Strona główna‎ > ‎Grupy.‎ > ‎

4. INEZIA
Witaj w strukturze Grupy - handlujemy24.pl Jesteś w Strefie organizowanej dla działań handlowych Grupy - zakupowo - sprzedażowej - Inezia.
Grupę tworzy i nią zarządza Sygnatariusz - założyciel Grupy - handlujemy24.pl oraz Grupę zakupowo - sprzedażową - Inezia - Krzysztof Klee.

Jeśli jesteś w strefie Grupy - zakupowo - sprzedażowej Inezia pierwszy raz, zanim rozpoczniesz handlowanie z Grupą, koniecznie zapoznaj się z zawartą w Strefie informacją. Szczegóły znajdziesz po prawej stronie w kolumnie pod zegarem. (Struktura w ciągłej rozbudowie dlatego za niedociągnięcia z góry przepraszamy.)

UWAGA!!! - 
CHMURA

- Strony struktury optymalizowane tylko do przeglądarki Chrome. (Dlaczego - przeglądarka Chrome...?)

W przypadku używania innych przeglądarek należy je właściwie skonfigurować, w innym przypadku generowane w środowisku dane, jak treść, widzety, bazy danych, mapy, formularze, inne narzędzia, itd, itp., mogą być niekompletne, niedostępne w całości lub mogą wyświetlać się niepoprawnie, a w nie których skrajnych przypadkach mogą wyświetlać się z błędami a nawet mogą i spowodują blokadę systemu, gdy np. korzystasz z rozwiązań technologicznie przestarzałych, jak: Windows 98, czy Windows XP, a od 2015 roku Windows7, 8, 9.

Witaj!
Nazywam się, Krzysztof Klee, reprezentuję w Grupie - handlujemy24.pl firmę:
PHU INEZIA, Jenkowice 14, 56-400 Oleśnica,
NIP PL 898-198-48-55,
Kontakt. Tel: 509 264 095,
Adres skrzynki poczt. E-mail. krzysztof.klee@gmail.com, w Grupie tworzę rynki zaopatrzenia i rynki zbytu. JEŚLI TEMAT TWORZENIA RYNKU JEST CI BLISKI - Zapraszam do handlowania w mojej Grupie - więcej