Záloha za vybavení je 1000 Kč.
Nemusíte nic platit, pouze začínáte v mínusu (tuto částku si můžete vydělat za cca 3-5 hodin rozvozu).
Zálohu Vám vrátíme, jakmile se rozhodnete ukončit spolupráci a vrátíte veškeré vybavení. Peníze přijdou na účet spolu s výdělky za rozvoz.
V kurýrské aplikaci si můžete zkontrolovat, že záloha byla vrácena (naleznete ve svém profilu pod kolonkou vybavení).
Pokud nějaké vybavení bude nefunkční či rozbité, můžete přijít na výměnu daného vybavení (za výměnu vybavení není žádný poplatek).
Záloha nebude vrácena celá, pokud nebude vráceno veškeré vybavení.
Pokud spolupracujete skrze partnerskou flotilu, není vám z prvních vydělaných 1000 Kč stržena provize flotily. Provize ze zmíněných 1000 Kč (které si flotila na začátku spolupráce nestrhla), je stržena dodatečně až po kompletním vrácení vybavení. Částka, kterou za vrácení vybavení obdržíte, tak bude snížena o provizi flotily.
! Vybavení je nutné vrátit do 30 dní od ukončení spolupráce - v opačném případě vám není možné zálohu (1000 Kč) za vybavení vrátit.