Цифровізації ліцею бути

Рішенням педагогічної  ради ліцею  спільно з  батьківським комітетом та радою закладу схвалено впровадження електронних класних журналів та щоденників з  1 вересня 2023/2024 н.р.

Завдяки впровадженню електронних журналів і щоденників   освітній процес  стане ефективнішим : учні матимуть  зручний доступ до домашніх завдань та навчальних матеріалів, батьки оперативно отримуватимуть  інформацію про успішність своїх дітей,  зможуть легко відслідковувати   виконання учнями домашніх завдань, педагоги звільняться від надлишкової паперової роботи .

Перехід на електронний документообіг осучаснить роботу закладу    та  забезпечить  безперервну та ефективну взаємодію між всіма учасниками освітнього процесу: учнями , вчителями, батьками, адміністрацією ліцею. 

Зустріч з інспектором СЮП ВП Гайсинського РУП

У ліцеї відбулася зустріч учнів 9 - 10 класів з інспектором СЮП ВП Гайсинського РУП старшим лейтенантом поліції Розвод Надією Володимирівною. Під час зустрічі було проведено бесіду на правову тематику у рамках Тижня права. 

Зустріч з фахівцем із фінансових питань на тему "Державний бюджет. Місцеві податки і збори"

04 травня в ліцеї було проведено зустріч учнів 9-10 класів з фахівцем із фінансових питань Чечельницької громади Надією Миколаївною Сауляк. Під час зустрічі обговорювалася тема "Державний бюджет. Місцеві податки і збори" у рамках вивчення "Правознавства" та курсу "Громадянська освіта"

Результати опитування учасників освітнього процесу щодо запровадження електронних журналів та щоденників 

Чечельницький ліцей Чечельницької селищної ради Гайсинського району Вінницької області.pdf

Увага !!!

Обговорення щодо запровадження електронних журналів

У ліцеї розпочалося обговорення можливісті запровадження електронних щоденників та журналів з 1 вересня 2023 року.

Анкета для батьків - https://forms.gle/xtVEKqXxGojQU2qo7

Анкета для учнів - https://forms.gle/4xKBRY6F44MitBth9

Анкета для педагогів - https://forms.gle/dferRo8TfuuKFq4H7

Увага!!!

З 20 березня 2023 року Чечельницький ліцей  розпочинає освітній процес   

за очною/змішаною формою  навчання

Алгоритми дій учасників освітного процесу у разі оголошення сигналу "Повітряна тривога"

Алгоритм дій учасників освітнього процесу у разі оголошення сигналу (1).pdf

Наказ про організацію освітнього процесу для учнів 5-11 класів за очною/змішаною формою навчання

Наказ про організацію ов.пр. 5-11 класи 2023 (1).pdf

Чечельницький ліцей готовий до очного/змішаного навчання

Чечельницький ліцей висловлює подяку батькам за надання допомоги в облаштуванні укриття закладу: Коліснику В., Воловіковській М., Рузь В., Мусі І., Вдовенко Т., Чижовці В., Кольчак О., Демченко А., Мартинюку С., Кузнєцову Т., Маліцьким Валентину та Віталію, Куляс Н., Долинській А., Пащенко Р., Овчар В., Мусі В., Бачинському А., Подольському М., Поліщуку М., Рудакевичу В., Дорожанському О., Савчуку В., Білошкурському В. та бабусі, Онопольському С., Барановському І., Логунковій А., Сторожку В., Рудь О., Якубовському В., Чернієвському А., Химичу В., Шевчуку В., Чернієвському С., Караман А.

Окрему подяку висловлюємо батькам-електрикам Бачинському Анатолій та Онопольському Сергію, які три дні трудилися та зробили належне освітлення. Маліцькому Валентину та Шевчуку Віталію за надання особистої техніки.

Щирі слова вдячності висловлюємо голові Чечельницької селищної ради Палісіці Світлані Андріївні та  начальнику відділу освіти, молоді та спорту Роєнко Любові Омелянівні за підтримку, розуміння, довіру та надану фінансову допомогу в облаштуванні укриття.

Завдяки спільним зусиллям - учні ліцею переходять на очне/змішане навчання.

В цей важкий час важливо допомагати одне одному, бо підтримка робить нас сильнішими і наближає перемогу. Разом ми сила!

Моя мала Батьківщина - стійка та незламна, як і вся Україна

Учні Чечельницького ліцею приєднуються до Всеукраїнського марафону "Рік незламності..."

Призер  ІІІ етапу ХХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості "Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!"

Вітаємо призера ІІІ етапу ХХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості "Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!" Софію Демченко із зайнятим ІІІ місцем. Софія виборола ІІІ місце ще й у Всеукраїнському конкурсі "Море талантів". Вітаємо ученицю та наставника Ободянську Наталію Степанівну. Бажаємо невичерпної наснаги, творчих злетів у майбутньому та нових перемог!

ВСТУП-2023. НМТ

20 січня 2023 рку на  брифінгу було представлено модель вступу, яка дасть змогу забезпечити організацію і проведення вступної кампанії у 2023 році. 

Як зазначив Сергій Шкарлет, це – спільне напрацювання Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та 

інновацій Верховної Ради України, Українського центру оцінювання якості освіти, а також активних представників батьківської й освітянської спільнот.    

Для вступу на бакалаврський (магістерський – для медицини) рівень вищої освіти цьогоріч абітурієнтам потрібно буде пройти національний мультипредметний тест (НМТ). Минулого року вступникам було запропоновано скласти лише обов’язкові предмети. Цьогоріч інструмент оцінювання доопрацьовано.

НМТ міститиме три блоки завдань, два з яких – обов’язкові, а третій – на вибір вступника. Обов’язкові навчальні предмети – українська мова й математика, а на вибір – історія України, одна з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська), біологія, хімія та фізика. Предмет, тестування з якого вступник бажатиме пройти на вибір, він зазначатиме під час реєстрації для участі в НМТ. 

Із міркувань безпеки ухвалено таке рішення: НМТ проходитиме в один день. Тестування триватиме 180 хвилин, отже, на кожний блок відведено по 60 хвилин. Зауважимо, що учасники зможуть самостійно розподіляти свій час, тож ті з них, хто швидше виконає завдання з української мови або математики, зможе довше попрацювати над блоком з предмета на вибір.

Після завершення виконання всіх завдань НМТ кожен учасник отримає інформацію про кількість тестових балів за кожний блок. Для конкурсного відбору будуть використовувати результати виконання кожного блоку, переведені в шкалу 100–200 балів. Таблиці переведення Міністерство освіти і науки затвердить завчасно. Отже, одразу після тестування учасник знатиме не тільки кількість набраних ним тестових балів, а й зорієнтується в тому, якими є його результати для вступу. Для всіх спеціальностей буде встановлено коефіцієнти до результатів кожного блоку НМТ. Інформація про значення цих коефіцієнтів міститиметься в Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2023 році. Цей документ буде затверджено невдовзі. Для отримання результату за шкалою 100-200 балів з кожного блоку НМТ потрібно набрати не менше 10% від загальної кількості тестових балів.

Реєстрація для участі в оцінюванні проходитиме у квітні. Український центр оцінювання якості освіти забезпечить безпаперову реєстрацію. Вступники матимуть змогу скористатися спеціальним сервісом на сайті цієї установи.  Усі етапи реєстрації будуть докладно описані на сайті Центру.  

Наразі передбачено проведення двох сесій НМТ: основної і додаткової. Основна проходитиме в червні, додаткова – в червні – липні. У додатковій сесії тестування зможуть узяти участь ті вступники, які з поважних причин не пройшли тестування під час основної сесії. 

Як і в минулому році, НМТ відбуватиметься в спеціально обладнаних комп’ютерних аудиторіях закладів освіти – тимчасових екзаменаційних центрах (ТЕЦ), створених у населених пунктах як в Україні, так і за її межами. Про те, у яких саме країнах проходитиме оцінювання, ми повідомимо згодом. Ворог продовжує атакувати наші міста, тож, як і минулого року, тестування призупинятимуть під час повітряних тривог і продовжуватимуть лише після повернення учасників і працівників ТЕЦ із укриттів.  

Учасники зможуть самостійно вибирати третій предмет НМТ. Він буде універсальним, тобто абітурієнт зможе вступити на будь-яку спеціальність із тим предметом, який він вибрав. Утім для вступу на різні спеціальності до результатів НМТ буде застосовано різні коефіцієнті. Якщо абітурієнт  вступатиме на правничий напрям підготовки – більшу вагу матиме результат з історії України, аніж з біології, а на медичний – навпаки. 

У тестуванні з історії України у 2023 році учасники працюватимуть із завданнями, що стосуватимуться подій другої половини XVI – початку ХХІ ст.

У тестуванні з іноземних мов не буде завдань з відкритою формою відповіді, як не буде і завдань з аудіювання. Принагідно зауважимо: Український центр оцінювання розвиваємо тестову платформу, тож подібні завдання обов’язково стануть  доступними на ній у майбутньому. 

Як і минулого року, під час роботи з тестами з математики вступники зможуть користуватися довідковими матеріалами. 

Український центр оцінювання якості освіти не пізніше травня 2023 року підготує демонстраційні варіанти всіх блоків НМТ, тож учасники зможуть ознайомитися з форматом тестування і попрактикуватися у виконанні завдань. 

Замість результатів НМТ 2023 року можна буде скористатися результатами НМТ 2022 року або результатами ЗНО 2021 чи 2020 року.

Цьогоріч здобувачі повної загальної середньої освіти не проходитимуть державну підсумкову атестацію.

Докладніше... 

Вітаємо призера ІІІ етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Шастун Вікторію Миколаївну ученицю 4-Б класу, яка посіла ІІІ місце. 

Підготувала ученицю Косаківська Наталія Геогргіївна. 

Бажаємо залишатися такою ж наполегливою, сміливою, цілеспрямованою ученицею. 

Щиро вітаємо ученицю та її наставника! Висловлюємо вдячність батькам! 

День Соборності України

22 січня - особлива дата в історії України. У цей день ми відзначаємо два важливих свята - проголошення Української Народної Республіки та Акт Об'єднання українських земель. 105 років тому, 22 січня, українці проголосили незалежність своєї держави і створили Українську Народну Республіку, а рівно через рік відбувся Акт злуки УНР і ЗУНР.

З Днем Соборності, держава,

Будь багата, щира, жвава.

Хай народ тебе цінує,

Зберігає та шанує!

З величезним святом, люди,

Хай країна добра буде.

Мир панує та завзяття,

Хай цвіте країна, браття!

З Новим 2023 роком!

От і минає 2022-ий рік... З різними почуттями та настроями, підводячи підсумки, ми провожаємо його в історію. Він був дуже складним.

Щиро вітаємо усіх Вас з наступаючим 2023 роком та Різдвом Христовим! 


Новий рік - нова сторінка життя...

Нехай кожен місяць прийдешнього року буде яскравим та незабутнім! 

Нехай кожен новий день приносить щастя, везіння, затишок і теплоту!

Нехай кожна подія буде наповнена радісними миттєвостями, блиском в очах та посмішками близьких!

Бажаємо миру, злагоди, благополуччя, терпіння, щостя та добра Вам.

Нехай прийдешні свята принесуть радість і спокій у Ваші родини, укріплять віру в душі та зігріють любов'ю серця. А святкова новорічна зірка осяє кожну оселю, стане початком нових звершень та успіхів для всією нашої освітянської родини! Додасть сил та витримки тим, хто зараз боронить нашу українську землю заради миру і найкращого майбутнього для всіх нас, заради світлого майбутнього у нашій мужній і міцній державі! 

З Новим роком!

Учні ліцею прийняли активну участь у Всеукраїнській виставці-конкурсі "Український сувенір"

Учні ліцею прийняли активну участь у Всеукраїнській новорічно-різдвяній виставці "Новорічна композиція"

У ліцеї спільними зусиллями педагогічних працівників створено клас безпеки

Челендж «Мова-генетичний код нації, що поєднує минуле з сучасним та програмує майбутнє цілого народу» Докладніше...

Бурлака Діана, 8 кл..mp4
Мазурець Ольга, 5 кл..mp4
Бурлака Влада, 10 кл..mp4
Кольцова Софія, 7 кл..mp4

9 листопада -  День української мови та писемності

video_2022-11-09_11-09-47.mp4

З днем Захисників та Захисниць України!

0-02-05-c65d1b026891c55338bd6701cd67c7d16955b0674098af686b54a288bf9ef3cc_cb9146ab4130fd69.mp4

Наші діти пишуть про війну...

Учениця нашого ліцеє є однією з переможців конкурсу творчих робіт, присвяченому вшануванню пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України “Пам’ять про Вас не згасне в наших дитячих серцях”.

      Вчитель Ободянська Наталія Степанівна.

СКОРБОТНА ДУМА МАТЕРІ

Прокинься,  любий,  я тебе благаю.

Навіщо очі ти свої стулив?

Чому війна маленьких забирає?

Він не згрішив, він просто собі жив.

Було так страшно: літаки  летіли,

Гармати били й руські скрізь були,

Тебе я, пригортаючи щосили,

Хотіла врятувати від біди.

Але війна проклята та безжальна.

Хтось скинув бомбу, чувсь ракетний гул…

Коли прокинулась, була жива в лікарні.

А ти, синочку, де ж ти, любий, був?

Тебе нема. Чому тебе не буде? 

Ти завинив? Ти ж чисте янголя…

Ти порохом  розсіявся  усюди,

Тебе забрала матінка земля.

А я жива, як жити буду, милий, 

Із думкою, що я без вороття

Так важко віддала землі в могилу

Прекрасне, миле, дороге дитя?!

Прости дорослих, незабутній сину,

Які забули, що то Божий страх.

Ми відвоюєм, вернемо Вкраїну,

Про тебе ж пам'ять житиме в віках.


День вчителя

0-04-05-0edd3666b7ed283b5d9991aa258219268609cd69018760b896cb0f5a6ba8268b_bbb6a67cf12b69f6.mp4

Фотоконкурсу «Моя Україна!»

З 19 по 23 вересня у ліцеї проходив перший етап конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!». У конкурсі приймали участь учні 5-11 класів, найкращі роботи були передані на другий етап конкурсу. Хочемо подякувати Пустовій Тетяні, Колісник Софії, Комар Вероніці, Гулько Ії, Токарчук Володимиру, Довженко Костянтину за участь у конкурсі.

Всесвітній день прибирання World Cleanup Day

Учні ліцею прийняли активну участь в акції «Хай небо буде мирним, а Україна – чистою!», окрім традиційного прибирання, учні долучилися до нового формату прибирання – цифрового, яке можна організувати в будь-якому зручному місці та в будь-який час. Учні видаляли зайву інформацію зі свої гаджетів, хмарних сховищ, електронних та інтернет-ресурсів.

День миру

Міжнародний день миру відзначається щорічно 21 вересня. Для України це свято має особливе значення. Протягом усієї історії українська держава боролася за своє мирне існування. І в 2022 році Україна величезною ціною бореться проти російської агресії, щоб наші нащадки ніколи не знали війни.

Учні нашого ліцею прийняли активну участь у відзначенні цього важливого дня у наш теперішній складний час, який проходив під гаслом «Ми за мир на планеті Земля!»,  вони виготовляли та малювали голуба, так як саме голуб є символом миру. Білий голуб, що несе в дзьобі оливкову гілку.

Олімпійський тиждень

3 12 по 16 вересня у ліцеї вчителями фізичної культури було проведено Олімпійський тиждень. Учні впродовж тижня змагалися у спритності та витривалості (в онлайн режимі робили гімнастичні вправи, зарядки), отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи.

В рамках Олімпійського тижня в нашому ліцеї були проведені Олімпійські онлайн уроки на тему  «Олімпійські чемпіони України». 

У класних колективах 1-11-их класів були проведені  години спілкування: «Здоровим бути – зі спортом дружити»; «Спорт – сила, краса, здоров’я»; «Історія Олімпійських ігор». Серед учнів був проведений онлайн конкурс малюнків на спортивну тематику.

0-02-05-5afaee996dabbcedb98ac34984c0bb02310d517be56406b3a0e39bb097660285_d39a302a88270b4b.mp4
0-02-05-948b68b9678a99ca5b4c7e1fb2c6163d5da6a686f5f37bd9745d5cb1859328ec_48b6c5c33280001d.mp4

Знайомтесь! Ювенальний офіцер поліції.

01.09.2022 

Вітаємо зі святом!!!

Вітаємо призера ІV етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка

Вітаємо призера ІV етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка  Федорович Уляну Дмитрівну , ученицю 6 класу, яка посіла ІІІ місце. Підготувала ученицю вчителька української мови Ободянська Н.С.

Гордимося нашою ученицею і бажаємо надалі натхнення у здійсненні творчих задумів та нових перемог.

Щиро вітаємо талановиту дівчинку та її наставника! Висловлюємо вдячність батькам!