vikendi 2009

Finalni turnirji Poletnih športnih vikendov "dr. Harvey" Kozjansko so tudi v letu 2009 potekali v okviru Kozjanskega sejma.

Pričelo se je že v petek, ko se je najprej odvil finalni turnir

poletnih športnih vikendov »dr. Harvey« Kozjansko v ulični košarki. Na njem so nastopile štiri najboljše ekipe iz štirih predtekmovalnih turnirjev. Tudi tokrat, tretjič letos, je nastope košarkarjev prekinil dež, tako da so tekmovanje zaključili v telovadnici OŠ Kozje. Zanesljivo zmago je zabeležila naveza iz Podčetrtka in Šentjurja, ki je nastopala pod imenom Korošec tim. Preostale tri ekipe so zabeležile po eno zmago, zaradi boljše koš razlike je drugo mesto osvojila ekipa Šalabajzerji, tretje pa ekipa Kozjani.

V nedeljo sta bili na sporedu še dve finalni tekmovanji Poletnih športnih vikendov. Med tenisači mladinci je naslov najboljšega ponovno osvojil Nejc Hostnik, na drugo mesto se je uvrstil Boris Bezamovski in na tretje Domen Jug.

Med trojkami v odbojki na mivki pa je zmagala ekipa ŠD Rajmax, ki je v napetem dvoboju premegala ekipo H4P. Na tretje mesto se je uvrstila ekipa Favoriti, na četrtem pa je finalni turnir končala ekipa Tenis klub Kozje veterani.

Skupaj je na letošnjih poletnih vikendih nastopalo 6 mladih tenisačev, 35 odbojkarjev na mivki in 45 košarkarjev.