Займаємося разом

БЖД під час занять фізичними вправами вдома

"займаємось та тренуємось безпечно!!! "

"Так, ми розуміємо всі складнощі твого життя наразі. Важко знаходити час на фізичні вправи між навчанням чи роботою, повітряною тривогою... Але кілька хвилин позитивно вплинуть на твій стан і, що навіть важливіше, поліпшать твою концентрацію - ти будеш швидше думати й зможеш краще концентруватися до навчання або праці, бо фізичні вправи також знімають стресовий стан. Тож починай займатися!!!"

ЗАЙМАЙСЯ! "ПІДТРИМУЙ СЕБЕ ФІЗИЧНО"!

ЗАЙМАЄМОСЯ !!!

Виконання загальнорозвиваючіх вправ та кардіотренування

👍Даний комплекс кардіотренування виконується в 2-3 круги

ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ 

Загальні вправи для дихання

Загальнорозвиваючі вправи зі стільцем.

Що таке гнучкість. Гнучкість - здатність людини виконувати вправи з великою амплітудою. Всім зрозуміло, що це якість дано природою. 

Виконання вправ на гнучкість сприяє зміцненню суглобів, підвищенню міцності та еластичності м'язів, зв'язок та сухожиль, удосконаленню координації, ефективному оволодінню технікою фізичних вправ, уникненню травм. 

27.09.2022

КРУГОВЕ ТРЕНУВАННЯ ( інвентар: рушник або пояс )

Кругове тренування – це чергування вправ ( зазвичай їх близько 5-7)  що призначені для різних груп м’язів, з невеликим інтервалом відпочинку між підходами ( вправами ) На відпочинок між виконанням вправ є 15 сек, але якщо вам потрібно  більше часу на відпочинок - зробить його до 30 сек.

Важливо! Перерва має бути між завершеним циклом, тобто усі 5-7 повинні бути виконані - тоді ми відпочиваємо 1,2,3 хв та далі продовжуємо коло тренування з тих же 5-7 впр. ( між вправами відпочинок до 30 сек.) Таких коло максимально може бути 2,3.

В чому переваги кругового тренування?


Це один з найбільш універсальних і гнучких видів тренувань. При цьому не обов’язково виконувати вправи в тренажерній залі з килимками, гирями і іншим додатковим знаряддям, можна займатись спортом виключно із власною вагою і при цьому отримувати дійсно важкі навантаження!

Плюси кругового тренування на все тіло:

ЗРВ


руки на пояс, виконуємо без амплітудний нахил тулуба в сторону прямою рукою витягаючись вверх. Виконуємо поперемінно на кожну із сторін.