handlujemy24.plWitaj w strukturze tworzonej na rzecz i potrzeby Grupy - handlujemy24.plJesteś w strefie informacyjnej, tzw. publicznej, tworzonej i organizowanej dla działań instruktażowych, szkoleniowo - handlowych ściśle związanych z działaniem Grupy - zakupowo - sprzedażowej zwanej dalej Grupa - handlujemy24.plstrona Główna - Rejestracja

Jesteś tu pierwszy raz - koniecznie przeczytaj!!! 
Jeśli jesteś tu pierwszy raz musisz wiedzieć, że z pozycji upublicznionej dla tej struktury - Strona Główna - nie wiele widzisz, nie wiele wiesz, a więc nie wiele rozumiesz jak działa Grupa zakupowo - sprzedażowa, a jak nie wiele rozumiesz jak działa Grupa z oczywistych względów nie wiele skorzystasz dlatego, zanim zaczniesz korzystać i skorzystasz, zanim rozpoczniesz handlowanie z Grupą, zanim poznasz szczegóły jak i dlaczego tak działa Grupa, koniecznie poznaj strukturę i zapoznaj się z zawartą w strukturze informacją gdyż bez wiedzy jak, nie zrozumiesz dlaczego tak? 

Aby skutecznie surfować po strukturze i skutecznie z Grupą - handlujemy24.pl handlować, Twoim przewodnikiem po strukturze musi być Osoba zapraszająca, doskonale znająca strukturę i rozumiejąca jak oraz dlaczego tak Grupa działa? Jeśli takiej osoby nie masz, Twoje największe chęci, poziom intelektu w zakresie poznawania ponadstandardowych rozwiązań co do szczegółów nie wystarczą, musisz skorzystać z pomocy zaawansowanego Użytkownika - w tym celu skontaktuj się z administracją struktury i poproś o tę pomoc - pomoc uzyskasz rejestrując reprezentowany przez siebie podmiot - więcej - tylko podmioty mogą się rejestrować.


UWAGA!!! - CHMURA

- Strony struktury optymalizowane tylko do przeglądarki Chrome. (Dlaczego - przeglądarka Chrome...?)

W przypadku używania innych przeglądarek należy je właściwie skonfigurować, w innym przypadku generowane w środowisku dane, jak treść, widzety, bazy danych, mapy, formularze, inne narzędzia, itd, itp., mogą być niekompletneniedostępne w całości lub mogą wyświetlać się niepoprawnie, a w nie których skrajnych przypadkach mogą wyświetlać się z błędami a nawet mogą i spowodują blokadę systemu, gdy np. korzystasz z rozwiązań technologicznie przestarzałych, jak: Widows 98, czy Windows XP. 

Jeśli widzisz tę stronę, tę witrynę, tę strukturę poprawnie oznacza to, że korzystasz z przeglądarki Chrome tym samym, posiadasz uprawnienia dostępu do wersji demonstracyjnej czyli stale rozwijanej struktury, którą tworzymy w Grupie i dla Grupy, a wszystko po to aby skuteczniej handlować. 
W ramach działania wdrożeniowo - szkoleniowo - usługowo - handlowego, dla tak szerokiej struktury rozległej jaką jest witryna Grupy - handlujemy24.pl, tworzymy i udostępniamy dla ogółu tylko wersję statyczną, informacyjną - Demo. Wersja Demo jest nam potrzebna po to, aby wdrażać Tych co do nas 
dołączają. Wdrażamy się nawzajem po to, aby skuteczniej w Grupie i po za Grupą handlować.


Jesteś tu pierwszy raz? 
Jeśli tak, musisz wiedzieć, że z pozycji Demo dla tej Struktury nie wiele widzisz, nie wiele wiesz, nie wiele rozumiesz, nie wiele korzystasz.

Dlaczego na tym etapie surfowania po witrynie Grupy nie widzisz wszystkiego, nie wiele rozumiesz, i nie możesz wiele skorzystać? 

Dzieje się tak dlatego, że działamy w Chmurze chmur, utworzonych i udostępnianych w Chmurze, którą wspólnie z Grupą budujemy na potrzeby handlowania w Grupie  - handlujemy24.pl z podmiotami, które już od dawna handlują w Chmurze budowanej dla Grupy.

Nie widzisz całej struktury bo nie jesteś w Chmurze Grupy, nie będąc w Chmurze Grupy nie jesteś w samym centrum jej działania.

Nie jesteś w Grupie - handlujemy24.pl a jedynie w strukturze jej oddziaływania - część statyczna - informacyjno - szkoleniowo - wdrożeniowo - handlowa, tzw... struktura Demo - wersja stale uzupełniana i aktualizowana równolegle do poziomu rozwoju Grupy.
Strefa DEMO, to cześć struktury przeznaczona dla tej Grupy - handlujemy24.pl, która dopiero rozpoczyna proces łączenia, wdrażania własnej struktury w działania struktury Grupy handlujemy24.pl.

NARZĘDZIA. Przykłady DEMO mapy handlowej jako narzędzia integrującego Grupę
To jest wzór Mapy handlowej. Spotkasz w strukturze dziesiątki, a im głębiej zapuścisz się w strukturę, napotkasz nawet dziesiątki takich Map a na nich tysiące firm tworzących rynek w Grup[ie. Tworzymy Mapy handlowe po to, aby ułatwić handlującym rozumienie rynków. Mapy handlowe to struktury generujące procesy integrujące poszczególne Grupy i podłączone pod Mapy tych Grup rynki.
Spotkasz w strukturze Mapy handlowe, branżowe w wersji publicznej lub spersonalizowane w wersji poglądowej, tworzone na potrzeby konkretnych Grup zakupowych, bądź ściśle określonych i współpracujących z Odbiorcami Grup sprzedażowych. O innych narzędziach dowiesz się po przejściu procedury wejścia.


Współpraca.

Zanim do Grupy - handlujemy24.pl dołączysz, zanim określisz swoją pozycję w odniesieniu do pozycji Grupy - handlujemy24.pl (strefa

BANER - REKLAMA

 spersonalizowana - dynamiczna - strefa w której wiesz wszystko, widzisz wszystko, przeprowadzasz w Grupie transakcje kupna - sprzedaży, komunikujesz się z Grupą, tworzysz rynek z Grupą itd, itp.) zanim zaczniemy współpracę w Grupie prosimy, zanim zaczniesz z Grupą i w Grupie handlować, w pierwszej kolejności koniecznie dołącz do struktury w Chmurze dla Chmury w strukturze Google, a następnie wróć do nas ponownie, wejdź na stronę www.handlujemy24.pl i zarejestruj się wpisując w pole formularza - kontakt - e-mail - adres e-mail jaki powstał z procesu tworzenia konta w strukturze Google, a wszystko po to aby uruchomić proces integracji z Grupą - handlujemy24.pl. Jeśli już posiadasz konto w Google - wystarczy się zarejestrować - tu. Pomoc - 691476873
/Udostępnione dla Ciebie indywidualne środowisko pracy z Grupą po przez Chmurę/ - o co chodzi?
Proponujemy, zanim zaczniesz wdrożenie poznaj wszystkie szczegóły projektu, zapoznaj się z poszczególnymi sektorami, poznaj całą strukturę, a wszystko po to, abyś mógł/mogła świadomie korzystać i skutecznie działać w naszej Chmurze tworzonej pod kontem działania Grupy - handlujemy24.pl.
Aby skutecznie surfować po strukturze Grupy, zalecamy dopisać się do listy subskrybentów i wspólnie z administratorem struktury przejść wszystkie poziomy dostępu. Oczywiście możesz przejść te poziomy bez pomocy administratora, w takim przypadku (odradzamy indywidualne surfowanie, bo to droga przez mękę) surfowanie zacznij od strefy statycznej - informacyjnej POZNAJ ZASADY
Wyznaczamy nowe standardy dla potrzeb handlowania w obrocie towarowym w ilości hurtowej na odległość, czyli - "wiem, rozumiem, dlatego skorzystam"
I-Etap współpracy.

Handlowanie w Grupie.
Strefa dla początkujących.
Cel działania dla strefy - zawiązać strukturę Grupy.
Jesteś w strefie handlowania pierwszy raz, chcesz do Grupy dołączyć i skutecznie w Grupie handlować - zaprezentuj się
Zanim zaczniesz wprowadzać Dane, koniecznie przeczytaj, jak poprawnie się rejestrować?

II-Etap współpracy.

Handlowanie w Grupie. 
Cel działania - uruchomić Grupę - pierwszy raz kupić a następnie pierwszy raz sprzedać. 
Jesteś w strefie handlowania pierwszy raz, chcesz do Grupy dołączyć i skutecznie w Grupie handlować - zaprezentuj się 
Zanim zaczniesz wprowadzać Dane koniecznie przeczytaj, jak poprawnie się rejestrować?


III-Etap współpracy.
Handlowanie w Grupie z Grupą. 
Cel działania - kupić w Grupie wiele razy, a następnie wiele razy sprzedać - sprzedawać w 24/h jak najwięcej. 
Jesteś w strefie handlowania pierwszy raz, chcesz do Grupy dołączyć i skutecznie w Grupie handlować - zaprezentuj się 
Zanim zaczniesz wprowadzać Dane, koniecznie przeczytaj, jak poprawnie się rejestrować?

Aby dołączyć do Grupy i wspólnie w Grupie handlować skutecznie, musisz przejść przez procedury, które pozwolą uzyskać stosowne, adekwatne do Twoich potrzeb i oczekiwań ORAZ MOŻLIWOŚCI GRUPY miejsce w strukturze Grupy, czyli otwarty dostęp do strefy handlowania
W tym celu - zarejestruj podmiot. i czekaj na dalsze instrukcje. 
Zanim jednak zarejestrujesz podmiot, w pierwszej kolejności koniecznie przeczytaj: 
Kim jesteśmy? 
Co tworzymy? 
Co oferujemy? 
Jakie niesiemy korzyści? 
Czego oczekujemy? 
Gdy wstępnie poznasz szczegóły - przystąp do uruchomienia procedury wejścia - zarejestruj podmiot i czekaj na dalsze instrukcje. 
Pamiętaj, rejestrując Dane akceptujesz regulamin oraz naszą (Grupy) politykę prywatności, która jest integralną częścią całego regulaminu Grupy. 

Strefa rejestracji.
Pragniemy też Cię poinformować, iż po mimo rejestracji Danych, spełnienia wszystkich wymogów związanych z przyjętymi zasadami, procedurami związanymi z procedurą wejścia oraz z naszymi Grupy oczekiwaniami co do przyjęcia Ciebie oraz reprezentowaną przez Ciebie firmę w szeregi Grupy, jako Grupa zastrzegamy sobie prawo do odmowy udzielania dostępu do stref handlowania, udzielania jakichkolwiek wyjaśnień dlaczego, udzielania dalszych instrukcji oraz udzielania jakichkolwiek odpowiedzi na postawione przez Ciebie pytania, w szczególności na pytania - kiedy dołączysz lub dlaczego odmówiliśmy przyjęcia? 
Ta struktura jest dla Nas, dla Grupy a nie dla Ciebie. Będąc po za Grupą jesteś po za strukturą.

BAZA WIEDZY NOWY WPIS - ABY SIĘ ZAREJESTROWAĆ SZUKAJ LINKA REJESTRACJA

CHMURA dla GRUPY - MAGAZYNY

Struktura - Szkolenia