Strona główna‎ > ‎

Współpraca


handlujemy24.pl
Witaj w strukturze Grupy - handlujemy24.pl. Jesteś w strefie upublicznionej wdrożeniowo - szkoleniowo - informacyjnej - Współpraca oraz Zaproszenie do współpracy z Grupą. Jesteś w strefie pierwszy raz, koniecznie przeczytaj. 

UWAGA!!! - 
CHMURA

- Strony struktury optymalizowane tylko do przeglądarki Chrome. (Dlaczego - przeglądarka Chrome...?)

W przypadku używania innych przeglądarek należy je właściwie skonfigurować, w innym przypadku generowane w środowisku dane, jak treść, widzety, bazy danych, mapy, formularze, inne narzędzia, itd, itp., mogą być niekompletneniedostępne w całości lub mogą wyświetlać się niepoprawnie, a w nie których skrajnych przypadkach mogą wyświetlać się z błędami a nawet mogą i spowodują blokadę systemu, gdy np. korzystasz z rozwiązań technologicznie przestarzałych, jak: Windows 98, czy Windows XP a od niedawna Windows 7, 8, 9 .

Strefę - Współpraca oraz Zaproszenie do strefy współpraca z Grupą i zawarta w strefie treść informacyjna została przygotowana aby wyjść na przeciw i wyjaśnić Osobom przystępującym w szeregi Grupy co w trawie piszczy? 
Kierujemy informację do już zarejestrowanych w Katalogu Głównym Grupy. 
Jeśli nie jesteś podmiotem zarejestrowanym w Katalogu Głównym, zrezygnuj z surfowania po strukturze, gdyż na tym poziomie demo o Grupie nic nie widzisz, a jak nic nie widzisz, nic nie zrozumiesz a jak nie rozumiesz, to nie skorzystasz i skutecznie nie pohandlujesz w Grupie czy z Grupą. 

W pierwszej kolejności przyjmij zaproszenie, przeczytaj treść i podejmij decyzję, co dalej?

Zaproszenie.

Jeśli otrzymasz z Grupy zaproszenie oznacza to, że nasze, Twoje i Grupy potrzeby są zbieżne lub tożsame z potrzebami innych w Grupie oraz są zbieżne z naszymi - całej Grupy.
A gdy są wspólnymi oczekiwaniami staramy się wyjść na przeciw i dlatego od tej pory, od momentu przyjęcia zaproszenia, wspólnie, w Grupie powinniśmy zacząć ściśle ze sobą współpracować, d
latego koniecznie, zanim pokonasz kolejny krok, zanim do Grupy dołączysz, przeczytaj zawartą w Strefie informację i zgodnie z instrukcjami dla poszczególnych Stref, dochowaj staranności w działaniu, czyli  - uruchom procedurę wejścia w struktury Grupy - zarejestruj się w Bazie wiedzy tworzonej pod kątem potrzeb i oczekiwań Grupy - czyli pozostaw do siebie kontakt dopisując Dane do Bazy w Katalogu Głównym - kliknij i wypełnij formularz przyjmując tym samym zaproszenie z
Grupy - więcej

Kogo najczęściej zapraszamy do współpracy?

Zapraszamy do współpracy przede wszystkim DOSTAWCÓW. 
Aby Grupa mogła realizować założone cele i np. stale rozwijać rynek zbytu, musi przeprowadzać transakcje kupna, musi stale tworzyć struktury dla Grup zakupowych.
Tworząc Grupy zakupowe, Grupa wspiera sprzedaż, gdyż jako Grupa kupujemy taniej.
W ten sposób zmuszamy do aktywności w tworzonym przez siebie rynku zarówno DOSTAWCÓW jak i ODBIORCÓW.
Aktywność ta polega na stałym szukaniu, nawiązywaniu kontaktów i próbie zachęcania do udziału w grze rynkowej, na zapraszaniu do aktywnego handlowania.
Grupa po przez codzienną aktywnością w sprzedaży, stale poddawana jest presji aby dokonywać zakupów i dlatego ciągle poszukujemy DOSTAWCÓW.

Jesteś DOSTAWCĄ - dołącz do Grupy. 
(Definicja DOSTAWCY- Producent, Importer, wyłączny Przedstawiciel. )
W naszym żargonie DOSTAWCA, to tzw. pierwsza ręka.

Kogo jeszcze zapraszamy?

Zapraszamy również do współpracy ODBIORCÓW
Abyśmy jako Grupa zakupowa mogli kupić, kupić jednorazowo dużo i tanio a następnie zakupiony towar sprzedać szybko, Grupa musi stale poszukiwać ODBIORCÓW. i stale poszerzać ten rynek.

W Grupie będąc DOSTAWCĄ można też być ODBIORCĄ i dołączyć do każdej uruchomionej Grupy.
Aby dołączyć wystarczy wypełnić prostej konstrukcji formularz uprawniający do udziału w budowaniu rynku dla danej Grupy. Każda zawiązana Grupa posiada własną strukturę. O szczegółach jak działa Grupa informujemy po przez działania praktyczne.

Przed wypełnieniem jakiegokolwiek lub któregokolwiek z dostępnych w strukturze tej witryny formularzy, prosimy koniecznie zapoznaj się ze szczegółami zasad handlowania w Grupie.

  • Wypełnienie formularza "rejestrowego" uruchamia proces wejścia w struktury Grupy.
  • Wypełnienie formularza "kontakt" pozwoli "Grupie" nawiązywać współpracę z Tobą w/g zapotrzebowania ale też podtrzymać z subskrybentami kontakt i rozwijać współpracę po za strukturą Grupy w np. dłuższej perspektywie tej współpracy

    W obu przypadkach za pośrednictwem budowanej Bazy wiedzy, będziemy (jako Grupa) informować Tych, którzy dopiszą swoje Dane o tym co istotnego dzieje się w działaniach Grupy, czego Grupa potrzebuje, czego szuka, co oferuje, co kupuje, co proponuje aby sprzedać lub aby kupić?

Kogo jeszcze chcemy zaprosić do współpracy?
Zapraszamy do współpracy wszystkie zainteresowane handlowaniem przedsiębiorstwa, niezależnie od wielkości, lokalizacji czy profilu prowadzonej działalności. Jako Grupa - handlujemy24.pl - handlujemy z każdym podmiotem i z tym co chce sprzedać i z tym, co potrzebuje kupić i z tym co kupuje niewiele i z tym co szuka szczególnych źródeł zakupu lub rynków zbytu. Udostępniamy strukturę w celu umożliwienia zaproszonym, czy zapraszanym przeprowadzenia skutecznych procedur kupna i sprzedaży.

Jak skutecznie dołączyć do Grupy?

Aby do Grupy dołączyć skutecznie, wystarczy wpis do Bazy wiedzy Grupy.
Oto okno wejścia, czyli formularz - rejestrowy - umożliwiający rejestrację, jest to formularz uprawniający wejście w szeregi Grupy. 
Formularz jest dostępny dla celów gromadzenia Danych (Baza wiedzy) o podmiotach, które są zainteresowane ścisłą współpracą z Grupą w jej strukturze. 
Współpraca po za strukturą nie wymaga rejestracji.
Współpraca w strukturze Grupy polega na oddziaływaniu w budowany przez Grupę rynek pod kontem kupna lub sprzedaży towarów, usług, czy informacji. 
Budowany rynek dostępny jest pod adresem www.handlujemy24.pl  tylko dla spersonalizowanych Grup zakupowo - sprzedażowych.
Rejestrując podmiot, kwarendujemy Twoje Dane. 
Kwarenda Danych pozwoli poprawnie ukierunkować zakres współpracy w Grupie.
Kwarendujemy Dane też po to aby trafiać docelowo zarówno od strony DOSTAWY po strony ODBIORU i odwrotnie.
Przekazując Dane zezwalasz na ich przetwarzanie.
Pomoc gdy masz pytania - tel. 691476873 czynny całą dobę.

Rejestrator - aby do Grupy dołączyć, wypełnij formularz. Rejestrujac dane postępuj zgodnie z instrukcją podaną w rejestratorze.


Oto drugie okno wejścia - formularz rejestrowy - kontakt - w formie praktycznego wykorzystania jako newsletter dla Tych podmiotów, które nie widzą potrzeby wejścia w struktury Grupy, ale są żywo zainteresowane współpracą z Grupą po za jej strukturą. Współpraca może polegać, np. na oddziaływaniu w rynek występując w tym rynku anonimowo.

NewsletterComments