Моніторинг якості освіти

Результати моніторингу якості освіти

Підсумки навчальної роботи

за 2019-2020 н.р.

У 2019-2020 навчальному році педагогічний колектив НВК працював над розв’язанням завдань, поставлених у річному плані. До 12 березня 2020 року викладання навчальних предметів здійснювалося у відповідності до робочого навчального плану НВК на 2019-2020 навчальний рік, програм Міністерства освіти і науки України та згідно із розкладом, погодженим із райСЕС та профспілковим комітетом НВК.

Кількість письмових та усних контрольних робіт відповідає вимогам наказу МОН України «Про затвердження критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів» та методичним рекомендаціям МОН молоді та спорту України щодо вивчення навчальних предметів. Матеріал з усіх предметів вивчався послідовно; кількість годин, визначених на кожну тему, відповідає календарному плануванню.

Використовуючи індивідуальні, групові та фронтальні форми опитування, здійснено поточне оцінювання знань учнів з предметів інваріантної та варіативної складового робочого навчального плану.

В кінці І семестру проведено директорські контрольні роботи з базових дисциплін у 4–9 класах. Їхні якісні результати відображено в аналізах контрольних робіт.

З 12 березня 2020 року навчання організовано в умовах дистанційного навчання. Кількість та обсяг завдань та контрольних заходів заплановані з урахуванням принципу здоров’язбереження, запобігаючи емоційному та фізичному перевантаженню учнів. Всі учні НВК мали доступ до навчальних матеріалів та завдань шляхом використання різних засобів обміну інформацією.

Оцінювання навчальних досягнень учнів за ІІ семестр здійснено на основі оцінювання з урахуванням результатів поточного, тематичного оцінювання, оцінок, отриманих учнями під час дистанційного навчання та до його початку.

Річне оцінювання здійснювалось із врахуванням результатів оцінювання за І та ІІ семестри навчального року. Річні оцінки у класні журнали виставлені до

06 червня 2020 року, при цьому складено графік роботи педагогічних працівників безпосередньо на робочих місцях.

Навчальні плани та програми за 2019-2020 н.р. виконано.

Навчальний 2019-2020 н.р. завершено 12 червня 2020 року відповідно до структури , визначеної НВК на початку навчального року, а також з урахуванням виконання календарно-тематичних планів.

Свідоцтва досягнень учнів 1-х, 2-х класів, табелі навчальних досягнень учнів 3-8-х класів заповнені класними керівниками самостійно після проведення семестрового та річного оцінювання. Учням, які продовжують навчання у НВК, копії вищезазначених документів надіслані у електронному вигляді. Оригінал документа буде вручено у вересні 2020 року. Учневі 2 класу, який продовжуватиме навчання в іншому закладі освіти, видали документи з врахуванням карантинних заходів.

Учні 4-го та 9-го класів звільнені від проходження державної підсумкової

атестації згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 30.03.2020 № 463 «Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, у 2019-2020 навчальному році».

Оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти завершено 12 червня 2020 року. Видача випускникам 9-го класу свідоцтв про здобуття базової середньої освіти здійснена згідно графіка видачі документів з урахуванням необхідності дотримання протиепідеміологічних вимог.

У НВК навчається 46 учнів 1-9-х класів. Учні 1-го і 2-го класів не оцінюються ( 10учнів). Знання 36 учнів оцінено.

Якість знань учнів 3-9 класів у 2019-2020н.р. становить 72 % (26учнів). Високий рівень навчальних досягнень за рік мають 14% (5 учнів), достатній рівень знань мають 59% (21 учень), середній рівень навчальних досягнень мають 27% (10 учнів), початковий рівень становить 0%.

В початковій школі 3-4-х класах навчається 10 учнів. Якість навчальних досягнень за підсумками 2019-2020н.р. становить 80% (8 учнів). Високий рівень навчальних досягнень за рік мають 30% (3 учні), достатній рівень мають 50%

(5 учнів), середній рівень навчальних досягнень мають 20 % (2учні), початковий рівень мають 0%.

В основній школі 5-9 класах навчається 26 учні. Якість навчальних досягнень за 2019-2020н.р. становить 70% (18 учнів). На високому рівні за підсумками 2019-2020 н.р. навчається 8% (2 учні), на достатньому рівні навчаються 62% (16 учнів), середній рівень навчальних досягнень мають 30% (8 учнів), на початковому рівні навчаються 0%.

Учні 7-9 класів брали участь у І етапі Всеукраїнських предметних олімпіад, а переможці представляли НВК у ІІ турі Всеукраїнських предметних олімпіад з математики, біології, української мови, історії, англійської мови, трудового навчання. В ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад Грицюк Вікторія (9клас) зайняв ІІ місце з математики, ІІ місце з української мови і ІІІ місце з англійської мови, Омельчук Володимир ( 8 клас) - ІІ місце з математики.


Інформація

Відповідно до наказу відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради «Про закінчення 2018/2019 навчального року та проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти Шумської міської ради» у НВК навчальні заняття і виконання навчальних програм у 1-9 класах завершилось 24 травня 2019 року.

Перевірка виконання навчальних програм здійснювалась у формі вивчення календарного планування вчителів, записів у класних журналах, перегляду учнівських зошитів різноманітного призначення. Педагогічні працівники закладу протягом 2018-2019н.р. здійснювали проходження навчального матеріалу, дотримуючись календарного планування та відповідно до діючих навчальних програм, які визначені Міністерством освіти і науки України.

Кількість контрольних, лабораторних, практичних відповідає навчальним програмам. В НВК здійснюється тематичний облік знань учнів, дотримуються норми оцінювання, передбачуваних критеріями оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти, затверджених наказом МОН України.

Вчителі НВК дотримуються Інструкції ведення класного журналу учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів та методичних рекомендацій щодо ведення класного журналу учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Практична частина навчальних програм у 1-4 класах виконана. В 2-4 класах проведено по 8 контрольних робіт з математики. З української мови виконані такі види робіт: диктант 2 клас – 3, 3-4 клас – по 4, РЗМ – по 16 уроків, по 4 мовні теми. Проведено уроки аудіювання, списування, діалог, у 2-4 класах – по 16 уроків з позакласного читання. У першому класі один раз на два тижні проводилась робота з дитячою книгою. Здійснювалась перевірка рівня спрямованості навиків читання вголос та в 4класі – читання мовчки, один раз в місяць виставляються оцінки за ведення зошитів з математики і української мови. В кінці кожного семестру проведено по 4 види контролю з англійської мови: мовлення, читання, аудіювання, письмо.

Практична частина навчальних програм у 5-9 класах з усіх предметів виконана. Проведено всі контрольні роботи, уроки розвитку зв’язного мовлення, позакласного читання, виразного читання, літератури рідного краю, практичні і лабораторні роботи, виконано контрольні нормативи з фізичної культури.

З метою якісного оцінювання навчальних досягнень учнів та для забезпечення оптимальної організації виконання обов'язкових письмових робіт адміністрацією НВК складено на 2018-2019н.р. графік їх проведення.

В кінці І і ІІ семестрів проведено директорські контрольні роботи з базових дисциплін у 4–9 класах. Їхні якісні результати відображено в аналізах контрольних робіт.

На підставі результатів опанування учнями матеріалу, тем, впродовж їх вивчення, з урахуванням поточних оцінок, різних видів навчальних, контрольних письмових робіт та навчальної активності школярів, учителями-предметниками виставлені тематичні оцінки. Семестрове оцінювання здійснюється на підставі тематичних оцінок. Річне оцінювання здійснюється на основі семестрових або скоригованих семестрових оцінок. При цьому врахо­вується динаміка особистих навчальних досягнень учня (учениці) з предмета протягом семестру, важливість теми, тривалість її вивчен­ня, складність змісту тощо.

Учнів НВК оцінено відповідно до критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи та критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів основної школи.

У НВК навчається 49 учні 2-9-х класів. Учні 1 класу не оцінюються, а учні 2 класу оцінюються у ІІ семестрі за рішенням педагогічної ради.

Якість знань за 2018-2019н.р. становить 72 % (учнів). Високий рівень навчальних досягнень за рік мають 22% (11 учнів), достатній рівень знань мають 49% (24 учнів), середній рівень навчальних досягнень мають 29% (14 учні), початковий рівень становить 0%.

В початковій школі 2-4-х класах навчається 17 учнів. Якість навчальних досягнень за підсумками 2018-2019н.р. становить 82% (14 учнів). Високий рівень навчальних досягнень за рік мають 33% (6 учнів), достатній рівень мають 47% (8 учнів), середній рівень навчальних досягнень мають 18 % (3 учні), початковий рівень мають 0%.

В основній школі 5-9 класах навчається 32учні. Якість навчальних досягнень за 2018-2019н.р. становить 66% (21 учень). На високому рівні за підсумками 2018-2019н.р. навчається 16% (5 учнів), на достатньому рівні навчаються 50% (16 учнів), середній рівень навчальних досягнень мають 34% (11 учнів), на початковому рівні навчаються 0%.

Проаналізувавши стан успішності учнів окремо по класах, адміністрація дійшла висновку, що в кожному класі є резерв учнів, які б могли досягти свого основного рівня. Так, на високому рівні можуть навчатися деякі учні, які мають рівень досягнень 9 балів тільки з одного або двох предметів. Аналіз якості рівня навчальних досягнень учнів показує, що причинами виникнення проблем щодо динаміки успішності є низька мотиваційна основа, недостатній моніторинговий супровід навчально-виховного процесу, від­сутня система роботи зі слабовстигаючими уч­нями й учнями, які пропускають заняття через хворобу, недостатній зв'язок учителів із бать­ками, несвоєчасне повідомлення батьків про рі­вень успішності дітей через щоденники. Фактором негативного впливу на рівень навчальних досягнень учнів залишається недостатнє володіння і практичне втілення таких важливих педагогічних компетентностей як комунікативна, компетентність самоосвіти і саморозвитку, продуктивної та творчої діяльності.

З усіма учнями та їх батьками, які мають оцінки середнього рівня, класними керівниками були проведені індивідуальні бесіди, вчителями-предметниками додаткові заняття з предметів, задані індивідуальні завдання.

Питання навчальних досягнень учнів розглядалися на нараді при директорові.

На постійному контролі хід проведення навчальних екскурсій і навчальної практики. Навчальні екскурсії та навчальна практика були проведені згідно складеного графіка з 27.05 – 07.06.2019р. Тривалість навчальних екскурсій для учнів 1-4-х класів (12 год.) – 27.05 – 30.05.2019р.; 5-6-х (30 год.), 7-8-х класів (40 год.). Облік навчальних екскурсій та навчальної практики здійснювався на окремих спеціально відведених сторінках класних журналів

У ході практики застосовувалися різноманітні форми проведення занять, поповнися перелік практичних занять з фізики, біології, організовано інтелектуальні конкурси з базових дисциплін.

Згідно наказу директора здійснювалось оцінювання навчальної практики.

Відповідно до інструкції про проведення та випуск учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти, затвердженої наказом МОН України, на підставі річного оцінювання, рішенням педагогічної ради НВК від 03. 06. 2019р. переведено учнів 1-4класів до наступних, від 11.06.2019р. – учнів 5-8 класів до наступних.

У відповідності з п.3.1. Положення про державну підсумкову атестацію учнів для проведення ДПА у НВК своєчасно було створено державну атестаційну комісію ( наказ по НВК № 58-од від 16. 04. 2019р. ).

Відповідно до частини 8 статті 12 Закону України «Про освіту», Порядку проведення державної підсумкової атестації, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 07.12.2018 №1369 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02.01.2019 за №8/32979, наказів Міністерства освіти і науки України «Про проведення в 2018/2019н.р. державної підсумкової атестації осіб, які здобувають загальну середню освіту» від 25.01.2019 №59, «Про внесення змін до додатка 2 наказу Міністерства освіти і науки України від 25 січня 2019 №59» від 01.02.2019 №116, «Деякі питання проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» від 22.08.2018 №931, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.09.2018 за №1030/32482, листів Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Порядку проведення державної підсумкової атестації» від 07.12.2018 №1369, «Щодо методичних рекомендацій про проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти в 2018/2019 навчальному році» від 27.03.2019 №1/9-196, наказів управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації «Про організацію освітнього процесу у 2018/2019 навчальному році та освітні програми закладів загальної середньої освіти» від 15.08.2018 №209, «Про проведення в 2018/2019 навчальному році державної підсумкової атестації осіб, які здобувають загальну середню освіту» від 26.03.2019 №73, листа управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації «Про організоване завершення 2018/2019 н.р. у закладах загальної середньої освіти» від 27.03.2019 №03-26/940, наказу відділу освіти, молоді та спорту Шумської міської ради «Про організацію освітнього процесу у 2018/2019 навчальному році та освітні програми закладів загальної середньої освіти» від 16.08.2018 №327-од, наказу відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради «Про закінчення 2018/2019 навчального року та проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти Шумської міської ради» було проведено державну підсумкову атестацію у 4 і 9 класах. Наказом по НВК № 62-од від 26.04.2019р. було затверджено завдання для проведення державної підсумкової атестації з української мови, математики та географію відповідно до орієнтовних вимог до змісту атестаційних завдань, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України.

Для випускників початкової школи встановлено особливий порядок ДПА, який враховує основні завдання початкової освіти, вікові та психологічні особливості молодших школярів та принцип гуманізації навчально-виховного процесу. Державній початковій атестації у початковій школі підлягали результати навчальної діяльності учнів 4 класу з української мови та математики. ДПА була проведена 15, 21 травня 2019 року, здавало 6 учнів. Звільнених від ДПА не було. Четвертокласники показали такі результати: якість знань учнів з математики – 83%, , з української мови – 83%.

Державна підсумкова атестація в основній школі була проведена

27.05 – 13.06.2019р. ДПА здавали 11 учнів. Звільнених від ДПА не було. Якість знань учнів з української мови – 72%, з математики – 72%, з географії - %. Порівняльний аналіз річного оцінювання і державної підсумкової атестації показав, що розбіжності в оцінюванні немає.

Дирекцією НВК зроблено аналіз результативності управлінської діяльності щодо організованого закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації, аналітичні дані щодо проведення атестації з кожного предмета, порівняльний аналіз.

У 2016-2017 навчальному році педагогічний колектив Великоіловицького НВК працював над розв’язанням завдань, поставлених у річному плані. Викладання навчальних предметів здійснювалося у відповідності до робочого навчального плану НВК на 2016-2017 навчальний рік, програм Міністерства освіти і науки України та згідно із розкладом, погодженим із райСЕС та профспілковим комітетом НВК.

Навчальні плани та програми виконано повністю. Кількість письмових та усних контрольних робіт відповідає вимогам наказу МОН України «Про затвердження критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів» та методичним рекомендаціям МОН молоді та спорту України щодо вивчення навчальних предметів. Матеріал з усіх предметів вивчається послідовно; кількість годин, визначених на кожну тему, відповідає календарному плануванню.

На початку вересня адміністрацією НВК згідно з планом внутрішкільного контролю було перевірено й погоджено календарні плани вчителів, до уваги бралася загальна кількість уроків, кількість контрольних, практичних та лабораторних робіт, уроків розвитку зв’язного мовлення, позакласного читання.

Використовуючи індивідуальні, групові та фронтальні форми опитування, здійснено поточне оцінювання знань учнів з предметів інваріантної та варіативної складового робочого навчального плану.

З метою якісного оцінювання навчальних досягнень учнів та для забезпечення оптимальної організації виконання обов'язкових письмових робіт адміністрацією НВК складено на 2016-2017 н.р. графік їх проведення.

В кінці навчального року проведено директорські контрольні роботи з базових дисциплін у 4–9 класах. Їхні якісні результати відображено в аналізах контрольних робіт.

На підставі результатів опанування учнями матеріалу тем впродовж їх вивчення з урахуванням поточних оцінок, різних видів навчальних, контрольних письмових робіт та навчальної активності школярів учителями-предметниками виставлені тематичні оцінки, а на основі їх середнього арифметичного значення виставлено оцінки за І семестр. Врахована динаміка особистих навчальних досягнень учнів з предметів впродовж семестру, важливість тем, тривалість їх вивчення, складність змісту тощо. Учнів НВК оцінено відповідно до критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів початкової та критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів основної школи.

Вчителями – предметниками своєчасно перевіряються робочі та контрольні зошити та виставляються бали за ведення зошитів на сторінках класних журналів.

У 2016-2017 н.р. навчалося 54 учні 1-9-х класів. Знання учнів 1 класу не оцінювалися, а учні 2 класу оцінювалися за рішенням педагогічної ради. Якість знань учнів 2-9 класів (49уч.) за І семестр 2016-2017н.р. становить 70 % ( 34 учнів). Високий рівень навчальних досягнень за І семестр мають 5учнів ( 10 %), достатній рівень знань мають 29 учнів ( 60 %), середній рівень навчальних досягнень мають 15учнів ( 30%), початковий рівень становить 0%.

Проаналізувавши стан успішності учнів окремо по класах, адміністрація дійшла висновку, що в кожному класі є резерв учнів, які б могли досягти свого основного рівня. Так, на високому рівні можуть навчатися 8 учнів (16%), які мають рівень досягнень 9 балів тільки з одного або двох предметів. З усіма учнями та їх батьками, які мають оцінки середнього рівня, класними керівниками були проведені індивідуальні бесіди, вчителями-предметниками додаткові заняття з предметів, задані індивідуальні завдання.

Питання навчальних досягнень учнів розглядалися на нараді при директорові й на засіданнях шкільного МО вчителів початкових класів, з’ясовувалися причини слабкої ус­пішності учнів.


Учні 6-9 класів брали участь у І етапі Всеукраїнських предметних олімпіад, а переможці представляли НВК у ІІ турі Всеукраїнських предметних олімпіад з математики, географії. В ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з географії учень 9 класу Тимощук Богдан зайняв ІІІ місце.

У 2016/2017 н. р. достатня увага приділялась методичній роботі вчителів. Проводиться атестація вчителів Сірук О.І., Грищук О.І. Оформлено атестаційний куточок. Проведено заплановані засідання педагогічної ради НВК, працювали ШМО: класних керівників, вчителів початкових класів. Проведено відкриті уроки вчителями, які атестуються.

Організуюча та контрольно-аналітична діяльність адміністрації НВК здійснювалась відповідно до запланованих заходів. З початку навчального року видано 82 накази з основної діяльності. Щомісяця здійснювалася перевірка правильності ведення шкільної документації. Проводилися наради при директору.


Моніторинг навчальних досягнень у семестрі 2017-2018 н. р.

У І семестрі 2017-2018 навчальному році педагогічний колектив Великоіловицького НВК працював над розв’язанням завдань, поставлених у річному плані. Викладання навчальних предметів здійснювалося у відповідності до робочого навчального плану НВК на 2017-2018 навчальний рік, програм Міністерства освіти і науки України та згідно із розкладом, погодженим із райСЕС та профспілковим комітетом НВК.

Навчальні плани та програми за І семестр виконано повністю. Кількість проведених контрольних робіт, практичних і лабораторних робіт, уроків зв’язного мовлення, позакласного читання, усних творів і переказів, мовних тем, письмових переказів і творів, аудіювання, діалогічного мовлення, читання мовчки і вголос відповідає вимогам програм і методичним рекомендаціям.

Матеріал з усіх предметів вивчається послідовно; кількість годин, визначених на кожну тему, відповідає календарному плануванню.

Використовуючи індивідуальні, групові та фронтальні форми опитування, здійснено поточне оцінювання знань учнів з предметів інваріантної та варіативної складового робочого навчального плану.

З метою якісного оцінювання навчальних досягнень учнів та для забезпечення оптимальної організації виконання обов'язкових письмових робіт адміністрацією НВК складено на 2017-2018 н.р. графік їх проведення.

В кінці І семестру проведено директорські контрольні роботи з базових дисциплін у 4–9 класах. Їхні якісні результати відображено в наказі директора №230-од від 28.12.2017р.

На підставі результатів опанування учнями матеріалу тем впродовж їх вивчення з урахуванням поточних оцінок, різних видів навчальних, контрольних письмових робіт та навчальної активності школярів учителями - предметниками виставлені тематичні оцінки, а на основі їх середнього арифметичного значення виставлено оцінки за І семестр. Врахована динаміка особистих навчальних досягнень учнів з предметів впродовж семестру, важливість тем, тривалість їх вивчення, складність змісту тощо. Учнів НВК оцінено відповідно до критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів початкової та критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів основної школи.

Вчителями – предметниками своєчасно перевіряються робочі та контрольні зошити та виставляються бали за ведення зошитів на сторінках класних журналів.

У І семестрі 2017-2018 н.р. навчалося 54 учні 1-9-х класів. Знання учнів

1 і 2 класів не оцінювалися, Якість знань учнів 3-9 класів (43уч.) за І семестр 2017-2018н.р. становить 70 % (28учнів). Високий рівень навчальних досягнень за І семестр мають 8учнів (20 %), достатній рівень знань мають 20 учнів

(50%), середній рівень навчальних досягнень мають 15 учнів (30%), початковий рівень становить 0%.

Проаналізувавши стан успішності учнів окремо по класах, адміністрація дійшла висновку, що в кожному класі є резерв учнів, які б могли досягти свого основного рівня. Так, на високому рівні можуть навчатися 12 учнів (30%), які мають рівень досягнень 9 балів тільки з одного або двох предметів. З усіма учнями та їх батьками, які мають оцінки середнього рівня, класними керівниками були проведені індивідуальні бесіди, вчителями-предметниками додаткові заняття з предметів, задані індивідуальні завдання.

Питання навчальних досягнень учнів розглядалися на нараді при директорові й на засіданнях шкільного МО вчителів початкових класів.

Учні 6-9 класів брали участь у І етапі Всеукраїнських предметних олімпіад, а переможці представляли НВК у ІІ турі Всеукраїнських предметних олімпіад з математики, географії, української мові, історії, англійської мови, біології.

В ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад учениця 7 класу Грицюк Вікторія зайняла ІІ місце у олімпіаді з математики. Вчитель

Божук В.Ф. Учениця 8 класу Кумчик Соломія - ІІІ місце з історії. Вчитель Іванчук Н.М. Учениця 8 класу П’ятницька Софія - ІІ місце з української мови. Вчитель Грицюк З.Г.

Учениця 8 класу П’ятницька Софія стала призером у ІІ (районному) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка і була учасником обласного етапу, де ввійшла в десятку найкращих. Вчитель Грицюк З.Г.

У районних змаганнях з футзалу хлопці 8-9 класів зайняли ІІ місце, поступившись 1 очком призерам. Вчитель Сірук О.І.

Учні нашого закладу зайняли ІІІ місце у конкурсі «Замість ялинки – зимовий букет» за композицію «Зимова казка». Вчитель Грищук О.І.

Учениці 8 класу Кумчик Соломія і П’ятницька Софія брали участь у обласній еколого-натуралістичній конференції «Мій рідний край». Вчитель Грищук О.І.

Учениці 7 класу Тимощук Оксана і Грицюк Вікторія відзначені дипломом за оригінальність виконання пісні у районному конкурсі , присвяченому

75-річчю УПА. Вчитель Солонько А.О.

Учень 7 класу Іванчук Андрій зайняв ІІІ місце у конкурсі , присвяченому

75-річчю УПА у номінації «Краща фотографія». Вчитель Іванчук Н.М.

У І семестрі 2017/2018 н. р. достатня увага приділялась методичній роботі вчителів. Проводиться атестація вчителів математики Божук В.Ф. і історії Іванчук Н.М. Оформлено атестаційний куточок. Проведено відкриті уроки вчителями, які атестуються. На базі НВК було проведено семінар вчителів математики.

Організуюча та контрольно-аналітична діяльність адміністрації НВК здійснювалась відповідно до запланованих заходів. З початку навчального року видано 234 накази з основної діяльності. Щомісяця здійснювалася перевірка правильності ведення шкільної документації. Проводилися наради при директору.