Центр гендерної освіти

Місія Центру гендерної освіти - "Рівні можливості кожному"

Координаторка Центру Гендерної освіти

кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної роботи

Бєлоліпцева Олена Василівна

Бєлоліпцева.pdf

Експертка, тренерка Центру Гендерної Освіти

доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальної роботи

Рассказова Ольга Ігорівна

Рассказова.pdf

Експертка, активістка Центру Гендерної Освіти

доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри соціальної роботи

Онипченко Оксана Ігорівна

Онипченко.pdf

Експертки Центру Гендерної освіти здобувачі освітнього рівня "Доктор філософії": Нечитайло Юлія Сергіївна, Єфімцева Ганна Генадіївна, Какадій Валентина Миколаївна.

Активісти/тки Центру Гендерної освіти: здобувачі освітнього рівня "Доктор філософії" 2 року навчання Кравченко Антон Валерійович та 1 року навчання Бєлоліпцев Віталій Анатолійович

Центр гендерної освіти створено на базі кафедри соціальної роботи (соціальної педагогіки) факультету соціально-педагогічних наук та іноземної філології (педагогічної освіти) Харківського гуманітарно-педагогічної академії (на той час інституту) у вересні 2009 року за розпорядженням ректора відповідно до “Міжнародної Декларації про рівноправність жінок та чоловіків”, Закону України “Про попередження насильства в сім’ї”, а тепер нового Закону “Про запобігання та протидію домашньому насильству“, що набув чинності з 7 січня 2018 року, а також Закону України “Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків”. Центр безпосередньо підпорядкований ректору академії.

Діяльність центру здійснюється згідно “Положення про Центр гендерної освіти КЗ «ХГПА» ХОР”, затвердженого ректором. Центр ґендерної освіти є структурним науково-дослідним підрозділом академії, який забезпечує надання науково-практичної допомоги фахівцям соціальної сфери,педагогічним працівникам ЗЗСО, викладачам та здобувачам вищої освіти щодо впровадження ідей гендерної рівності в освітній процес шляхом імплементації гендерного аспекту до змісту соціально-гуманітарних освітніх компонентів, проведення виховних заходів, організації науково-дослідної роботи стосовно забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, ліквідації всіх форм дискримінації, запобігання насильству в усіх сферах життя суспільства, протидії торгівлі людьми тощо.

Нові надходження методичного ресурсу до Центру гендерної освіти!

ХГПА.mp4

Гендерночутливе освітнє середовище - це поклик серця у роботі викладачів, навчанні здобувачів та можливості прояву творчості у розкритті крил рівності. Створення відеороліку стало початком нових думок та бажань!