Випускний бал

Ввечері 25 червня 2018р. відбувся урочистий Випускний вечір з нагоди отримання учнями 11 класу Сквирського НВК документів про повну загальну середню освіту.

День творчості

18 червня на занятті з мистецтва дошкільнята, повторюючи гімнастику для пальчиків, працювали над створенням колективної роботи "Веселкове літо".

«Олександрія» – це один із найбільших парків Східної Європи. Тому діти та вихователі пришкільного табору вирішили відвідати його.

Приїхавши, учні побачили всю красу цього місця. Відчуття були надзвичайними. Найбільше сподобався «Китайський місток», який навіяний далекою історією і традиціями.

Діти отримали багато позитивних емоцій від екскурсії. Радимо і вам відвідати парк «Олександрію».

Екскурсія вихованців табору до районного народного краєзнавчого музею – однієї з головних культурних пам’яток нашого міста.

Цікавою та корисною виявилася екскурсія вихованців пришкільного табору до пожежної частини міста, яка відбулася 12 червня. Діти згадали про правила безпеки, щоб уникнути пожежі, а також про те, як діяти у разі виникнення пожежі, побачили техніку, а найсміливіші отримали дозвіл посидіти у пожежній машині та приміряти спорядження.

Конкурс малюнків на асфальті «Барви веселки» (РЦДЮТ)

День фізичної культури у дитячому садочку (11.06.2018)

Сподобалися дітям веселі ігри, спортивні розваги та естафети на шкільному майданчику . Цікавими вправами запам'яталася малюкам і гімнастика для пальчиків.

День творчості

Майстер-класи для вихованців табору в РЦДЮТ.

Виховуємо музикою

Заняття з вихованцями дитячого садочку.