Пришкільний відпочинковий табір "Мрія"

Оздоровлення 2019

НАКАЗ

25 квітня 2019 р. №_____

Про організацію

літнього оздоровлення

та відпочинку дітей у 2019 році

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України від 07 лютого 2014 року № 121 «Про забезпечення права дітей на оздоровлення та відпочинок у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, підпорядкованих органам управління освітою», розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 15.03.2019 №142 «Про організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році», наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 05.04.2019 №103 «Про організацію літнього відпочинку дітей у 2019 році», Програми підтримки сім'ї та забезпечення прав дітей «Щаслива родина – успішна країна» до 2022 року, затвердженої рішенням Сквирської районної ради від 26 квітня 2018 №08-23-07, розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації від 09.04.2019 №97 «Про організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей Сквирського району у 2019 році», розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації від 17.04.2019 року №106 «Про утворення районного дитячого оздоровчого табору «Росич – 2019» та пришкільних таборів», наказу відділу освіти від 22.04.2019р. №92 «Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2019р.» з метою належної підготовки та проведення заходів з оздоровчої літньої кампанії у 2019 році, забезпечення додержання вимог законодавства у сфері оздоровлення та відпочинку дітей

НАКАЗУЮ:

1. Перевести навчальний заклад в літній період на оздоровчий режим роботи.

2. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Сотніченко С.А. та класним керівникам:

2.1. На період літніх канікул взяти під контроль учнів, які знаходяться на обліку в органах внутрішніх справ, дітей, які виховуються в кризових сім’ях, поєднувати їх відпочинок із суспільно-корисною працею.

Упродовж червня-серпня 2019 р.

2.2. Вести облік оздоровлення дітей і підлітків шкільного віку та забезпечити подання відповідної інформації до відділу освіти.

Упродовж червня-серпня 2019 р.

3. Призначити директором пришкільного мовного табору з денним перебуванням дітей соціального педагога Данілович Н.В.

4. Директору пришкільного відпочинкового табору Данілович Н.В.:

4.1. Організувати з 27 травня по 11 червня 2019 року на базі навчального закладу роботу пришкільного англомовного табору з денним перебуванням дітей та дворазовим харчуванням для організованого відпочинку учнів та забезпечити його належне функціонування.

4.2. Оформити акт прийняття пришкільного табору до 20 травня 2019р.

4.3. Здійснити заходи щодо профілактики дитячого травматизму, безпечної поведінки на воді, попередження нещасним випадкам. Постійно

4.4 До пришкільного відпочинкового табору «Мрія» віднесені наступні приміщення: група продовженого дня, актовий зал, комп‘ютерний клас, класні кімнати 3, 4 класів, їдальня, спортзал; територія Сквирського НВК, споруди фізкультури та спорту. Відповідають нормам охорони праці, безпеки життєдіяльності і можуть бути використані для роботи з дітьми в денний час.

4.4. Забезпечити гарячим харчуванням вихованців пришкільних таборів за рахунок коштів районного бюджету з середнього розрахунку 28 грн.86 коп. у день на одного вихованця табору, а також вжити заходів щодо залучення додаткових коштів для фінансування відпочинку дітей, зокрема дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітей учасників АТО, дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей, лідерів учнівського самоврядування, талановитих і обдарованих дітей.

4.5. Не допускати отримання харчової сировини і продукції без необхідної супровідної документації, сертифікатів відповідності.

Постійно

4.6. Забезпечити проведення для учнів табору навчально-пізнавальних та розвивальних занять, екскурсій, вікторин, рухливих ігор, спортивно-масових заходів, туристичних походів та подорожей (поїздок) регіонами України для ознайомлення дітей з визначними культурними пам’ятками тощо.

4.7. Розробити та затвердити наказом по школі план-сітку та режим роботи пришкільного табору на кожен день із зазначенням осіб, відповідальних за проведення заходів, та розмістити його в навчальному закладі на інформаційному стенді до 20 травня 2018 р. У плані роботи пришкільного табору передбачити заходи, спрямовані на патріотичний розвиток особистості, формування в учнів культури поведінки в громадських місцях, англомовних заходів, пропаганду основ здорового способу життя, профілактику нарко - та алкозалежності, проявів насильства серед підлітків.

4.8. Нести відповідальність за дотримання вимог протипожежної безпеки, санітарно-епідеміологічного стану, дитячого травматизму, безпечної поведінки на воді, попередження нещасним випадкам в пришкільному таборі.

5. Призначити вихователями табору таких вчителів: Гордійчук О.А., Хвостенко К.М., М'ячикову Р.П., Черкасенко Н.Г., Бачинську Н.Ю., Миколайчук О.В.

6. Призначити відповідальними за проведення масових заходів Чумака М.П., Кислюченка О.Л., Тертичну Т.П., Михайленко Л.М., Сопіженко Т.В., Вигівську Т.П., Литвин Л.П., Рябоконь С.В., Удод Ж.Ю., Гайдай Н.В., Черняк М.О., Горбачук Л.О. Під час проведення масових заходів відповідальним педагогічним працівникам дотримуватися правил техніки безпеки та відповідних інструкцій.

7. Призначити відповідальною за медичне обслуговування вихованців табору Верчук Н.А.

8. Медсестрі Верчук Н.А. забезпечити проходження медогляду педпрацівників та учнів.

9. Медичній сестрі Верчук Н.А. та працівникам харчоблоку не допускати отримання харчової сировини і продукції без супровідної документації.

10. Призначити відповідального за охорону праці директора табору Данілович Н.В..

11. Відповідальному за охорону праці Данілович Н.В.:

11.1.Провести інструктажі з охорони праці та безпеки життєдіяльності з працівниками та учнями табору.

До 24.05.2019 року

11.2.Видати інструкції з охорони праці та безпеки життєдіяльності з відмітками у відповідному журналі.

До 24.05.2019 року

11.3.Забезпечити дотримання вимог протипожежної безпеки, санітарно-епідеміологічного режиму в пришкільному таборі.

Постійно

12. Покласти відповідальність за збереження життя і здоров’я дітей на вихователів Гордійчук О.А., Хвостенко К.М., М'ячикову Р.П., Чумака М.П., Кислюченка О.Л., Данілович Н.В., Верчук Н.А., Черкасенко Н.Г., Миколайчук О.В., Бачинську Н.Ю.

13. Призначити Камецьку Н.М. відповідальною за порядок у приміщеннях.

14. Провести оздоровчий період у дошкільних групах з 1 червня по 31 серпня 2019 року.

15. З метою створення безпечних умов перебування дітей у дошкільному закладі сформувати комісію для огляду приміщень та території дошкільного закладу у складі:

Голова комісії: - Сотніченко С.А. – заступник керівника з начально-виховної роботи

Члени комісії: Федорчук В.А.- завідуючий господарством;

Харсун І.В.– вихователь

Жембровська Н.М. – вихователь

Ковальчук Н.В.– вихователь.

16. Комісії з огляду приміщень та території дошкільного закладу:

16.1.Провести огляд приміщень та території Сквирського НВК до 20 травня 2019 р.

16.2. Скласти акт огляду приміщень та території дошкільного закладу до 24 травня 2019 р.

16.3. Під час огляду особливу увагу звернути на дотримання правил пожежної безпеки, зокрема, наявність первинних засобів пожежогасіння, планів – схем евакуації.

17.Заступнику керівника з навчально-виховної роботи Сотніченко С.А.:

17.1. Організувати проведення опитувального анкетування батьків щодо відвідування дітей дошкільного закладу в оздоровчий період до 15 травня 2019 р.

17.2.Узагальнити результати анкетування та скласти проект орієнтовної мережі на оздоровчий період .

До 15 травня 2019 р.

17.3. Організувати та провести батьківські збори з питань підготовки закладу до літнього оздоровлення дітей, поінформувати батьків про режим роботи, розпорядок дня ДНЗ та особливості освітнього процесу в оздоровчий період.

До 24 травня 2019 р

17.4. До 24 травня 2019 р. розробити методичні рекомендації для вихователів з організації освітнього процесу під час оздоровчого періоду.

18. Завідуючому господарством Федорчуку В.А.:

18.1. Забезпечити завіз ( заміну) піску на фізкультурному, групових майданчиках, у пісочницях.

До 01 червня 2019 р.

18.2. Забезпечити групові приміщення, харчоблок необхідними мийними засобами та засобами для дезінфекції.

До 24 травня 2019 р

18.3. Тримати на контролі дотримання санітарно-гігієнічного режиму в усіх приміщеннях дошкільних груп, правил охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Постійно

18.4. Дотримуватися санітарно - протиепідемічного режиму у коморі та льосі.

Постійно

18.5. Провести інструктаж з усіма категоріями працівників дошкільних груп щодо виконання Інструкції з організації охорони життя та здоров’я дітей у дошкільних навчальних закладах.

До 1 червня 2019 р

19. Медичній сестрі Верчук Н.А.:

19.1. Стежити за сертифікацією харчових продуктів, умовами зберігання, реалізації, враховуючи термін і товарне сумісництво.

Постійно

19.2. Скласти двотижневе меню на оздоровчий період.

До 22 травня 2019 р.

19.3. Тримати на контролі забезпечення медичного кабінету необхідними лікарськими препаратами.

Постійно

19.4. Розробити рекомендації щодо загартування дітей природними чинниками

( сонцем, повітрям, водою).

До 24 травня 2019 р.

19.5. Тримати на контролі наявність сертифікатів якості харчових продуктів, технологію приготування їжі, якість питної води, дотримання строку реалізації продуктів, організацію харчування дітей усіх вікових груп.

Постійно

19.6. Проводити санітарно-просвітницьку роботу серед дітей, батьків або осіб, які їх замінюють, та працівників закладу щодо запобігання харчовим отруєнням.

Постійно

20.7. Провести антропометричні вимірювання дітей до 1 червня, а надалі-щомісяця; результати антропометричних вимірювань постійно доводити до відома батьків.

21.Працівникам харчоблоку:

21.1. Постійно суворо дотримуватись санітарно-протиепідемічного режиму на харчоблоці.

21.2. Постійно дотримуватися технології приготування страв, особливо овочевих, м’ясних, рибних.

22. Вихователям дошкільних груп:

22.1. Постійно створювати безпечні умови для оздоровлення дітей та суворо дотримуватися вимог протипожежної безпеки та безпеки життєдіяльності в оздоровчий період.

22.2. Поповнити набори іграшкового матеріалу та обладнання для ігор, праці на майданчику, фізкультурний, спортивний інвентар для розваг.

До 1 червня 2019 р.

22.3.Посилити санітарно - просвітницьку роботу з родинами дітей.

22.4. Забезпечити проведення фізкультурно-спортивних заходів протягом літнього оздоровлення.

23.Помічникам вихователів та обслуговуючому персоналу:

23.1.Постійно суворо дотримуватися вимог санітарно-гігієнічного, протиепідемічного та повітряного режиму у дошкільному закладі.

23.2.Проводити вологе прибирання приміщень закладу двічі на день.

24. Двірнику Духович Г.В.:

24.1. Скосити траву на території дошкільного закладу, надалі-двічі на місяць.

До 1 червня 2019 р.

24.2. Поливати територію дошкільного закладу ( землю, пісок,асфальт, зелені насадження) під час оздоровчого періоду.

Постійно

25. Заступнику директора з навчальної роботи Муштрук Н.Г.:

25.1. Провести консультування педагогів з питань календарного планування навчально-виховного процесу з дітьми влітку.

До 30 травня 2019 р.

25.2. Тримати на контролі організацію освітньої роботи з дітьми під час оздоровчого періоду.

Постійно .

26. Розмістити наказ на стенді та надіслати на електронну пошту працівників закладу для ознайомлення.

Секретар 20.05.2019

27. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Сотніченко С.А.

Директор НВК А.Вигівська


Наказ

по пришкільному табору «Мрія»

18 травня 2019 №1

Про організацію заходів

з літнього оздоровлення та

відпочинку дітей у таборі «Мрія»

На виконання наказу відділу освіти від 22.04.2019р. №92 «Про організацію заходів з літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році» та наказу по школі від 15.05.2019р «Про організацію заходів у 2019 році», з метою створення сприятливих умов для роботи з дітьми у пришкільному таборі

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:

- план-сітку роботи пришкільного табору;

- режим роботи табору;

- посадові обов’язки працівників табору.

2. Розподілити дітей табору на 2 загони:

Загін №1 «Посмішки» (додаток 1);

Загін №2 «Енергія» (додаток 2).

3. Призначити вихователями загонів:

«Посмішки» - М‘ячикова Р.П., Хвостенко К.М.,Бачинська,Н.Ю.;

«Енергія» - Гордійчук О.А., Черкасенко Н.Г Миколайчук О.В.

4. Покласти повну відповідальність за життя і здоров‘я дітей з моменту їх прийому протягом усієї зміни на вихователів закріплених загонів.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник табору Н.В. Данілович


Режим роботи пришкільного англомовного відпочинкового табору «Мрія» при Сквирському НВК

8.00-8.15– прийом дітей

Сурма кличе всіх: «Пора!

З добрим ранком , дітвора»

8.15-8.30 – зарядка

А тепер все по порядку:

Прошу стати на зарядку

8.30-8.45 – лінійка

8.45-9.00 – гігієнічна перерва

Перед тим, як сісти їсти,

Перевір, чи руки чисті

9.00-9.30 - сніданок

Всі за стіл! Дізнатись час,

На сніданок, що у нас?

9.30-10.30 – робота за планом загонів

Всі загони позбирались,

Щоб цікавого дізнатись

10.30-11.30 – спортивна година

Фізкультурно-оздоровчі заходи

11.30-12.00 –виховний захід

Не сумує в нас ніхто:

Тут і танці і кіно

12.00-12.45 – презентація

12.45-13.00 – гігієнічна перерва

Перед тим, як сісти їсти,

Перевір, чи руки чисті

13.00-13.30 – обід

На обід йдемо ми дружно,

І ніхто там не шумить

13.30-14.00 – бесіди, лінійка

Не сумує в нас ніхто:

Тут і танці і кіно

14.00 – повернення додому

Знову сурма кличе нас

Бо додому уже час


План-сітка роботи мовного пришкільного табору «Мрія – 2019» при Сквирському НВК

27.05.19(понеділок)

День знайомств та безпеки життєдіяльності

1.Розподіл по загонах

2.Перегляд відеопрезентацій «Життя в безпеці»

3.Підготовка загонів до відкриття табірної зміни

4. Wild Life. Introduction day, paperwork

28.05.19(вівторок)

День відкриття табору

1. Урочиста лінійка

2. Святковий концерт (Хвостенко К.М., Гордійчук О.А.)

3. а)Projekt «Gamouflage»

б)Setting the task (Литвин Л.П.)

4.Рухливі ігри та розваги.

29.05.19(середа)

День здоров‘я

1. а) Warm –up and lead – in project

б)Birds

Литвин Л.П.

2. Ігри на згуртування (Тертична Т.П.)

3.Заняття «Здоров’я-моя цінність» (Данілович Н.В.)

30.05.19(четвер)

День друзів

1.а) Projekt «Under the Sea»

б)Language input and skills development

Литвин Л.П.

2. Захід «Міс та містер табору» (Михайленко Л.М.)

3.Акція «Чарівні долоньки побажань друзям»

31.05.19(п’ятниця)

День дитини

1.а) Projekt « Food Chains»

б) Language input and skills development

Литвин Л.П.

2. Квест до дня захисту дітей (Бачинська Н.Ю., Миколайчук О.В.)

3. Конкурс малюнка на асфальті «Моя мрія – квітуча Україна».

01.06.19(субота)

День екскурсій

1.Екскурсія до парку в село Буки.

03.06.19(понеділок)

День спорту

1.а) Projekt «Wild Life of Ukraine»

б)Functional Language

Литвин Л.П.

2. Веселі старти (Чумак М.П.)

3.Заняття «Як себе захистити» (Данілович Н.В.)

4.Рухливі ігри та розваги..

04.06.19(вівторок)

День патріота

1. Photo-Quest

Литвин Л.П.

2.Гра« Плекаймо патріотів України» (Кислюченко О.Л.)

3. Інтелектуальна гра «Знавець українського слова» (Рябоконь С.В.)

05.06.19(середа)

День творчості

1.а)Projekt «Migration»

2.б)Progest work

Литвин Л.П.

2.Мовний та літературний квест (Удод Ж.Ю.)

Екскурсія до міського парку.

3.Рухливі ігри на природі.

06.06.19(четвер)

День знайомства з містом

1. Майстер-клас пропонують вихованці гуртків РЦДЮТ

2. Конкурс малюнків на асфальті «Барви веселки» (РЦДЮТ)

3.Екскурсія на швейну фабрику.

4.Заняття на тренажерах стадіону.

07.06.19(п’ятниця)

День рідного краю

1.а)Projekt «Deserts»

б)Stop-and-check

2. Інтелектуальна гра «Найрозумніший» (Вигівська Т.П.)

3. Екскурсія до музею у м. Сквира

08.06.19(субота)

День краєзнавства

1. Екскурсія історичними

місцями району

10.06.19(понеділок)

День довкілля

1.а)Projekt «Rainforests»

б)Projekt finalizink

2. Практичне заняття «Година коду» (Гайдай Н.В.)

3.Заняття «Фізика навколо нас» (Сопіженко Т.В.)

11.06.19(вівторок)

День закриття табору

1. Feedback session

Литвин Л.П.

2.Урочиста лінійка.

3.Скринька думок.

4.Святковий концерт (Черкасенко Н.Г., М‘ячикова Р.П.)

Оздоровлення 2018

Наказ МОН від 22.05.2018 року №508 "Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році"

Наказ департаменту освіти і науки Київської обласної адміністрації від 18.05.2018 року №149 "Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році"

Наказ відділу освіти від 25 квітня 2018 року №112 "Про організацію заходів з літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році"

Наказ Сквирського НВК від 25 квітня 2018 р. "Про організацію заходів з літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році"

План-сітка роботи англомовного пришкільного табору «Мрія – 2018» при Сквирському НВК

29.05.18(вівторок)

День знайомств та безпеки життєдіяльності

1.Розподіл по загонах.

2.Перегляд відеопрезентацій «Життя в безпеці».

3.Підготовка загонів до відкриття табірної зміни.

30.05.18(середа)

День відкриття табору

1. Урочиста лінійка.

2. Святковий концерт.

3.Квест «Keep you yes open».

4.Рухливі ігри та розваги.

31.05.18(четвер)

День друзів

1.Заняття «Healthy Life» (здоровий спосіб жиитя»(Литвин Л.П.).

2. Виготовлення плакату «Долоньки єднання».

3.Акція «Чарівні долоньки побажань друзям».

01.06.18(п‘ятниця)

День дитини

1. Заняття «Healthy Food»(здорове харчування) Литвин Л.П.

2.Флеш-моб «Ми – діти твої, України».

3. Конкурс малюнка на асфальті «Моя мрія – квітуча Україна».

04.06.18(понеділок)

День спорту

1. Заняття «Jank Food» (шкідлива їжа) Литвин Л.П.

2.Веселі старти (Чумак М.П.).

3.Майстер-клас з ритмічної гімнастики.

4.Рухливі ігри та розваги.

05.06.18(вівторок)

День екскурсій

1.Майстер-клас: виготовлення аплікації «Водний світ» (Черняк М.О.).

2.Екскурсія до парку в село Буки.

06.06.18(середа)

День здоров‘я

1.Заняття «How Sporty Are You?» (спорт, види спорту, наскільки ми спортивні) Литвин Л.П.

2.Веселі старти (центральний стадіон»Колос»).

3.Тренінгове заняття «Здоров’я-моя цінність» (Данілович Н.В.).

07.06.18(четвер)

День патріота

1.Заняття «Have You Got Any Hobbies?» (як ми відпочиваємо та наше хоббі?) Литвин Л.П.

2.Гра« Плекаймо патріотів України» (Кислюченко О.Л.)

3.Інтелектуальна гра «Знавець українського слова» (Рябоконь С.В.)

08.06.18(п‘ятниця)

День творчості

1. Майстер-клас пропонують вихованці гуртків РЦДЮТ.

2.Мовний та літературний квест (Удод Ж.Ю.) Екскурсія до міського парку.

3.Рухливі ігри на природі.

11.06.18(понеділок)

День знайомства з містом

1. Заняття «My Time-table» (мій розпорядок дня) Литвин Л.П.

2. Конкурс малюнків на асфальті «Барви веселки» (РЦДЮТ)

3.Екскурсія на швейну фабрику.

4.Заняття на тренажерах стадіону.

12.06.18(вівторок)

День рідного краю

1.Art Day (майстеркласи, рукоділля)(Решетар Ю.П.)

2. Інтелектуальна гра «Найрозумніший» (Вигівська Т.П.)

3.Екскурсія історичними місцями району.

13.06.18(середа)

День довкілля

1.Olimpic Day (естафети)(Решетар Ю.П.)

2.Практичне заняття «Година коду» (Гайдай Н.В.)

3. Екскурсія до музею у м. Сквира.

14.06.18(четвер)

День музики

1. Song Batle (співають усі)(Решетар Ю.П.).

2.Караоке в таборі.

3.Розучування табірних пісень, розваг.

15.06.18(п‘ятниця)

День закриття табору

1.Theatre (інсценізація казки) Литвин Л.П.

2.Урочисте зібрання.

3.Скринька думок.

4.Святковий концерт.

Оздоровлення 2017

Наказ відділу освіти від 25 квітня 2017 року №144"Про організацію заходів з літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році"

Наказ Сквирського НВК від 03 травня 2017 року "Про організацію заходів з літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році"

План-сітка роботи пришкільного табору «Мрія – 2017» при Сквирському НВК

З метою реалізації Державної програми відпочинку та оздоров­лення дітей у літній період при Сквирському НВК з 29 травня працює пришкільний табір "Мрія" денного перебування.

Девіз табору:

Усміхнись, потисни руку,

Стань у коло веселкове.

Хай летить в дарунок другу

Щира пісня, добре слово.

Режим роботи пришкільного табору відпочинку «Мрія»

8.00-8.30 – прийом дітей

Сурма кличе всіх: «Пора!

З добрим ранком , дітвора»

8.30-8.50 - зарядка

А тепер все по порядку:

Прошу стати на зарядку

8.50-9.00 – гігієнічна перерва

Перед тим, як сісти їсти,

Перевір, чи руки чисті

9.00-9.30 - сніданок

Всі за стіл! Дізнатись час,

На сніданок, що у нас?

9.30-11.00 – робота за планом загонів

Всі загони позбирались,

Щоб цікавого дізнатись

11.00-12.00 – оздоровчі процедури

Фізкультурно-оздоровчі заходи

12.00-12.30 –вільний час

Не сумує в нас ніхто:

Тут і танці і кіно

12.30-13.30 – обід

На обід йдемо ми дружно,

І ніхто там не шумить

13.30-14.00 – вільний час

Не сумує в нас ніхто:

Тут і танці і кіно

14.00-14.30 – похід додому

Знову сурма кличе нас

Бо додому уже час