Рибіна Оксана Іванівна
вчитель англійської мови,
заступник директора з навчальної роботи

LinkLinkYouTubeFacebookInstagram

Освітній процес повинен будуватись таким чином, аби дати можливість дітям набути досвід, що вимагав би залучення різних типів інтелекту.  

Використання теорії множинного інтелекту у нашій школі ґрунтується на використанні різноманіття індивідуальних відмінностей і створенні безлічі шляхів для їх розвитку й навчання саме на їх основі.

Освітній процес будуємо таким чином, аби дати можливість дітям набути досвід, що вимагав би залучення різних типів інтелекту. Одна з проблем, яку найважче подолати вчителеві, полягає в тому, що навчаючи весь клас, треба одночасно пам'ятати й ураховувати різні стилі навчання, сильні та слабкі сторони учнів. Над чим зараз і працює наш колектив

Застосування теорії множинного інтелекту у ході навчання іноземної мови ґрунтується на врахуванні різноманіття індивідуальних психологічних відмінностей учнів та створенні відповідних шляхів для їх актуалізації в умовах навчально-пізнавальної діяльності. 

Беручи за основу той факт, що теорія множинного інтелекту загалом дає точний опис відмінностей у здібностях людей, можна припустити, що деякі учні можуть легше, ніж інші, навчатися завдяки стимулюванню та підкріпленню домінуючих видів їх здібностей.

Візуально-просторовий тип інтелекту

Створення листівок, лепбуків, постерів, ментальних карт, презентацій, ребусів, відеороликів

Завдання. Створити відео "Рецепт улюбленої страви"

Створення постера "Здоровий спосіб життя". Робота в парах, захист робіт

Розгадування загадок по темі "Тварини". Робота вгрупі

Створення презентації "Моє місто", 5 клас

Створення вітальних листівок та запрошень на свята з використанням дошки Padlet. 5 клас

Створення лепбуку "Все про їжу"

Створення ребусів для однокласників, 5 клас

Завдання для різних типів інтелектів

Квест (наприклад, "Funny English" ), як універсальна ігрова технологія дозволяє за короткий час ненав'язливо залучити гравців з різним типом інтелекту в різноманітні види діяльності. Він дає можливість учасникам через вправи здійснювати рефлексію діяльності, а також дозволяє учням з різним рівнем емоційного стану включитися в квест