Тимчасовий порядок організації освітнього процесу

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішенням педагогічної ради

(протокол від 31.08.2020 року №1)

Тимчасовий порядок організації освітнього процесу

в КЗ «Компаніївське НВО»

в період карантину в зв'язку

з поширенням короновірусної хвороби (СОVID-19).

1. Призначити відповідальною за координацію проведення інформаційних заходів з профілактики розповсюдження корона вірусної хвороби, інших респіраторих захворювань заступника директора з виховної роботи Придвір Н.О.

2. Усім учасникам освітнього процесу суворо дотримуються принципів соціального дистанціювання, правил гігієни, зобов’язані уникати масових скупчень осіб, використовувати засоби індивідуального захисту.

3. Допуск школярів до закладу здійснюється за затвердженим графіком (додається).

4. Учасники освітнього процесу входять до закладу та пересуваються по закладу лише у масці або респіраторі (ця вимога не розповсюджується на учнів початкових класів), тримаючись правого боку.

5. При вході до закладу учасники освітнього процесу обробляють руки антисептиком, що знаходиться у облаштованому біля вхідних дверей до закладу місця для дезінфекції рук.

6. Використані засоби індивідуального захисту (маски, рукавички, серветки) викидати виключно у контейнери для використаних засобів індивідуального захисту, що знаходяться у спеціально об лаштованих місцях біля вхідних дверей до закладу..

7. Заборонено вхід до закладу сторонніх осіб, батьків та супроводжуючих осіб (крім тих, які супроводжують осіб із інвалідністю).

8. З метою обмеження доступу до закладу освіти сторонніх осіб центральний вхід корпусу №1 та вхід до корпусу № 3 (корпус шестирічок) зачиняється з 8.30 год. до 14.00.

9. З метою уникнення скупчення учнів та задля мінімізації їх контактування з іншими особами:

9.1. Уроки англійської мови та музичного мистецтва в початкових класах проводити у класних кімнатах закріплених за відповідними класами.

9.2. Харчування учасників освітнього процесу здійснювати виключно на затвердженим графіком (графік додається).

9.3. Харчування учнів 1-их та 2-их класів здійснювати за рахунок часу четвертого уроку, віднісши цей час до часу групи продовженого дня.

10. Педагогічним працівникам:

10.1. З метою мінімізації ризику інфікування збільшити вільний простір у навчальних приміщеннях шляхом прибирання зайвих меблів, килимів, м’яких іграшок тощо.

10.2. Забезпечити провітрювання навчальних кабінетів на перервах не менше як 10 хвилин.

10.3. На початку уроку опитувати учнів щодо їх самопочуття.

10.4. При виявленні у здобувачів освіти симптомів гострих респіраторних захворювань негайно повідомити медичну сестру.

10.5. За можливості проводити уроки з окремих предметів на відкритому повітрі.

10.6. Уникати організації видів діяльності, які вимагають безпосереднього фізичного контакту між учнями: зменшити кількість комунікаційних вправ, уникати групових ігор, що передбачають тактильний контакт.

10.7. Виявити рівень опанування учнями навчального матеріалу, який учні оволодівали під час карантинних обмежень у 2019/2020 навчальному році, спланувати та організувати систематизацію та узагальнення навчального матеріалу, актуалізацію окремих тем тощо.

11. Класним керівникам:

11.1. Поінформувати здобувачів освіти, їх батьків або законних представників про правила організації освітнього процесу, відвідування закладу освіти та перебування в ньому в умовах профілактики розповсюдження корона вірусної хвороби (COVID-19).

11.2. Запропонувати батькам учнів, які належать до категорій, яким не рекомендовано перебування в закладах освіти (особам із хронічними легеневими захворюваннями; особам, які мають розлади імунної системи; особам із захворюваннями на цукровий діабет тощо), продовжити навчання за формами здобуття освіти, що максимально відповідають потребам їхнього захисту та безпеки (наприклад, педагогічний патронаж, екстернат на, сімейна (домашня) форм здобуття освіти).

11.3. Спілкуватися з батьками учнів або їх законними представниками переважно дистанційно, використовуючи будь-які засоби зв’язку.

11.4. Здійснювати щоденний ранковий моніторинг та аналіз відвідування уроків учнями та інформувати соціального педагога з даного питання щоденно до 9.00 год.

12. Соціальному педагогу закладу:

12.1. Здійснювати щоденний ранковий моніторинг та аналіз відвідування уроків учнями та інформувати адміністрацію закладу з даного питання щоденно до 9.30 год.

12.2. Щоденно оформляти аркуш ввідвідування учнями закладу за формою, що додається.

13. Медичній сестрі закладу:

13.1. Щодня здійснювати температурний скринінг педагогічних працівників та технічного персоналу закладу з фіксацією у відповідному журналі.

13.2. Не допускати до закладу осіб з температурою понад 37,2 С.

14. Працівникам харчоблоку працювати у захисних масках та рукавичках, а під час видачі страв і у захисних окулярах або щитку.