Senised saavutused

1. 3D modeleerimise õpetamiseks koolitasime 2 õpetajat. Gümnaasiumis komandat aastat 3D modeleerimise kursus (SolidEdge programmi õppimine) ja joonestamise kursus (masinaehitusjooniste koostamine)

2. Neli aastat on koolis väga edukalt töötanud robootikaring: kahel aastal on osaletud üleriigilisel võistlusel Robotex ja jõutud finaalvooru, 2013. aastal oli PÜG Jõgeva maakonna parim robootikakool.

3. Õpetajad saavad ning aktiivselt kasutavad arvutiklasse.

4. Õpetajatel on igas tunnis kasutada projektor.

5. Tiigrihüppe AS (HITSA) abiga on pea igal aastal uuendatud kooli arvuteid.

6. September 2013 oli koolis „Geeks on Wheels“ meeskond, kes tutuvustas õpilastele ja õpetajatele uusimaid infotehnoloogilisi seadmeid.

7. Samsungi digitaalse klassi kasutuselevõtt (tahvelarvutid).

8. HITSA projekti „Arvuti teel juhitavad seadmed õppetööks“ raames osteti 2014 aprill koolile 10 Lego NXT Mindstorm robootika komplekti.

9. Üks dokumendikaamera, algklasside õpetajate kasutuses

10. Kool kasutab järgnevaid infosüsteeme: hindamissüsteem STUUDIUM, MOODLE e-õppekeskkond, õppekeskkonda MIKSIKE.

11. Failihalduskeskkonnana GOOGLE DOCS. Töös on GOOGLE APPS keskkonna kasutusele võtmine koolis.

12. Personaalse nutiseadme kasutamine geograafias: 7. kl teemade „Jõed“ ja „Linnad“ valminud 3 filmi Põltsamaa jõest ja linna vaatamisväärsustest. Kasutati programmi Movie Maker, filmiti nii iPad kui kaameraga - meeskonnatöö, loovus, koostöö, lugupidamine kodukoha ja Eestimaa vastu. 9. d kl õpilaste rühmatöödena lühifilmid piirkonnas olevatest erinevatesse majandussektoritesse kuuluvatest ettevõtetest (teema: Eesti rahvamajandus, selle struktuur) ning asutusi ja ameteid tutvustavaid lühifilmid; kolm rühma osales veebruaris euroteemaliste lühifilmide konkursil, üks rühm esimese kümne hulgas (osales üle neljakümne rühma).