Стоп булінг

Проведені заходи

2020-2021 н.р.

 • 16 листопада, у День толерантності, виховний захід для учнів 6-х класів "Стоп булінг!"


 • 2019-2020 н.р.

 • 28 лютого з учнями 4 класу Сквирського академічного ліцею "Перспектива" проведено захід спрямований на запобігання та протидію булінгу.

 • 14 лютого для створення позитивної атмосфери між учнями у класі та школі, формування навичок взаємодії, заступник директора Сотніченко С.А. та психолог Данілович Н.В. провели навчання педагогічних працівників на тему "Тимбілдінг".

 • 13 лютого, під час карантину, проведено нараду для працівників закладу на тему: «Булінг в учнівському середовищі». В ході якої дійшли висновку, що лише спільними зусиллями батьків та учительського персоналу можна попередити та відвернути процес тривалого цькування, агресивної поведінки та хуліганства. Не можна залишати ситуацію булінгу без уваги, оскільки дитині важко вирішити її самостійно.

 • 13 лютого вчителі ліцею переглянули вебінар "Булінг в освітньому середовищі: як розпізнати та як діяти".

 • 05 грудня у рамках акції «16 днів проти насильства» педагог-організатор Стовбецька С.В. провела з учнями 10 класу захід спрямований на привернення уваги учнів до проблем насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та булінгу.

 • З 25 листопада по 10 грудня психологом Данілович Н.В. були проводені заходи у рамках акції "16 днів проти насилля", а саме відеолекторій на тему «Насильство серед підлітків», анкетування учнів щодо проявів насильства в школі і дома; тренінгові заняття «Насилля: попередити та зупинити».

 • 18 листопада відзначається Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства. З метою ознайомлення учнів із явищем спокушання онлайн та забезпечення безпеки під час спілкування психолог Данілович Н.В. провела заняття з учнями 6, 8 та 9 класів.

 • 15 листопада до Міжнародного дня толерантності, з метою формування в учнів рис людяності, для учнів 7 та 9 класів вчитель Стовбецька С.В. та психолог Данілович Н.В. провели заняття "Толерантність до інших: учимося співчувати".

 • 08 листопада. Урок «Зупинимо булінг разом» для учнів 6-7 класів провела інспектор ювенальної превенції Сквирського відділу поліції Наталія Чумак.

 • 04.09 відбулася зустріч учнів 9, 10 класів із начальником Сквирського РВ ДРАЦС ГТУЮ у Київській області Поліщук Т.А., старшим державним виконавцем Сквирського РВ ДРАЦС ГТУЮ у Київській області Грищенко Н.О. та начальником Сквирського Бюро правової допомоги Мельник Л.Б. під час якої учням дали поради як вберегти себе від кібербулінгу.


2018-2019 н.р.

 • Педрада "Булінг в школі"

Україна - в першій десятці країн Європи за поширеністю булінгу з-поміж 11-15-річних школярів. Такі дані наводить ВООЗ. Тому 27 березня 2019 року у Сквирському НВК було проведено педраду з цієї теми на якій розглянуті питання: що таке булінг, як зрозуміти, що дитина є жертвою булінгу, які наслідки булінгу, чому діти стають жертвами булінгу, що робити педагогам, чому важливо вчасно відреагувати?

 • 13 березня 2019 року у Сквирському НВК відбулася зустріч з представниками регіонального центру надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області. Заступник начальника відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Апанович О.В. та головний спеціаліст відділу організаційної роботи та юридичного забезпечення персоналу Перебейніс В.В. провели заняття "Булінг. Причини, наслідки, шляхи боротьби з насиллям" з учнями 6 - 8 класів.