Witaj w strukturze Grupy - handlujemy24.pl. Jesteś w strefie informacyjnej, w tzw. strefie roboczej, upublicznionej, dostępnej dla ogółu Internautów. Zanim zaczniesz surfować po strukturze spersonalizowanej, dostępnej dla już zgrupowanych, czy zaproszonych, koniecznie zarejestruj Dane podmiotu, który reprezentujesz. Przed rejestracją koniecznie przeczytaj...

Ta struktura tworzona jest dla nas, dla zgrupowanych i już handlujących w Grupie - handlujemy24.pl, dlatego aby do nas dołączyć i skorzystać z mocy Grupy gdy też handlujesz, wystarczy odpowiedzieć sobie na zadane przez nas pytanie...czy chcesz?
ODBIORCO?

Czy chcesz być w Grupie ODBIORCĄ i za naszym pośrednictwem oraz przy udziale Grupy, kupić z Grupą i taniej i - więcej
Jeśli odpowiedź na zadane pytanie brzmi /Tak chcę!!!/, zapraszamy do Grupy - ODBIORCÓW handlujących w Grupie - handlujemy24.pl - więcej

DOSTAWCO?

Czy chcesz być w Grupie DOSTAWCĄ, sprzedać szybciej, bezpieczniej i więcej? Jeśli tak, zapraszamy do Grupy - DOSTAWCÓW handlujących w Grupie towarami, usługami, informacją - więcej.

Jesteś pośrednikiem w rynku?

Czy chcesz być w Grupie POŚREDNIKIEM, ODBIORCĄ z Grupy i DOSTAWCĄ w Grupie oraz DOSTAWCĄ po za strukturą Grupy, jeśli chcesz, tu rejestrujesz reprezentowany przez siebie podmiot.

Szukasz miejsca na reklamę?
Chcesz być w Grupie REKLAMODAWCĄ, tu rejestrujesz reprezentowany przez siebie podmiot.
Chcesz być w Grupie REKLAMOBIORCĄ zaprezentować usługę, tu rejestrujesz reprezentowany przez siebie podmiot - więcej? 

Uruchamiając procedurę rejestracji uruchamiasz proces wejścia w szeregi Grupy.
Proces jest rozłożony w czasie. Pierwszy etap to poczekalnia. Aby wejść głębiej, czyli osiągnąć pułap dla działań Grupy zakupowej lub Grupy sprzedażowej i zaistnieć w poszczególnych Grupach należy spełnić warunki obwarowane dodatkową procedurą wejścia - więcej?

Za wejście do Grupy nie pobieramy żadnych opłat, aby wejść wystarczy jedynie rejestracja, czyli zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO - rejestracja jest potwierdzeniem, wyrażoną zgodą na przetwarzanie przez Grupę Twoich Danych osobowych - więcej

Sama rejestracja nie jest wejściem w szeregi Grupy a jedynie prezentacją podmiotu w Grupie. 
Wejście do Grupy zakupowej czy sprzedażowej, jest uwarunkowane wiedzą, kim jesteś dla Grupy, co Grupie zaoferujesz, jakie wniesiesz korzyści, czego od Grupy oczekujesz? Ponieważ sama rejestracja Danych nie pozwala odpowiedzieć na tak postawione pytania, dlatego wejście do Grupy jest procesem świadomie rozłożonym w czasie.
Strefa informacyjna, publiczna tworzona jest dla działań instruktażowych, szkoleniowo, wdrożeniowo, handlowych, ściśle związanych z praktycznym działaniem Grupy zakupowo - sprzedażowej zwanej dalej Grupa - handlujemy24.pl - strona główna

Grupa spersonalizowana dostępna jest tylko dla zarejestrowanych podmiotów.

Rejestrując Dane z zaproszenia (oddzielna procedura), prosimy w uwagach wskazać Osobę zapraszającą z Imienia i Nazwiska - więcej.
Uwaga, zastrzegamy sobie prawo do odmowy udzielenia odpowiedzi, jak i dlaczego tak, oraz dlaczego nie odpowiemy!!!


Dziś handlujemy w Grupie - Folia, folią stretch. Jeśli i Ty handlujesz folią stretch, zapraszamy!!! W Grupie kupisz folii stretch więcej bo w Grupie kupujemy folię taniej. Kupując taniej, więcej, szybciej sprzedaż - więcej (Uwaga Chmura)