RST
Sint-Truiden Amateur Radio
DEXIA: 068 2281008 80 http://www.on4rst.org
Verslag RST-vergadering vrijdag 8 mei 2009
Waren aanwezig: ON3BWE,ON3RE, ON3RST, ON3AND, ON4ATK, ON4JOS, ON4AAX, ON4AHQ, ON5ARE, ON4CMO, ON3RG, ON3SWT, ON5ADL, ON4ILL, ON3SE, ON4AWM, ON4BLU, ON7AQ, ON4PN, ONL JOHN, ON5ARE
Verontschuldigd: ON3SKG, ON7KR, ON3KR
Naar aloude gewoonte werd deze korte maandelijkse vergadering geopend met de goedkeuring van het verslag van de maand mei.
Heel uitzonderlijk heeft RST een tweede ON3-cursus ingericht met slechts 4 deelnemers. Deze zal reeds starten op 17 juni en zal reeds afgelopen zijn op 1 juli.
Nieuws van het ARISS-front: Het radiocontact met het ISS zal vermoedelijk doorgaan op 17 of 18 juli, telkens ’s avonds. Hoe ver staan we nu ?
Dankzij de inspanning van een hele ploeg zijn de twee antennesystemen klaar, zij het wel met enige kinderziekten. Deze worden uiteraard zo snel moegelijk op punt gesteld.
Voor de dag zelf werd de volgende ploeg voorzien:
2 operators voor de hoofdzender: ON4WIM, ON4CMO
2 operators voor de reservezender: ON4ILL, ON3SWT
2 mensen voor het draaiboek en timing: ON4JOS, ? (nog vrij)
2 mensen voor de begeleiding van de studenten: ON5ADL,?
Zij die zich geroepen voelen voor één van de openstaande vacatures, kunnen een mailtje sturen naar ariss@on4rst.org. Ook leuk om weten is het feit dat de UBA onze zal steunen met een bedrag van € 250.
De QSL werd in ontvangst genomen en verdeeld door Tania ON7AQ.
Voordracht over D-STAR, gegeven door Patrick ON4PN.
Je kan alles nog even nalezen in het bijgevoegde document.
Het officiële gedeelte werd beeindigd om 22u15.
De volgende vergadering zal plaatsvinden op vrijdag 3 juli om 20u00.
Hoogachtend, Bart – ON5ARE