Strona główna‎ > ‎

Kalendarium


Witaj w strukturze 
Grupy - handlujemy24.pl Jesteś w strefie informacyjnej - Kalendarium, jako Centrum ogłoszeniowe tworzone i administrowane przez Sygnatariuszy - założycieli Grupy.
UWAGA!!! - 
CHMURA

- Strony struktury optymalizowane tylko do przeglądarki Chrome. (Dlaczego - przeglądarka Chrome...?)

W przypadku używania innych przeglądarek należy je właściwie skonfigurować, w innym przypadku generowane w środowisku dane, jak treść, widzety, bazy danych, mapy, formularze, inne narzędzia, itd, itp., mogą być niekompletneniedostępne w całości lub mogą wyświetlać się niepoprawnie, a w nie których skrajnych przypadkach mogą wyświetlać się z błędami a nawet mogą i spowodują blokadę systemu, gdy np. korzystasz z rozwiązań technologicznie przestarzałych, jak: Widows 98, czy Windows XP.

To jest Centralny Kalendarz skupiający w sobie wszystkie Kalendarze - tablice ogłoszeniowe jakie otrzymali sygnatariusze - założyciele poszczególnych Grup.
Każdy podmiot, który uzyskał dostęp do swojego Kalendarza może umieścić w Kalendarzu Centralnym ogłoszenie w trybie podstawowym - on-line. Pomoc - 691476873


Wstęp.
Witaj w Kalendarium DOSTAWCÓW i ODBIORCÓW wprowadzających ogłoszenia on-line w ramach działania całej Grupy - handlujemy24.pl
To tu, na tej tablicy ogłoszeń, dowiesz się o szczególnych wydarzeniach w poszczególnych Grupach działających w Grupie - handlujemy24.pl.
Aby umieszczać w Kalendarium własne ogłoszenia, szczególne wydarzenia, musisz uzyskać do Kalendarium dostęp. 

Dostępu udziela admin struktury na podstawie poziomu Twojego  zaawansowania w układ współpracy Sygnatariusza danej Grupy.

Jak uzyskać dostęp? 

Dostęp do edycji tablicy otrzymują jedynie Sygnatariusze - założyciele własnej Grupy.  Sygnatariusze na podstawie własnej wiedzy - otrzymanej w trakcie szkolenia tworzą własne, indywidualne Kalendarium, które jest implementowane (łączone - importowane) ze strukturą Kalendarium Grupy za pośrednictwem Chmury i wyświetlane w opcji Tablica Ogłoszeń w każdej strefie handlowania, jako Centralna tablica ogłoszeń
Proces dochodzenia do pozycji Sygnatariusza rozpocznij od rejestracji własnych Danych w Bazie wiedzy - Grupy - handlujemy24.pl Na podstawie rejestracji otrzymasz wiedzę, jak umieszczać swoje ogłoszenia na tablicy ogłoszeń Grupy on-line?
Więcej o Kalendarium oraz o technikach przekazu, o korzyściach wynikających z zastosownia rozwiązania dowiesz się  - tu

Jak przeglądać Dane?

Aby zwiększyć funkcjonalność Kalendarium w trakcie przeglądania wydarzeń, zmień i wybierz dla siebie taki model przeglądania, który pozwoli w 100% wyświetlać szczegóły wprowadzonych Danych w całości.
Preferujemy model przeglądania danych w opcji:
- "dla tygodnia i miesiąca", ta opcja wyświetlania pozwala wybrać konkretny dzień, konkretny miesiąc i przeglądać zamieszczone ogłoszenia w układzie wybierania Danych generowanych dla ściśle zdefiniowanych okresów - konkretny dzień, konkretna godz. lub konkretny miesiąc, konkretny dzień, konkretna godz. wyświetlania oraz czas zakończenia.
- "plan dnia", ta opcja wyświetlania pozwala wybrać konkretny dzień, konkretny miesiąc w układzie przewijania danych generowanych dla ściśle zdefiniowanych okresów w przód oraz w tył bez informowania jakiego okresu dot.
Przeglądanie w opcji "plan dnia" jest opcją wyświetlania treści ogłoszeń pozwalającą na przeglądanie treści z wyprzedzeniem do nieskończoności.
Oznacza to, że umieszczenie ogłoszenia w danym dniu w opcji - bez określenia definicji zakończenia okresu wyświetlania treści takie ogłoszenie będzie generowane non - stop i tak długo, jak długo będzie zamieszczone w bazie. 

Zasady wyświetlania.
Pamiętaj, gdy nie masz praw dostępu do poszczególnych stref handlowania, po kliknięciu w link dla wyświetlania szczegółów konkretnego ogłoszenia, możesz nie uzyskać dostępu do Danych a jedynie uzyskasz dostęp do strefy  np. rejestracji Danych lub stref upublicznionych, które zawsze są widoczne w opcji "Mapa strony" lub, jeśli jesteś w układzie logowania spoza Grupy, spoza struktury otrzymasz dostęp do strony logowania.
Login do strefy uzyskasz po zarejestrowaniu Danych i ich weryfikacji przez admin systemu, Po przejściu procedury wejścia, otrzymasz dostęp do tych stref, które będą ściśle związane z profilem Twojej działalności handlowej w Grupie oraz do stref upublicznionych.
Tylko proces weryfikacji Danych - zagwarantuje właściwy dostęp do wyświetlanych Danych, jednak pomimo iż uzyskasz dostęp do treści ogłoszeń z poszczególnych stref - nie koniecznie uzyskasz dostęp do szczegółowych Danych generowanych dla danej strefy handlowania, ta niedogodność wynika z faktu, że 90% Grup zakupowo - sprzedażowych działających w ramach działania szerokiej Grupy - handlujemy24.pl jest zamknięta, a dostęp do tych Grup, jest spersonalizowany.

Struktura - Kelendarium

Święta w Polsce


Podstrony (1): Polska
Comments