SPRING 2019
Jockey Club
Marissa Campos - Softball
Matthew Miranda - Baseball
Mario Gutierrez - Boys Track & Field
Julie Johnson - Girls Track & Field
Baseball - FS
MVP - Seth Meadows
Most Improved - George Legaretta
Most Inspirational - Brady Ruffner
Baseball - JV
MVP - Spencer Rogers
Most Improved - Michael Rayo
Most Inspirational - Matthew Vaquera
Baseball - VAR
Co-MVP - Isaiah Fajardo
Co-MVP - Nick Salas
Most Inspirational - Andrew Fajardo
All-Area
Player of the Year - Isaiah Fajardo
Coach of the Year - Mike Garza
1st Team All-Area
Nick Salas
Matthew Miranda
1st Team SEYL
MVP - Isiah Fajardo
Rookie of the Year - AJ Cleveland
Catcher - Andrew Fajardo
Infielder - Nick Salas
Infielder - Xabi Iparraguirre
Outfielder - Matthew Miranda
Outfielder - Griffen Scarry
2nd Team SEYL
Pitcher - Matthew Rodriguez
Infielder - Manny Chavez
Outfielder - Joey Vidal
Softball - FS
Co-MVP - Reighlani Jano
Co-MVP - Madisyn Aleman
Most Improved - Nevaeh Grijalva
Leadership Award - Kayla Reynoso
Softball - JV
MVP - Adriana Fimbres
Impact Player - Shelby Machado
Most Improved - Christine Cisneros
Softball - VAR
MVP - Briana Solis
Rookie of the Year - Chloe Garcia
Co-Inspirational - Abigal Anderson
Co-Inspirational - Shelby Hernandez
Coaches Award - Marisa Campos
Most Improved - Elisa Gonzales
1st TEAM SEYL
MVP - Marisa Campos
Rookie of the Year - Briana Solis
Catcher - Chloe Garcia
Infielder - Marisa Garcia
Infielder - Abigail Anderson
Outfield - Nayeli Chavolla
Utility - Brianna Acosta
2nd Team SEYL
Infielder - Mikayla Nunlist
Outfielder - Maryah Montoya
Boys Tennis - JV
MVP - Nicholas Razo
Most Dedicated - Anupam Khan
Most Improved Form - Bernardo Chocoteco
Boys Tennis - VAR
MVP - Alec Alvarez
Team Captain/Leadership Award - Keshav Patel
Most Dedicated - Ricky Rodriguez
Boys Golf - VAR
"Top Gun" Back to Back - Madhav Raja
"Tin Cup" McAvoy Honors - Nathan Hallam
Bushwood Country Club "Danny Noonan Award - Andrew Johnson
All-Area
Madhav Raja
Boys Track & Field - JV
MVP - Jacob McNitt
Rising Star - Zephan Stevens
Boys Track & Field - VAR
MVP Field Athlete - Gavyn Pine
MVP Track Athlete - Jacob Yagers
Varsity Most Inspirational - Joshua Henry
All-Area
Jacob Yagers
1st Team SEYL
Jacob Yagers
Joshua Henry
Girls Track & Field - JV
MVP - Alexa Coburn
Rising Star - Neyda Martinez
Girls Track & Field - VAR
MVP Field Athlete - Jessianne Solis
MVP Track Athlete - Haley Ulloa
Varsity Most Inspirational - Mayra Gomez
All-Area
Jessianne Solis
1st Team SEYL
MVP Field - Jessianne Solis
Haley Ulloa
Julie Johnson
Boys Swimming & Diving - FS
MVP - Andrew Castillo
Most Inspirational - Peter Wykoff
Most Improved - Charles Laxague
Boys Swimming & Diving - VAR
MVP - Fernando Tello
Most Inspirational - Ryan Main
Most Improved - Angel Aldalco
All-Area
Coach of the Year - Sara Klang
Girls Swimming & Diving - FS
MVP - Chloe Mitchell
Most Improved - Amira Contreras
Girls Swimming & Diving - VAR
MVP - Aliyah Pilien
Most Inspirational - Victoria Santore
Most Improved - Brynn Wilson