Strona główna‎ > ‎Grupy.‎ > ‎

0. REJESTRACJAWitaj w strukturze Grupy - handlujemy24.pl. Jesteś w strefie - Rejestracja - stworzonej i rozwijanej dla potrzeb nowych Użytkowników, którzy chcą dołączyć do Grupy DOSTAWCÓW oraz oczekują wejścia do Grupy ODBIORCÓW. działających, handlujących w Grupie - handlujemy24.pl Zanim się zarejestrujesz, koniecznie przeczytaj.
UWAGA!!! - 
CHMURA

- Strony struktury optymalizowane tylko do przeglądarki Chrome. (Dlaczego - przeglądarka Chrome...?)

W przypadku używania innych przeglądarek należy je właściwie skonfigurować, w innym przypadku generowane w środowisku dane, jak treść, widzety, bazy danych, mapy, formularze, inne narzędzia, itd, itp., mogą być niekompletneniedostępne w całości lub mogą wyświetlać się niepoprawnie, a w nie których skrajnych przypadkach mogą wyświetlać się z błędami a nawet mogą i spowodują blokadę systemu, gdy np. korzystasz z rozwiązań technologicznie przestarzałych, jak: Widows 98, czy Windows XP. 

Katalog Główny - Rejestracja.

Rejestracja - po co się rejestrujemy, po co nam - Grupie - handlujemy24.pl Dane o Tobie i podmiocie, który reprezentujesz?
Rejestrujemy się po to aby przekazać wiedzę o sobie, o podmiocie, który reprezentujemy innym, już współpracującym w Grupie podmiotom.
Rejestrujemy podmiot również po to, aby przed podjęciem decyzji z kim współpracować, usystematyzować wiedzę w odniesieniu do Twoich działań i działań innych w Grupie pod kontem tworzenia całej struktury Grupy - handlujemy24.pl.
Dane?

Pozyskanie Danych podstawowych firmy, którą reprezentujesz, nie jest celem dla Grupy. Celem dla Grupy - handlujemy24.pl jest pozyskana informacja o Tobie i firmie, którą zaprezentujesz.
Rejestracja Danych jest potrzebna aby odpowiedzieć na pytanie - czy możemy wspólnie działać na płaszczyźnie zakupów w Grupie, czyli czy możemy wspólnie kupić aby później wspólnie sprzedać i czy jesteśmy przygotowani wspólnie ale skutecznie w dłuższej perspektywie handlować?

Dlaczego rejestracja?
Dlaczego rejestracja Danych?
Chcemy jako Grupa po przez rejestrację poznać więcej szczegółów:
- kogo reprezentujesz w odniesieniu do działań szerokiej Grupy, 
- co oferujesz, jakie wnosisz do Grupy korzyści, 
- czego poszukujesz lub czego od Grupy oczekujesz?
Uzbrojeni w wiedzę kim jesteś, co oferujesz, lub czego oczekujesz, zanim włączysz się w procesy działania Grupy, postaramy się na bazie zdobytej informacji skutecznie przedstawić i zaproponować Tobie oraz całej Grupie szczególny bo docelowy plan i układ naszej z Tobą współpracy.

Jeśli chcesz do nas dołączyć, pamiętaj!!!

Rejestracja - jest bezpłatna. 

Wypełnij formularz, zarejestruj podstawowe Dane.
Czekaj na dalsze instrukcje z Grupy.

Pomoc - pisz lub dzwoń teraz - apopiel701@gmail, 691476873
Comments