Рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів в період карантину

Тимчасові рекомендації ліцеїстам Щербанівського ліцею щодо організації та протиепідемічних заходів в період карантину в зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

1. Перед початком занять всіх учнів опитують про самопочуття.

2. Вхід до ліцею лише у масках, водночас, учні 1- 4 класів можуть пересуватися ліцеєм без масок чи респіратора.

3. Забороняється допуск до Щербанівського ліцею, супроводжуючих осіб, крім осіб, які супроводжують осіб з особливими освітніми потребами

4. На вході до Щербанівського ліцею організовують місце для дезінфекційної обробки рук.

Місця для обробки рук позначаються яскравим вказівником про необхідність дезінфекції рук (банер, наклейка тощо).

5. Відокремлення зон переміщення різних класів та вікових груп.

6. Мінімізація пересування учнів між класами.

7. Дозвіл перебування без захисних масок під час занять.

8. Забезпечення проведення окремих занять на свіжому повітрі.

9. У санітарних кімнатах потрібно забезпечити наявність рідкого мила, антисептиків та паперових рушників. Використання багаторазових рушників заборонено.

10. В кінці учбового дня необхідно провести очищення і дезінфекцію поверхонь (в тому числі дверних ручок, столів, місць для сидіння) та провітрювання не менше 10 хв.

Тимчасові рекомендації працівникам Щербанівського ліцею щодо організації та протиепідемічних заходів в період карантину в зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

1. При вході до Щербанівського ліцею усі працівники ліцею повинні бути в масках та проходити температурний скринінг перед початком робочого дня (температурний скринінг проводить сестра медична) з відміткою в журналі.

2. Працівники, у яких при проведенні температурного скринінгу виявлено температуру тіла понад 37,2 С або ознак респіраторних захворювань (температура, кашель, лихоманка), не допускаються до виконання посадових обов'язків.

3. Допуск до роботи за умови використання ЗІЗ.

4. Забезпечення працівників ЗІЗ з рахунку 1 маска на 3 години роботи.

5. Централізований збір використаних ЗІЗ.

6. Створення умов для дотримання гігієни.

7. Обмеження масових заходів в закритих приміщеннях.

8. Працівники з ознаками ГРЗ не допускаються до роботи.

Тимчасові рекомендації технічним працівникам Щербанівського ліцею щодо організації та протиепідемічних заходів в період карантину в зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

1. При вході до Щербанівського ліцею усі працівники ліцею повинні бути в масках та проходити температурний скринінг перед початком робочого дня (температурний скринінг проводить сестра медична) з відміткою в журналі.

2. Працівники, у яких при проведенні температурного скринінгу виявлено температуру тіла понад 37,2 С або ознак респіраторних захворювань (температура, кашель, лихоманка), не допускаються до виконання посадових обов'язків.

3. У санітарних кімнатах технічним персоналом потрібно забезпечити наявність рідкого мила, антисептиків та паперових рушників.

Використання багаторазових рушників заборонено.

4. Після проведення навчання у кожній класній кімнаті необхідно провести очищення і дезінфекцію поверхонь (в тому числі дверних ручок, столів, місць для сидіння) та провітрювання (10-20 хв.).

5. Стежити за заповнюваністю контейнера/урни для використаних масок та вчасно здійснювати їх заміну.

Використані маски збирають в окремий мішок для сміття з зав'язками для подальшої утилізації.

Перед збором необхідно одягнути одноразові рукавички, які слід утилізувати відразу після завершення, після чого помити руки з милом або обробити антисептиком.

Тимчасові рекомендації водію Щербанівського ліцею щодо організації та протиепідемічних заходів в період карантину в зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

1. Медична сестра Щербанівського ліцею здійснює щоденний передрейсовий огляд водія.

2. Проводить щоденний температурний скринінг та контроль за станом здоров'я водія.

3. Не допускає до роботи водія з ознаками гострої респіраторної хвороби або підвищеною температурою тіла понад 37,2 С.

4. Водій забезпечений засобами індивідуального захисту (із розрахунку 1 захисна маска на 3 години роботи), антисептичним засобом для обробки рук.

5. Медичною сестрою проведене навчання з питань використання та утилізації засобів індивідуального захисту.

6. Вхід до салону автотранспорту при наявності засобів індивідуального захисту (респіратора або захисної маски).

7. Перевезення учнів здійснювати у межах кількості місць для сидіння.

8. Водій проводить дезінфекцію у салоні транспортного засобу в кінці робочої зміни.

Тимчасові рекомендації працівникам харчоблоку Щербанівського ліцею щодо організації та протиепідемічних заходів в період карантину в зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

Вимоги до організації харчування

Організація мультипрофільного харчування за типом «шведського столу» та шляхом самообслуговування на період карантину не дозволяється.

Усі працівники харчоблоку проходять щоденний температурний скринінг медичною сестрою, вразі виявлення ознак ГРВІ – до роботи не допускаються.

Усі працівники харчоблоку забезпечуються засобами індивідуального захисту із розрахунку 1 захисна маска на 3 години роботи, одноразовими рукавичками, які необхідно змінювати після кожної дії (виробничого процесу на харчоблоці їдальні), не пов'язаних між собою.

Після кожного зняття засобів індивідуального захисту (захисних масок, одноразових рукавичок) перед одяганням чистих засобів індивідуального захисту, працівник повинен ретельно вимити руки з милом або обробити антисептичним засобом.

Керівник закладу організовує централізований збір використаних засобів індивідуального захисту, паперових серветок в окремі контейнери (урни) з кришками та поліетиленовими пакетами, з подальшою утилізацією згідно з укладеними угодами на вивіз твердих побутових відходів.

При організації харчування необхідно дотримуватись безпечної відстані між столами.

Працівник їдальні, який видає страв повинен бути забезпечений засобами індивідуального захисту: захисною маскою або респіратором, захисними окулярами або захисним щитком, одноразовими рукавичками.

При організації харчування необхідно забезпечити умови для дотриманням працівниками правил особистої гігієни (рукомийники, мило рідке, паперові рушники (або електросушарки для рук), антисептичні засоби для обробки рук тощо.

Медичною сестрою з працівниками харчоблоку проведено навчання щодо одягання, використання, зняття засобів індивідуального захисту та їх утилізації.