Харківська газета відсвяткувала 100-річний ювілей
17 березня в Театрально-концертному центрі відбулися урочистості, присвячені 100-річчю з дня заснування газети «Слобідський край» –найстарішого видання Харківщини та єдиної україномовна газета в Харкові.
До привітань на адресу колективу газети приєднались народний аматорський колектив академії «Дівочі співаночки», які створили гарний настрій та сприятливу атмосферу свята.
Вітаємо з ювілеєм, та бажаємо творчого процвітання!