Запрацювала єдина

інформаційна освітня система

G Suite for Education

У лютому 2018 року Сквирський НВК було підключено до пакету «Google Apps for Education», куди входять більшість сервісів, що надаються компанією Google. Педагоги отримали можливість зручної спільної роботи з документами за допомогою GoogleDocs, ведення власних календарів зайнятості, планування спільних заходів (у рамках сервісу Календар), синхронізації даних між комп'ютерами (на роботі і вдома) за допомогою Google Диску.

Перехід до використання корпоративної пошти дозволив масштабувати єдину інформаційну освітню систему (ЄІОС), на її основі легко впроваджувати нові інструменти для оптимізації роботи.

Згідно із вимогами система впроваджується поетапно.

Впровадження ЄІОС має своє відображення і безпосередньо в освітньому процесі: кожен учень та педагог Сквирського НВК отримав свій акаунт для входу у Google Клас (Classroom). Тепер учитель може надавати додаткові матеріали зі своїх предметів, проводити перевірку знань за допомогою тестів, перевіряти виконані учнями завдання та інше.

Допомогу у підключенні пакету G Suite for Education Сквирському НВК надали працівники компанії "Світ Технологій" - Офіційного партнера реселлера G Suite та Google Cloud в Україні. Педагогічний, батьківський та учнівський колективи Сквирського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 - дитячий садок" щиро дякують працівникам компанії. Ми цінуємо Вашу доброчинність. Гарні справи ніколи не залишаються непоміченими. Тому бажаємо, щоб все добро, яке Ви робите, повернулося Вам сторицею.

Успіхів Вам та процвітання.


20 лютого 2018 року на базі Сквирського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4-дитячий садок» відбулося ІІ засідання майстер - класу учителя вищої категорії Сотніченко С.А. на тему «Особливості формування полікультурної компетенції на різних етапах уроку зарубіжної літератури» для вчителів зарубіжної літератури Київської області.

У заході взяли участь:

Химера Наталія Володимирівна, завідувач навчальної лабораторії методики викладання зарубіжної літератури КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»;

Котяй Любов Володимирівна, методист міського методичного кабінету відділу освіти Сквирської міської ради.

Керівник майстер - класу Сотніченко С.А. провела заняття з елементами тренінгу «Сучасний учитель - сучасний урок літератури», на якому учасники заходу розглянули пріоритетні сторони становлення педагога в XX - XXІ ст., створили 3D-модель сучасного вчителя. Учителі обговорили, який повинен бути сучасний урок літератури, чим він відрізняється від традиційного.

Персональний комп’ютер та Інтернет надто тісно ввійшли у наше життя, а сучасна молодь проявляє до них значний інтерес, тому завдання вчителя полягає в тому, щоб ці засоби з’явилися в системі освіти. Адже і персональний комп’ютер, і Інтернет можуть стати незамінними помічниками учителя на уроці, тому практична частина була присвячена розвитку творчості та креативності на уроках зарубіжної літератури, завдяки використанню різноманітних інтернет-ресурсів (puzzlecup, rebus1.com, сервісу mozaweb) та використання медіа освітніх технологій, спрямованих на формування полікультурної компетентності на уроках зарубіжної літератури (постери, буклети, інсоляре, бук трейлери).

Останній етап роботи майстер-класу проведено у формі методичного калейдоскопу, учасники майстер-класу презентували виконання домашнього завдання (створення практичних вправ із зарубіжної літератури, які формують полікультурну компетенцію). Побачити щось нове, навчитися реалізовувати його у своїй роботі – завдання, що мотивувало всіх учасників майстер-класу, адже професійна майстерність - це завжди результат досить тривалої практичної праці вчителя. Обговорення виконаних робіт та демонстрація власних секретів методики навчання літератури переконало, що учасники – небайдужі педагоги, а майстер-клас об’єднав учителів-однодумців, сповнених бажання професійного зростання та самовдосконалення.

14 лютого 2018 року на базі Сквирського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 –дитячий садок» Київської області відбулося друге засідання обласного майстер–класу Черкасенко Н.Г. «Формування інформаційно-комунікаційних та здоров’язбережувальних компетентностей молодших школярів за проектом «Розумники» (SmartKids)»

У роботі ІІ етапу майстер-класу взяли участь 38 учителів, методистів та керівників методичних об’єднань учителів початкових класів.

З початком роботи учасників майстер-класу привітала керівник НВК Вигівська А.Д., методист із початкової освіти районного методичного кабінету відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації Придатко Л.С.

У ході роботи учасники переглянули урок з математики з використанням електронних ігрових ресурсів від «Розумників» (Smart Kids) «Закріплення ділення на 3. Розв’язування вправ та задач». Та взяли участь у занятті з елементами тренінгу «Використання інформаційно – комунікаційних та здоров’язбережувальних компетентностей у школі І ступеня», який сприяв усвідомленню педагогами необхідності самовдосконалення, підвищення свого професійного рівня через оволодіння новими знаннями по використанню електронно ігрових освітніх ресурсів у рамках Нової української школи.

Педагоги працювали у групах, створювали 3-Д модель здоров’язбережувальних технологій. Увагу учасників семінару було сконцентровано на джерелах навчально-методичних матеріалів для вчителя, зокрема електронних освітніх ігрових ресурсах «Розумники» Smart Kids та інших онлайн ресурсів, якими може скористатися учитель початкових класів.

Семінар "Google Classroom - онлайн клас для ефективного навчання"

08 лютого відбувся семінар "Google Classroom - онлайн клас для ефективного навчання", який підготувала та провела директор Вигівська Алла Дмитрівна.

Учасники семінару ознайомились з принципами функціонування Classroom, дізнались про різні типи завдань, які можна створити в Classroom, а також розробили власний курс у Classroom.

Google Classroom – це інструмент, що зв’язує Google Docs, Google Drive і Gmail, допомагає створювати і впорядковувати завдання, виставляти оцінки, коментувати і організовувати ефективне спілкування з учнями в режимі реального часу або в режимі дистанційного навчання.

Завдяки платформі Classroom можна організувати проектну роботу, перевернуте навчання, дистанційне навчання. Уроки та домашні завдання продарують задоволення як вчителю, так і учням!

Загальношкільні батьківські збори

08 лютого у актовому залі НВК відбулися загальношкільні батьківські збори. Перед присутніми виступили:

  • лікар-інфекціоніст Т.В.Фартушна з лекцією "Профілактика кору серед учнів";
  • працівники поліції з ювенальної превенції Сквирського ВП Котюк Д.Г. та Чумак Н.Д. на тему "Кримінальна та адміністративна відповідальність дітей за правопорушення";
  • заступник директора з навчальної роботи Муштрук Н.Г. про Нову українську школу;
  • керівник закладу А.Д.Вигівська про фінансову діяльність Сквирського НВК.

Заради підвищення освіченості з питань безпеки онлайн, 06 лютого в День безпечного Інтернету, у школі пройшли обговорення, тренінг, квест, виставка малюнків. Учні прийняли участь у різних заходах та обговорили питання Інтернет-етики та Інтернет-безпеки.

Семінар "Онлайн-сервіс

Go Pollock в діяльності вчителя"

02 лютого відбувся семінар "Онлайн-сервіс Go Pollock в діяльності вчителя", який підготувала та провела директор Вигівська Алла Дмитрівна.

Вчителі ознайомилися із сервісом Go Pollock, який збагачує урок миттєвою візуалізацією рівня розуміння та прогресу усього класу в живому часі та є помічником вчителя.

Go Pollock - це онлайн-сервіс для миттєвих тестів, які можна проводити як під час уроку, так і давати на домашнє завдання.

Засідання педагогічної студії вчителів початкових класів з теми «Формування інформаційно–комунікаційних та здоров’язбережувальних компетенцій молодших школярів»

До уваги учасників педагогічної студії були представлені: відеоурок з використання пальчикової гімнастики, який підготувала Миколайчук Ольга Володимирівна. Вона поділилася власним досвідом застосування пальчикових вправ (гімнастики, кінезіологічних вправ, психогімнастики) на уроках з молодшими школярами.

Танок з елементами пальчикової гімнастики підготували вихователі ГПД Шамрай Ірина Олександрівна, Бачинська Наталія Юріївна. Під час якого діти продемонстрували поєднання пальчикової гімнастики, музики та танцю.

Вчитель початкових класів Черкасенко Неля Григорівна, яка працює з учнями 2 класу у Всеукраїнському проекті «Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники» (Smart Kids), провела урок української мови «Закріплення зв’язку дієслів з іменниками у формі однини та множини», поділилася досвідом використання електронних ігрових освітніх ресурсів.

Вчитель початкових класів Хвостенко Катерина Миколаївна провела урок з природознавства «Материки землі» на якому продемонструвала види вправ з використання сучасних ікт та здоров’язбережувальних технологій і сервісу mozaweb.

Свято Андрія у школі

13 грудня учні групи продовженого дня зі своїм вихователями підготували та провели веселе і цікаве свято "Андріївські вечорниці".

Захід потішив чудовою організацією: піснями, танцями, театралізованими сценками. Діти із задоволенням співали, танцювали та жартували. А тоді всі разом кусали калиту. Кожному хотілось прийняти участь у такому веселому обряді. А хіба можна провести вечорниці без смачних вареників? Посмакували усі присутні на святі. Гарний настрій і смачні гостинці запам'ятаються дітям надовго.

8 грудня у Сквирському НВК відбувся розважальний вечір для старшокласників "Хто зверху", який підготували та провели активісти учкому - Бондар В. і Пилипчук А. Команда дівчат та команда хлопців приймали участь в інтелектуальних та гумористичних конкурсах. Краще себе показати вдалося команді хлопців, вони з невеликою перевагою вийшли вперед і вибороли перемогу. Учасники та гості вечора гарно провели час і отримали позитивні емоції.

Сквирський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 - дитячий садок" вул. Соборна, 32,

м.Сквира, Київська область, 09000, Україна

тел. +38 045 6851789 E-mail: 15skvira_nvk@ukr.net