День захисників України!
Святкування Дня захисників України!
12 жовтня 2018 року відбулися урочистості з нагоди святкування Дня захисників України у військових частинах 3017 та 3005 Національної гвардії України.
У ході торжества відбулася церемонія нагородження солдатів та офіцерів – героїв Харківщини, готових за будь-яких обставин стати на захист рідної землі.
Продовжили святкову зустріч концертною програмою, наповненою яскравими та запальними виступами вокальних, хореографічних та інструментальних номерів, творчі колективи та викладачі академії.
За допомогу у справі військово-патріотичного виховання воїнів-правоохоронців і за взаємодію та співпрацю з військовими частинами колектив академії було нагороджено грамотами.