Strona główna‎ > ‎

Rejestracja.handlujemy24_pl
Witaj w strukturze Grupy - handlujemy24.pl. Jesteś w strefie informacyjnej, w tzw. strefie upublicznionej, dostępnej dla ogółu Internautów. Zanim zaczniesz surfować po strukturze, koniecznie przeczytaj. 

  1. Chcesz być w Grupie ODBIORCĄ, chcesz kupić i taniej i więcej?
  2. Chcesz być w Grupie DOSTAWCĄ, chcesz sprzedać szybciej, bezpieczniej i więcej
  3. Chcesz być w Grupie POŚREDNIKIEM, wirtualnym handlowcem, ODBIORCĄ z Grupy i DOSTAWCĄ w Grupie i po za jej strukturą), tu rejestrujesz reprezentowany przez siebie podmiot.
  4. Chcesz skorzystać z usług Grupy, tu rejestrujesz reprezentowany przez siebie podmiot.


Jesteś w strefie upublicznionej - Rejestracja, dedykowanej dla Nowych - DOSTAWCÓW i ODBIORCÓW. zaproszonych do współpracy z Grupą - handlujemy24.pl.
Zanim dołączysz do Grupy, zanim rozpoczniesz z Grupą handlowanie, koniecznie poczytaj.


UWAGA!!! - CHMURA
- Strony struktury optymalizowane tylko do przeglądarki Chrome. (Dlaczego - przeglądarka Chrome...?)
W przypadku używania innych przeglądarek należy je właściwie skonfigurować, w innym przypadku generowane w środowisku dane, jak treść, widzety, bazy danych, mapy, formularze, inne narzędzia, itd, itp., mogą być niekompletne, niedostępne w całości lub mogą wyświetlać się niepoprawnie, a w nie których skrajnych przypadkach mogą wyświetlać się z błędami a nawet mogą i spowodują blokadę systemu, gdy np. korzystasz z rozwiązań technologicznie przestarzałych, jak: Widows 98, czy Windows XP.


Rejestracja - po co się rejestrujemy, po co nam - Grupie - handlujemy24.pl - Dane o Tobie i podmiocie którym zarządzasz lub który reprezentujesz?
Rejestrujesz się po to, aby przekazać podstawową wiedzę o sobie, o podmiocie, który reprezentujesz, o podstawowych, indywidualnych lub grupowych preferencjach, które gdy chcemy do Grupy dołączyć i skutecznie handlować z Grupą i w Grupie winniśmy przekazać tę wiedzę innym podmiotom, wcześniej zarejestrowanym i już współpracującym z Grupą i handlującym w Grupie.
"Gdy w Grupie handlujesz wiedza buduje rynek, to brak wiedzy rynek nam w Grupie rujnuje"
R
ejestrujemy podmiot po to, aby przed podjęciem decyzji z kim współpracować, w której Grupie handlować, usystematyzować tę wiedzę w odniesieniu do Twoich przyszłych działań w Grupie i działań już podejmowanych w całej strukturze dla całej Grupy - handlujemy24.pl realizowanych przez podmioty już zarejestrowane.
Pozyskanie w trakcie rejestracji Danych od firmy, którą reprezentujesz, nie jest celem dla Grupy oraz nie jest celem dla handlujących w Grupie firm. 
Celem dla Grupy firm już handlujących w Grupie - handlujemy24.pl, pozyskujących w procesie rejestracji Twoje Dane, jest właściwe ich skwarendowanie, docelowe ułożenie informacji o podmiocie, który do Grupy dołącza, wchodzi i udzielenie odpowiedzi  na podstawowe pytanie - czy My Grupa możemy wspólnie handlować, czyli wspólnie jako Grupa możemy kupić lub sprzedać i aby skutecznie handlować, chcemy jako Grupa po przez rejestrację poznać więcej szczegółów, kim jesteś, co oferujesz, kogo reprezentujesz, jaki reprezentujesz rynek, jakie wnosisz do Grupy korzyści, czego poszukujesz lub czego od Grupy oczekujesz?
Uzbrojeni w taką wiedzę - kwarendę - kim jesteś, co oferujesz lub czego oczekujesz, postaramy się skutecznie zadziałać i zaproponować Tobie i całej szerokiej Grupie, szczególny bo docelowy układ współpracy oraz plan działania na dziś, na jutro i na wiele lat współpracy w Grupie.
Rejestrujemy się też po to, aby uzyskać dostęp do zasobów wiedzy, jaką Grupa już zgromadziła i utworzyła z Grupą handlujących w Grupach od początku jej działania.

Rejestracja - jest bezpłatna. 

Za wejście do Grupy nie są pobierane żadne opłaty oraz na żadnym etapie współpracy z Grupą nie będą pobierane.

Wypełnij formularz i czekaj na dalsze instrukcje.
Ważne!!!
Nie widzisz formularza - dlaczego? W celu uzyskania odpowiedzi dzwoń teraz - 691476873 lub skontaktuj się z admin struktury 

Strefa wprowadzania danych. 

Prosimy w procesie wprowadzania Danych dochowaj szczególnej staranności co do meritum przekazywanej wiedzy - kim jesteś, co oferujesz, jakie niesiesz korzyści,czego oczekujesz?
Na tym etapie integracji z Grupą przekazujesz Dane podstawowe. 

Informujemy, że po mimo wypełnienia formularza poprawnie, zgodnie z naszymi "Grupy" oczekiwaniami oraz zgodnie z przyjętą i narzuconą przez Grupę procedurą, nie gwarantujemy, że otrzymasz od nas odpowiedź natychmiast i że w ogóle kiedykolwiek ją otrzymasz.
Brak natychmiastowej reakcji na Twój wpis na Twoją aktywność, na fakt przekazania Danych, może wynikać z różnych przyczyn, jednak w 99 przypadkach na 100 podmiotów rejestrujących się w Bazie wiedzy dla Grupy, są to przyczyny od nas - Grupy - niezależne, które na daną chwilę są trudne do zdiagnozowania, bądź mogą być w przyszłości przeszkodą (konfliktem interesów) w uruchomieniu procedury wejścia w struktury danej Grupy

Grupujemy się w/g określonego klucza.
W Grupach są tylko te i tyle podmiotów aby zapewnić optymaną skuteczność handlowania w danej Grupie.

To, że nie odpowiemy natychmiast nie znaczy, że nie odpowiemy w ogóle, wcześniej, czy później coś odpowiemy, jednak w bliżej nie określonej przyszłości. Odpowiemy gdy uznamy, że przeszkoda interpretacyjna dopuszczenia podmiotu do struktury Grupy zniknęła, tym samym otworzyły się możliwości ponownego wejścia, czyli ponownego wysłania zaproszenia do współpracy, czy powtórnego przekazania dalszych instrukcji - jak, z kim, czym, w której Grupie i dlaczego warto współpracować?
Kiedy i dlaczego w ogóle nie odpowiadamy.Nie reagujemy na Twój wpis wówczas, gdy analiza wykazuje konflikt interesów dla całej Grupy.
Konflikt interesu może wynikać z różnych przyczyn, np. z pozyskania szczególnej wiedzy pod kontem działania Grupy i taka jej implementcja z własną działalnością, że ta pozyskana wiedza może się obrócić przeciwko działaniom, czy interesom Grupy.
Grupa - h@nadlujemy24.pl jest Grupą zamkniętą (spersonalizowany dostęp do struktury to przemyślana strategia), a prawo dostępu do poszczególnych zasobów Grupy (poszczególnych struktur, poziomów dostępu, czy stref handlowania, magazynów, tablic ogłoszeń, Bazy wiedzy, Bazy danych, itp.), jest udzielane tylko tym Osobom - podmiotom, które spełniają w 100% kryteria wejścia, ale również Tym, które niekoniecznie wstępując w szeregi Grupy, skutecznie współpracują z Grupą po za jej strukturą, tym samym wnoszą wartości dodane do działalności Grupy przyczyniając się do wzrostu jej aktywności i znaczenia w otaczającym Grupę rynku.

Korzyści z rejestracji.

Przekazując - rejestrując Dane firmowe, Osoba wprowadzająca je otrzymuje pełną wiedzę o działaniach Grupy, jednocześnie godzi się na przetwarzanie wprowadzonych w procesie rejestracji Danych przez wszystkich Sygnatariuszy - założycieli Grupy - handlujemy24.pl oraz wyraża zgodę na otrzymywanie korespondencji seryjnej, e-mailowej, marketingowej, reklamowej związanej z operacyjnymi działaniami Grupy. na podany w rejestracji adres skrzynki poczt. e-mail.
Rejestrując Dane firmowe, Osoba rejestrująca podmiot, występująca w jego imieniu, zobowiązana jest przed zamknięciem procedury rejestracji Danych zapoznać się, czyli przeczytać i potwierdzić regulamin oraz poznać grupową politykę prywatności, która jest integralną częścią regulaminu.
Wypełnienie jakiegokolwiek formularza w strukturze Grupy - handlujemy24.pl, jest potwierdzeniem, że zasady przetwarzania Danych oraz polityka prywatności są Osobie wprowadzające Dane znane, zrozumiałe i nie budzą wątpliwości oraz że potwierdza ich wiarygodność i zezwala na ich upublicznienie i przetwarzanie przez wszystkich Sygnatariuszy Grupy - handlujemy24.pl

Grupa - handlujemy24.pl Rejestrator - WYPEŁNIJ FORMULARZ DOKŁADNIE I CZEKAJ NA DALSZE INSTRUKCJE

Baza - Nowy wpis.
Struktura - Rejestracja

CHMURA dla GRUP - SPRZEDAŻOWO-ZAKUPOWYCH

GRUPA - SYGNATARIUSZE ZAŁOŻYCIELE GRUPY - HANDLUJEMY24.PL

Podstrony (1): Katalog Główny
Comments