Новини

26 березня 2018 року в Сквирському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 – дитячий садок» відбувся круглий стіл присвячений історії Української революції 1917-1921 років, на тему «Вірність українській правді: доба УЦР».

Указом Президента України від 26.10.2016 року №777 «Про заходи з відзначення 100 - річчя подій Української революції 1917-1921 років», 2017 рік -проголошений роком Української революції.

У засіданні круглого столу були обговорені такі запитання : шлях від київського до загальноукраїнського національного органу – УЦР.

Поспєлов Л.М., учитель Кривошиїнського НВО;

історія творення державно-політичних актів – Універсалів ЦР;

Громова Т.Р., учитель НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»;

бій під Крутами – героїчна сторінка історії України;

Чабан В.М., учитель Горобіївського НВК;

перший мир у Великій війні (до 100-річчя Брест - Литовського договору);

Чмеренко А.В., учитель Шамраївського НВК;

забута перемога: похід Болбачана на Крим;

Хвиль Л.Ю., учитель Горобіївського НВК;

підсумок перебігу політичного процесу в Україні – Конституція УНР.

Кривич Л.А., учитель Самгородоцької ЗОШ І-ІІІ ст.

Виступаючі розкрили питання за допомогою презентацій, фільмів, інтернет сервісу Presi. Познайомили присутніх з цікавими і водночас трагічними сторінками нашої історії. З періодом національно–визвольної боротьби, та відродженням української нації.

За допомогою сервісу Thinglink можна створювати різні освітні матеріали, наприклад:

  • Комплекти електронних дидактичних матеріалів до уроку.

  • Технологічні схеми для виконання певного виду завдань.

  • Мультимедійні конспекти лекцій.

  • Інтерактивні блок-схеми будови будь-яких механізмів, приладів, пристроїв.

  • Тематичні збірники ресурсів в мережі Інтернет та медіа колекції.

  • Маршрутні карти або карти подорожей.

  • Інтерактивні плакати у вигляді проектів з певної тематики.

  • Інтелектуальні карти для мозкового штурму з внесенням міток і коментарів групові віньєтки.

За допомогою сервісу Thinglink можна:

  • організувати проектну та дослідницьку діяльність учнів;

  • представити результати своєї діяльності;

  • провести веб-конкурси, інтерактивні ігри або вікторини і т.д.

Семінар "Сервіс Thing Link в освітньому процесі"

26 березня відбувся семінар " Сервіс Thing Link в освітньому процесі", який провела директор Вигівська Алла Дмитрівна.

Учасники семінару ознайомились з принципами функціонування сервісу Thing Link, дізнались про різні типи інтерактивних завдань, які можна створити в даному інтернет-сервісі, а також навчилися створювати власне інтерактивне відео.

Профорієнтація

23 березня одинадцятикласники Сквирського НВК побували на екскурсії в швейній фабриці ТОВ "Сквиратекс".

Запрошуємо учнів школи взяти участь у відкритому конкурсі "Здорові діти - здорова нація", який організовано відділом освіти Сквирської райдержадміністрації та Сквирським комбінатом хілібопродуктів.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЩОРІЧНИЙ ВІДКРИТИЙ КОНКУРС «Здорові діти – здорова нація»

З 19.03 по 23.03 у Сквирському НВК вчителем Гайдай Н. В. було проведено Тиждень інформатики

  • Учні школи переглянули скрайбінг-презентацію на тему "Правила поведінки в кабінеті інформатики" та розшифровували "хмари слів".

  • Шестикласники розгадали ребуси створені одинадцятикласницями Пилипчук А. та Шостаковською Д.

  • Учні початкових класів переглянули відео "Інтернет навколо нас".

Вечір для старшокласників

23 березня у Сквирському НВК відбулася конкурсно-розважальна гра "Мій зможе". Чотири пари старшокласників приймали участь у цікавих конкурсах, які підготували для них учні 9 класу із класним керівником Литвин Л.П. Глядачі та учасники весело провели час і отримали позитивні емоції та гарний настрій.

Правове виховання

До старшокласників Сквирського НВК з бесідою на правову тематику завітали Поліщук Т.А. (начальник Сквирського РВДРАЦС ГТУЮ в Київськів обл.), Соколовський О.В. (начальник Сквирського РВДВС ГТУЮ у Київській обл.), Савченко М.А. (завідуюча Сквирської державної нотаріальної контори), Мельник Л.Б. (заступник начальника бюро правової допомоги).

Родина і я - читацька сім'я

"Родина і я - читацька сім'я" саме таку назву мав захід проведений бібліотекарем Сквирського НВК Вигівською Т.П. У святі-конкурсі приймали участь родини учнів 2 - 4 класів: Царук, Муштрук, Петриченка, Микульської, Миронюк, Сологуб. Усі родини вірно відповіли на запитання вікторини, показали гарні знання українського народного фольклору, вміло розмалювали рушнички, заспівали колискові, відгадали зашифровані назви казок. Саме тому перемогла у конкурсі дружба! А от найкращим читачем шкільної бібліотеки стала учениця 4 класу Пінчук Віка.

День українського добровольця


До Дня українського добровольця, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України 14 березня для школярів Сквирського НВК відбулися години пам'яті та круглий стіл, у шкільній бібліотеці оформлено виставку літератури.


Шевченківські дні у школі

Напевне, в Україні не знайдеться жодної людини, яка у своєму житті хоча б раз не перегорнула сторінки «Кобзаря» Тараса Шевченка.

З метою вшанування Кобзаря учителі української мови та літератури Рябоконь С.В. та Удод Ж.Ю. організували у Сквирському НВК Шевченківський тиждень. Учні 5-6 класів під час літературного читання «Якби ти нас, Тарасе, чув...» декламували твори Шевченка. П’ятикласники захищали свої проекти «Я відкриваю Шевченка». Для учнів 7-11 класів було проведено інтелектуальну гру «Шевченкіана».






8 Березня

07 березня для усіх жінок і дівчат Сквирського НВК шкільне учнівське самоврядування підготувало святкові привітання. З вуст хлопчиків прозвучало багато щирих, теплих та сонячних вітань, а сімейний дует Бондарів Віки (11 клас) та Артема (2 клас) виконавши пісню про маму викликали сльози на очах у вчителів. На протязі дня по класах відбулися свята для дівчаток.


У Сквирському НВК облаштовано сучасний кабінет історії

Для проведення уроків історії у закладі освіти облаштували кабінет, дизайн якого відповідає вимогам до сучасного освітнього простору. Для цього було докладено чималих зусиль. Але завдяки фінансово-матеріальній підтримці небайдужих людей цей процес завершився. І сьогодні ми маємо просторий кабінет з креативним дизайном та мультимедійним комплексом. Адже новий освітній простір – невіддільна частина оновлення української школи. Особистісно-орієнтована освіта не відбудеться у приміщенні школи-казарми, тому при проведенні ремонтних робіт було враховано побажання учнів.

Всі ремонтні роботи в кабінеті були виконані працівниками господарського підрозділу школи та вчителем Чумаком М.П. Кошти на проведення ремонтних робіт були надані начальником відділу освіти Заболотним О.В., а також частково задіяні благодійні внески батьків.

Адміністрація, педагогічний колектив, учні та батьки щиро вдячні усім, хто дав можливість підростаючому поколінню вивчати історію у кабінеті, облаштованому відповідно до їхніх побажань.