Київський колорит
31 березня – 02 квітня 2017 року у місті Києві відбувся V Міжнародний фестиваль-конкурс музичного мистецтва «КИЇВСЬКИЙ КОЛОРИТ», який проводився з метою збагачення та розвитку традицій вокального та інструментального мистецтв, розширення спектру музичних напрямів, стилів і шкіл академічного та естрадного музичного виконавства в Україні та за її межами, популяризація європейської і світової класики, кращих музичних зразків композиторів-сучасників у творчості дітей, юнацтва та молоді; виявлення і підтримка обдарованих виконавців, створення умов для піднесення художнього рівня та удосконалення виконавської майстерності, виховання естетичного смаку, задоволення потреб самореалізації і спілкування молоді за творчими інтересами, формування інтелектуальної й художньої самосвідомості молодих музикантів; обмін досвідом з питань педагогіки та виконавської майстерності; репрезентація міста Києва, як культурного центру європейського простору.
Прослуховування та оцінювання конкурсантів здійснювало Журі у складі провідних музикантів вокального і інструментального жанрів, композиторів, музикознавців, музично-громадських діячів і педагогів України, Білорусії та Німеччини.
Вітаємо творчі колективи студентів та керівників з гідним представленням нашої академії на фестивалі-конкурсі.
Гран-Прі отримав Народний аматорський колектив «Дівочі співаночки», керівник - викладач кафедри вокально-хорової підготовки вчителя О.М. Чубукіна.
Перше місце отримали:
-Народний аматорський колектив хор «Світанок», керівник - доцент кафедри вокально-хорової підготовки вчителя Г.О. Варганич, хормейстер - старший викладач кафедри Л.В. Карташова, концертмейстер - кандидат мистецтвознавства К.Ю. Краснощок;
-.жіночий хор «Розмай», керівник - кандидат мистецтвознавства, доцент Ю.М. Іванова; хормейстери: кандидат мистецтвознавства, доцент О.В. Халєєва, старший викладач І.А. Поддуда, концертмейстер - викладач кафедри вокально-хорової підготовки вчителя В. І. Ларіонова
-Заїка Олена та Соболєва Валентина, керівник - доцент кафедри вокально-хорової підготовки вчителя О.І. Жилкіна;
Друге місце отримали:
-Головко Анна, керівник - викладач кафедри вокально-хорової підготовки вчителя М.М. Фісун;
-Ворона Наталія, керівник - доцент кафедри вокально-хорової підготовки вчителя О.І. Жилкіна.
Третє місце отримали:
-Ель - Наче Дана, керівник - доцент кафедри вокально-хорової підготовки вчителя О.І. Жилкіна
-Севрюкова Орина, керівник - кандидат мистецтвознавства, доцент О.В. Халєєва.
-Портняга Валерія, керівник - кандидат мистецтвознавства, викладач кафедри фортепіано В. І. Смородський.
Щиро вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів та звершень !