Strona główna‎ > ‎

Grupy.


handlujemy24_plWitaj w strukturze Grupy - handlujemy24.pl. Jesteś w strefie informacyjnej, w tzw. strefie upublicznionej, dostępnej dla ogółu Internautów. Zanim zaczniesz surfować po strukturze Grupy, koniecznie przeczytaj...

  • Chcesz być w Grupie ODBIORCĄ, kupić i taniej i więcej?
  • Chcesz być w Grupie DOSTAWCĄ, sprzedać szybciej, bezpieczniej i więcej
  • Chcesz być w Grupie POŚREDNIKIEM - WIRTUALNYM HANDLOWIECEM (ODBIORCĄ z Grupy i DOSTAWCĄ w Grupie i po za jej strukturą), tu rejestruj reprezentowany przez siebie podmiot.

Tą strukturą zarządza Grupa -  IMPULS, przetwarza w Grupie Dane Andrzej Popiel, IMPULS S.C. Popiel Joanna, Popiel Andrzej. Nip. 529-160-90-32. Jesteś w strefie informacyjnej dedykowanej dla Grupy  DOSTAWCÓW i Grupy ODBIORCÓW handlujących w Grupie - handlujemy24.pl, zanim DOŁĄCZYSZ do Grupy DOSTAWCÓW, ODBIORCÓW, POŚREDNIKÓW handlujących w poszczególnych Grupach,  koniecznie przeczytaj zawartą w strefie informację. Możesz też zwrócić się z propozycją udzielenia pomocy przez administratora struktury - więcej

UWAGA!!! - 
CHMURA

- Strony struktury optymalizowane tylko do przeglądarki Chrome. (Dlaczego - przeglądarka Chrome...?)

W przypadku używania innych przeglądarek należy je właściwie skonfigurować, w innym przypadku generowane w środowisku dane, jak treść, widzety, bazy danych, mapy, formularze, inne narzędzia, itd, itp., mogą być niekompletneniedostępne w całości lub mogą wyświetlać się niepoprawnie, a w nie których skrajnych przypadkach mogą wyświetlać się z błędami a nawet mogą i spowodują blokadę systemu, gdy np. korzystasz z rozwiązań technologicznie przestarzałych, jak: Windows 98, czy Windows XP a od niedawna Windows 7,8,9

Zanim zaczniesz handlować w Grupie za pośrednictwem tej struktury, koniecznie poznaj szczegóły - jak dołączyć do Grupy DOSTAWCÓW, a jak przyłączyć się do Grupy ODBIORCÓW i zacząć skutecznie handlować w Grupie. W tej strefie dowiesz się też, jak działa strefa Grupy, jak z niej korzystać, kiedy warto ją wykorzystać dla realizowania własnych celów sprzedażowych czy zakupowych? Zanim poznasz szczegóły - zarejestruj podmiot i poddaj się procedurze wejścia w szeregi Grupy - więcej.

Z prawej strony od góry - widzisz zegar oraz struktury poszczególnych stref. Jako pierwszą widzisz strukturę dla strefy - Grupy. Struktura Grupy, to lista określająca poszczególne Grupy zakupowo - sprzedażowe. 
Na liście znajdują się strefy publiczne, czyli takie, które widzą wszyscy - DEMO, oraz strefy niepubliczne, które widzą nieliczni, gdyż są przypisane do konkretnego środowiska w danej strukturze, są przypisane do tzw strefy w Grupie spersonalizowanej - spersonalizowanego dostępu, którego udziela admin struktury na podstawie rejestracji oraz weryfikacji Danych uzyskanych z procesu wdrożenia.

Ponieważ jeszcze nie jesteś w Grupie spersonalizowanej, widzisz w strefie publicznej tylko te składowe struktury lub poszczególnych stref, które Grupa pokazuje jako Demo - przykład działania najistotniejszych elementów Struktury w formie - prezentacji praktycznych przykładów. 

Gdy jesteś już w Grupie spersonalizowanej widzisz to wszystko, co jest już publicznie dostępne oraz to wszystko co przypisane jest do Twojej 
struktury a nie zostało upublicznione - czyli widzisz wszystko to, co zostało dla Ciebie spersonalizowane.

Oto przykłady Struktury.
Lista poniżej.
To jest "Lista Grup" DOSTAWCÓW i
ODBIORCÓW już działających w Grupie, w strefie upublicznionej. 
Nie widzisz pełnej listy, bo nie jesteś w Grupie spersonalizowanej, a jak nie jesteś w Grupie spersonalizowanej, niestety widzisz niewiele.
Aby zobaczyć całą strukturę musisz do Grupy dołączyć.
Instrukcję, jak dołączyć znajdziesz w tej strukturze.


To jest "Lista Grup" DOSTAWCÓW i ODBIORCÓW Nie widzisz listy, nie jesteś w Grupie. Nie jesteś w Grupie nic nie widzisz. Aby zobaczyć całą strukturę musisz do Grupy dołączyć. Instrukcję, jak dołączyć znajdziesz w tej strukturze.

GRUPA DOSTAWCY i ODBIORCY


To jest "Lista GrupODBIORCÓW  Nie widzisz listy, nie jesteś w Grupie. Nie jesteś w Grupie nic nie widzisz. Aby zobaczyć całą strukturę musisz do Grupy dołączyć. Instrukcję, jak dołączyć znajdziesz w tej strukturze.

GRUPA - ODBIORCY

To jest Grupa handlujących w Chmurze z wykorzystaniem akceleratorów wiedzy Google - Apps. 
Jeśli chcesz być DOSTAWCĄ do Grupy lub ODBIORCĄ z Grupy, jeśli chcesz w Grupie handlujemy24.pl handlować skutecznie, dołącz do Grupy DOSTAWCÓW - zarejestruj się i czekaj na dalsze instrukcje. 

REKLAMA - ZA DARMO - DZWOŃ TERAZ - 691476873Nie widzisz Mapy, nie jesteś w Grupie. Nie jesteś w Grupie nic nie widzisz. Aby zobaczyć całą strukturę musisz do Grupy dołączyć. Instrukcję, jak dołączyć znajdziesz w tej strukturze.

Jako Grupy firm ściśle ze sobą współpracujących w Grupie - całą strukturę widzą Ci co nią zarządzają - np. admin struktury oraz poszczególni, dopuszczeni do poszczególnych stref handlowania tzw. Sygnatariusze założyciele poszczególnych Grup zakupowych, bądź założyciele Grup zakupowo - sprzedażowych.

Strefy dla poszczególnych Grup. 

Nie widzisz strefy, nie jesteś w Grupie. 
Nie jesteś w Grupie nic nie widzisz. 
Nic nie widzisz, nie handlujesz.
Aby zobaczyć całą strukturę musisz do Grupy dołączyć. Instrukcję, jak dołączyć znajdziesz w tej strukturze.

Grupa handlujemy24.pl to przede wszystkim.
Grupa - DOSTAWCÓW
sprzedających, dostarczających, pośredniczących i odbierających, czyli kupujących, w konsekwencji wspólnie handlujących w Grupie i w Chmurze.
(Strefa jest spersonalizowana, co oznacza, że wchodząc na tę stronę widać tylko to, co Grupa chce, może lub powinna na tym etapie kontaktów pokazać, pozostała część w szczególności ta operacyjna jest ukryta.
Grupa - handlujemy24.pl ma charakter Grupy - zamkniętej. 
Do Grupy może dołączyć każdy podmiot jako DOSTAWCA lub jako ODBIORCA. lub jako pośrednik DOSTAWCA i ODBIORCA.

To tu w tej strefie tworzone są podstawy handlowania w Grupach. 
Aby stworzyć własną indywidualną Grupę handlującą w Grupie - handlujemy24.pl, już na samym początku, w pierwszej kolejności należy się zarejestrować w Katalogu Główny i czekać na dalsze instrukcje.

Szanowni Państwo.
Budowana struktura "Grupy" dostępna jest dla ogółu na zasadach ogólnych lub przydzielonych indywidualnie, oraz udostępniana jest okresowo po przez tzw. dni publiczne.
Pozostały czas struktura jest niedostępna lub w przypadku niezidentyfikowanych Użytkowników - całkowicie niedostępna, czyli zamknięta.


Zasady funkcjonowania struktury.

Wiedza o Grupie jest tworzona dla potrzeb Grup typowo handlowych, wyspecjalizowanych w pośrednictwie handlowym, występujących jako Grupy ZAKUPOWE oraz Grupy SPRZEDAŻOWE, które w każdym przypadku są w widocznej strukturze spersonalizowane i w swoim strategicznym działaniu ukierunkowane pod kontem ściśle określonych i wyodrębnionych działań na rzecz i dla potrzeb budowania indywidualnych rynków pod własne potrzeby, pod potrzeby zaopatrzenia poszczególnych Grup współpracujących ze sobą.  (Firm - DOSTAWCÓW i ODBIORCÓW  towarów oferowanych przez Grupy DOSTAWCÓW dla potrzeb Grup ODBIORCÓW.)
Co do pozostałych Użytkowników struktury.
Pozostali widzą tylko tę część która została upubliczniona (strefy informacyjne) oraz te fragmenty struktury, które po przez proces analizy wpisu (rejestracji podmiotu w bazie) zostały okresowo do nich przypisane i im upublicznione w celach marketingowo - szkoleniowych

Pisząc bardzo krótko - aby poprawnie interpretować tę strukturę, należy zrozumieć mechanizm dostępu do jej zasobów.
Ta część witryny - struktury Grupy widoczna jest na zasadzie. "Widzisz w tej strefie to, co jako Grupa - handlujemy24.pl chcemy Ci pokazać"
Do pozostałych Grup nie masz dostępu. 
Aby rozpocząć proces podwalin pod budowę nowej własnej Grupy i aby uzyskać do innych Grup spersonalizowany dostęp, musisz zaistnieć w Grupie - handlujemy24.pl jako DOSTAWCA lub jako ODBIORCA.
Dostępu udziela administrator Grupy na wyraźny sygnał - np. wyrażoną zgodę przez Sygnatariusza - założyciela danej Grupy zakupowej lub danej Grupy sprzedażowej, bądź na podstawie analizy dokonanego wpisu do Katalogu Głównego Grupy - handlujemy24.pl lub na podstawie wpisu do Katalogu głównego zawiązanych Grup w Grupie  - handlujemy24.pl

Aby do danej struktury dołączyć i przejść do poszczególnych Grup i przypisanych do nich stref handlowania, wybierz z listy widoczną dla Ciebie Grupę lub tę strukturę do której masz już dostęp i postępując zgodnie z procedurą składania zamówień bądź realizacji dostaw, rozpocznij handlowanie.

Handlowanie polega na wprowadzaniu Danych do poszczególnych stref na zasadzie.

1. Gdy chcesz sprzedać Grupie (jesteś DOSTAWCĄ)
Wybierasz widoczną strukturę DOSTAWCY (Wybór masz uproszczony - widzisz tylko swoją Grupę) 
Przechodzisz procedurę Dostawa - instrukcja - wypełnij stosowny formularz i czekaj na reakcję z Grupy. 
Jeśli jej nie ma natychmiast (tuż po wprowadzeniu Danych nie otrzymujesz żadnych zapytań z Grupy) oznacza to że Twoja oferta jest analizowana, a reakcja z Grupy nadejdzie z chwilą, gdy będzie, np. zapotrzebowanie. 

Zapotrzebowanie trafi do Ciebie za pośrednictwem e-mailingu w formie zapytania - kupię lub sprzedam oraz potwierdzone będzie ogłoszeniem na 
tablicy ogłoszeń.

Strefa handlowania.

GRUPA - HANDLUJEMY24.PL Formularz rejestracyjny. Aby do Grupy dołączyć, wypełnij formularz i czekaj na instrukcje dot. dalszych procedur wejścia