Strona główna‎ > ‎

Kontakt

Witaj w strukturze Grupy - handlujemy24.pl. Jesteś w strefie informacyjnej - Kontakt tworzonej pod kątem współpracy w Grupie.

Zanim rozpoczniesz handlowanie w Grupie, koniecznie zapoznaj się z zawartą w strefie informacją, w tym celu koniecznie przeczytaj.

UWAGA!!! - 
CHMURA

- Strony struktury optymalizowane tylko do przeglądarki Chrome. (Dlaczego - przeglądarka Chrome...?)

W przypadku używania innych przeglądarek należy je właściwie skonfigurować, w innym przypadku generowane w środowisku dane, jak treść, widzety, bazy danych, mapy, formularze, inne narzędzia, itd, itp., mogą być niekompletneniedostępne w całości lub mogą wyświetlać się niepoprawnie, a w nie których skrajnych przypadkach mogą wyświetlać się z błędami a nawet mogą i spowodują blokadę systemu, gdy np. korzystasz z rozwiązań technologicznie przestarzałych, jak: Widows 98, czy Windows XP. 

Oto preferowane formy kontaktu w Grupie.

Formularz 
- Kontakt - działa jak NEWSLETTER. Wypełniasz, otrzymujesz ważne informacje z Grupy. Nie wypełniasz, nie otrzymujesz żadnej wiedzy.
- Rejestrator dla nowych użytkowników - DOSTAWCÓW i ODBIORCÓW. Wypełniasz formularz wchodzisz do Grupy, otrzymujesz wiedzę o określonej Grupie docelowej, prezentowanej lub przypisanej zgodnie z Twoją linią wyboru dla Grupy docelowej, 

Zapraszamy do kontaktu wszystkie zainteresowane współpracą przedsiębiorstwa niezależnie od wielkości, lokalizacji czy profilu działalności.
Udostępniamy w tej strukturze  formularz kontaktowy w celu gromadzenia Danych (Baza wiedzy) o podmiotach, które są zainteresowane współpracą z Grupą, jednak nie koniecznie chcą się rejestrować w Bazie Katalogu Głównego tworzonego dla Grupy, gdyż nie widzą potrzeby wejścia w jej struktury.

Za pośrednictwem formularza kontaktowego można przekazać podstawowe informacje, które mogą lub pozwolą podtrzymać z Państwem kontakt lub go nawiązać w celu podjęcia współpracy teraz lub w przyszłości.

Wypełnienie formularza - przeprowadzenie procedury rejestracji Danych pozwoli nam "Grupie" podtrzymać z Subskrybentami kontakt, jednocześnie za pośrednictwem tej zgromadzonej po przez  "kontakt" wiedzy, będziemy mogli skuteczniej informować w formie newslettera co, np. istotnego dzieje się w działaniach Grupy?


Zanim do nas dołączysz, zanim określisz swoją pozycję w odniesieniu do pozycji Grupy *(strefa dynamiczna - spersonalizowana lub strefa statyczna upubliczniona - widzisz tylko demo) prosimy koniecznie poznaj szczegóły projektu, zapoznaj się z poszczególnymi sektorami, nawet, gdy będzie taka potrzeba poznaj całą strukturą, a wszystko po to, abyś mógł/mogła świadomie korzystać i skutecznie działać z Grupą i w Grupie - handlujemy24.pl skutecznie handlować.

Od czego zacząć?
Surfowanie zacznij od strefy informacyjnej - POZNAJ ZASADY
Następnie wypełnij ten oto formularz.


GRUPA - HANDLUJEMY24.PL BAZA - NEWSLETTER

Strefa zadawania pytań.
Rekonstrukcja - strefy - zapraszamy później.Comments