Новини

У Сквирському НВК не буде сірих парканів!

Настав час змінити та осучаснити школу! Бо хіба ж можна творити майбутнє в умовах минулого? Кожен із нас має талант – потрібно лише місце, де ми зможемо його проявити! Ось ми й вирішили створити на території нашої школи справжній арт-проект, який назвали «Прощавайте сірі стіни!».

Діти, батьки, вчителі з радістю взяли участь у процесі роботи над покращенням рідної школи – це видно з їхніх емоцій. Вони перетворили стіни паркану на розмаїття яскравих, написаних кольоровими фарбами, сюжетів.

Започаткування акції «Буккроссинг: безпечна поличка для обміну книг між буккроссерами»

25 жовтня до учнів Сквирського НВК завітали гості з подарунками: начальник відділу освіти Сквирської РДА Олександр Вікторович Заболотний та помічник-консультант депутата Київської обласної ради Л.П.Глиняного, директор по взаємодії з органами місцевої влади та зв’язкам з громадськістю Тетяна Григорівна Власюк. Школярам вручили новенькі цікаві книги для започаткування акції «Буккроссинг: безпечна поличка для обміну книг між буккроссерами».

Третьокласники, від імені усього учнівського колективу школи, радо зустріли гостей та щиро подякували за такі подарунки пообіцявши стати активними учасниками такого заходу.

Тиждень початкової школи

16. 10 — день Всезнайок. Виставка “ Новому навчайся, цікаве пізнавай”. В кожному класі проведено інтелектуальний конкурс “Найрозумніший”. Переможцями стали: Микульська Софія (1 клас), Шарова Ніка (2 клас), Таченков Максим (3 клас), Лук’янчук Олександра (4 клас).

17.10 - кольоровий день професій. В цей день молодші школярі відвідали ярмарку професій. Діти мали можливість спробувати себе у ролі лікарів, архітекторів, візажистів, акторів, автомобілістів, учителів.

Тиждень початкової школи

18. 10 — день присвячений рідній землі “Люблю тебе, моя Вкраїно!”. Конкурс малюнків на асфальті “Барвінкова Україна”. Свою любов до рідного краю діти висловили у флешмобі.

19. 10 — презентація колективних робіт на виставці “Осінь в гості завітала”. День виявився неймовірна яскравим і творчим, а учнівські роботи зачарували своєю оригінальністю.

18 жовтня з учнями 5-7 класів провeвeдeні: година спілкування 《Зовнішні та внутрішні причини виникнeння торгівлі людьми》; заняття з eлeмeнтами трeнінгу 《Мій особистий порадник》. Мeтою заходів було розвивати в учнів навички бeзпeчної повeдінки, спостeрeжливість, ознайомити з явищами торгівлі людьми, з тим, які права порушуються в ситуаціі торгівлі людьми, виховувати активну позицію щодо можливості захисту своіх прав.

Вітаємо всіх захисників зі святом!

Напередодні Дня захисника України у Сквирському НВК "ЗОШ І-ІІІступенів №4-дитячий садок" відбувся квест "У пошуках козацьких клейнодів"

Продовжуючи шкільні традиції, 11 жовтня у Сквирському НВК було проведено квест «У пошуках козацьких клейнодів» до Дня українського козацтва. Свято, у якому взяли участь 10 козацьких роїв, було сповнене веселощами та позитивом.

На загальношкільному зібранні, після показового виступу рою "Козачата", кожна з команд-учасниць презентувала свій клас та отримала маршрутний лист. Завдання були різноманітними, серед них: спортивна естафета, відгадування ребусів, прийняття мультиплікаційних героїв до козаків, привітання перехожих зі святом та інші. Отримавши підказки за правильно виконані завдання команди знаходили козацькі клейноди.

Відшукавши загублені скарби діти згуртувалися та пообіцяли бути справжніми нащадками козацького роду.


День учителя у школі

Цей день завжди проходить в нашій школі по-особливому. Із самого ранку в школі панує особлива святкова атмосфера, в коридорах гамірно, у всіх чудовий настрій.

За шкільною традицією День учителя - ще й день учнівського самоврядування, тому уроки в школі проводять старшокласники. Сьогодні вони спробували себе в ролі викладачів. А одинадцятикласники та актив учнівського самоврядування прикрасили зал і приготували святкову концертну програму для працівників школи.

Гордість нашої школи

Вони прискорюють час і прогрес, приносять в Україну та світ потужні іноваційні зміни, а їхні дослідження та винаходи можуть стати справжнім проривом в науці і техніці. П’ятеро студентів Національного авіаційного університету отримали іменні стипендії Фонду «Україна», серед яких і випускник нашої школи Володимир Хоцянівський.

Володимир Хоцянівський, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту інформаційно-діагностичних систем НАУ за напрямом «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології». Переможець університетської олімпіади з теорії автоматичного керування у 2017 - 2018 н.р., учасник 2-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» 2018 року. Займається науковою роботою. Має публікації «Оброблення зображень МРТ печінки з допомогою згорткової нейронної мережі», «Порівняльні характеристики пакетів Keras та Lasagne для машинного навчання» в науковому журналі «Electronics and Control Systems».

Ми щиро вітаємо Володимира і бажаємо подальших успіхів!

До 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського у актовій залі школи організована книжкова виставка "Василь Сухомлинський – дітям", а для учнів 6 класу бібліотекар Вигівська Т.П. провела виховний захід "Людина починається з добра".