LB ABH šport Kozjansko

S tekmami desetega kroga se je zaključila sedma sezona Lige v badmintonu ABH Šport Kozjansko v organizaciji Športne zveze Kozje. V derbiju zadnjega kroga je ekipa BK Pišece Preprosto najboljši premagala šestkratne prvake, ekipo ŠD Kozje IST Avtodeli in v svojem prvem nastopu v ligi osvojila naslov prvaka. Na tretje mesto se je uvrstila ekipa TK Kozje mladi, ki je premagala druge novince, ekipo SK Igraj Sevnica, ki je tekmovanje končala na četrtem mestu.

Po zaključku lige so pripravili še tradicionalni turnir posameznikov, ki se ga je udeležilo dvanajst tekmovalcev. Prva tri mesta so osvojili igralci iz BK Pišece, prvi je bil Toni Hotko, drugi Ivan Hotko in tretji Gregor Božič, četrto mesto pa je osvojil Leon Geršak iz ŠD Kozje.

rezultatiLB_10.pdf
LB VSA LETA.pdf

V zimi 2019/20 se je zaključila šesta sezona Lige v badmintonu ABH šport Kozjansko. V sezoni 2020/21 zaradi epidemije korona virusa lige ni bilo. Iskreno upamo, da se bo kmalu vrnila!  V prilogi so rezultati prvih šestih sezon, več o posameznih sezonah pa si lahko preberete na podstraneh.