Новини

26 грудня у Сквирському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 – дитячий садок» учні, вчителі, та гості приймали вітання з Новим 2019 роком від Діда Мороза та Снігурки.

Розпочалося святкування з дитячих ранків початкової школи. Діти весело та із задоволенням приймали участь в конкурсах. Круг ялинки усі радісно танцювали, співали та показували акторську майстерність у новорічних виставах.

Далі естафету святкування перейняли учні 5-7 класів. Вони здивували всіх своєю енергійністю, завзятістю та талантами.

Завершили низку новорічних свят старшокласники. Вистави, пісні, танці, конкурси розвеселили, підняли настрій усім присутнім та налаштували на святкову дискотеку.

22 грудня учні 10 та 11 класів Сквирського НВК відвідали Київський національний університет культури і мистецтв. Екскурсію учням проводили студенти, які розповіли про факультети закладу та продемонстрували матеріально-технічну базу. Декани факультетів, завідуючі кафедр ознайомили з навчальними програмами, розповіли про умови навчання та вступу.

Учні фотографувалися та ділилися один з одним своїми враженнями. Найочікуванішою подією стала зустріч учнів із Михайлом Поплавським.

Усі були вдячні організаторам за проведення цікавої та захоплюючої екскурсії.

План роботи Сквирського НВК на зимові канікули

02.01

 • 10.00 - Інтелектуальні ігри(5-7 класи)( класні керівники, педагог -організатор)

 • 10.00 - Підготовка до ЗНО (11 клас) з укр. мови.( Рябоконь С.В)

 • 10.00 - Робота гуртка “ Сокіл-Джура”( Чумак М.П.)

03.01

 • 10.00 - Робота гуртка “ Образотворче мистецтво”( Стовбецька С.В)

 • Заходи за планом Відділу освіти Сквирської РДА

04.01

 • 9.30 - Навчальний семінар “ Візуалізація навчального процесу”( голови МО, Муштрук Н.Г)

 • 10.00 - Робота гуртка “ Мистецтво нашого народу” (Хвостенко К.М.)

08.01

 • 9.30 - Тренінг для педагогічних працівників “ Булінг у шкільному середовищі” (Сотніченко С.А, Данілович Н.В.)

 • 10.00 - Робота гуртка “ Сокіл- Джура”( Чумак М.П.)

 • 10.00 - Робота гуртка “ Цікава інформатика”Гайдай Н.В)

09.01

 • 10.00 - Інтелектуальні ігри(2-4 класи) ( класні керівники, педагог -організатор)

 • 10.00 - Підготовка до ЗНО (11 клас) історія( Муштрук Н.Г)

 • 11.00 - Підготовка до ЗНО (11 клас) математика( Хоцянівський П.І)

 • 10.00 - Робота гуртка “ Сокіл- Джура”( Чумак М.П.)

10.01

 • 10.00 - Робота гуртка “ Образотворче мистецтво”( Стовбецька С.В)

 • Заходи за планом Відділу освіти Сквирської РДА

11.01

 • 10.00 - Педагогічна рада

Проект "Новорічний клас"

Готуючись до новорічних свят учні разом із учителями прикрасили свої класи та актовий зал.

День Святого Андрія - одне з найулюбленіших свят в Україні. Долучилися до відтворення й збереження національних звичаїв, традицій рідного народу й учні нашої школи.

13 грудня учні групи продовженого дня зі своїм вихователями підготували і провели веселе та цікаве свято Калити.

Семінар-тренінг "Особливості впровадження інклюзивної освіти" для учителів, вихователів та асистентів учителів.

13 грудня у Сквирському НВК відбулася зустріч учнів зі старшим лейтенантом поліції з ювенальної превенції Сквирського ВП Котюк Дариною Генадіївною , яка провела з дітьми бесіду на тему "Кримінальна і адміністративна відповідальність неповнолітніх" та відповіла на запитання учнів.

У рамках тижня права, 11 грудня 2018 року, команда учнів нашої школи прийняла участь у традиційному турнірі юних знавців права – брейн ринзі «Підліток і право», який відбувся у Сквирському районному центрі дитячої та юнацької творчості.

Профорієнтація

З учнями старших класів протягом місяця проводились профорієнтаційні зустрічі зі студентами та викладачами навчальних закладів.

У рамках тижня права, 10 грудня, у День прав людини, з метою формування знань учнів про права дитини, понять про нерозривний зв'язок прав та обов’язків, вмінь розрізняти дійсне та уявне порушення прав для учнів 9 класу педагог-організатор С.В. Стовбецька провела квест-рум "Права знай - себе захищай". Учні шукали головний скарб - інформацію, яка допоможе захистити себе. Бліц - турнір, на фінішній прямій, показав, що протягом квесту учасники добре опрацювали текст Конвенції про права дитини і більше дізнались про свої права.

06 грудня 2018 року у Сквирському районі проведено військово-патріотичний квест-змагання «Воїни України», присвячений Дню Збройних сил України, учасниками якого стали і учні нашої школи.

До 100-річчя Національної академії наук України

03 грудня 2018 року в Сквирському НВК з ініціативи унівського самоврядування був проведений виховний захід приуроченій до 100-річчя Національної академії наук України.

Присутні слухали виступи вихованців Сквирського територіального відділення Малої академії наук України, які розповіли про найвідоміші відкриття українців, які змінили світ.

Старшокласники запросили на захід Лінькова Сергія Миколайовича, який працював провідним інженером в Інституті проблем реєстрації інформації Національної академії наук України. Він розповів учням про минуле та майбутнє науки , зауважив, що в останні роки збільшився інтерес до нанотехнологій та наноматеріалів.

Саме такі заходи виховують у дітей патріотичне ставлення до України, пошану до видатних вітчизняних вчених та науковців.

Дякуємо гуртківцям КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді», Ніфоровській Г.І. та Лінькову С.М. за цікавий захід.

У рамках тижня іноземної мови учитель Литвин Л.П. та учні 10 класу провели для п'ятикласників квест з англійської мови "У пошуках скарбів". Діти граючись, виконуючи цікаві завдання відшукали скарб - знання, позитивні емоції та гарні оцінки.