Strona główna‎ > ‎Grupy.‎ > ‎

5. AXAhandlujemy24.pl
Witaj w strukturze Grupy - handlujemy24.pl. Jesteś w strefie handlowania, tworzonej pod kątem działań handlowych Grupy - zakupowo - sprzedażowej "Axa" Import-Export, HandelFirma - "Axa" Import-Export, Handel jest jedynym podmiotem kupującym dla całej Grupy - handlujemy24.pl. Jesteś DOSTAWCĄ dzwoń teraz - 691476873

Jesteś tu pierwszy raz, zarejestruj się w Bazie wiedzy dla tej Grupy jak najszybciej i czekaj na dalsze instrukcje.


UWAGA!!! - 
CHMURA

- Strony struktury optymalizowane tylko do przeglądarki Chrome. (Dlaczego - przeglądarka Chrome...?)

W przypadku używania innych przeglądarek należy je właściwie skonfigurować, w innym przypadku generowane w środowisku dane, jak treść, widzety, bazy danych, mapy, formularze, inne narzędzia, itd, itp., mogą być niekompletneniedostępne w całości lub mogą wyświetlać się niepoprawnie, a w nie których skrajnych przypadkach mogą wyświetlać się z błędami a nawet mogą i spowodują blokadę systemu, gdy np. korzystasz z rozwiązań technologicznie przestarzałych, jak: Windows 98, czy Windows XP a od niedawna również Windows 7, 8, 9

Strefa informacyjna dla przystępujących w struktury Grupy zakupowo - sprzedażowej Axa Import-Export, Handel.

Jesteś DOSTAWCĄ towarów, usług lub interesującej dla handlujących w tej Grupie informacji - uruchom procedurę dostaw - więcej.

Jesteś ODBIORCĄ towarów, usług lub interesującej dla kupujących w tej Grupie informacji  - uruchom procedurę odbiorów - więcej.

Jesteś już w Grupie - handlujemy24.pl i handlujesz z Grupą, ale jesteś w strefie Grupy - Axa pierwszy raz - chcesz z Grupą Axa  pohandlować  - zanim zaczniesz, zarejestruj się w Bazie wiedzy dla tej Grupy i czekaj na dalsze instrukcje.

Jesteś już w Grupie zarejestrowany - wybierz Magazyn i zgodnie z instrukcją dla danego magazynu, uruchom właściwą procedurę - albo kupna, gdy chcesz z Grupą - Axa - kupić lub sprzedaży, gdy za pośrednictwem Grupy Axa chcesz w Grupie - handlujemy24.pl sprzedać.

Jesteś w strukturze pierwszy raz i kompletnie nie masz pojęcia po co i dlaczego tutaj jesteś?
Jeśli tak jest, jak najszybciej skontaktuj się z Admin struktury. lub zarejestruj dane w Bazie Wiedzy Grupy - "Axa" i czekaj na dalsze instrukcje.

O nas.

Grupa zakupowo - sprzedażowa "Axa" jest Grupą spersonalizowaną i działa w szerokiej strukturze jaką jest struktura - Grupa - handlujemy24.pl
W Grupie - handlujemy24.pl Grupa Axa odpowiada za zakupy dla całej Grupy oraz za sprzedaż w swoim rejonie - Mazowieckie.
Dostęp do zasobów Grupy - Axa jest udostępniany tylko tym podmiotom, które zarejestrują się w bazie wiedzy Grupy i uzyskają stosowny do formy działalności dostęp. 

Zapraszamy.


W celu zainicjowania procesów handlowania w Grupie "Axa" - musisz koniecznie poznać szczegóły - jak w Grupie "Axa" handlujemy? 
O szczegółach poinformujemy Cię gdy tylko do Grupy "Axa" dołączysz.
Grupa Axa - współpracuje jedynie z podmiotami gospodarczymi, które wiedzą dlaczego w Grupie handlujemy i dlatego chcą do Grupy Axa dołączyć, bo chcą w Grupie sprzedać oraz z Tymi podmiotami, które za pośrednictwem Grupy Axa chcą kupić aby sprzedać lub chcą poprzez Grupę Axa  budować własną strukturę umożliwiającą handlowanie w Grupie Dostawców z Grupą Odbiorców handlujących w Grupie - handlujemy24.pl.

O Grupie - "Axa" i jej praktycznych działań handlowych dowiesz się w tej strefie - więcej
Co Grupa - "Axa" tworzy w strukturze Grupy - handlujemy24.pl?
W strukturze Grupy - handlujemy24.pl oraz w Grupie - handlujemy24.pl Grupa - "Axa" - tworzy własne struktury, tzw - Grupy zakupowo - sprzedażowe pod nazwą Grupa - Axa.


W grupach zakupowych, Grupa - "Axa" odpowiada za zakupy pod potrzeby całej Grupy - handlujemy24.pl oraz poprzez czynny udział w procesie tworzenia struktur, współtworzy w ramach współpracy w strukturach Grupy - handlujemy24.pl Grupy - sprzedażowe, które powstają na bazie stworzonych Grup zakupowych i handluje z nimi.,
Działania Grupy "Axa" polegają na inicjowaniu procesów kupna, czyli na uruchamianiu procesów zakupowych pod potrzeby całej Grupy - handlujemy24.pl oraz na inicjowaniu w poszczególnych Grupach procesów sprzedażowych - sprzedaż w imieniu Grupy - handlujemy24.pl we własnej stworzonej i przypisanej dla Grupy - Axa strefy handlowania

Jeśli jesteś DOSTAWCĄ (importerem, producentem, wyłącznym przedstawicielem na terytorium Polski, również na terytorium Unii Europejskiej i chcesz za pośrednictwem Grupy "Axa"  zaoferować, zaprezentować szerszej Grupie ODBIORCÓW  - Grupie - handlujemy24.pl swoją ofertę, czyli oferowany w rynku produkt, czy Grupę produktów i chcesz swoją ofertę za pośrednictwem Grupy - handlujemy24.pl zaprezentować, a wszystko po to aby sprzedać, aby się zaprezentować, aby realizować taką sprzedaż musisz do Grupy "Axa" dołączyć, w tym celu należy się zarejestrować
Rejestrując podmiot pamiętaj - wybierz opcję rejestracji - DOSTAWCA.

Jeśli reprezentujesz w rynku pośrednika, czyli kupując u DOSTAWCY chcesz za pośrednictwem Grupy  "Axa"  odsprzedać zakupiony towar, rejestrując podmiot wybierz opcję rejestracji DOSTAWCA i ODBIORCA.
Jeśli chcesz w Grupie - handlujemy24.pl kupić na potrzeby własne lub aby dalej odsprzedać po za Grupą, przejdź do Grupy zakupowej i rejestruj się jako ODBIORCA.

Rejestrując Dane podmiotu, który reprezentujesz - pamiętaj.
W Grupie jak Cię widzą tak oceniają.
Wypełniasz formularz nie po to aby oddać Dane Grupie, a po to aby się jej zaprezentować.
Jeśli wypełnisz formularz dokładnie, starannie, jeśli uwzględnisz w formularzu podstawowe Dane, które pozwolą innym pomiotom już handlującym w Grupie podjąć decyzję co do meritum współpracy, to oznacza, że rozumiesz czym jest Grupa i jak działa cała struktura Grupy - handlujemy24.pl?
Wypełnij więc formularz starannie i czekaj na dalsze instrukcje z Grupy.

GRUPA - HANDLUJEMY24.PL STREFA HANDLOWANIA dla GRUPY - AXA


GRUPA - HANDLUJEMY24.PL Baza wiedzy dla Grupa - AXA

Nie chcesz się rejestrować, ale chcesz być informowanym DOSTAWCĄ lub ODBIORCĄ o tym, co w danej chwili poszukuje lub oferuje Grupa, dopisz się do tej listy e-mailingowej.
Zanim się dopiszesz, koniecznie przeczytaj - regulamin

GRUPA - AXA - NEWSLETTERSiatka podtynkowa - czas na zakupy taniej.

handlujemy24.pl


Rękawice robocze - Wampirki. Czy tej szukasz rękawicy?

wampirki

handlujemy24.pl