HUFIEC KRAKÓW

ARIZONA • CALIFORNIA • COLORADO • WASHINGTON

PRZYJAŹŃ

W naszych zastępach zuchy i harcerze poznają swoich rówieśników. Po przez wspólne gry i zabawy rozwijają przyjaźnie. Niektóre z nich pozostają na całe życie.

PRZYGODA

Harcerstwo to przygoda. Na naszych wyjazdach harcerze i zuchy poznają przyrodę i uczą się obozowego życia. Las, góry, rzeki i jeziora - tam harcerz czuje się najlepiej!

PRACA NAD SOBĄ

Zdobywając stopnie i sprawności harcerze pracują nad sobą, rozwijają swoje zdolności i pokonuję słabości. W braterskim duchu stają się lepsi.

TRADYCJE

Harcerskie i polskie tradycje są ważnymi częściami naszego życia. Uczestnicząc w wydarzeniach polonijnych oraz harcerskich oddajemy cześć naszej kulturze i historii.

Najlepsze życzenia na nadchodzące Święta Wielkanocne!

Życzymy wszystkim harcerkom i harcerzom aby płomień radości z harcowania, wraz z Bożym błogosławieństwem na stałe zagościł w naszych sercach.

Wiosna to czas organizowania wyjazdów, akcji letniej i innych wydarzeń w tym roku harcerskim. Aby dowiedzieć się więcej o tych imprezach - proszę sprawdzić KOMUNIKATY.

  • 31 marca - Uroczysta Msza Polonijna w Martinez
  • 25-27 maja – Biwak Majowy
  • 16-22 czerwca – Akcja Letnia

Więcej Informacji >>

REJESTRACJA

Przypominamy o corocznej rejestracji jednostek i instruktorów oraz o składkach uczestników i członków ZHP. Harcmistrze, podharcmistrze i instruktorki zuchowe wysyłają swoją rejestracje i składki do komendy chorągwi. Dokładne informacje na stronie Chorągwi USA.

CZUWAJ!

ZHP ma na celu wychowanie metodami harcerskimi dzielnych, prawych i zdolnych do poświęceń ludzi w myśl Przyrzeczenia i Prawa Harcerskiego.