Новини

Річний звіт керівника про діяльність закладу освіти за 2023/2024 навчальний рік

Повідомляємо, що 06 червня 2024 року о 16:30 у найпростішому укритті Сумського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 Сумської міської ради за адресою: м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 76 відбудуться збори трудового колективу та батьківської громадськості з приводу річного звіту керівника про діяльність закладу освіти за 2023/2024 навчальний рік.







Проєкт "БРАМА"

Долучайтеся до кібервійська поліції в проєкті «BRAMA».

Брама – портал, віртуальні ворота, які захищають нас від небезпеки та негативного впливу онлайн. Раніше брама уособлювала захищене місто, зараз – захищений інфопростір. Основна мета проєкту – протидія кремлівській пропаганді та фейковим або проросійським ресурсам у мережі Інтернет.

Ми прагнемо перекрити доступ до нашого інфопростору російським осередкам пропаганди онлайн та популяризувати безпечне поводження в мережі. 

Механіка нашої взаємодії залишилась незмінною – знаходимо та знешкоджуємо ворога онлайн за допомогою інструментів, які є у вільному доступі та без ризику для себе. В будь-який зручний для вас час, в будь-якому місці, де ловить інтернет.

Долучитися до кібервійськ поліції може кожен. Проєкт «BRAMA», що створений для ліквідації каналів російських пропагандистів та осіб, які підтримують війну, вже об’єднав близько 200 тисяч людей.

ЯКЩО ТИ НЕ МОЖЕШ ДОНАТИТИ СВОЇМИ СИЛАМИ АБО ФІНАНСАМИ, ТО МИ МОЖЕШ ДОНАТИТИ СВІЙ ЧАС!

Більше матеріалів про проєкт тут 

Набір учнів до першого класу на 2024/2025 навчальний рік. 


Коли розпочинається прийом документів для зарахування дитини до 1 класу на 2024/2025 н.р.?

Відповідно до наказу управління освіти і науки Сумської міської ради від 05.04.2024 № 94 прийом заяв розпочинається з 15.04.2024 до 31.08.2024

В який час варто прийти?

Надати документи для зарахування або отримати консультацію з питань зарахування можна щоденно з 09.00 до 16.00.

УВАГА!!!

Під час сигналу «Повітряна тривога» прийом документів не здійснюється. У паперовій формі приймання документів здійснюється у разі створення безпечних умов для працівників закладу освіти та громадян.

Які нормативні документи регулюють вступ до 1 класу?

наказ Міністерства освіти i науки України від 16 квітня 2018 року № 367 "Про порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти" https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0564-18.

Хто подає документи для зарахування дитини?

Документи подаються одним з батьків дитини або їх законним представником до 31 серпня 2024 року в один із способів:

Ознайомитись з інструкцією можна тут 

Який пакет документів необхідно для зарахування до 1 класу?

Для організації інклюзивного освітнього простору для дітей із особливими освітніми потребами до заяви додається висновок про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (висновок ІРЦ).

Чи має бути присутня дитина при подачі документів до 1 класу?

Присутність дитини під час подання заяви про зарахування не є обов’язковою.

Хто має право першочергового зарахування до 1 класу?

Першочергово до 1 класу зараховуються діти:

Яким документом підтверджується місце  проживання дитини на території обслуговування закладу?

Для підтвердження інформації про місце проживання ( реєстрації) дитини надається один із документів (за вибором особи, яка подає заяву) визначених Постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 р. № 684 «Порядок ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів»

Як дізнатися, чи закріплений будинок, де проживає дитина за нашим закладом освіти?

Відповідно до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 28.03.2024 №156 за Сумським ЗЗСО № 2 СМР закріплена наступна територія обслуговування

Вулиці:  Петропавлівська від № 81 (непарні) до кінця, Герасима Кондратьєва № 38 - 109, № 127, № 129, Волонтерська, Олександра Олеся, Івана Брюховецького, Сенатора Маккейна, Берегова, Над’ярна, Богдана Хмельницького.

Провулки:  Над’ярний, Гирчичів.

Звертаємо увагу, що відповідно до Закону України "Про освіту" (ст.13 ч.1) "Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи. Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти". 

Хто буде першою вчителькою дитини?

Першачків 2024/2025 н.р. чекають у затишних сучасних класах досвідченні педагогині, які в своїй роботі використовують сучасні освітні технології інформаційно-комунікативного навчання та ефективні форми і методи ведення уроків. За навчальною програмою "Нова Українська школа" проводиться набір до 1-А (вчитель Кононенко Олена Миколаївна та 1-Б класів (вчитель Хабовець Тетяна Іванівна), за програмою науково-педагогічного проєкту "Інтелект України" проводиться набір до 1-В класу (вчитель Забара Людмила Олександрівна). 

Наші педагоги розвивають у дітей основні компетентності творчі здібності, підтримують їхні обдарування, формують навички самоосвіти особистості, виховують загальнолюдські моральні якості, патріотизм, національні почуття, повагу до народних традицій.



Заходи з професійної орієнтації

Кременчуцький льотний коледж.mp4

210-річчя від дня народження Тараса Шевченка

9 березня особлива дата для українців – День народження Тараса Григоровича Шевченка. Його називають нашим пророком, Великим Кобзарем і українським генієм. Шевченко був відомий і боротьбою за визволення українського народу.

Пройшло 210 років від народження Великого Кобзаря, проте кожне слово, написане поетом, і досі актуальне. Український видатний митець залишив кілька важливих послань, які для українців стали закликом до дії. 

День Героїв Небесної Сотні 20.02.2024


20 лютого щорічно відзначається День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року № 69/2015 "Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні".

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, відстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

20 лютого 2014 року - поворотна дата в історії України. Це день, коли масовим розстрілом протестувальників у центрі Києва та вторгненням спецпризначенців на територію Автономної Республіки Крим путінська росія розпочала неоголошену війну проти нашої держави. Попри це, 20 лютого 2014-го народилася нова, справді незалежна Україна. 

Пам’ять про подвиг Небесної Сотні вшановується під гаслом "Вдячні за свободу!" Детальніше про події тих днів та героїв Небесної Сотні можна почитати в Інформаційних матеріалах Інституту національної пам’яті за посиланням: https://bit.ly/3XIc9KY


День Державного герба України  19.02.2024


19 лютого 2024 року виповнюється 32 роки від дня затвердження Державного герба України.

Як державний символ — Державний герб України, тризуб був затверджений постановою Верховної Ради України №2137-XII від 19 лютого 1992 року. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті — національний символ українців часів визвольних змагань XX століття.

      Державний герб України – це один з трьох державних символів, разом з Державним Прапором України та Державним Гімном України. Тризуб є символом національної гордості та свободи. Він має тисячолітню історію і презентує Україну як суверенну незалежну державу.

     Обравши Тризуб Малим Гербом після проголошення незалежності, Україна продемонструвала спадкування традицій УНР. Саме Українська Народна Республіка 25 лютого 1918 року затвердила «знак Київської Держави часів Володимира Святого» Державним Гербом України, наголошуючи на спадковості історії нашої країни.  Сьогодні український тризуб об’єднує минуле з сьогоденням.

День Соборності

Презентація - День Соборності.pptx

Чемпіонат Сумської області з боротьби самбо 

серед юнаків 2010-2012 р.н.

20 січня у Сумах пройшов Чемпіонат Сумської області з боротьби самбо серед юнаків 2010-2012 р.н. Учні нашої школи стали призерами цього чемпіонату. 

Заруцький Іван, учень 6-В класу, зайняв ІІ місце у своїй ваговій категорії;

Антоненко Дмитро, учень 6-В класу, зайняв ІІІ місце у своїй ваговій категорії;

Турчин Тимофій, учень 8-Б класу, зайняв ІІІ місце у своїй ваговій категорії. 

Вітаємо юних спортсменів та бажаємо подальших спортивних успіхів!

День пам'яті жертв голодомору

До Дня пам’яті жертв Голодомору Український інститут національної пам’яті ініціює акцію «Пам’ятай про жертв Голодомору. Підтримуй тих, хто бореться за Україну». Закликаємо вас зігріти своїм теплом і підтримати тих, хто зараз протистоїть ворогу на передовій. Задонатити знайомим волонтерам на такі необхідні зараз бійцям необхідну амуніцію, техніку та інвентар. Розшукати адресу найближчих волонтерських центрів і допомогти з плетінням маскувальних сіток чи виготовленням окопних свічок. Передати з волонтерами дитячі листи і малюнки, сувеніри-обереги, смаколики і нашу віру в них. Нехай наша пам’ять стане дієвою.

Символом акції стала окопна свічка, адже живий вогонь – це символ пам'яті, це тепло, це надія. Надія на те, що нам вистачить сил вистояти та перемогти. Бо ми – народ-воїн. День пам’яті жертв Голодомору. Запали свічку пам'яті за вбитими голодом. Передай тепло, стань поряд із тим, хто нині бореться, аби більше цього ніколи не сталось.

Серія роликів «Незламні» про людей, які пережили Голодомор чи були його свідками і не тільки вижили фізично, а й не дали знищити себе духовно.

Дивіться за посиланням 

Серія роликів «Голодомор – помста за свободу»

Дивіться за посиланням

Відеоісторія «Чому Голодомор став можливим?»

Дивіться за посиланням


Проєкт “Незламні діти. Я чекаю”: фільм про дітей, котрі мріють та вірять, не дивлячись на війну

Документальний проєкт “Незламні діти. Я чекаю” розповідає історії українських дітей, які побачили війну на рідній землі, але не покинули своїх мрій та переконань.

Подивитися фільм можна за посиланням: https://youtu.be/ZKtpFCrp1zM

Серед героїв фільму 12-ти річна Яна з Нью-Йорка Донецької області, яка опинилась з мамою і братом на вокзалі в Краматорську під час обстрілу рф 8 квітня 2022 року. Їх родині вдалось вижити, але Яні та її мамі довелось пройти протезування кінцівок в США. Також своєю історією поділились Анна та її брати Матвій і Андрій. Їх мати Ївга доєдналась до медичного батальйону “Госпітальєри” після того, як їх батько загинув на фронті. Соломія грає на сопілці та збирає гроші для ЗСУ. Дівчинка чекає, щоб її тато повернувся з війни з перемогою та вони всієї родиною поїхали на море в Бердянськ. Та інші історії про те, як діти всіма силами наближають нашу перемогу. Документальний проєкт “Незламні діти. Я чекаю” документує свідчення дітей про воєнні злочини рф проти українського народу та людяності.

З метою протидії та попередження вчинення онлайн-шахрайства шляхом підвищення рівня обізнаності населення про шахрайські схеми до Вашої уваги інформація, надана відділом протидії кіберзлочинцям в Сумській області Департаменту кіберполіціі Національної поліції України

Ти можеш перевірити номер телефону, банківську картку чи IBAN і дізнатися, чи повідомляв хтось про пов’язані факти шахрайства на сайті

До уваги  учнів, батьків  та вчителів! 

 

Департаментом кіберполіції Національної поліції України спільно з волонтерами та небайдужими громадянами було створено проєкт "МРІЯ" - протидія російським окупантам в медіа-просторі.

У проєкті є офіційний сайт, а також декілька окремих ініціатив, а саме:

бот та канал "StopRussia | MRIYA" (основний телеграм-канал, де здійснюються комунікація з підписниками, а також надання завдань для блокування https://t.me/stopdrugsbot );

бот "Народний месник" (виявлення техніки окупантів, його поплічників, підозрілі мітки, нерозірвані снаряди аби випадки мародерства https://t.me/ukraine_avanger_bot );

сервіс "MRIYA Automatic" (безкоштовний автоматизований сервіс для боротьби із російською пропагандою https://social.qlixer.com/ та https://banwar.org/ );

гра-клікер "Котяцький драйв" (для підняття морального духу громадян та допомога ЗСУ https://play.google.com/store/apps/details?id=holubovskyi.catsatarms ).

Презентація Проєкт "МРІЯ".pdf(.pdf,1.70Мб)


БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ: ЗНАЄМО ТА ДІЄМО 

ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ ВИКОРИСТАННЯ СВІТЛОПОВЕРТАЛЬНИХ ЕЛЕМЕНТІВ 

ЗАРАДИ БЕЗПЕКИ НА ДОРОЗІ


Як подати звернення до управління Державної служби

якості освіти у Сумській області.

 

Захист прав учасників освітнього процесу — педагогів, здобувачів освіти, їх батьків — серед пріоритетів діяльності Державної служби якості освіти України та її територіальних органів

У разі виникнення питань щодо доступу до якісної освіти, дотримання чинного законодавства про освіту, кожен бажаючий може звернутися до Управління Державної служби якості освіти у Сумській  області в один із способів:

 

✅ надіслати звернення на електронну пошту управління Служби  sumy@sqe.gov.ua  або на адресу: просп. Свободи, 38, м. Суми, 40016;

 

✅  зателефонувати на «гарячу лінію»  (0542) 77 66 10; +38 066 232 20 11

 

✅ викласти звернення на особистому прийомі (попередній запис за    телефоном (0542) 77 66 10

 

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику буде надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним.

Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення надіслане з використанням мережі Інтернет (електронне звернення) є різновидом письмового звернення та оформляється з дотриманням вищевказаних вимог.

 

#UAразом  

 

Управління Державної служби якості освіти у Сумській областіТелефон: 0542 77 66 10Сторінки в соціальних мережах:

https://www.facebook.com/SumySQEuahttps://www.youtube.com/channel/UCFE79MN0tYPp0n6JyHNznbw

 

 

Шановні учні, батьки, громадськість! 

Інформуємо Вас про те, що  за адресою Герасима Кондратьєва, буд. 76  знаходиться  укриття  куди Ви  зможете  пройти 

під час  сигналу  повітряна тривога!


Адміністрація закладу