handlujemy24_pl
Witaj w strukturze Grupy - handlujemy24.pl. Jesteś w strefie informacyjnej, tzw. strefie publicznej - zmień status - zarejestruj podmiot i dołącz do strefy (Grupy) spersonalizowanej, dostępnej tylko dla zarejestrowanych podmiotów..

Strefa publiczna - strona główna utworzona jest dla działań instruktażowych, szkoleniowo, wdrożeniowo, handlowych, ściśle związanych z praktycznym działaniem Grupy zakupowo - sprzedażowej zwanej dalej Grupa - handlujemy24.pl - strona główna - wdrożenie, chmura, chmura tu, chmura tam, wszędzie chmura, dlaczego chmura i po co nam ta chmura?


Skoro jesteś już na stronie lub system przekierował Cię na tę stronę oznacza to, że nie jesteś w Chmurze Grupy - handlujemy24.pl a to oznacza, że nie wiesz o nas o Grupie nic, po za to co możemy Ci pokazać i zaprezentować na tym etapie dostępu do Chmury Grupy. dlatego tak ważne jest przystąpienie w szeregi Grupy poprzez spersonalizowany dostęp.
.
Aby zaistnieć i do nas dołączyć, prosimy się zarejestrować czyli 
- zarejestrować w Grupie reprezentowany przez siebie podmiot. 
Na podstawie rejestracji ocenimy wpis i zaproponujemy dalsze czynności pozwalające dołączyć do grona Grupy spersonalizowanych podmiotów już współpracujących z Grupą i w Grupie.

Za dołączenie do Grupy nie pobieramy żadnych opłat. 

Oto jedna z wielu utworzonych już handlujących Grup w Grupie - handlujemy24.pl.
Parametry Grupy.
Łącznie z Grupą - handlujemy24.pl i w tej Grupie, handluje 6 podmiotów, w tym dwóch DOSTAWCÓW towaru, 4 podmioty spełniające rolę DOSTAWCÓW/ODBIORCÓW dokonujących okresowo grupowego zakupu w/g potrzeb 120 podmiotów, ODBIORCÓW dokonujących w Grupie zaopatrzenia w celu dalszej odsprzedaży lub dokonujących zakupu na potrzeby własne -  więcej