handlujemy24_pl
Witaj w strukturze Grupy - handlujemy24.pl. Jesteś w strefie informacyjnej, tzw. publicznej - zmień status - zarejestruj podmiot i dołącz do Grupy spersonalizowanej.

Kliknij w F aby się zarejestrować.


Strefa - Strona główna utworzona jest dla działań instruktażowych, szkoleniowo, wdrożeniowo, handlowych, ściśle związanych z praktycznym działaniem Grupy zakupowo - sprzedażowej zwanej dalej Grupa - handlujemy24.pl - strona główna - wdrożenie.

Skoro system przekierował Cię na tę stronę oznacza to, że nie jesteś w Grupie.
Aby zaistnieć i do nas dołączyć, prosimy się zarejestrować czyli 
zaprezentować Grupie reprezentowany przez siebie podmiot. Na podstawie rejestracji ocenimy wartości dodane dla Grupy i zaproponujemy dalsze czynności pozwalające dołączyć do grona licznej Grupy podmiotów już współpracujących z Grupą.

Za dołączenie do Grupy nie pobieramy żadnych opłat. 

Grupą zarządzają Sygnatariusze - założyciele.
Krzysztof Klee z Grupy - "Inezia" - więcej!. (Krzysztof organizuje Grupy zakupowe i w imieniu całej Grupy sprzedaje)
Andrzej Popiel z Grupy "Axa" - więcej!.  (Andrzej organizuje Grupy sprzedażowe - w imieniu poszczególnych Grup dokonuje zakupów dla całej Grupy.
Oto jedna z wielu utworzonych już handlujących Grup w Grupie - handlujemy24.pl - więcej - łącznie z Grupą i w Grupie handluje 125 podmiotów w tym dwóch DOSTAWCÓW, dwóch ODBIORCÓW dokonujących zakupu w imieniu ponad 120 podmiotów dokonujących zakupu w celu dalszej odsprzedaży lub na potrzeby własne - więcej