Новини

З 23 по 27 квітня 2018 року у школі проходив Тиждень охорони праці та безпеки життєдіяльності

У класах проведені тренінги, бесіди, єдині виховні години з питань безпечної життєдіяльності та профілактики травматизму, у актовому залі школи учкомівці оформили дошку "Охорона праці - запорука життя". 24 квітня проведено навчальну евакуацію учнів з приміщення школи.

26 квітня старшокласники Сквирського НВК відвідали профорієнтаційний масовий захід "Ярмарок вакансій та професій" організований Сквирським районним центром зайнятості.

26 квітня у Сквирському НВК до 32-ї річниці з дня катастрофи на ЧАЕС по класах відбулися тематичні класні години, учні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання на загальношкільній лінійці, яку провели п'ятикласники. У шкільній бібліотеці була організована книжково-ілюстративна виставка "Чорнобилю кажемо - ні!".

Зустріч учнів з інспектором поліції з ювенальної превенції

24 квітня 2018 року інспектор поліції з ювенальної превенції Сквирського ВП Чумак Наталія Дмитрівна провела профілактичну роботу з учнями 6-8 класів Сквирського НВК на тему «Маю право бути собою. Шкільний булінг».


Майстер – клас вчителя історії

24 квітня 2018 рокуна базі Сквирського НВК «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4-дитячий садок» відбулося заключне засідання майстер-класу учителя історії Муштрук Наталії Григорівни з теми «Формування інформаційної компетенції на уроках історії».

Учитель провела практичне заняття в 9 класі «Вплив греко-католицької церкви на піднесення національної свідомості населення західноукраїнських земель» та ознайомила педагогівіз віртуальною дошкою«Padlet», що слугує співпраці вчителя та учнів.

Відпрацювання дій в разі надзвичайної ситуації

24 квітня 2018 року рятувальники Сквирського РС завітали до Сквирського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4 – дитячий садок» та з метою відпрацювання дій в разі надзвичайної ситуації провели навчальну евакуацію учнів з приміщення школи.

Також в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» надзвичайники розповіли школярам про правила безпечної поведінки та дотримання правил пожежної безпеки в побуті, небезпеку використання таких предметів, як сірники та петарди, про небезпеку вибухо-небезпечних та невідомих предметів.

Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області

З 16 по 20 квітня у Сквирському НВК пройшли заходи до Міжнародного Дня Землі

22 квітня на планеті відмічається Міжнародний День Землі, покликаний об'єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті.

До Дня довкілля та Міжнародного Дня Землі у школі проходили заходи покликані сформувати в дітей відповідальне ставлення до довкілля і бажання брати участь у природоохоронній діяльності:

  • прибирання шкільного подвір'я;

  • гра для учнів 1 - 4 класів "Екологічний квест до Дня Землі";

  • оформлення інформаційного стенду;

  • акція "Здай батарейку - врятуй довкілля";

  • озеленення шкільного подвір'я.

Заключне засідання майстер-класу учителів початкових класів

19 квітня 2018 року на базі Сквирського НВК «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4-дитячий садок» відбулося заключне засідання майстер-класу учителів початкових класів Черкасенко Н.Г. та Багінської Ю.П.«Формування інформаційно-комунікаційних та здоров’язбережних компетентностей молодших школярів за проектом «Розумники» (SmartKids)».

У заході взяли участь:

Ткаченко Аліна Олександрівна, методист відділу початкової освіти КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»;

Корбут Людмила Анатоліївна - завідувач районного методичного кабінету відділу освіти Сквирської РДА;

Та 38 учителів, методистів та керівників методичних об’єднань учителів початкових класів Київської області.

Практичну частину майстер-класу було проведено у формі імітаційної гри. Досвідом роботи поділилася Багінська Юлія Павлівна, учитель початкових класів Лишнянського НВО, з теми «SmartKids: розкладаємо все по поличкам». Вона детально розповіла про можливості використання електронних педагогічних ігор на кожному з етапів уроку. Учасники майстер-класу презентували виконання домашнього завдання (створення уроків з використанням електронних ігрових ресурсів).

Усім учасникам майстер-класу за плідну творчу працю вручили сертифікати.

На завершення педагоги відвідали село Буки, яке широко відоме поціновувачам подорожей, як місце з напрочуд гарним храмовим комплексом та ландшафтним парком.

Керівники та учасники висловлюють щиру подяку Осадчому І.Г., Стадніченко Г.М. за організацію та сприяння в проведенні авторського майстер-класу, а також Ткаченко А.О -методист відділу початкової освіти КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти за методичну допомогу та змістову наповненість занять.

Дружба у моєму житті

З учнями 3 класу Сквирського НВК практичний психолог Данілович Н.В. провела заняття «Дружба у моєму житті». Метою якого було навчити дітей розуміти, що таке дружба, яким має бути справжній друг. Діти аналізували прислів‘я та вислови відомих людей, переглядали мультфільми. Завершуючи заняття третьокласники один одному дарували приємні, теплі слова вдячності за прояви допомоги, підтримки.

Тренувальна евакуація

18 квітня 2018 р. у навчальному закладі відбулася тренувальна евакуація на випадок надзвичайної ситуації. Учні у супроводі вчителів вийшли з головного і допоміжних виходів. Всі зібралися на шкільному подвір’ї. Заступник директора школи обійшла територію, на якій були розміщені класи, та дізналася в кожного вчителя, що всі діти вийшли та стоять біля них. Учителі та учні добре впоралися із тренуванням.

Благоустрій

Вихованці Сквирського НВК, як і всі діти, з нетерпінням чекали приходу весни. Березень та квітень 2018 року подарував учням не тільки посмішку весняного сонечка, теплоту та аромат весни, а й можливість покращити благоустрій нашої пришкільної території.

Насамперед школярі, як і працівники школи, приймають участь у щорічній акції з благоустрою та озеленення шкільного подвір'я. Учні разом з учителями висаджували молоді дерева та прибирали територію школи.

10 квітня 2018 року на базі Сквирського НВК відбувся майстер-клас учителя вищої категорії Сотніченко С.А. на тему «Формування полікультурної компетентності на уроках зарубіжної літератури» для вчителів зарубіжної літератури Київської області.

У заході взяли участь:

Химера Наталія Володимирівна, завідувач навчальної лабораторії методики викладання зарубіжної літератури КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»;

Максимець Тетяна Григорівна, методист районного методичного кабінету відділу освіти Сквирської РДА.

Учасники заходу розглянули проблему формування полікультурної компетентності учнів у процесі вивчення зарубіжної літератури.

Практичну частину майстер-класу було проведено у формі імітаційної гри «Лепбук на уроці літератури. Із досвіду використання художньо-творчих міні-проектів на уроці» та багатьох методичних ідей «Як зробити урок цікавим та спонукати учнів критично мислити?». Учасники майстер-класу презентували виконання домашнього завдання (створення практичних вправ із зарубіжної літератури, що формують полікультурну компетенцію).

Учителі зарубіжної літератури завітали до парку «Буки», який широко відомий поціновувачам подорожей, як місце з напрочуд гарним храмовим комплексом та ландшафтним парком. Мальовниче розташування на річці Роставиця, незвичайні пам’ятники, гарні замки надають Букам унікальності. Відвідувачі були у захопленні від чудової природи парку.

Насамкінець усім учасникам майстер-класу за плідну творчу працю вручили сертифікати.

Керівник та учасники майстер-класу висловлюють щиру подяку Осадчому І.Г., Стадніченко Г.М. за організацію та сприяння в проведенні авторського майстер-класу, а також Химері Н.В. та методичну допомогу та змістову наповненість занять.

За редакцією колективу майстер-класу

Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів

Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів відзначається 11 квітня за ініціативою ООН. У цей день у Сквирському НВК лекторська група у складі Ганулі Д., Ковальчук В. та Чумак М. провела інформаційні хвилини у 8 та 7 класах на тему "Забути неможливо уроки пам'яті людської" під час яких учні вшанували пам'ять закатованих хвилиною мовчання. Старшокласнии оформили у актовому залі школи стінгазету "Пам'ятай заради майбутнього". Бібліотекар Т.П.Вигівська підготувала виставку літератури "Ешелони в пекло".

06 квітня у Сквирському НВК відбулася виставка дитячих робіт "Великодні барви"

Долучайтесь до акції збереження довкілля!

Кожен з нас в своєму повсякденному житті користується акумуляторами, проте мало хто задумується над тим, що з ними стається, коли їх викидають в смітник разом з усіма побутовими відходами. Саме тому, активісти учкому школи розповіли про шкоду відпрацьованих акумуляторів учням та працівникам школи на лінійці, розмістили цікаві матеріали на дошці у актовій залі, роздали інформаційні листи для розміщення у класних куточках та розмістили контейнер для збору батарейок на видному місці започаткувавши акцію «Здай батарейку – врятуй довкілля!».