasz, że warto do Grupy dołączyć - rejestruj podmiot.
Za wejście, za rejestrację i przystąpienie do Grupy nie są pobierane żadne opłaty. Zanim jednak dołączysz zapoznaj się ze strukturą.


UWAGA!!! - CHMURA!!!

Strony struktury optymalizowane tylko do przeglądarki Chrome. (Dlaczego przeglądarka Chrome?) W przypadku używania innych przeglądarek należy je właściwie skonfigurować, w innym przypadku generowane w środowisku (Chmura) dane, jak treść, widzety, bazy danych, mapy, formularze, spotkania oraz inne narzędzia, itd, itp., mogą być niekompletneniedostępne w całości lub mogą wyświetlać się niepoprawnie, a w nie których skrajnych przypadkach mogą wyświetlać się z błędami a nawet mogą i spowodują blokadę systemu, gdy np. korzystasz z rozwiązań technologicznie przestarzałych, jak: Windows 98, czy Windows XP, a od pewnego czasu nawet Windows 7, 8, 9 itd. 

Jeśli mimo wszystko uznasz, że przed przystąpieniem do Grupy warto doprecyzować szczegóły własnej wiedzy - dzwoń już teraz - 691476873, odpowiemy na każde nurtujące pytanie. Jeśli lubisz korzystać z nowych technologi i np., wykorzystujesz w kontaktach z rynkiem aplikacje typu - komunikatory, informujemy, że w Grupie - handlujemy24.pl, preferujemy i najczęściej korzystamy z połączeń po przez aplikacje Meet - dostęp spersonalizowany w ostateczności za pośrednictwem aplikacji Skype  - dostęp z ID - handlujemy24.pl, dodatkowo możesz do nas dzwonić z przywołaniem pod nr. tel., 691476873, z wstępnie ustalonym terminem co do  transmisji, lub w czasie rzeczywistym po przez zaproszenie - wywołanie zaproszenia przy udziale aplikacji - Hangouts.
Tych z Państwa, którzy na tym etapie kontaktów z Grupą chcą pozostać anonimowi - zapraszamy do przekazywania pytań za pośrednictwem strefy Kontakt - z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie i doprecyzujemy szczegóły dot. jak działa Grupa od kuchni?


Tym osobom, które dołączą zanim uruchomimy procedurę wejścia w szeregi Grupy, zaprezentujemy też działania Grupy od kuchni w systemie transmisji on-line, po przez moduł Meet, Skype lub moduł Hangouts - /Udostępnimy ekran/
W trakcie prezentacji zaprezentujemy, jak tworzy się Rynek w około Grupy, w około konkretnego produktu, jak tworzy się Baza wiedzy o rynku w danym rejonie, w konkretnie wybranej Grupie dostawców lub w Grupie odbiorców, jak tworzy się Grupa zakupowa, a jak powstaje Grupa sprzedażowa, zaprezentujemy też tworzące się pod potrzeby działań konkretnych Grup magazyny, centralny, regionalne, lokalne, docelowe i indywidualne, przypisane do każdego podmiotu i asortymentu oddzielnie. Zaprezentujemy też jak firmy usługowe, handlowe, doradcze, mogą korzystać z wiedzy o rynku jaki już w Grupie utworzyliśmy.


Chmura.

Będąc w strukturze pierwszy raz zauważysz sporo dziur, pustych pól, nawet całych stref, pustych stron i przypisanych do nich podstron - to nie są błędy na stronie, czy w strukturze, a brak dostępu w części lub w całości do danej strefy w danej strukturze, bo to po prostu jest Chmura
Więcej komunikatów generuje strefa - administracja

Witaj w strukturze Grupy - handlujemy24.pl. Jesteś w strefie informacyjnej odpowiadającej za wiedzę o zasadach handlowania w Grupie - handlujemy24.pl 

Strefa pod tyt. - POZNAJ ZASADY 
Strefa dostępna jest w systemie dostępowym publicznym, czyli jest to Strefa otwarta dla ogółu - dla wszystkich odwiedzających Strefę i całą Strukturę.

Co warto wiedzieć o Grupie w Chmurze?
Co warto o nas wiedzieć? 
Z uwagi na dynamiczny rozwój struktury dla działań Grupy - handlujemy24.pl, strefa /POZNAJ ZASADY/ jest w ciągłej rozbudowie, dlatego już na początku za popełniane błędy logistyczne, interpretacyjne, interpunkcyjne oraz za wszystkie inne niedociągnięcia wynikające z dynamiki tworzenia struktury - wiele Osób jednocześnie, (Czas rzeczywisty - działania w Chmurze) w imieniu tworzących Strukturę dla Grupy - handlujemy24.pl z góry serdecznie przepraszamy. 

Grupa działa i tworzy Strefę w Chmurze a do osiągania celów korzysta z narzędzi udostępnianych przez firmę Google, dostępnych on-line w pakiecie Google Apps. Narzędzia są pod stałą presją aktualizacji i nie zawsze aktualizacja zadziała poprawnie. Z uwagi na fakt, że pracujemy na tzw. wersji "Beta", co w praktyce oznacza, że błędy w strukturze to zjawisko naturalne i nieodzowne.
Handlowanie w Grupie.
- jesteś za, czy jesteś przeciw? 
Gdyby wszyscy handlujący w sieci, odbierali możliwości Chmury obliczeniowej poprawnie, i to co w jej środowisku tworzy, udostępnia, przekazuje firma Google oraz gdyby poprawnie analizowali to co jako Grupa - handlujemy24.pl proponujemy za pośrednictwem tej Chmury i w Chmurze, nie było by problemu aby stworzyć silną Grupę zakupowo - sprzedażową, a w jej jądrze Grupy handlujące w Grupie, a wszystko po to aby uruchomić "Efekt Skali" czyli jak najwięcej w Grupie kupić i skutecznie zakupiony towar w Grupie sprzedać, czyli jako Grupa - handlujemy24.pl w tej strefie "POZNAJ ZASADY" odpowiadamy na pytanie podstawowe:

 "Jak skutecznie handlować w Grupie - handlujemy24.pl i w Chmurze?".

Grupa - handlujemy24.pl - kim jesteśmy - ogólnie?
Ogólnie jesteśmy Grupą osób i reprezentowaną przez te osoby Grupą mikroprzedsiębiorstw, jednoosobowych firm, które połączyły swoje umysły poprzez sieć Internet i łącząc się w Grupę zrozumiały, czym jest współpraca on-line, na czym polega sieciowa implementacja współpracy w Grupie, po co Grupie jest potrzebna integracja branżowa oraz grupowa współpraca po przez Chmurę dla osiągania celów handlowych?

Ogólnie rzecz ujmując jesteśmy Grupą osób reprezentujących własne firmy, które rozumiejąc jakie płyną z łączenia się w Grupy zakupowe i Grupy sprzedażowe korzyści zaryzykowały wspólne działania tworząc wspólnie zintegrowaną co do celu  Grupę zakupowo - sprzedażową - handlujemy24.pl a w Grupie - handlujemy24.pl struktury - podstawy - procedury - zasady dla skutecznego handlowania po przez sieć Internet w obrocie towarowym w ilości hurtowej.
Kim jesteśmy w szczegółach?
W opisie szczegółowym jesteśmy Grupą DOSTAWCÓW i Grupą ODBIORCÓW handlujących w Grupie., czyli jesteśmy Grupą DOSTAWCÓW importujących, produkujących oraz ODBIORCÓW i DOSTAWCÓW pośredniczących, czyli sprzedających, Grupie ODBIORCÓW jako kupujących - czyli handlujących w Grupie, czyli jako STRUKTURA jesteśmy Grupą silnie zintegrowaną pod kontem zasad działania, zasad handlowania, czyli kupowania i sprzedawania w "zamkniętej" Grupie osób, reprezentantów firm działających w rynku jako DOSTAWCY dostarczający dla Grupy ODBIORCÓW niezbędniki i odwrotnie Grupa ODBIORCÓW dostarcza niezbędniki swoim DOSTAWCOM.

Handlowanie w Grupie jako podstawa
dla wdrażania zasad skutecznego handlowania.

Nic szczególnego to nasze handlowanie w Grupie, gdyby nie fakt, że handlujemy nie tylko w Grupie ale i w Chmurze a w procesie handlowania po przez Chmurę dodatkowo handlujących w Grupie szkolimy z zakresu wiedzy o akceleratorach tej wiedzy, np. handlując z danym podmiotem pokazujemy, wdrażamy praktyczne aspekty wykorzystywania internetowych narzędzi z Grupy - Google - Apps, czyli na praktycznych działaniach przykładach i w trakcie handlowania - kupowania i sprzedawania pokazujemy szczegóły, jak skutecznie, bez kosztów handlować na odległość, czyli jak skutecznie handlować - zarabiać - z przysłowiowego fotelika na poddaszu. 

W trakcie handlowania szkolimy, jak wykorzystać te narzędzia w praktyce, w firmie, którą prowadzimy, w Grupie firm, z którymi handlujemy, czy w Grupie handlowców w obrębie jednej lub wielu firm, których dopuściliśmy do Grupy, dodatkowo Tych co w Grupie handlują aby proces handlowania zdynamizować, aby poszerzyć zakres oddziaływania, tym samym zwiększyć ich skuteczność w procesie handlowania, dodatkowo jako Grupa pozycjonujemy Tych, co kupili z Grupą i starają się w Grupie lub za jej pośrednictwem zakupiony w Grupie czy z Grupą towar sprzedać.
Handlowanie z Pasją w Grupie Pasjonatów.
W praktyce oznacza to tyle, że Osoby przystępujące do Grupy otrzymują za darmo wszystko to, co niezbędne aby skutecznie handlować i w Grupie i po za jej strukturą - ogólnie poprzez sieć. 
W ramach współpracy z Grupą Osoby przystępujące w szeregi Grupy otrzymują wsparcie marketingowe, logistyczne, merytoryczne w zakresie wiedzy jak handlować, wsparcie szkoleniowe w zakresie wiedzy - dlaczego tak handlować oraz wsparcie merytoryczne dlaczego z Grupą?

Handlowanie w Grupie - na czym polega?

Każdego dnia non-stop, każdy z nas, prowadzący działalność handlową, gdy tylko handluje, a dot. to szczególnie Tych handlujących w pojedynkę dotyka sfery obrotu hurtowego, np. zaopatrzenia, "musi" aby skutecznie handlować - kupić a następnie zakupione towary odpowiednio wycenić i aby "skutecznie - sprzedać" dostarczyć pod drzwi ODBIORCY musi wykonać gigantyczną pracę w wiekszości syzyfową aby cokolwiek sprzedać.
Pisząc dokładniej a nawet bardziej dosadnie - wszystko na jednej głowie i kicha.

A jak to jest w naszej Grupie?

W Grupie nie każdy z Grupy kupuje, w Grupie jeden kupuje dla całej Grupy a Grupa non-stop, to co zakupione jako Grupa próbuje jak najszybciej sprzedać, czyli w potocznym rozumieniu działanie Grupy, to takie działanie, które możemy nazwać inkubatorem handlowania - świadomym handlowaniem w Grupie. 
Skoro stale kupujemy i sprzedajemy jako Grupa, to wykonujemy określone działania w czasie rzeczywistym, czyli w określonym czasie staramy się, to co jako Grupa kupiliśmy, jak najszybciej jako Grupa sprzedać, czyli handlujemy 24 godz./dobę. w Grupie DOSTAWCÓW z Grupą ODBIORCÓW i odwrotnie Grupa ODBIORCÓW współpracuje ściśle z Grupą DOSTAWCÓW.

Kupujemy z Magazynów od DOSTAWCÓW i odsprzedajemy  na Magazyny ODBIORCÓW.
W procesie handlowania wykorzystujemy "Efekt Skali" - jeden duży zakup i rozdrobniona sprzedaż.
Działamy oddzielnie, jednak łączymy się w Grupę aby razem kupić i jak najszybciej, każdy na własną rękę lub w Grupie musi sprzedać. 

Współpraca - na czym polega?.

Współpracujemy nie tylko w obszarze zakupów gdy tworzymy Grupy zakupowe, również i też jako Grupa współpracujemy aby zakupiony towar sprzedać po przez Grupę, w tym celu łączymy się i organizujemy kanały dystrybucyjne, przekształcamy się z Grup zakupowych w tzw. Grupy sprzedażowe
Idea handlowania.

Idea handlowania w Grupie - handlujemy24.pl, to prosta idea, gdyż z zasady staramy się jako Grupa - kupić jednorazowo tyle, aby kupić jak najtaniej i staramy się osiągnąć cel - w 24 godz. od chwili zakupu, za pośrednictwem Grupy - jak najszybciej i jak najwięcej z zakupionego towaru sprzedać.
Cel osiągamy wówczas, gdy tego samego dnia kupimy i tego samego dnia, czyli w 24/h od chwili zakupu, to co kupiliśmy sprzedamy.

Przykład praktyczny.

Grupa zakupowo - sprzedażowa - Vibac.
Grupę tworzą dwa podmioty.
Jeden odpowiada za zakup - tworzy Grupę zakupową, drugi za sprzedaż - tworzy Grupę sprzedażową.
W Grupie zakupów są dwa podmioty - filar Grupy i kilka podmiotów okresowo zapraszanych do Grupy aby wspólnie kupić.
W Grupie sprzedażowej łącznie działa liczna Grupa podmiotów, które stale dokonują w Grupie zakupów.

Zasady handlowania.


Zasady handlowania są proste oraz skuteczne co do wyniku, jednak wymagają od Osób przystępujących do Grupy wiedzy, jak handlować w Grupie skutecznie?
Dla wszystkich stron biorących udział w procesie budowania Grupy - handlujemy24.pl, handlowanie w Grupie jest bezpieczne i bezpłatne. 
Handlując w Grupie nie tylko kupujemy i sprzedajemy, ale też i przede wszystkim zdobywamy wiedzę, jak handlować, jak skutecznie handlować w Grupie na odległość w obrocie towarowym w ilości hurtowej w układzie współpracy B2B - FIRMA Z FIRMĄ?
W ramach akcji szkoleniowych pod potrzeby Grupy prowadzimy warsztaty - szkolimy w realu - pokazujemy w praktyce,  jak handlować w Grupie skutecznie wykorzystując w tym celu tzw. Chmurę obliczeniową oraz narzędzia z Grupy Google Apps.

Szkolenia z wiedzy jak?.

Wiedza buduje, jej brak rujnuje szczególnie, gdy chcesz w sieci bez odpowiedniej wiedzy handlować.
Z nami handlujesz skutecznie i bezpiecznie a jeśli w trakcie handlowania zapiszesz się na szkolenie (darmowe szkolenie) to dołączając do Grupy - szkoleniowej jeśli do szkolenia się przyłożysz, to na tym własnym szkoleniu w późniejszym okresie współpracy, jeszcze znacząco zarobisz szkoląc innych.

Jak handlujemy?
Zanim odpowiemy na pytanie - jak handlujemy, trzeba zrozumieć czym jest dziś handel na odległość w obrocie towarowym w ilości hurtowej, realizowanej w/g strategii handlowania w zamkniętej Grupie Osób i firm ściśle ze sobą współpracujących, a dla osiągania celów, wykorzystujących akceleratory wiedzy.

Aby handlować w Grupie w obrocie towarowym w ilości hurtowej muszą być spełnione określone warunki.
Handlowanie w Grupie to nic innego jak kupowanie i sprzedawanie przez Grupę firm ściśle ze sobą współpracujących.
Aby sprzedać w pierwszej kolejności dana Grupa (Grupa zakupowa) musi kupić.
Grupa zakupowa musimy kupić dla Grupy sprzedażowej.
Aby kupić dla Grupy sprzedażowej tworzymy Grupę zakupową.
Po co tworzymy Grupy zakupowe?
Pod hurtowy zakup potrzebujemy kapitału obrotowego.
Informujemy określoną Grupę firm zainteresowanych kupnem, np taśmy pakowej "Vibac"
Jeśli tych firm, zainteresowanych zakupem jest dużo lub są to duże firmy, które potrzebują zakupić dużo pod własne potrzeby - zapraszamy je aby wspólnie z nami kupiły.
Aby sprzedać na bazie stworzonych Grup zakupowych, tworzymy Grupy sprzedażowe, które zakupiony towar sprzedają.
Grupy tworzą Osoby - właściciele podmiotów, którzy dołączyli do konkretnej Grupy zakupowej i w procesie weryfikacyjnym oraz wdrożeniowym, uruchomiły własną Grupę, stając się tym samym jej Sygnatariuszem założycielem, animatorem. Osoba taka bierze czynny udział w zakupach pod potrzeby stworzonej Grupy. i organizuje Grupę sprzedażową wspierając w pełnym wymiarze proces sprzedażowy.

Wsparcie dla skutecznego handlowania.

Aby dana Grupa zakupowo - sprzedażowa skutecznie oddziaływała w rynek, jaki sama na własne potrzeby stworzyła, musi spełnić określone warunki pod kontem realizacji wsparcia, które to wsparcie otrzymuje od wszystkich Sygnatariuszy założycieli poszczególnych Grup zintegrowanych jako szerokie spektrum -  Grupa - handlujemy24.pl 

Aby tak handlować i aby skutecznie na wzajem się wspierać w procesie budowania rynku, kupowania, sprzedawania, handlowania w Grupie, muszą być również spełnione przez każdą z Grup oddzielnie, trzy podstawowe ale bardzo istotne warunki dla skutecznego wsparcia w procesie tworzenia Rynku.

Aby Grupa funkcjonowała poprawnie, w takiej stworzonej Grupie powinni działać i ściśle ze sobą współpracować co najmniej:

- Sygnatariusz - założyciel Grupy, który zaprosi do współpracy co najmniej,
-  jednego DOSTAWCĘ, który poprzez działania rynkowe - zakup lub sprzedaż - pozyska i zwerbuje do współpracy, co najmniej,
- jednego DOSTAWCĘ i ODBIORCĘ - partnera biznesowego pozyskanego do współpracy i co najmniej 
- jednego z ODBIORCÓW - docelowo jak największą ilość ODBIORCÓW.
Tak skonstruowana i zawiązana Grupa, aby uzyskać w zasobach Grupy - handlujemy24.pl status Grupy - zakupowej oraz status Grupy sprzedażowej, musi za pośrednictwem środowiska, które zawiązała przeprowadzić co najmniej jedną transakcję kupna i jedną transakcję sprzedaży wewnątrz struktury.

Przeprowadzone transakcje muszą być odnotowane w zasobach struktury systemu tworzonego równolegle do działań danej Grupy.

Z dotychczasowej praktyki wynika, że skutecznie handlują te Grupy, które połączone w Grupę  łączą nie tylko siebie fizycznie w realu, ale też łączą w sobie kreatywność Sygnatariuszy, założycieli danej Grupy, którzy łączą w sobie takie cechy, jak pragmatyzm u DOSTAWCÓW, odpowiedzialność DOSTAWCÓW i ODBIORCÓW, wiedzę u ODBIORCÓW - dlaczego warto kupić w Grupie, dlaczego zakupy w Grupie i po przez Grupę w istotny sposób przynoszą stronom wymierne korzyści.

Kryteria przystąpienia w szeregi danej Grupy.

DOSTAWCĄ i ODBIORCĄ może być jedynie zweryfikowany, wdrożony i dopuszczony do zasobów Grupy, Sygnatariusz - założyciel danej Grupy zakupowo - sprzedażowej. Weryfikacja polega na rejestracji - zaproszenia do wdrożenia. Wdrożenie, to proces stały, szkoleniowo - wdrożeniowo  - marketingowy polegający na współpracy z Sygnatariuszem w okresie przygotowawczym otwierającym pełną integrację z Grupą.
ODBIORCĄ może być jedynie podmiot gospodarczy, który przeszedł procedurę rejestracji podstawowych danych w Bazie wiedzy danej Grupy, który po zarejestrowaniu podstawowych danych określił przy okazji rejestracji własne preferencje - potrzeby co do prezentowanych w Grupie jego dóbr materialnych.


Definicje:


Grupa - kim jesteśmy dla DOSTAWCÓW?


Dla DOSTAWCÓW jesteśmy siłą oddziaływania.
Jesteśmy skalą - jej efektem końcowym.
Jesteśmy Grupą oddolnego wsparcia w procesie pozyskiwania i budowania struktur - zakupowo - sprzedażowych.
Budujemy dla naszych DOSTAWCÓW szeroki i perspektywiczny rynek zbytu.
Otwieramy możliwości handlowania w Grupie po przez Chmurę i w Chmurze wykorzystując nowoczesne techniki sprzedaży.

Grupa - kim jesteśmy dla ODBIORCÓW? 


Dla ODBIORCÓW jesteśmy Grupą odgórnego wsparcia - wspieramy procesy zakupowe.
Każdego dnia, jako Grupa zakupowa po przez naszych DOSTAWCÓW realizujemy zakupy.
Dokonujemy zakupów dla konkretnej, ściśle zdefiniowanej Grupy ODBIORCÓW.
Zakupy realizujemy loco magazyn w systemie zakupów bezpośrednich lub w systemie sprzedaży  na zasadach określonych terminem - dostawy w systemiedropshippingowych dostaw. (Sprzedaż z magazynu DOSTAWCY)

Co robimy w Grupie?


Jako Grupa kupujemy u Dostawców.
Handlując - kupując jako Grupa realizujemy cel..
Odsprzedajemy jako Grupa ściśle zdefiniowanej Grupie  ODBIORCÓW, a wszystko po to aby Grupa Odbiorców mogła kupić zakupiony przez nas towar taniej. 

Poziomy współpracy - proces budowania podstaw.
Jesteśmy Grupa - handlujemy24.pl
Handlujemy w Grupie po przez Chmurę i w Chmurze.
Cała filozofia handlowania polega na działaniu w/g określonej strategii i wypracowanego trój stopniowego układu współpracy.

I - poziom współpracy.

Zawiązanie Grupy zakupowej.
My jako Grupa - handlujemy24.pl za pośrednictwem struktury w formie informacji (tablica ogłoszeń - kalendarium) deklarujemy chęć zakupu konkretnego produktu.
Za pośrednictwem kanałów informacyjnych zwracamy się jako Grupa do Grupy naszych DOSTAWCÓW z zapytaniem "Kupię"
W zapytaniu - ogłoszeniu, przedstawiamy szczegóły naszych potrzeby i oczekiwań.
Gdy otrzymamy od DOSTAWCÓW satysfakcjonującą odpowiedź, deklarację, chęć obsłużenia Grupy - sprzedaży na satysfakcjonujących Grupę warunkach - tworzymy pod dostawę Grupę zakupową - wysyłamy informację do ściśle zdefiniowanej Grupy potencjalnych ODBIORCÓW - sprzedam!
Pod zakup tworzymy dla Grupy zakupowej wirtualny magazyn z którego realizujemy DOSTAWY.

II - poziom współpracy.

Zawiązanie Grupy sprzedażowej.
Za pośrednictwem wirtualnego magazynu pokazujemy produkt, który jako Grupa  kupiliśmy lub zamierzamy kupić, 
Za pośrednictwem kanałów informacyjnych zwracamy się do Grupy naszych ODBIORCÓW z zapytaniem "Sprzedam" 
W ogłoszeniu przedstawiamy szczegóły handlowania dla Grupy sprzedażowej.


III - poziom współpracy

Zawiązanie Grupy zakupowo - sprzedażowej.
Jeśli chcesz brać udział w zakupach (DOSTAWA do Grupy) a następnie tworzyć warunki dla skutecznej sprzedaży (ODBIÓR i sprzedaż w Grupie) dołączasz do Grupy DOSTAWCÓW i ODBIORCÓW.
Korzystając z możliwości jakie niesie ze sobą współpraca w Grupie,  jako jednostka zakupowa (DOSTAWCA do Grupy) marketerujesz swój produkt a następnie sprzedajesz go po przez DOSTAWĘ realizowaną przez Grupę.
Wprowadzając do sprzedaży produkt pokazujesz go Grupie ODBIORCÓW, którzy zainteresowani handlowaniem w Grupie produktem, pokazują go Grupie swoich ODBIORCÓW.
Jeśli Grupa ODBIORCÓW zaprezentowany produkt zamówi w danej Grupie w ilości wymaganej, którą deklaruje DOSTAWCA następuje realizacja III - etapu współpracy - przekazujesz nam w formie zamówienia (wypełniony formularz ) informację, komu mamy zamówiony towar wysłać - sprzedać?
Gdy sprzedamy zamówiony produkt, czyli gdy otrzymamy od Ciebie zapłatę, wysyłamy produkt na wskazany w formularzu adres DOSTAWY.

Jeśli procesy ZAKUPOWO - SPRZEDAŻOWE będą się powtarzały a Twój rynek poszerzał, czyli jeśli będziesz z Grupą ściśle współpracować (dokonywać zakupów z Grupą i skutecznie w Grupie sprzedawać), otrzymasz od nas z Grupy propozycję wejścia do Grupy zakupowo - sprzedażowej.

Jak do nas dołączyć?


Jak dołączyć aby zacząć współpracę?
Mamy tylko jeden wymóg w przypadku handlowania z Grupą w Grupie.

DOSTAWCO - aby z nami, z Grupą - handlujemy24.pl i w Grupie - handlujemy24.pl handlować skutecznie, musisz przyjąć - zaakceptować nasze procedury.

DOSTAWCO i ODBIORCO - aby z nami, z Grupą - handlujemy24.pl i w Grupie - handlujemy24.pl handlować, mamy dwa wymogi.
1. Musisz przyjąć i zaakceptować nasze procedury.
2. Musisz spełnić dodatkowy, ale ważny warunek - musisz prowadzić działalność gospodarczą oraz musisz z Grupą kupić a następnie w Grupie sprzedać.
Dodatkowy warunek dla Sygnatariusza danej Grupy - musisz być pracobiorcą, pracującym dla innych i równolegle musisz prowadzić jednoosobową działalność gospodarczą.

ODBIORCO - aby z nami, z Grupą - handlujemy24.pl i w Grupie - handlujemy24.pl handlować skutecznie - taniej kupić, musisz przyjąć - zaakceptować nasze procedury.

Zasady handlowania w Grupie.


Gdy tylko raz kupisz lub sprzedaż, wchodzisz w struktury Grupy DOSTAWCÓW i ODBIORCÓW.
Otrzymujesz wsparcie logistyczne, informacyjne, propagandowe i marketingowe.
Otrzymujesz również dostęp do struktury w której dla Twoich potrzeb rynkowych tworzony jest indywidualny system do zarządzania towarami, magazynami, informacją, kontaktami, klientami.
Będąc w Grupie otrzymujesz do nich dostęp.
Uruchomienie - naszej procedury.
Wystarczy prostej konstrukcji wpis rejestrowy.
Za wpis jako Grupa nie pobieramy żadnych opłat.
Na podstawie wpisu otrzymasz pierwsze instrukcje, co szukamy, co kupujemy, komu dedykujemy zakup, instrukcje jak handlować, z kim handlować, czym handlować?
Ale zanim uruchomisz procedurę rejestracji - koniecznie przeczytaj.
Poznaj - zasady.
Aby poznać zasady, potrzebujesz w pierwszej kolejności wystąpić o dostęp do Grupy.
Zapraszamy do rejestrowania Danych - tylko podmioty gospodarcze.
Na podstawie rejestracji otrzymasz dalsze instrukcje.
Przed rejestracją koniecznie przeczytaj - regulamin

KATALOG GŁÓWNY GRUPA - HANDLUJEMY24.PL - REJESTRATOR

CHMURA dla GRUPA - HANDLUJEMY24.PLStrefa - Poznaj Zasady

Podstrony (2): 1. Wstęp Google - Apps
Comments