Rodo po naszemu - szczegóły

handlujemy24_plDziś handlujemy w Grupie - Folia, folią stretch. Jeśli i Ty handlujesz folią stretch, zapraszamy!!! W Grupie kupisz folii stretch więcej bo w Grupie kupujemy folię taniej. Kupując taniej więcej sprzedaż. Z nami w Grupie handlujesz wiarę w rynek folii odzyskujesz. Handlować w Grupie (rejestrować Dane) mogą tylko Osoby reprezentujące podmioty gospodarcze z terytorium UE, handlujące, kupujące folię stretch na własne potrzeby lub do dalszej odsprzedaży. Pomoc w procesie wejścia do Grupy - 691476873 - dzwoń teraz - więcej (Uwaga Chmura)

GRUPA - HANDLUJEMY24.PL FOLIA STRETCH - CENTRALNY MAGAZYN


handlujemy24_plWitaj w strukturze Grupy - handlujemy24.pl. Jesteś w strefie informacyjnej, w tzw. strefie upublicznionej, dostępnej dla ogółu Internautów. Zanim zaczniesz surfować po strukturze spersonalizowanej, koniecznie przeczytaj...Ta struktura tworzona jest dla już handlujących w Grupie. Aby do nas dołączyć wystarczy odpowiedzieć na zadane pytania...
Chcesz być w Grupie ODBIORCĄ, kupić z Grupą i taniej i więcej?
Chcesz być w Grupie DOSTAWCĄ, sprzedać szybciej, bezpieczniej i więcej?
Chcesz być w Grupie POŚREDNIKIEM (ODBIORCĄ z Grupy i DOSTAWCĄ w Grupie oraz DOSTAWCĄ po za jej strukturą), tu rejestrujesz reprezentowany przez siebie podmiot.
Chcesz być w Grupie REKLAMODAWCĄ, POŚREDNIKIEM w przepływie informacji, tu rejestrujesz reprezentowany przez siebie podmiot.
Chcesz się Grupie zaprezentować - zareklamować produkt. ofertę, strategię, tu rejestrujesz reprezentowany przez siebie podmiot. Uruchamiając procedurę rejestracji uruchamiasz proces wejścia w szeregi Grupy. Za wejście do Grupy nie pobieramy żadnych opłat, wystarczy jedynie rejestracja, czyli zgodnie z RODO - rejestracja jest potwierdzeniem, wyrażoną zgodą na przetwarzanie przez Grupę Twoich Danych osobowych - więcej.Grupa spersonalizowana dostępna jest tylko dla zarejestrowanych podmiotów - więcej. Rejestrując Dane z zaproszenia (oddzielna procedura), prosimy w Uwagach wskazać Osobę zapraszającą z Imienia i Nazwiska - więcej. Uwaga, zastrzegamy sobie prawo do odmowy udzielenia odpowiedzi, jak i dlaczego tak, oraz do udzielenia odpowiedzi dlaczego nie odpowiemy!!!
Sama rejestracja nie jest wejściem w szeregi Grupy a jedynie prezentacją podmiotu w Grupie. Wejście do Grupy jest uwarunkowane wiedzą, kim jesteś dla Grupy, co Grupie zaoferujesz, jakie wniesiesz korzyści, czego od Grupy oczekujesz? Sama rejestracja Danych nie pozwala odpowiedzieć na tak postawione pytania dlatego wejście do Grupy jest procesem świadomie rozłożonym w czasie.
Strefa informacyjna, publiczna tworzona jest dla działań instruktażowych, szkoleniowo, wdrożeniowo, handlowych, ściśle związanych z praktycznym działaniem Grupy zakupowo - sprzedażowej zwanej dalej Grupa - handlujemy24.pl - strona główna