RST Sint-Truiden Amateur Radio
Belfius BE47 0682 2810 0880 http://www.on4rst.be/
Verslag RST-vergadering 01 feb 2019
Aanwezigen: ON4AWM – ON3SKG – ON4CMO – ON4AHQ – ON4ALV – ON1JU – ON2SWT – ON8RJ – ON4LMK – ON4JOS -
De RST vergadering werd geopend door de CM Luc ON4ALV om 20u30. Er zijn in onze sectie RST drie nieuwe leden aangesloten
Een aantal RST leden hadden graag dezelfde RST fleeces als deze die in gebruik zijn sinds 2013. Roger on4ahq is er uiteindelijk in geslaagd, na wat zoeken van dezelfde fleeces deze aan te kopen en ze te laten borduren.
Het borduurwerk op de voorkant en rugzijde werd betaald door de vereniging RST.
De stad Sint-Truiden heeft een sponsering gedaan van +/- 200,00 euro. Voor het drukken van 3.000 QSL kaarten. Dit ivm de Sint-Trudo feesten welke om de 7 jaar plaats heeft.
Een 6 tal RST leden hebben gevraagd aan Roger on4ahq om Morse oefeningen te geven via VHF en HF. Wekelijks gebeurt vanaf sept 2018 tot jan. 2019 en dit tweemaal van 19u30 tot 20u00.
Maar hoe langer… hoe minder deelnemers tot…. niemand er nog aan deelnam. Daarom zal er vanaf nu “februari” geen Morse oefeningen uitzendingen meer zijn. Spijtig voor de twee deelnemers die er soms toch aan deelnamen….
Zondag 17 maart 2019 is er de “Open Door SAFF”.
Zoals elk jaar zijn wij stand by en kijken we uit naar medewerkers om ons RST-lokaal te bemannen. Daags voordien wat opruimen en alles klaar zetten.
Zondag de bezoekers ontvangen en wat uitleg geven.
Voormiddag is er een SSB contest op 80m. In de namiddag zal het Morse beoefend worden door Luc on4alv en Roger on4ahq
Vanaf woensdagavond 20 februari 2019 om 19u00 start de Basis Opleiding “Radio Amateur”.
Een aantal geïnteresseerden hebben zich aangemeld.
RST wenst aan allen een vruchtbare cursus en nadien een positief resultaat met de theoretische BIPT proef.
Carine ON3SKG heeft op vraag van enkele RST leden naar een restaurant gezocht, om er eens van een lekker etentje te genieten.
RST Sint-Truiden Amateur Radio
Belfius BE47 0682 2810 0880 http://www.on4rst.be/
Verslag RST-vergadering 01 feb 2019
Zaterdag 30 maart 2019 wordt elke RST-lid met zijn partner uitgenodigd voor een lekker etentje en een gezellig samenzijn in de Brasserie “Station Wilderen”. Meer info over de menu keuze enz. wordt later meegedeeld.
Hou alvast deze datum vrij in uw agenda.
Erfgoed dag op 28 april 2019 vanaf 10u00 tot 18u00.
Deze zal doorgaan in het RVT “Triamant” in Velm.
Activiteiten zoals HF Morse uitzendingen, ARDF, Voorstelling Solar systeem, Dia film van postduif tot Morse, CW kitjes bouwen enz. enz.
Reden genoeg om eens langs te komen en een handje mee te helpen. Carine ON3SKG heeft de QSL kaarten verdeeld en ontvangen voor verzending
Walter on4awm geeft na de agendapunten een interessante voordracht over “DIY LFP battery system “ LFP 12,8V batterij voeding systeem DIY. Meer details en de film hierover kan u terug vinden op:
https://sites.google.com/site/bearslimburg/courses/course-c/power/diy-lfp-battery-system.
Geïnteresseerden welke meer info willen ivm DIY LFP en/of meegaan in een eenmalige groepsaankoop, nemen best contact op met Walter on4awm.
10 feb. is de uiterste datum voor afsluiting van de bestelling.
Verslag ai. Roger on4ahq