Тиждень фізики у школі

26 лютого у Сквирському НВК відбувся відкритий урок у 3 класі. Учителі школи гостинно зустріли учителів та асистентів учителів Сквирського району.

Класовод 3 класу Черкасенко Н.Г. та асистент учителя Шамрай І.О. продемонстрували урок трудового навчання з теми "Аплікація з тканини до казки "Колобок"".

26 лютого 2014 року увійшов в історію України як День кримськотатарського спротиву російській окупації. Тому 25 лютого учні 9 класу підготували та провели у своєму класі захід "Крим - це Україна".

25 лютого на годині спілкування учні 4 класу відзначили 148-у річницю від дня народження видатної української письменниці, поетеси, перекладача, громадської діячки Лесі Українки.

Зустріч учнів 9 класу із воїном АТО Демченком Анатолієм Івановичем та волонтером, місцевою поетесою Людмилою Генадіївною Гриценко.

Міжнародний день рідної мови

Учні нашої школи прийняли ініціативу участі в челенджі до Міжнародного дня рідної мови «Шануй українську. Розмовляй українською – це модно!» від вихованців Кривошиїнського НВО.

Показати красу та велич рідної мови наступними зголосилися вихованці ДНЗ «Сквирське ПТУ», яким ми передаємо естафету участі у проекті.

20 лютого до Дня Героїв Небесної сотні старшокласники нашої школи прийняли участь у мітингу біля Пам’ятного Знаку Героям Небесної Сотні присвяченому пам`яті борцям за Україну, що віддали своє життя під час буремних подій Революції Гідності.

У шкільній бібліотеці було організовано виставку «Герої не вмирають».

У класах відбулися тематичні уроки пам’яті.

До 30-річчя виведення радянських військ з Афганістану, учні нашої школи відвідали виставку "Афганістан – то біль і смуток, чиєсь обірване життя ..."

Надзвичайно цікаво та весело пройшло родинне свято "Стрітення" для батьків та учнів 1 класу.

До уваги батьків майбутніх першокласників

Увага! Увага!

У Сквирському НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 - дитячий садок" розпочинається батьківський вояж "Стежинами успішної дитини". Перша зустріч з батьками майбутніх першокласників відбудеться 15 лютого 2019 року о 13 годині.

Чекаємо всіх бажаючих.

Адміністрація

День безпечного Інтернету

В рамках Дня безпечного Інтернету у Сквирсьому навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №4 – дитячий садок» Київської області відбулися такі заходи:

  • 1 лютого -вебінар "#STOP_SEXтинг" та 4 лютого - вебінар до Дня безпечного Інтернету 2019 було переглянуто педагогами.
  • 5 лютого - онлайн-урок з учнями середніх класів.
  • 5 лютого - всеукраїнська акція "#STOP_SEXтинг" з учнями 7 - 11 класів.
  • Лекторій "Безпечний інтернет"
  • Оформлено інформаційну дошку "День безпечного Інтернету".