Strona główna‎ > ‎Grupy.‎ > ‎

7. GRUPA ZAKUPOWAhandlujemy24.pl
Witaj w strukturze Grupy - handlujemy24.pl
Jesteś w strefie informacyjno - szkoleniowo - wdrożeniowej, tworzonej pod kątem działania Grup zakupowych.

Grupy zakupowe organizujemy w celu przeprowadzania skutecznych akcji zakupowych dla poszczególnych Grup sprzedażowych, działających, handlujących w strukturach Grupy - handlujemy24.plZanim dołączysz do konkretnej Grupy zakupowej lub sprzedażowej i się zaprezentujesz (Rejestracja-  koniecznie przeczytaj.

UWAGA!!! - 
CHMURA

- Strony struktury optymalizowane tylko do przeglądarki Chrome. (Dlaczego - przeglądarka Chrome...?)

W przypadku używania innych przeglądarek należy je właściwie skonfigurować, w innym przypadku generowane w środowisku dane, jak treść, widzety, bazy danych, mapy, formularze, inne narzędzia, itd, itp., mogą być niekompletneniedostępne w całości lub mogą wyświetlać się niepoprawnie, a w nie których skrajnych przypadkach mogą wyświetlać się z błędami a nawet mogą i spowodują blokadę systemu, gdy np. korzystasz z rozwiązań technologicznie przestarzałych, jak: Widows 98, czy Windows XP. 

O strefie.

Zadaniem Strefy informacyjnej, tworzonej dla potrzeb Grupy zakupowej jest przybliżyć, zaprezentować, poinstruować oraz przygotować - wdrożyć - określoną Grupę DOSTAWCÓW pod inicjowane przez Grupy ODBIORCÓW  procesy zaopatrzeniowe - zakupowe.

W tej strefie tworzonej dla potrzeb organizacyjnych konkretnej, ale przykładowej Grupy zakupowej informujemy, że strefa a w niej Grupa zakupowa, to Grupa podmiotów organizujących dla siebie wspólny zakup. Wspólny zakup, to efekt skali jaki Grupa wywołuje łącząc poszczególne podmioty w Grupy zakupowe.
  1. Po co tworzymy Grupy zakupowe
  2. Kto oraz w jaki sposób, w których konkretnych przypadkach, momentach rozwoju danej Grupy powinien do Grupy zakupowej dołączyć?
Na takie oraz na wszystkie inne pytania odpowiadamy w praktyce, czyli jeśli z nami w Grupie handlujesz wiesz wszystko o Grupach zakupowych - zapraszamy.
Aby dołączyć, wystarczy się zarejestrować  - więcej w strukturze - Rejestracja


Wstęp na temat procesów zakupowych.
Zakup towarów dla potrzeb danej Grupy zakupowej, dokonującej zakupu jako Grupa dla celów handlowych lub dokonująca zakupu dla własnych celów to nic innego jak zorganizowana w około konkretnego produktu Grupa podmiotów potrzebująca dokonać hurtowego zakupu tego produktu..
Co w trawie piszczy?
Zainteresowania danej Grupy zakupowej wynikają wprost z jej potrzeb rynkowych, czyli z potrzeby chwili w zakresie kupna lub sprzedaży ściśle zdefiniowanego towaru - więcej
Aby Grupa zawiązała soją strukturę i poszerzała oddziaływanie w rynek oraz aby skutecznie budowała strukturę zakupową w pierwszym momencie istnienia Grupy musi nastąpić integracja działań w zakresie zaspakajania potrzeb poszczególnych ODBIORCÓW - więcej
To jest Chmura dla Grupy zakupowej budowanej w ramach działania szerokiej struktury jaką jest już Grupa - handlujemy24.pl
Jeśli widzisz swoją Chmurę, kliknij w strefę i uaktualnij ją.
Jeśli własnej Chmury nie widzisz, nie masz do niej dostępu. Zwróć się o dostęp do admin struktury. Pomoc - 691476873. Czynny całą dobę.

GRUPY ZAKUPOWE - CHMURA


Procesy

Proces powstawania, budowania, rozbudowy Grupy zakupowej tworzonej od podstaw pod konkretny zakup z magazynu konkretnego DOSTAWCY, jest procesem trudnym, długim, skomplikowanym i bardzo wrażliwym na zewnętrzne czynniki, np. na zachowania poszczególnych pomiotów (Osób ich reprezentujących)  jako Odbiorców wchodzących w skład danej Grupy, czy nawet na zachowania ich DOSTAWCÓW, którzy z braku świadomości jak trudny to proces, zbyt szybko rezygnują pozostawiając pole (Rynek) dla wytrwałych, czyli własnej konkurencji.

Dlaczego warto brać czynny udział w procesie budowania Grupy zakupowej?

Dlaczego i dla kogo to takie ważne?

Odpowiedzi brak, bo jest oczywista - "Efekt Skali"
Skupieni w Grupie ODBIORCY, czy dopuszczeni do Grupy DOSTAWCY często już na samym początku od chwili wejścia w stryktury Grupy tracą kontakt ze strukturą bezpowrotnie, gdyż nie przyjmują argumentów, że Grupę zakupową tworzy się miesiącami, a nawet latami.
Jeśli ODBIORCA lub DOSTAWCA nie zrozumie, że wolny rynek to konkurencja, a konkurencja, to ciągła walka o klienta o rynek o DOSTAWCĘ, czy o ODBIORCĘ...trudno jest przekonać, aby konkurował w dłuższej perspektywie tym samym skutecznie współtworzył Grupę.

Dlaczego niecierpliwi więcej tracą?
Tracą klienta, bo brakuje im cierpliwości. Cierpliwość to cecha szczególna w handlu na odległość i w Grupie.

Jeśli trafiasz na tę Strefę pierwszy raz, jeśli jesteś już w strefie dla Grupy DOSTAWCÓW i chcesz zostać DOSTAWCĄ towarów dla konkretnej Grupy - zakupowej tworzonej w ramach działania całej struktury Grupy - handlujemy24.pl, zanim uruchomisz procedury wejścia w struktury danej Grupy zakupowej - koniecznie przeczytaj.

Zakupami dla Grupy - handlujemy24.pl zajmuje się Grupa - Axa, której podstawowym zadaniem jest organizacja zakupów dla całej Grupy - handlujemy24.pl
Jeśli jesteś DOSTAWCĄ jeszcze spoza Grupy a już chcesz sprzedać Grupie, chcesz dołączyć do konkretnej Grupy zakupowej działającej w ramach działania szerokiej struktury tworzonej pod kontem działania Grupy - handlujemy24.pl dlatego abyś dostarczył do Grupy towar, w pierwszej kolejności musisz do Grupy - handlujemy24.pl dołączyć - następnie po zatwierdzeniu wpisu, musisz zarejestrować się w danej Grupie dla której przygotowałeś dostawę i czekać na nadchodzące z Grupy instrukcje lub komunikaty oraz ogłoszenia.
Jeśli w danym środowisku do którego jako DOSTAWCA dopisałeś swoje Dane otrzymasz komunikat - reagujesz na komunikaty z Grupy w tyt. Kupię!

Za wejście do którejkolwiek Grupy nie są pobierane żadne opłaty.

Rejestracja spełnia jedynie rolę Bazy wiedzy o potencjalnych DOSTAWCACH towarów do poszczególnych Grup.
Wiedza ta wykorzystywana jest w formie kampanii informacyjnych w tytule "Tworzę nową Grupę Zakupową, czyli Kupię" i archiwizowana w formie newslettera, który okresowo wykorzystywany inicjuje akcje informacyjne.
Za pośrednictwem newslettera dana Grupa zakupowa informuje DOSTAWCÓW czego poszukuje, jakich produktów potrzebuje na dany okres lub, których produktów poszukuje dla ściśle zdefiniowanej Grupy zakupowej?
Pisząc bardzo obrazowo i w jednym zdaniu - rejestrujesz Dane dla siebie, dla potrzeb swojej firmy, czyli dla własnych korzyści.
Aby dołączyć zarejestruj się. Masz pytania - dzwoń teraz - 691476873

GRUPA - HANDLUJEMY24.PL STREFA HANDLOWANIA dla GRUPY AXA
Struktura Grupy zakupowej

Podstrony (1): Grupa - Axa
Comments