Нова українська школа

У  дітей перших класів Щербанівського ліцею пройшло свято прощання з буквариком. До малечі завітав сам Буквар. Він вирішив перевірити, як маленькі школярики  впораються з його завданнями, Хлопчики та дівчатка розгадували загадки, складали приказки, впізнавали казкових героїв. Дітлахи розповідали вірші, співали пісні, танцювали. Наприкінці свята Букварик вручив дітям свідоцтва про те, що вони справжні друзі Букваря та попрощався з ними. Хлопчики та дівчатка теж попрощалися з таким чудовим другом та пообіцяли гарно навчатися та любити книги. 

У 1-Б класі пройшла виховна година на тему "Що таке доброчесність?".Спершу діти знаходили відповідь на запитання, чи потрібно виконувати правила нашого класу. І якщо так, то чи завжди? Можливо, якщо ніхто не бачить, то можна і не виконувати? Потім дівчатка та хлопчики познайомилися з тим, що таке доброчесність, сплели віночок доброчесності.

Далі дітлахи дізналися, як поводяться доброчесні люди і виявили бажання бути у їхній команді. І, нарешті, зробили висновок, що виконувати правила класу потрібно завжди, навіть коли тебе ніхто не бачить.


Діти 1-Б класу разом зі Смішариками вивчали Правила дорожнього руху.

Вони пригадали, на який колір світлофора потрібно переходити дорогу, та разом з казковим Світлофором пограли у гру. Хлопчики та дівчатка зрозуміли, що дорога-це не місце для розваг. Поговорили і про те, де вони можуть кататися на велосипеді. Дітлахи з задоволенням пограли в онлайн-гру "Правильно-неправильно", оцінюючи поведінку їхніх однолітків на дорозі. Наприкінці заняття школярі розфарбовували автомобілі з назвою "Безпека на дорозі", пригадавши вивчене на занятті. Діти чудово зрозуміли, що дотримання Правил дорожнього руху зберігає життя.


8 березня 2024 року для учнів 1-А класу було проведено виховний захід присвячений 210-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка, метою якого стало виховання пошани до героїчного минулого, до свого народу, любов до рідного краю, до світлого образу Тараса Шевченка, показати значення його творчості для українського народу. 

Сьогодні, 27 лютого 2024 року до нашого ліцею завітав Полтавський академічний обласний театр ляльок з казкою "Лисичка- сестричка і вовк-панібрат".Українські народні казки завжди нас вчать життєвій мудрості і ця казка не виняток. 

   Дякуємо чудовим акторам, які подарували учням радість, сміх та задоволення!!!


21 лютого 2024 - День рідної мови.

У  цей день для учнів 1-А класу пройшла година спілкування "Рідна мова солов'їна" під час якої діти із задоволенням використовували Lego цеглинки, складали слова, знаходили слова та прислів’я про мову, малювали малюнки «Живи, прекрасна наша мова».

День Святого Валентина – одне з найромантичніших свят року.

В цей день повітря наповнюється особливою атмосферою кохання, а закохані намагаються провести час разом, даруючи одне одному подарунки, щирі слова та незабутні емоції.

У 1-А класі учні дізналися про історію походження цього свята, традиції святкування в різних країнах світу. Усі з радістю привітали один одного Валентинками, висловили свою любов нашим захисниками. 

Нехай 14 лютого у такий складний для нашої країни  час стане днем взаємної підтримки, лагідних слів, турботи, любові, доброти та людського тепла. 

26 січня 2024 року до учнів 4- Б класу завітали представники благодійної організації "Карітас Полтава" з майстер-класом, який є одночасно й терапією- глинотерапія.

Діти дізналися, що глинотерапія, поєднуючи в собі переваги арт-терапії та тілесної терапії, допомагає усвідомити себе, знову і знову знаходити контакт із самим собою, «подружитися» зі своїм тілом. Створюючи фігури з глини, учні поверталися до тілесних відчуттів, до забутих почуттів, знаходили несподівані скарби та приховані внутрішні ресурси. Цей захід  дав несподівано багато тілесного, емоційного і практичного досвіду.

Ліпити з глини може кожен. Будь-яка людина здатна скачати кульку, розплющити її пальцями, створити скульптуру. Під час роботи з глиною діти розвивають тактильну чутливість, заспокоюються, відпрацьовують моторику тих рухів, які стануть у пригоді в повсякденному житті, тобто допоможуть обслуговувати себе в побуті.

Окрім того, глина дає можливість зосередитися на власних почуттях. До прикладу, при роботі з глиною діти можуть дати вихід своєму роздратуванню. Ті, кому необхідне підвищення самооцінки, отримують у процесі використання глини незвичайне відчуття самореалізації.

Після глинотерапії для дітей була дискотека з мильними бульбашками та солодкі подарунки.

В дітей 1-Б класу пройшла виховна година на тему "Мій світ без насильства".Вони дізналися, що таке булінг та які його ознаки. Дітлахи зрозуміли, до кого можна звертатися по допомогу. Але хлопчики і дівчатка прийняли  рішення не допускати булінгу у свій клас та сплели павутинку дружби.

Вчителями перших класів було підготовлено та проведено новорічне свято для найменших ліцеїстів. До дітлахів завітала Зима з іграми, конкурсами та загадками. Хлопчики та дівчатка із задоволенням приймали у них участь та відгадували загадки. Вони співали, танцювали та розказували вірші. Чудова атмосфера дитячого свята не залишила і батьків дітлахів осторонь. Вони із задоволенням їм аплодували та підтримували під час конкурсів. Ну а яке ж новорічне свято без подарунків? Зима про це потурбувалася. Дітлахи були щасливі та задоволені! 

6 грудня відзначається День Збройних Сил України –  це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України. 4-А клас також не оминула ця дата і дітки долучилися до святкування. Разом з дітьми пройшли квест до дня ЗСУ, переглянули мультфільм про пса Патрона та виготовили листівки-привітання нашим захисникам із побажаннями якнайшвидше повернутися додому та скорішої перемоги! 

З початком зими приходять довгоочікувані свята та розваги. Перше свято, якого з нетерпінням чекають не лише діти, а й дорослі – це день Святого Миколая. Кожен щиро вірить, що добрий покровитель допоможе здійснити найзаповітніші мрії, принесе подарунки та солодощі.

Сьогодні, 06 грудня 2023 року до учнів перших класів завітав Святий Миколай, чарівник, який подарував дітям святковий настрій. Багато позитиву від цього дійства у наймолодших школярів, бо вони вірять у казку, у дива і з нетерпінням чекають новорічних свят.Свято принесло багато радості.

 Святий Миколай привітав всіх учнів з святом і побажав їм гарного настрою, веселих свят та мирного неба!

Сьогодні діти 1-Б класу дізналися про Щедрий Вівторок, як міжнародний благодійний рух. Вони зрозуміли, наскільки важливо не залишатися байдужим до оточуючих людей, які потребують нашої допомоги. Хлопчики та дівчатка познайомилися з тим, хто такі благодійники та волонтери. Що таке доброта, милосердя, людяність. Граючи в інтерактивну гру, діти дуже впевнено розрізняли добро та зло. Вони точно зрозуміли, що добрі справи не обмежуються лише одним днем, творити добро потрібно все життя. 

Сьогодні у Щербанівському ліцеї учні 4-Б класу відзначили Всесвітній День Гідності! Учні з ентузіазмом взяли участь у відкритих обговореннях, іграх та інтерактивних вправах, які спрямовані на підвищення усвідомленості та розвиток гідності. Захід став важливою подією, що об'єднала нас у спільній меті створення атмосфери поваги, взаєморозуміння, підтримки та толерантності. Наша спільнота стає сильнішою, коли ми підтримуємо та поважаємо одне одного. 

21 листопада в 4-А класі День Гідності і Свободи пройшов під гаслом "Заряджені гідністю та жагою до свободи!" Разом з дітками провели годину спілкування, з метою виховати патріотизм та гідність, формувати розуміння єдності та цілісності України, усвідомлення себе українцями; переглянули відеоролик та пограли в квест-гру "Разом можливо все!" 

20 листопада 2023 року, відзначається Всесвітній день дитини – свято взаєморозуміння та підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей зі всього світу.

Діти мають залишатись дітьми, перш ніж стати дорослими, а наш обов’язок – зробити все можливе, щоб вони зростали в комфортних умовах.

20 листопада відзначають Всесвітній день дитини. Саме з цієї нагоди в 1-А класі Щербанівського ліцею пройшла година спілкування «Всесвітній день дитини. Декларація прав дитини» на якій учні переглядали тематичне відео «Декларація прав дитини», ознайомилися з правами дитини та виготовили листівку в якій подякували своїм батькам за щасливе дитинство.

   Вітаємо всіх дітей зі святом!

Сьогодні діти 1-Б класу повторювали правила дорожнього руху. Вони пригадували, в яких місцях дозволяється переходити дорогу, які є пішохідні переходи та на який колір світлофора потрібно переходити дорогу. Пригадали, що по тротуарах рухаємося, тримаючись правої сторони та потренувалися це робити в класі, уявивши себе на тротуарі. Хлопчики та дівчатка пограли в гру "Світлофор" та виконали інтерактивну вправу, оцінюючи правила поведінки дітей на дорозі. Діти добре розуміють, що знання та виконання правил дорожнього руху зберігає життя. 

13 листопада для учнів 1-А класу була проведена виховна година «Добро крокує по планеті». Метою якої було донести до учнів цінність добра, взаємоповаги, милосердя. Є різні випадки в житті, але навіть коли ти сам у скрутному становищі, все одно можеш допомогти іншим. Найдоступніший ресурс — наша доброта. «Доброта — це те, що може почути глухий і побачити сліпий». (Марк Твен) 

Українська мова - це мелодія душі. Це пісня про красу і любов. Це історія нашого народу. Це наше коріння і наш дім. 27 жовтня - День української писемності та мови.Колектив Щербанівського ліцею вітає всіх з цим важливим для кожного українця святом. Шануйте і любіть свою мову, розвивайте та популяризуйте її.

Нехай українська мова завжди буде живою, вільною та квітучою!

Навіть коли за вікном туманно та дощ, то у нас завжди весело та вітамінно. Перерви проводимо не лише корисно, а й смачно 

"Хліб  - усьому голова "

      Усім відоме українське прислів’я: “Хліб – усьому голова”. У ньому закладена вікова мудрість нашого народу, який упродовж віків із великою повагою ставився до хліба. Україна завжди була житницею і залишається хлібною країною, бо має багаті чорноземи. Повага до хліба, як святині, виховується в маленьких українців із раннього дитинства.

      16 жовтня 2023 року для учнів 1-А класу класним керівником Поставною А.Ф. була проведена бесіда “Хліб – усьому голова”.

Діти ознайомилися з нелегкою працею хлібороба, довгим шляхом хліба від зернини до короваю.  Вчителька наголосила, що хліб для нас святий, бо наш народ пережив Голодомор, тому треба шанобливо ставитися до хліба.

Ми навіть подумати не могли, що в нашу вишневу, мирну Україну прийде війна. Так, війна. Спершу на сході країни, а потім повномасштабна...Наш народ робить усе, щоб вигнати ворога з рідної землі і кожен має бути на своєму місці. Сьогодні з особливою повагою ми звертаємося до наших захисників, які боронять нашу державу на полі бою. Бажаємо їм здоров'я, терпіння, повернутися в рідні домівки з перемогою. А нашим загиблим героям-вічна пам'ять!

Прийміть,будь ласка, вітання з Днем захисника України від учнів 4-А класу. 

У 4-А класі було проведено виховний захід до Дня захисника України. Діти висловлювали свої думки з приводу того, які риси характеру мають бути у  захисників рідної землі. З'ясували: вони мають бути не тільки сміливими, мужніми та сильними, а ще й щиро любити свою Батьківщину. Діти зрозуміли, що і в минулому були вороги у нашої держави. Але наш народ мужньо її захищав. Особливу пошану в українців мають козаки, як символ боротьби за свободу та незалежність. Хвилиною мовчання хлопці та дівчата вшанували пам'ять загиблих воїнів. У кінці заходу були проведені конкурси на увагу, кмітливість, силу та швидкість. 

Осінь-чудова пора року.  Саме восени під ногами та на відстані  витягнутої

руки можна знайти силу-силенну матеріалу для створення власної затишної

осені – чи то з листя, чи то з каштанів, чи то з гарбузів, чи то з жолудів…

Ось і діти четвертого класу створювали поробки з природного матеріалу. 

#урок_доброти2022 #happypaw Протягом двох днів учні 1-Б класу Щербанівського ліцею брали участь у підготовці та проведенні уроку доброти, присвяченого всесвітньому дню захисту тварин.

Діти малювали своїх домашніх улюбленців та тварин , про яких мріяли, яким хотіли допомогти. Познайомилися з песиком, взятим з притулку. Розповіли свої історії. Ознайомилися з неймовірними фактами про тварин, пограли в гру «Зрозумій тваринку», міркували чому «Ми відповідальні за тих, кого приручили», людям яких професій допомагають собаки, хто такі волонтери і для чого існують притулки для тварин.

Ніхто не залишився байдужим ні діти, ні їх батьки. Адже добро потрібно робити всім разом. Тоді, і в нас, і в нашій країні, і в усьому світі все буде добре!

Самі найменші школярі Щербанівського ліцею, учні 1-А класу, взяли участь у проведенні уроку доброти. Діти дізналися, що у тварин є  також свій день, а людина може забезпечити їм щасливе і безпечне життя. Першокласники із задоволенням брали участь у вікторині "Давай подбаємо про песиків і котиків", грали в гру "Речі для мого улюбленця", дискутували "Чому тварини стають безпритульними?", "Чи плачуть тварини?", малювали малюнки. Найбільшим захопленням для дітей був показ своїх улюбленців, розповіді про них та  їх клички.                                                     

Любов до тварин, спілкування з ними - природна потреба кожної людини. Важко уявити світ без цих дивовижних створінь. Діти з дитинства повинні розуміти, що охороняти тварин - це обов'язок кожної людини. Кожна жива істота -це не іграшка! Ми відповідаємо за тих, кого приручили.

Сьогодні Міжнародний день миру. А в нашій країні ще триває війна. Ми ні на хвилину не перестаємо думати про перемогу та віримо, що вона наближається з кожним днем. Ми ще більше любимо свою Батьківщину та дуже хочемо бачити її без горя, пострілів та сліз... 

У 2020 році розпочалася реформа системи харчування у закладах освіти, яка передбачає не лише покращення меню у шкільних їдальнях, а і формування у дітей розуміння збалансованого харчування та корисних харчових звичок! 


Наш ліцей отримав ігровий набір на тему здорового харчування для учнів молодшої школи від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та освітньої платформи Edera.

Ігри, що представлені в наборі, допоможуть: 


Ось і скінчився ще один навчальний рік. Він був складним і непередбачуваним.Але сьогодні у дітей Щербанівського ліцею свято! Свято Останнього дзвоника, таке бажане і довгоочікуване! Нехай воно пройшло дистанційно, але ми чудово поспілкувалися: пригадували яскраві моменти цього навчального року, 

розгадували ребуси, подарували найщиріші побажання одне одному... Сподіваюся, що діти гарно відпочинуть влітку та з новими силами повернуться до навчання.

Перший день літа нас зустрічає Міжнародним днем захисту дітей. Сьогодні 2-А клас цей день провів пізнавально та весело. Хоча зараз ми навчаємося дистанційно, але це не завадило нам відвідати зоопарк та декілька музеїв. У найбільшому зоопарку США "Зоопарк Сан Дієго",   ми змогли наживо поспостерігати за тваринами. В Україні мали можливість побувати у музеї під відкритим небом "Запорізька Січ".  Завітали ми і до Музею музичних інструментів у Японії. Наостанок намалювали малюнки " Міжнародний день захисту дітей очима дітей" 

З Днем вишиванки, країно моя

День вишиванки-чудове свято, яке єднає український народ.

Сама ж вишиванка є символом щасливої долі, краси, здоров'я, материнської любові.

Діти 3-А класу вітають всіх з Днем вишиванки.

Другої неділі травня учні 3-Б класу вітають зі святом своїх люблячих, терплячих, найкращих матусь! Здоров’я вам, наснаги та благополуччя! Нехай діти завжди вас радують, а під яскравими променями травневого сонця зникнуть усі негаразди!

Мати... Це чудове ім'я... І скільки б років нам не було, наша  душа і наші думки спрямовані до неї... Бо вона найдорожча,

найніжніша, наймиліша у всьому світі! Саме у ці  погожі дні ми святкуємо День Матері, коли буяє весна...

Дорогі матері, щиро вітаю вас із цим чудовим святом! Здоров'я вам міцного, радості та мирного неба над головою!

Прийміть, будь ласка, привітання від дітей 3-А класу.

Сьогодні безпека не просто слово, а спосіб життя. Як почуватися захищеним? Що робити, коли лунає сирена? Як поводитися  з невідомими предметами? В  цьому нам допоміг розібратися представник  Полтавського районного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області. Учні 2-А та 2-Б класу мали можливість поспілкуватися із фахівцем та дізнатися відповіді на свої питання. 

Wind, rain, snow and sun

Every kind of weather is wonderful and fun.

Першокласники розповідають про Україну віршами відомих поетів.

Разом до перемоги!

Хай мир жаданий об'єднає нас...

Учениця 1-Б класу Мірзаєва Ельвіра про жахливу війну в Україні

"Слава Україні!" - таке гасло стало головним у сучасному житті наших дітей. Учні 1-Б класу закликають ще більше любити і цінувати нашу Батьківщину!

Ми горді тим, що маємо право жити на рідній, святій своїй землі!

У просторах, яким немає меж,

Не згубишся, як на вітрах полова.

Моря перелетиш і не впадеш,

Допоки буде в серці рідна мова.

Міжнародний день рідної мови у 1-Б класі

Формування ключових компетентностей учнів початкових класів НУШ є невід’ємною складовою вивчення іноземної мови. 


Так, учні 4-А класу Щербанівського ліцею на уроках англійською мови вправно поєднують вивчення іноземної мови з розвитком громадських та соціальних компетентностей, а саме - дбайливого ставлення до власного здоров’я та дотримання здорового способу життя. 


За допомогою методики створення ментальних карт засвоєння лексичного матеріалу значно покращується , а неординарні форми роботи сприймаються учнями з цікавістю та захопленням . 


Тож, 16 лютого на уроці англійської мови діти залюбки презентували правила здорового способу життя , які склали самі з допомогою ментальних карт .

Учні 3-Б класу урок ЯДС  провели на свіжому повітрі Із задоволенням ліпили  сніговика 

У 3-А класі відбулася інсценізація казки Джулії Дональдсон " Груффалятко".

Діти із задоволенням розучували свої слова. З допомогою батьків вони виготовили наголовники. Театральне мистецтво близьке та зрозуміле дітям, адже в його основі лежить гра. Під час інсценізації хлопчики та дівчатка отримали багато позитивних емоцій.

Діти 3-А класу презентували проєкт  на тему "Що означає моє ім'я".

Вони знаходили інформацію про значення свого імені в різних джерелах та поділилися нею зі своїми друзями. Хлопчики та дівчатка зрозуміли, що дуже важливо берегти своє чесне ім'я та звертатися до своїх товаришів за іменем.

У 3-А класі пройшов виховний захід на тему "Що таке гендерна рівність. Поважаймо однокласників та однокласниць". Протягом заходу діти висловлювали свої думки на задану тему, робили припущення та висновки. 

Вони зрозуміли, що таке гендерна рівність і що насилля в суспільстві не повинно бути. Хлопці та дівчата зробили висновок, що в класному колективі повинна панувати дружба та взаєморозуміння.

Дистанційне навчання теж може бути цікавим! 


У цьому переконалися учні 3-Б класу, які побували на незвичному уроці-театралізації. 


Ляльки існували протягом століть і розважали людей різного віку. Тож яким може бути кращий спосіб зацікавити дітей рукоділлям, ніж познайомити їх з виготовленням унікальних іграшок? 

Кінцевим результатом уроку стала презентація власних поробок. Діти вчилися описувати персонажів, моделювати ситуації та імпровізувати! 

Здорове харчування сприяє успішності та допомагає учням досягти позитивного фізичного та психічного здоров’я. Коли учні добре харчуються протягом дня, вони краще справляються зі стресовими факторами і мають необхідну енергію, щоб бути активними, чітко мислити та отримати максимум від шкільного дня. Незважаючи на період пізньої осені, у нашій шкільній їдальні діти завжди отримують вітамінізоване харчування у вигляді різноманітних овочів та фруктів! Це їжа, яка завжди йде на користь та дає заряд енергї для нових звершень! 

Діти - це 15% населення, але 100% нашого майбутнього

Щороку 20 листопада відзначається Всесвітній день дитини, щоб привернути увагу до дітей і радості, яку вони приносять. Невід’ємною частиною цього дня є навчання дітей про свої права та обов’язки, які допоможуть їм вирости щасливими та успішними людьми

У 3-А класі пройшла виховна година на тему "Вода в природі та житті людини".  Діти зрозуміли, яку важливу роль відіграє вода в нашому житті, в яких станах вона зустрічається в природі. Вони довідалися, яку маленьку частинку від загального водного масиву нашої планети становить прісна вода.

Діти зробили висновок, що прісну воду треба берегти і кожен зможе взяти в цьому участь.

Осінь — це пора збору врожаю і підбиття підсумків року, що минає. Ми повинні бути вдячними їй за її дари: стиглі овочі та фрукти в садах і городах, ароматні гриби на лісових галявинах.І тому наприкінці осені учні 1-Б класу підсумували "Які ж дари нам принесла ця чудова пора?!" і влаштували в класі міні-виставку. 

Рідна мова є нашим найважливішим надбанням, але водночас найвразливішим, оскільки культурна асиміляція та заміщення мови є надто реальними аспектами сучасного світу. Саме тому День української мови та писемності з кожним роком набуває ще більшого значення. Сьогодні ми маємо можливість вшанувати українське слово, його красу та самобутність.

Давайте любити рідну мову, берегти її та розвивати!

У 3-А класі до Дня української писемності та мови було проведено мовознавчу вікторину. Діти дізналися скільки слів в українській мові та які перші слова було написано рідною мовою.Вони створили хмаринку слів до слова "мова" і з'ясувалося, що наша мова найкраща у світі! 

Діти 3-А класу спробували себе у ролі акторів пальчикового театру. Для вистави обрали собі персонажів із п'єси Олександра Олеся "Микита Кожум'яка". З допомогою батьків школярі виготовили ляльок на пальчики, провели репетицію і ось що в них вийшло. Можливо,  серед цих дітей є майбутні актори...

21 жовтня любителі яблук у всьому світі відзначають Всесвітній день яблук. От і ми вирішили трішки дізнатися про це свято. Історія виникнення, цікаві факти, рекорди, пам'ятники, фестивалі, виготовлення своїми руками яблука - це все було на пізнавальному уроці до Дня яблука. 

Суттєва відмінність Нової української школи від попередніх концепцій навчання в тому, що діти повинні навчатися в процесі гри. Ліцей створює всі умови, щоб навчання було в радість і приносило задоволення 

Розвиваємо фантазію, використовуючи як трафарет власні долоньки!

Так в учнів 2-Б класу з’явився цілий зоопарк з контурних малюнків різних положень руки!

Учні 4-А класу Щербанівського ліцею на уроці  «Я досліджую світ» поринули у чарівний світ людських захоплень. Кожна людина має якісь уподобання, про щось мріє, прагне, до чогось незвичайного, хоче проявити себе в чомусь. Саме в в дитинстві з‘являються захоплення. Надзвичайно цікавим захопленням є колекціонування. Є люди, які колекціонують зовсім незвичайні речі. В цьому переконались і учні, слухаючи розповіді однокласників про свої захоплення, або про захоплення своєї родини. Нехай кожен знайде собі захоплення по душі. Це робить наше життя цікавим і різноманітним. То ж захоплюйтесь і творіть! 

Руханка - це комплекс вправ, які виконуються для розминки м'язів та суглобів. А такі руханки, як у 1-А класі, ще й піднімають настрій і мотивують до подальших звершень. 

У третьокласників нашого ліцею пройшло свято "В гостях у бджілок". Діти дізналися багато нового і цікавого про життя маленьких трудолюбивих комах.

Школярі 3-А класу ділилися цікавою інформацією про бджілок, розказували вірші, співали пісеньку, танцювали танок, Діти 3-Б класу відгадували загадки та відповідали на запитання вікторини.Наприкінці свята на школярів чекав сюрприз, адже на захід було запрошено професійних бджолярів. Це батьки учениці 3-А класу Савенко Єсенії. Вони принесли справжнісінький вулик із "маленькими трудівницями", костюм бджоляра та пригостили смачним медом...



Нас оточує дивовижний і цікавий світ. Світ повний чудес, як хочеться його відкривати!

Якщо дитина в початковій школі не навчиться творити, пізнавати нове, то такою ж пасивною залишиться і в житті. Щоб навчитися здобувати знання, потрібно оволодіти навичками дослідницького  та інформаційного пошуку. Найкращий спосіб для цього звичайно проєктна діяльність.

  Учні 4- Б класу з задоволенням приймають участь в проєктній діяльності. На даний час ми працюємо над проєктом «Від давнини до сьогодення», над яким учні працюватимуть від 2 до 3 тижнів. Наш проєкт орієнтований на групову діяльність. В роботі над проєктом я, як учитель. виконую функції координатора, помічника, порадника. Ознайомившись з метою проєкту,

ключовими запитаннями, етапами навчального проєкту, поділились на групи та приступили до роботи. Тож побажайте нам успіху, щоб учні 4 –Б класу здійснили свою мрію.                                                                                                                                                             

Вітаємо з Міжнародним днем миру! 

Учні 2-Б класу взяли участь у заходах, присвячених цьому дню. Діти зрозуміли, що мир - це не лише про відсутність війни та конфліктів. Мир - це справедливість, чесність та внутрішня гармонія. 

Сьогодні маємо особливу нагоду для того, аби ще раз згадати, що всі ми різні, але маємо бути об’єднані спільними цінностями. І лише так ми матимемо краще майбутнє! 

Разом - ми єдині! 

"Хай живе щасливо на Землі дитина" 

Виставка малюнків і поробок в 3-Б класі

Леді Осінь ходить садом,

 Демонструє свою вроду,

 Захопилась маскарадом,

 Випробовує природу.


 Всі коштовності зібрала:

 І рубіни, і смарагди,

 З бурштину і із корала,

   Мов в казках Шахерезади.


 Поведе вона бровою -

  Золотіє враз діброва,

      Як пройдеться десь травою -

 Стане різнокольорова.


 Має Осінь свій сценарій,

     Знов мережить павутину,

  Золотий - в руках гербарій.

 Леді Осінь – на світлину.

У 3-А класі пройшла виховна година на тему:"Україна-моя Батьківщина".

Діти уявно подорожували Україною, згадували про те, що їм відомо про державні символи нашої Батьківщини. Учні урочисто співали Державний Гімн, з пазлів викладали синьо-жовтий прапір. Школярі розуміють, що для того щоб бути гідними громадянами своєї Вітчизни, потрібно старанно навчатись.