vikendi 2019

Športna zveza Kozje in Tenis klub Kozje v poletnem času že od leta 2005 dalje organizirata poletne turnirje mladih tenisačev. Letošnja sezona je tako bila že jubilejna petnajsta. V nedeljo 1. septembra je bil na sporedu še zaključek, finalni turnir najboljših v štirih starostnih kategorijah.

Najmlajši do deset let so tekmovali v mini tenisu. Zmagovalka finalnega turnirja je postala Ronja Čepin, ki je v finalu premagala Žano Kozole. Tretje mesto je osvojila Lea Kiderič, četrti pa je bil Blaž Kozole.

Tekmovalci do enajst let so tekmovali v midi tenisu, kjer je bil najboljši Lan Mesec. Drugo mesto je osvojil Bor Gradišek, tretji pa je bil Tilen Perčič.

Lan Mesec je bil najboljši tudi v tenisu, v kategoriji do trinajst let. Drugo mesto je osvojila Sanja Debelak, tretji pa bil Florijan Kiderič.

V najstarejši kategoriji do petnajst let sta se finala udeležila le dva tekmovalca. Zmagal je Filip Perčič, drugo mesto pa je osvojil Lan Gradišek.

Športna zveza Kozje in Tenis klub Kozje sta v nedeljo, 25. avgusta organizirala četrti letošnji poletni teniški turnir za mlade tenisače. Tokrat sta bila na sporedu druga turnirja v midi tenisu v kategoriji do 11 let ter tenisu v kategoriji do 15 let. V midi tenisu je zmagovalec drugega turnirja postal Lan Mesec, drugi je bil zmagovalec prvega turnirja Tilen Perčič, tretji pa je bil Bor Gradišek. V kategoriji tenis do petnajst let je do svoje prve zmage na turnirjih mladih prišel Tim Šmon, drugi je bil Filip Perčič in tretja Sanja Debelak.

S tem se je zaključil prvi del poletnih turnirjev mladih na katerih je skupaj nastopilo dvajset tekmovalcev, 1. septembra pa bodo na sporedu še finalni turnirji v vseh štirih starostnih kategorijah.

Športna zveza Kozje in Tenis klub Kozje sta v nedeljo, 18. avgusta organizirala tretji letošnji poletni teniški turnir za mlade tenisače. Tokrat sta bila na sporedu druga turnirja v mini tenisu v kategoriji do 10 let ter turnir v tenisu v kategoriji do 13 let. V mini tenisu je še drugo letošnjo zmago zabeležila Lea Kiderič, druga je bila ponovno Žana Kozole, tretji pa je bil Blaž Kozole. V kategoriji tenis do trinajst let pa je do prve zmage prišel Florijan Kiderič, druga je bila Sanja Debelak in tretji Bor Gradišek.

Na zadnjo avgustovsko nedeljo bosta na sporedu še enkrat turnirja v midi tenisu ter tenisu do 15 let, 1. septembra pa bodo na sporedu še finalni turnirji v vseh štirih starostnih kategorijah.

Športna zveza Kozje in Tenis klub Kozje sta v nedeljo, 14. julija organizirala drugi letošnji poletni teniški turnir za mlade tenisače. Tokrat sta bila na sporedu turnir v midi tenisu v kategoriji do 11 let ter turnir v tenisu v kategoriji do 15 let.

V obeh kategorijah so nastopili po štirje tekmovalci med katerimi so bili prvič tudi mladi tenisači iz Velenja. In ti so imeli tudi največ uspeha, saj so v obeh kategorijah zasedli prvi dve mesti. V midi tenisu je prvo zmago v Kozjem zabeležil Tilen Perčič, drugo mesto je osvojil Jakob Krajnc, tretji pa je bil Maks Jost. V starejši kategoriji je zmagovalec postal Jaša Krajnc, drugi je bil Filip Perčič, tretja pa Sanja Debelak.

Konec avgustu bodo na sporedu še enkrat turnirji v mini tenisu, midi tenisu ter tenisu do 13 in 15 let, v začetku septembra pa bodo na sporedu še finalni turnirji.

Športna zveza Kozje v sodelovanju s Tenis klubom Kozje že od leta 2005 v poletnih počitnicah organizira teniške turnirje mladih. In na zadnji junijski dan je bil izveden prvi turnir v petnajsti sezoni 2019. Kot že zadnjih devet let sta bila v prvem terminu na sporedu turnir v mini tenisu za igralce do devet let in turnir v tenisu za igralce do trinajst let. Turnirja v mini tenisu se je udeležilo pet tekmovalk in tekmovalcev, turnirja do trinajst let pa štirje. V obeh konkurencah so se pomerili vsak z vsakim. Med mlajšimi je nekoliko presenetljivo zmagala Lea Kiderič, ki je premagala vse štiri nasprotnike. Po dve zmagi sta zabeležili drugovrščena Žana Kozole in tretjeuvrščena Ronja Čepin. V konkurenci do trinajst let je zmagal Lan Mesec, drugo mesto je osvojila Sanja Debelak, tretji pa je bil Florijan Kiderič.Če z štirinajst dni sta na sporedu turnirja v midi tenisu do enajst let, ter v tenisu v kategoriji do petnajst let. Vsi turnirji se bodo ponovili še enkrat v avgustu, v začetku septembra pa bodo na sporedu finalni turnirji.