Виховна робота кафедри

Виховна робота викладачами кафедри здійснюється в органічній єдності з процесом навчання 

Головними завданнями виховної роботи є:

· формування високих моральних якостей, національної самосвідомості та патріотизму на основі історичних традицій і звичаїв, почуття особистої та професійної відповідальності;

· розвиток високої загальної та професійної культури, опанування досягнень світової та національної культури, залучення до загальнолюдських цінностей, ознайомлення з традиціями та звичаями українського народу;

· формування поваги до законів, почуття гордості за свою професію, відповідальності за виконання громадських та службових обов’язків;

· оволодіння психолого-педагогічними уміннями та навичками професійної поведінки;

· формування правової свідомості студентів;

·   формування почуття гідності, честі, людяності, поваги до громадян у майбутній роботі.

         Для здійснення вищезазначених завдань науково-педагогічний склад кафедри соціальної роботи та факультету соціально-педагогічних наукт та іноземної філології проводить роботу з удосконалення методики виховання; організовує і проводить семінари, науково-практичні конференції та збори з актуальних проблем виховної роботи; бере участь у поширенні наукових знань, досягнень передової практики, проведенні екскурсій, організації вечорів, вікторин тощо.

         Проведення виховної роботи передбачає використання різних форм і методів, серед яких основним є систематична і цілеспрямована робота з кожним студентом.

           Студенти беруть участь у щорічній благодійній акції «Від серця до серця», благодійній акції «Зимова казка» для дітей з обмеженими можливостями,  конкурсі соціальної реклами, конкурсі плакатів на екологічну тематику, фотоконкурсі «З Україною в серці», конкурсі патріотичної пісні,  факультетському проекті «Напиши листа військовому»,  виставці творчих робіт з природного матеріалу «Щедроти твої, Слобожанщино», благодійних акціях до Дня людей похилого віку, Дня боротьби зі СНІДом, Дня захисту дітей,   щорічних заходах в межах проведення Всесвітньої акції  «16 днів проти насильства». Волонтерські загони студентів організують шефські виїзди до шкіл-інтернатів, дитячих будинків, санаторних закладів міста Харкова та області; проводять спортивні змагання, свята, вечори, екскурсії, допомагають постраждалим: учасникам ООС, переселенцям та тим, хто потребує підтримки тощо.

      Під керівництвом викладачів кафедри соціальної  роботи функціонує школа інклюзивного волонтерства «Відкрите серце», діяльність якої забезпечує залучення майбутніх соціальних педагогів до системи допомоги дітям із інвалідністю та їх сім’ям у процесі інтеграції в суспільство; волонтерська група «ТІМ» із допомоги реабілітації воїнам ООС та вимушеним переселенцям; форум-театр «Мельпомена».

          З  2009 року в академії функціонує Центр гендерної освіти як осередок реалізації гендерної політики нашої держави у сфері освіти. У межах діяльності Центру студенти та викладачі академії долучаються до міжвузівських, міських і Всеукраїнських заходів щодо профілактики насилля в сім’ї, запобігання торгівлі людьми, гендерної просвіти дітей і молоді, дотримання гендерної рівності в різних сферах суспільства.

01.12.23 викладачками кафедри соціальної роботи було проведено інтерактивний захід з 31 ср групою «Профілактика різних видів насильства у період війни» в рамках Міжнародної акції «16 днів проти насильства».З метою розширення знань щодо протидії різним видам насильства, торгівлі людьми. Зі здобувачами освіти були обговорені сучасні види насильства, шляхи запобігання торгівлі людьми, трудової експлуатації та порушено інші важливі питання з протидії різних видів насильства, а також визначено маркери безпеки. Закріплено знання щодо профілактики різних сучасних видів насильства за допомогою інтерактивних вправ. Дякуємо за активну участь!


 21 вересня 2023 року викладачками кафедри соціальної роботи Валентиною Анголенко та Наталією Печерицею для здобувачів освіти було проведено онлайн вікторину в форматі гри присвячену Міжнародному Дню Миру. Метою проведеного заходу було розширення знань щодо започаткування Міжнародного Дня Миру, виховання почуття патріотизму, національної гордості, привернення уваги до важливості Миру в світі. Вітаємо переможців вікторини (Літвінова Кирила, Пронюткіну Ельвіру та Рибальченко Ольгу). Дякуємо за активну участь і бажаємо миру та перемоги нам усім!

Кураторами та наставниками груп перед початком зимових канікул, новорічних та різдвяних свят було проведено заходи щодо первинних інструктажів з питань дій у разі оголошення про загрозу виникнення надзвичайної ситуації у тому числі сигналу "Повітряна тривога", дотримання правил пожежної безпеки, техногенної безпеки та безпеки дорожнього руху, профілактики шлунково-кишкових захворювань, дотримання правил гігієни у період поширення епідемічних захворювань, поводження в громадських місцях з незнайомими людьми та підозрілими предметами, при користуванні громадським транспортом, безпечне перебування біля річок, та водоймищ, що вкриті кригою.

07.12.2022 р. в рамках Всесвітної кампанії "16 днів проти насильства" відбувся вебінар по Моделях стійскості спільнот для викладачів кафедри соціальної роботи та магістрів. Спікерки: керівнці програмних напрямів ЕдКемп Україна Тетяна Дрожжина, Гання Петрученя, професорка кафедри соціального роботи Ольга Рассказова. На заході були присутні колеги із вищих закладів освіти м.Умань, м.Львів, м.Вінниця.

Запис вебінару можна переглянути за посиланням: https://us06web.zoom.us/rec/play/HoSLaU82fprrI_BvTErStQAyN_oOr0k7vhtcgRYdEWawJx-6hiNV5GuqqC6MVPyEku4_VQsihsbJWHo.YHQqnr0PWrFMGK6n Код доступа: Q^w&9KVM

https://edway.in.ua/uk/ - платформа ЕдВей, на якій можна створити свій кабінет і постійно проходити сертифіковане підвищення кваліфікації, у тому числі по СЕЕН

https://www.edcamp.ua/seelukraine/ - інформація на сайті ЕдКемп щодо соціально-емоційного та етичного навчання

http://seelearning.emory.edu/uk - курс Університету Еморі з міжнародним сертифікатом


29.11.2022 р. В рамках Всесвітної кампанії "16 днів проти насильства" здобувачами освіти 31 ср та 41 ср за ініціативи викладача кафедри соціальної роботи Ірини Марців було створено відеоролик на тему: «Ні насиллю!» 

XiaoYing_Video_1669715081924_HD.mp4

28.11.2022 р. В рамках Всесвітної кампанії "16 днів проти насильства" викладачами кафедри соціальної роботи Анголенко В.В, та Печерицею Н.М. було проведено онлайн-дискусію зі здобувачами 111ср та 211 ср на тему: «Надання соціальних послуг постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статі». В ході дискусії були обговорені різні види насильства та основні шляхи виходу з цих ситуацій, розкриті базові принципи надання соціальних послуг постраждалим від домашнього насильства, форми допомоги особам, які страждають від жорстоких, брутальних форм насильства в сім’ї, органи та служби куди можна звернутися за допомогою у випадку домашнього насильства. Дискусія була надзвичайно цікавою, дякуємо всім учасникам за плідну працю!

28.11.2022 р. в рамках Всесвітної кампанії "16 днів проти насильства" професором кафедри соціальної роботи Чернецькою Ю.І. був проведений профілактично-просвітницький захід на тему " Аб'юзивні стосунки в родині: ознаки та шляхи подолання проблеми", на якому були присутні викладачі кафедри соціальної роботи та здобувачі. Обговорювалися проблеми подолання гендерної обумовленого насильства в українських родинах, причини, форми і види аб'юзивних стосунків, а також шляхи професійної допомоги та самодопомоги.

26.11.2022 р. В рамках Всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства» доцентом кафедри соціальної роботи Марією Андреєвою була проведена онлайн-лекція на тему «Основи безпечної поведінки: психологія безпеки», на якому були присутні здобувачі освіти спеціальності соціальна робота. Обговорювалися проблеми віктимної та неусвідомленої поведінки як основної причини виникнення небезпечних для життя і здоров’я ситуацій, розглядалися правила безпечної поведінки та шляхи формування та напрацювання навичок самозахисту та самооборони.

25.11.2020 р. в рамках Всесвітної кампанії "16 днів проти насильства" професором кафедри соціальної роботи Оксани Онипченко та старшим викладачем кафедри соціальної роботи Ірини Цибуліної було проведено тренінг з профілактики сексуального насильства серед здобувачів і здобувачок «Я не жертва». Метою якого є: «Розвиток вміння опиратися насильству та жорстокості серед здобувачів та здобувачок засобами моральної, духовної просвіти; формування гідного відношення до осіб, які викликають статеве бажання, зазнали насильницьких дій». Під час тренінгу проведено 11 практичних завдань з профілактики насильства. Надано теоретичну інформацію щодо: сексуального насильства, законодавчих документів, які регулюють сексуальне насильство в Україні, сучасної статистики щодо сексуального насильства в Україні, його причини та способи профілактики, приборкування сексуальної енергії та сексуального бажання, перша допомога та форми спілкування з особами, які зазнали насильницькі дії. Даний тренінг впливає на формування негативної суспільної думки щодо сексуального насильства; збільшення кількості здобувачів та здобувачок проінформованих щодо проблеми сексуального насильства та шляхів її подолання; стимулювання почуття громадянської відповідальності; формування гідного відношення до осіб, які викликають статеве бажання, які зазнали насильницьких дій.

Здобувачі освіти спеціальності 231 Соціальна робота взяли участь у конкурсі електроних постерів серед студентства закладів вищої освіти рагіону за підтримки Департаменту науки і освіти рамках заходів Всесвітньої кампанії "16 днів проти насильства" з 25 листопада до 10 грудня 2022 р. https://drive.google.com/drive/folders/1ZB3HYlfcAZrp3k0tGWYezI66RLNUCkvt 

25.11.2022 р. В рамках Всесвітньої компанії "16 днів проти насильства" старшим викладачем кафедри соціальної роботи Гордієнко С.М. був проведений профілактичний захід на тему: "Психологічне насильство: як протидіяти та зберегти врівновагу", на якому були присутні здобувачі 412ср групи. Обговорювалися причини, ознаки та прояви психологічного насильства, а також розглядали рекомендації щодо протидії та збереженні психологічного здоров'я.

03 жовтня викладачем Марців І.Я в рамках освітнього компоненту «Соціально-педагогічна робота у сфері дозвілля» проведено практичне заняття «Вітамін Д – напруга піде» з елементами тренінгових вправ для здобувачів 31 ср групи щодо подолання стресових станів та зняття емоційної напруги. Обговорили зі здобувачами про почуття, що провокують стрес, про наслідки впливу його на організм, емоційні гойдалки та знаходження власних ресурсів у подоланні стресових ситуацій.

Для практичної роботи об’єдналися в підгрупи, розпочавши з «Мозкового штурму» на налагодження доброзичливої, довірливої та невимушеної атмосфери. Проявили творчість та креативність у вправі «Правда або сміх» та в інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?».

Заключним етапом стало вправа на згуртування та побажання Вітаміну Д – добра, дружби, душевності.тощо, один одному 

9 вересня відбувся виховний захід з використанням новітньої  арт-терапевтичної техніки "нейрографіки". Викладачки Печериця Н., Анголенко В., Цибуліна І. разом із здобувачами освіти, спробували перенести проблему, страх чи складну життєву ситуацію в нову площину та знайти шляхи її вирішення. Дякуємо всім бажаючим, що доєдналися до заходу! 

За ініціативи здобувачів освіти 211 ср, 21 ср 6 вересня відбувся "Практикум з соціальної роботи" із залученням  соціального педагога Барановської-Стельмах Т.С., організаторами заходу стали викладачі кафедри соціальної роботи (Анголенко В.В., Лисак А.Ф., Печериця Н.М.). Здобувачі освіти ознайомилися з досвідом роботи практикуючого соціального педагога в закладах освіти, нормативно-правовою базою та документацією фахівця соціальної сфери. Дякуємо за отримані знання, практикум був надзвичайно ціннім та цікавим! 

03.09. 2022 за ініціативи здобувачів освіти 211 ср та доцентки кафедри соціальної роботи Олени Бєлоліпцевої було реалізовано  наукову толоку  «Жіноче та чоловіче у соціальній роботі або гендерні стереотипи сприйняття результатів діяльності». Надзвичайно яскравими та практично корисними були доповіді про роль родини Алчевських у становленні соціальної допомоги родинам та жіноцтву Слобожанщини, представлений досвід наукових наробок Аліси Соломон та її наукової школи стане у нагоді для більшості майбутніх дослідникам,  сучасні погляди на становлення  соціальної роботи з сім'ями у різні історичні етапи засвідчили актуальність розвитку соціальної сфери. 


20 серпня 2022 року кураторкою 21 ср групи Бєлоліпцевою О.В. було проведено онлайн класну годину присвячену питань мінної безпеки. Здобувачі освіти з великою пільністю переглянули підготовлений ЮНІСЕФом відео матеріали, які були спрямовані на створення безпечного середовища, зниження ризиків від вибухонебезпечних приладів. Подібні зустрічі носять не лише  інформаційний характер, але і сприяють відновленню емоційної стабільності у робочих зустрічах, налаштувати до позитивного навчання та орієнтувати на уникнення ризиків 

25 березня 2022 року здобувачі освіти 11 ср спільно з к.п.н., доценткою кафедри соціальної роботи О.В.Бєлоліпцевою  провели  онлайн кураторську годину та марафон під назвою «Мир в Україні та кожній домівці». Студенти мали змогу поділитися своїми переживаннями, поговорити про шляхи вгамування себе у період панічної атаки.

Здобувачі освіти стали активними учасниками групового конкурсу малюнків «Ми за мир».

16 лютого до Дня  Єднання на виконання Указу Президента України від 14 лютого 2022 року №53/20221 кураторами груп було проведено: 

11 лютого за ініціативи здобувачів освіти спеціальностей Соціальна робота та Біологія викладачі кафедри соціальної роботи Рассказової О.І. і Білозерової М.В. організували екскурсію до Музею гендерної і жіночої історії за темою «Гендерні проблеми сучасного суспільства». Під час якої учасники ознайомилися з експонатами музею та почули про гендерні проблеми сучасного суспільства сталого розвитку.

Місія ГО “Центру гендерної культури”: популяризація в українському суспільстві ідей гендерної рівності та сприяння зміні стереотипів щодо соціальних ролей жінок і чоловіків через неформальну гендерну просвіту.

10 лютого майбутні фахівці соціальної сфери за запрошенням Олександра Могилки, керівника центру денного перебування «Компас» БО «ХБФ «Благо», взяли участь в освітній програмі, націленій на запобігання домаганням у громадських місцях, з метою створення безпечного інклюзивного простору для всіх.

Фасилітатором тренінгу виступив Сергій Велигодський, експерт Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA) з розвитку громадських систем запобігання та реагування на гендерно зумовлене насильство, тренер Національного тренінгового центру UNFPA.

9 лютого здобувачі освіти 1 та 2 курсів спеціальності "Соціальна робота" прийняли участь у Фестивалі театрів "Гендер в дії 2022", за участі ще 6 закладів вищої освіти. Під керівництвом к.п.н., доц. Бєлоліпцевої О.В. та к.п.н., доц. завідувачки каф.соц роботи Волкової К.С. здобувачі коледжу та академії ХГПА об'єдналися у постановці соціального театру. Спільно зі здобувачами 11 ср групи було створено міні фільм, який продемонстрував рівень впровадження гендерної освіти у нашому закладі. 

9 лютого здобувачі освіти 1 курсу разом із завідувачкою кафедри соціальної роботи Волковою К.С., канд.пед.наук, доцентом та доцентом кафедри Тарасенко Н.В., канд.пед.наук, доцентом відвідали День відкритих дверей Сектору ювінальної пробації м.Харкова філії державної установи "Центр пробації" в Харківській області, де мали можливість ознайомитися із презентацією 7-го річного досвіду реалізації Закону України "Про пробацію" та досвіду їх взаємодії та партнерської мережі в напрямку профілактики скоєння правопорушень серед неповнолітніх.

З вітальним словом до присутніх звернулася начальниця філії Державної установи "Центр пробації в Харківській області" М.В.Гричанюк.

Під час зустрічі начальником сектору ювенальної пробації м.Харкова Я.Ю.Грипак та психологом О.В.Коцан були розкриті шляхи взаємодії та покращення доступу неповнолітніх суб’єктів пробації до отримання послуг для забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення неповнолітніх, які перебувають у конфлікті з законом, та запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень.

В ході зустрічі фахівці сектору ювенальної пробації м.Харкова розкрили перспективи залучення студентської молоді до волонтерської діяльності в органах пробації.

Програма дня відкритих дверей завершилася цікавим обговоренням алгоритмом подальшої сумісної співпраці та підведенням підсумків робочої зустрічі.

8 лютого на платформі Zoom відбувся Флеш-моб «Я – волонтер і я цим пишаюсь». Його організатором стала викладачка кафедри соціальної роботи Гладун Тетяна, учасниками зустрічі – здобувачі вищої освіти 211ср групи.

Метою заходу було залучення студентської молоді до волонтерської діяльності. Сформувати модель колективної участі молоді у відтворенні цінностей милосердя, солідарності, активізувати вирішення соціальних проблем.

З 19.01.2022 по 26.01.2022 року здобувачі ХГПА доєднались до тренінгу з покращення навичок, компетенцій та знань для ініціативної молоді, який був проведений в межах проєкту «Youth engagement : citizens participation through enhanced social action skills and tools (Active Citizens)», на базі БО БФ «Дон Калабрія Україна».

Під час тренінгу здобувачі опановували проєктний менеджмент, а також створювали та захищали власні проєкти з вирішення соціальних проблем.

Волонтерська програма реалізувалась завдяки ГО «Лабораторія Ініціативної Молоді» за підтримки Посольства Великої Британії в Україні у межах програми «Активні Громадяни» від Британської Ради в Україні.

@don_calabria_ua

21 січня за ініціативи здобувачів 111ср і 211ср та викладачів кафедри Тарасенко Н.В. і Цибуліної І.В. до Дня соборності України було проведено виховний захід "Малюємо єдину Україну", під час якого учасники не лише продемонстрували свої художні, творчі й креативні здібності, але й пригадали історію свята, його значення для сьогодення. Кожна з трьох команд підготувала свій плакат і презентувала його. На згадку про цей захід було зроблено спільне фото. 

2 грудня за підтримки Харківського університетського консорціума, який вже декілька років є регіональним партнером Мандрівного Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA студенти академії мали змогу долучитися до перегляду документального короткометражного відеоесе «Кур’єри, а не герої».

Метою заходу є популяризація й розвиток документального кіно в рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства».

«Кур’єри, а не герої» — короткометражне відеоессе, що досліджує прекарні умови кур’єрів, які доставляють їжу в Мілані. Фільм аргументує, чому кур’єри є необхідними працівниками, що опинилися на перетині платформеного капіталізму, гіг-економіки, кризи біженців та COVID-19.

Після перегляду, координатор Тетяна Гладун, кандидат педагогічних наук, викладач кафедри соціальної роботи, провела дискусію в ході якої студенти могли проаналізувати порушення прав людини.

01.12.2021 року за ініціативи викладачів Марців І.Я та Гордієнко С.М. був проведений науково-методичний семінар для здобувачів 31ср групи на тему «Тимбілдінг у соціальній сфері».

Здобувачами було розглянуто поняття «Тимбілдінгу», класифікація та застосування його до різних категорій населення, з якими працює соціальний працівник.

Адже, Тімбілдинг – це спеціально розроблені заходи, спрямовані на згуртування колективу, формування сильної команди, що успішно досягає будь-яких поставлених цілей. Визначили, що за допомогою тімбілдінгу можна спрямувати будь-яку команду на вироблення командного духу, навчити працювати колективно, виявляти лідерів, створити атмосферу неформального спілкування і добитися психологічного розвантаження.

Здобувачам було запропоновано практичні вправи на згуртування колективу і це дало підстави для аналізу критеріїв тимбілдінгу та важливості включення цих методів в роботу соціального працівника в у соціальній сфері.

26 листопада здобувачем освіти другого (магістерського) рівня, соціальним педагогом ХЗОШ І-ІІІ ступенів №88 імені О.Г.Зубарева Ігорем Штанкевським у 4-В класі було проведено інтерактивне заняття «Запобігання насильству серед дітей. Правила безпечної поведінки» рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства».

Метою заняття був розвиток навичок толерантного спілкування, відповідальної, безпечної поведінки, вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формування моделі ненасильницької поведінки; виховання почуття емпатії до дитини, яка зазнає насильства; надання відомостей про те, куди можна звернутися у разі небезпеки.

25 вересня представники волонтерської студії кафедри соціальної роботи та  студентська рада факультету соціально-педагогічних наук та іноземної філології прийняли участь в міському молодіжному форумі "Молодь говорить", організований Департаментом у справах сім'ї, молоді та спорту і управління у справах сім'ї та молоді  Харківської міської ради та Молодіжною радою при Харківському міському голові. На форумі обговорювались актуальні питання стосовно  перспектив професійного розвитку в нашій державі та вмотивованості молодих фахівців, ІТ - тренди майбутнього десятиріччя, а також перспективи  підприємництва та управління для молоді. Після обговорення учасникам дарували подарунки та сертифікати.

Конкурс плакатів та соціальної реклами до Дня довкілля

20 квітня в межах роботи інформаційно-соціального Центру ХГПА на платформі ZOOM було проведено захід до Дня навколишнього середовища, що відзначається кожного року у третю суботу квітня.

Ініціаторами заходу стали викладач кафедри соціальної роботи Марців Ірина Ярославівна та здобувачі освіти 31ср групи.

Серед здобувачів був проведений конкурс плакатів та соціальної реклами до Дня довкілля. Всі охочі змогли через свої роботи ( плакати, відео, презентації ) висловити своє ставлення щодо збереження довкілля та способів його збереження.

Адже, тільки спільними зусиллями і спільною відповідальністю ми збережемо життя на Землі. Ми в змозі змінити навколишній світ на краще!

До всесвітнього дня здоров'я кураторами 111 ср (Білозеровою М.В ) та 211 ср (Тарасенко Н.В.) груп  було проведено виховну годину "Збереження та зміцнення здоров'я людини в умовах Covid-19".

На виховній годині була присутня лікарка терапевт 2-ї категорії Короткова В.В., яка проінформувала як знизити ризики інфікування і поширення короновірусної інфекції, наголосила на важливості дотримання встановлених заходів безпеки та основних правил карантину.

    4 березня зі здобувачами освіти 411-ср групи (куратор О.І.Онипченко) з метою ознайомлення з історико-етнографічними регіонами України, їх мешканцями, звичаями та традиціями проведено Віртуальну подорож «Україна – унікальна, Україна – надзвичайна».

      16 лютого практичним психологом академії Оленою Перцовою для здобувачів освіти 111 ср групи було проведено тренінг "Спілкування: вчимося розуміти й поважати інших", спрямований на попередження конфліктних ситуацій, які можуть виникнути під час міжособистісної взаємодії.

27 листопада 2020 року відбулася зустріч на платформі ZOOM здобувачів освіти спеціальності Соціальна робота з начальником філії Державної установи «Центр Пробації» в Харківській області Мариною Гричанюк з метою профілактики правопорушень серед студентської молоді та залучення здобувачів освіти до волонтерської діяльності, пов'язаної з пробацією, правами та обов'язками волонтерів пробації. Учасники отримали інформацію щодо структури роботи філії, її мети, завдань та напрямів діяльності. Присутні мали змогу ставити питання начальниці філії Марині Гричанюк та отримували структуровані та зрозумілі відповіді. Вдячні всім, хто зміг долучитися до зустрічі та сподіваємося на тісну та плідну співпрацю з філії Державної установи «Центром Пробації».

23.11.2020 року за ініціативи волонтерської молоді та викладачів кафедри соціальної роботи стартував марафон «Спочатку людина, а потім статус», присвячений Міжнародному дню  людей з інвалідністю.

У рамках МАРАФОНУ до Дня людей з інвалідністю, приймаючи естафету, в групі 111 ср під керівництвом Білозерової М.В., була проведена лекція-бесіда на тему «Соціальна робота по адаптації в суспільстві людей, що мають функціональні обмеження», де розкриті питання професійної підготовки, підвищення кваліфікації, працевлаштування людей з інвалідністю та обговорені шляхи забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів житлового та громадського призначення.

Передаємо естафету – зробіть крок!

У фотофлешмобі взяли участь студенти та студентки 211 ср, 311 ср, 512 ср, 511 ср груп. Окрім фотоколажів студентами/тками було презентовано власні авторські відео презентації.

0-02-05-b7019c6b172843112cdc64b6732f89c4e4e1ee39f453b126d349e4a0960227b3_df82f7ad.mp4

30 жовтня 2020 року до Дня працівників соціальної сфери за ініціативи доцентів кафедри, кандидатів педагогічних наук Катерини Волкової та Неллі Тарасенко у Zoom форматі було організовано роботу «Відкритого мікрофона».

Свої думки щодо питання «Соціальний працівник – професія чи покликання?» висловили випускники минулих років, викладачі та здобувачі освіти. До обговорення залучилися 35 осіб.

Карантин не є перешкодою для подорожі !!!

І це довели здобувачі освіти спеціальності 231 Соціальна робота, які упродовж тижня з 17 по 23 жовтня подорожували рідною Україною.

Віртуальні подорожі дозволили швидко опинитися у місцях своєї мрії, познайомитися з історією, архітектурою та культурою рідної країни.

Найбільш активними учасниками стали Аліна Добровольська, Юлія Дорогова, Яна Жук, Ірина Іванова, Вікторія Кіш, Анастасія Кудря, Євгенія Лещенко, Єлизавета Процай, Ігор Штанкевський, Людмила Юхно.

Під час зустрічі у форматі zoom-конференції 23 жовтня об 11.00 учасники подорожі висловили свої враження, продемонстрували фото пам’ятних місць з різних куточків України: Одеси, Дніпра, Мукачево, Кам'янець-Подільська, Києва, Полтави, Львова, Запоріжжя, Генічеська тощо.

Дякуємо за участь!!! Бажаємо відвідати ці місця оф-лайн!