Святкування Міжнародного дня студентського спорту!
Святкування Міжнародного дня студентського спорту!
20 вересня в місті Харкові в Палаці спорту «Локомотив» ім. Г.Н. Кірпи за підтримки Харківської обласної державної адміністрації, відбулися святкові заходи, присвячені Міжнародному дню студентського спорту.
У заходах взяла участь голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Олександрівна Світлична. Вона привітала студентів-спортсменів Харківщини та з усіх регіонів України та побажала їм успіху на змаганнях Універсіади. Усіх присутніх привітав заступник міністра освіти та науки України Роман Греба.
Учасниками спортивного свята, що відбувався на території фізкультурно-спортивного комплексу «Локомотив», стали близько 5000 студентів та викладачів закладів вищої освіти Харкова, а також спортсмени з інших регіонів України, харків'яни та гості міста. На території комплексу розмістилося 20 локацій, які демонстрували різні види спорту. Для гостей свята провели майстер-класи, під час яких кожен мав змогу спробувати свої сили в різних видах спорту та обрати той, який йому до душі. Також частиною свята став флешмоб із підтягування.
Галина Федорівна Пономарьова, викладачі, спортсмени та студенти академії були активними учасниками обласного заходу.