Новини

28 листопада у школі відбулася читацька конференція по творах поетів та письменників Сквирщини. Восьмикласники, разом із бібліотекарем Вигівською Т.П., обговорили прочитані твори та поділились своїми враженнями.

Всеукраїнський день добрих справ

До 27 листопада, щедрого вівторка, учні Сквирського НВК, на чолі з учасниками рою "Отамани", готувались заздалегіть: по школі оголосили акцію "Коробка хоробрості", розклеїли листівки-оголошення та завзято готували подарунки для маленьких пацієнтів дитячого відділення нашої лікарні. Зібрані іграшки, набори для творчості, книги, пазли старшокласники вручили старшій медичній сестрі педіатричного відділення Стоцькій Ю.П.

Добро починається з тебе!

Екскурсія до "Експериментаніуму"

Незабутньою видалася екскурсія учнів 4 класу до музею популярної науки і техніки "Експериментаніум". У науково-розважальному центрі екскурсовод ознайомила учнів з новітніми технологіями, акустикою, оптикою, анатомією. Особливо сподобались дітям головоломки та оптичні ілюзії, лазерні та дзеркальні лабіринти. Також учні стали учасниками смачненького шоу "Експерименти на кухні" та феєричнохімічного "Реактив шоу".

23 листопада 2018 року в Сквирському НВК відбулися заходи із вшанування пам’яті жертв голодомору в Україні 1932-1933 років. Класними керівниками проведені години історичної пам’яті на яких учні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Першокласники в пам'ять жертв голодомору створили символ - "Незабудки пам'яті" та допомогли старшокласникам у оформленні інформаційної дошки. Шкільний бібліотекар підготувала тематичну виставку літератури «Скорботний 1933». На перервах у актовому залі для школярів демонструвався фільм "Голодний дух". Діти виготовили композиції із колосків, а після уроків старшокласники віднесли їх до пам'ятника жертвам голодомору та вшанували пам'ять загиблих.

Відбувся районний майстер-клас вихователя-методиста Жембрівської Н.М.

22 листопада 2018 року на базі Сквирського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ст. №4-дитячий садок» відбувся районний майстер-клас вихователя-методиста Жембрівської Н.М. на тему «Дидактичні та розвивальні ігри як засіб навчання дошкільників».

Під час теоретичної частини заходу виступила методист Сквирського районного методичного кабінету Чернега Н.С., яка розповіла про організацію ігрової діяльності дошкільнят у світлі вимог Базового компоненту дошкільної освіти в Україні, про класифікацію дидактичних, розвивальних ігор для дітей дошкільного віку.

У практичній частині присутні переглянули фрагменти дидактичних ігор в різновіковій групі «Весела граматика», «Мої сусіди», «Мами та їх малята», «Що переплутав художник», «Що буде якщо…», «Що намальовано?», які разом з своїми вихованцями провела Жембрівська Н.М.

Учасники майстер-класу прийняли участь у практикумі «Граємось, навчаємось…», який провела методист районного методичного кабінету Чернега Н.С. Вихователі із задоволенням виконували вправи «Пазли», «Юні екологи», «Що було спочатку? Що буде потім?», «Розіграємо казку», «Емоційні відтінки», «Намалюй з фігури малюнок» та ін.

До уваги присутніх були представлені та презентовані дидактичні ігри, виготовлені вихователем-методистом. По закінченню було підведено підсумки засідання, присутніх ознайомлено з методичними рекомендаціями, творчим завданням.

День Гідності та Свободи

21 листопада в нашій школі, як і у всій Україні, відзначали День Гідності та Свободи.

У класах відбулися години спілкування, на перервах у актовій залі для присутніх демонструвався фільм "Це Всесвітній День Гідності". Третьокласники провели день під девізом "Вільні творять майбутнє" створивши композицію до Дні Гідності та Свободи. Учні 4 класу відвідали пам'ятник Героям Небесної Сотні. Школярі вшанували пам'ять загиблих та оформили інформаційну дошку у актовій залі школи.

Цього разу в 4 класі відбулися незвичайні батьківські збори на тему "Виховання дитини у родині" з участю психолога Данілович Н.В. За словами батьків, ефект від проведених колективних зборів приголомшливий. Саме така форма проведення зацікавлює, згуртовує і зміцнює стосунки між вчителем, учнями та батьками.

У школі відбулася виставка дитячих робіт "Новорічна композиція"

Маленькі декоративні ялинки, вінки, красиво оформлені свічки, вази, веселі сніговички чудово доповнюватимуть декор та підніматимуть настрій на новорічних святах.

Учителем Черкасенко Н.Г. та психологом Данілович Н.В. 13 листопада були проведені батьківські збори у 3 класі на тему «Виховання дитини в сім‘ї». Метою проведення зборів було поглибити знання батьків з питань морального виховання , дати можливість батькам поділитися своїм досвідом сімейного виховання, формувати відповідальне ставлення батьків до виховання фізично і психологічно здорового підростаючого покоління.

Тиждень зарубіжної літератури та мистецтва

Учні середніх та старших класів поринули у світ мистецтва та зарубіжної літератури: взяли участь у квесті "Пошуки казкових скарбів", виставці учнівських робіт "Інсоляре", "Постер" та виставці малюнків до казок, оформили стінгазету на дошці.

9 листопада – День української писемності та мови у школі

Вечір для старшокласників

9 листопада учні 10 класу провели у школі "Вечір посвяти у старшокласники". Гості та учасники святкової програми гарно і весело провели час приймаючи участь у цікавих та пізнавальних конкурсах.


Учні 4 класу Сквирського НВК відвідали пожежно-рятувальну частину ГУ ДСНС України м. Сквира під час якої мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Найбільше учням запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням. Школярі фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють пожежні. Рятувальники розповідали про те, як працює та чи інша техніка і відповідали на запитання, які задавали діти.

Екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.

7 листопада 2018 року на базі Сквирського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4-дитячий садок» відбулося засідання педагогічної студії на тему «Формування інформаційно-освітнього середовища ЗЗСО системою сервісів G Suite for Education» для керівників закладів освіти Сквирського району

У заході взяли участь:

Корбут Людмила Анатоліївна, завідуюча районним методичним кабінетом відділу освіти Сквирської міської ради.

Богдан Кубенко та Олег Максимович, працівники компанії "Світ Технологій" - офіційного партнера реселлера G Suite та Google Cloud в Україні.

О.С. Максимович (Google Cloud Product Manager, Techsvit) виступив з таких питань:

  • Можливості Google Education в реаліях української освіти.

  • Огляд Chrome devices та їх можливостей для освітніх закладів.

  • Аналіз особливостей, можливості адаптації під кожного користувача.

  • Технологія Neverware як спосіб оновлення застарілого технічного забезпечення.

Керівник педагогічної студії – Вигівська А.Д. поділилася досвідом роботи з формування інформаційно-освітнього середовища Сквирського НВК системою сервісів G Suite for Education.

Учитель української мови Рябоконь С.В. продемонструвала використання додатків Google doc, Google Classroom для спільної роботи учнів на уроках української мови в 11 класі.

Учитель англійської мови Решетар Ю.П., разом з учнями 8 класу показали використання сервісів Thing Link, LearningApps, Google форм на уроках англійської мови за допомогою додатку Google Classroom.

Коли педагогічна студія закінчила роботу, працівники компанії Світ Технологій погодились допомогти підключити кілька закладів освіти Сквирського району до системи G Suite for Education.

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

02 листопада 2018 року в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» рятувальники Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області провели навчально-виховну бесіду з вихованцями НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4 – дитячий садок».

Рятувальники розповіли дітлахам про правила безпечної поведінки та дотримання правил пожежної безпеки в побуті, небезпеку використання таких предметів, як сірники та петарди, про небезпеку вибухонебезпечних та невідомих предметів

Вихованцям садочку нагадали телефони екстрених служб та вручили інформаційні листівки з питань безпеки та розмальовки .

Також працівники ДСНС разом з вихованцям дитячого садка виготовили паперові моделі пожежних автомобілів. Діти були в захваті від зустрічі з рятувальниками.

Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області