Останні новини

В період з 16.11.2023 року по 21.12.2023 року проведений ІІ (міський) етап Всеукраїнських олімпіад з 12 дисциплін: української мови та літератури, англійської мови, німецької мови, історії, математики, інформаційних технологій, інформатики, фізики, хімії, біології, географії, основ правознавства.  У ньому взяли участь 240 учасників із 12 закладів загальної середньої освіти, з них 113 стали дипломантами. 

Наш ліцей здобув 5 дипломів: 1- Іст., 2- ІІст., 2- ІІІст., дипломантами стали такі учні ліцею:

Жабуровська Софія, учениця 8 кл., диплом Іст. з математики; 

Клименко Анастасія, учениця 9 кл., диплом ІІст. з біології;

Жабуровська Софія, учениця 8 кл., диплом ІІст. з географії;

Жабуровська Софія, учениця 8 кл., диплом ІІІст. з біології;

Рупета Павло, учень 11 кл., диплом ІІІст. з географії; 

Інформація  до  відома

У вівторок, 17 січня, хлопців 11 класу на приписне свідоцтво у воєнкомат везуть шкільним автобусом туди й назад.    На 08:30 збираєтеся біля ліцею

30.05 для учнів 4 класу було проведено Свято "Прощавай, початкова школа!" (вчитель Шашенко В.М.)  

Вибори Голови Учнівської Ради 

29.05 в ліцеї відбулися вибори Голови Учнівської Ради. Учні 5-11 класів обирали серед трьох кандидатів. Найбільше голосів отримала Кривчак Вероніка, учениця 9 класу, яка на наступні два роки і очолить учнівське самоврядування.

Вероніка Кривчак

24.05 в 1 класі пройшло Свято Букварика (вчитель Демченко Л.М.)  

щоб переглянути відео, перейдіть за посиланням  

До Дня Героїв вчителем історії була проведена інформаційна година "Герої України" 

  Бібліотечні уроки

Учні 3 класу (уч.Жабуровська К.П.), три дні поспіль, групами відвідували бібліотечні уроки. Діти вчилися орієнтуватися у відкритому бібліотечному фонді, вибирати книги, за допомогою книжкових роздільників. Також учні вчилися вірно ставити читацький запит бібліотекарю,а отримавши книгу і попрацювавши з нею, мали розповісти інформацію про прочитане. 

ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 10 травня в ліцеї проходив День цивільного захисту.

Учні та педагогічний колектив ліцею удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров'я та життя.

Першим етапом цього дня була евакуація, де учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.

Далі учні послухали виступ вчителя фізичної культури про значення Дня ЦЗ та його цілі.

Медичний працівник продемонструвала надання першої медичної допомоги для дітей.

У цікавій та змістовній формі класні керівники провели бесіди про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах; провели вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях», "Надання першої медичної допомоги".

Завершився день цікавими спортивними конкурсами та естафетами.

День цивільного захисту було проведено цікаво та повчально.

ПАМ'ЯТАЄМО - ПЕРЕМАГАЄМО

Вже дев'ятий рік поспіль Україна вшановує пам'ять тих, хто помер в Другу світову війну, разом з США та Європою - 8 травня. Це важливий для кожної людини день, який відрізняється сильним символізмом. Пам'ять - означає, що ми пам'ятаємо тих, хто поклав своє життя в період від 1939 до 1945 року. Примирення - символ того, що всі країни повинні об'єднатися разом.

На жаль, 24 лютого 2022 року на територію України знову прийшла війна. Ми всі віримо, що скоро будемо святкувати перемогу над окупантами. А 8 травня, разом з усім мирним світом помолимося за воїнів, які захищали та захищають Україну від ворогів.

З нагоди вшанування жертв Другої світової війни, сьогодні в Гранітненському ліцеї була проведена лінійка пам'яті.

37-ома річниця масштабної техногенної катастрофи в історії

День 26 квітня 1986 року знають по всій планеті як дату наймасштабнішої аварії, яку будь-коли спричиняв мирний атом. За наслідками Чорнобильській катастрофі немає рівних, вона оповила радіоактивним шлейфом значну частину планети та перетворила квітучу місцевість на зону відчуження. Через тридцять років після катастрофи 26 квітня було проголошена ООН Міжнародним днем пам’яті Чорнобиля, а в Україні цей день почали відзначати значно раніше. Він є нагадуванням про те, якою небезпечною може бути атомна енергетика, про героїзм ліквідаторів аварії та про довгострокові наслідки цієї події для людей і довкілля.

З нагоди 37-х роковин Чорнобильської катастрофи педагог-організатор Момонт Т.І. та члени учнівського самоврядування провели лінійку пам'яті, класними керівниками ліцею були проведені уроки пам'яті "Біль Чорнобиля".

Наприклад: учні 2 класу (кл. кер. Федоренко Л.В.) переглянули та обговорили мультфільм "Атон і таємниця атома". Учні 3 та 4 класу (кл. кер. Жабуровська К.П. та Шашенко В.М.) провели бібліотечний урок "Чорнобиль. Біль наш довічний", під час якого подивилися відеопрезентації та слухали виступ бібліотекаря Романенко О.В.

Міжнародний день матері-землі відзначається, щоб нагадати кожному з нас про те, що Земля та її екосистеми забезпечують нам життя та утримання. У Міжнародний день Матері-Землі є така цікава традиція – Дзвін Миру. Ця традиція підтримується в різних країнах. А звуки дзвону закликають кожного жителя планети об’єднатися у справах захисту миру та збереження дивовижних багатств нашого світу. Люди мають сконсолідуватися, адже тільки так ми можемо досягти позитивних змін у різних сферах функціонування Землі. Водночас дзвін символізує спокій, мир, дружбу, братерство різних народів попри расову, культурну та соціальну приналежність.

15 квітня в Україні відзначатиметься Український День навколишнього середовища, та День екологічних знань в Україні. Щоб популяризувати екологічні знання серед дітей, завітала до учнів нашої школи. Діти 4 кл.(вч. Шашенко В.М.) переглянули презентацію "День довкілля", з якої дізналися багато цікавого, та впевнилися  в тому, що справжня екологічна свідомість бере початок з дітей та молоді. Під кінець навчального дня, не забуваючи про Великдень, учні зайнялися виконанням аплікації "Великодній кошик"          Завітавши до учнів 1 кл.(вч.Демченко Л.М.) розповіла що таке навколишнє середовище, про тісний зв'язок природи і людини. Що людина - частина живої природи і повинна її берегти. Учні 1 класу теж не забули про Великдень і виготовили такі чудові писанки. Наш обов'язок - зберігати повітря і водойми - чистими, грунти - родючими, рослини - зеленими, а тварин - живими. 

Отож, шануйте, любіть природу. 

🕯Рік тому, 8 квітня 2022 року, рф вдарила по залізничному вокзалу Краматорська

Тоді загинула 61 людина, ще 121 – отримала поранення.

На знак вшанування памʼяті вбитих російською ракетою о 10:30 по всіх вокзалах України буде оголошено хвилину мовчання, - повідомили в Укрзалізниці.

"Річниця визволення Чернігівщини. До 6 квітня 2022 року Сили оборони повністю деокупували область", — Залужний

У Сіверському оперативному районі відновили контроль над Державним кордоном України.

визволення чернігівщини_до_06.04.22.MP4

2 квітня 2022 року – річниця звільнення Київщини від окупації. Українцям повідомили, що в Київській області не залишилося жодного російського підрозділу.

За час окупації тут загинули 1 374 людини, зокрема 38 дітей. Більшість були вбиті зі стрілецької зброї. 

Дякуємо тим, хто боровся. Пам’ятаємо тих, хто загинув. Не пробачимо тим, хто у цьому винний...

2квітня_рік _київщини.mp4
разом_сила_кінець_березня.MP4

Єдність- запорука нашої Перемоги! 

Наприкінці березня 2022 року Сили оборони розпочали звільнення Київщини, Ірпінь, Буча, Бородянка, Макарова, Гостомель....

🇺🇦 Слава Україні! 

🇺🇦 Героям слава!

31.03.23р  Рівно рік минув

 після звільнення Бучі 

"Буча. 33 дні окупації. Понад 1400 смертей, із них 37 дитячих. Понад 175 людей знайдено в братських могилах і камерах тортур. 9000 російських воєнних злочинів. 365 днів, як це знову вільне українське місто. Символ звірств армії країни окупанта. 

Ніколи не пробачимо. 

Покараємо всіх винних.», – В. Зеленський

Буча_33дні_рік_потому.mp4

Щорічно у березні проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Цьогоріч свято,на жаль обпалене війною,  наші воїни мужньо боронять Україну. Тому свято почалося з відеопрезентації "Шануймо героїв",з якої діти дізналися про письменників, які пішли захищати Україну і загинули. Опісля діти прийняли участь у вікторині "У казковій країні", та ознайомилися з книгами із виставки "Чарівний казковий світ". Любі читачі! Читайте і ставайте успішними! Якщо читає дитина - непереможна Україна! 

Година Землі проходить щороку в останню суботу березня, в 2023 році — 25 березня. Увечері всі небайдужі вимикають світло на одну годину, але насправді подія виходить далеко за межі цього символічного дійства. Наразі в Годині Землі щорічно беруть участь 190 країн, і ця акція стала наймасовішим екологічним рухом в світі. Щороку все більше людей та підприємств приєднуються до заходу, символічно віддаючи свій голос за підвищення енергоефективності та розумне споживання ресурсів.

💥19 березня маємо потрійне свято: дні народження Максима Рильського, Ліни Костенко та Емми Андієвської!🥳

🌷 Максиму Рильському, класику української літератури, блискучому перекладачеві, знавцеві 13-ти мов, “неокласику” сьогодні 128 років!

35 поетичних збірок, понад чверть мільйона поетичних рядків перекладів, серед яких – поема Міцкевича «Пан Тадеуш», пушкінський «Євгеній Онєгін», французька поезія, кілька книжок наукових статей, редагування великої кількості поетичних та етнографічних видань – це те, що залишив по собі Максим Рильський!

🌷 Ліна Костенко – шістдесятниця, поетеса епохи, безумовна класикиня, “залізна леді”, “совість нації”, “моральний авторитет”, безстрашна та безкомпромісна, лавреатка Шевченківської премії – святкує сьогодні 93-ий день народження!

За словами поета Миколи Сома, Ліна – "жіночна, з лукавинкою в очах – справжня красуня", а от Дмитро Павличко пізнав поетку як “екстраваганту”.

🌷 Емма Андієвська – письменниця, поетеса, художниця, яка працює у жанрах сюрреалізму та герметизму, лавреатка Шевченківської премії, авторка 45 поетичних і прозових книжок та 17 тисяч картин, українка, що живе у Мюнхені, – святкує свій 92-ий день народження!

У цей день гарним жестом буде взяти до рук збірки віршів Максима Рильського, Ліни Костенко та Емми Андієвської, прочитати вголос кілька поезій поета і поеток, а ще відвідати Київський літературно-меморіальний Музей Максима Рильського, процитувати улюблені рядки пані Ліни у соцмережах та переглянути у мережі або на виставках химерні та багатобарвні полотна пані Емми!

Текст: Український інститут книги

уітаємо Недашківського Єлісея, учня 4 класу, Винокурова Луку, учня 5 класу, Грушко Владу,  ученицю 9 класу та Рупету 

Ренату і Ткаченко  Олександру учениць 11 класу,за зайняті призові місця у міському етапі  обласної виставки - конкурсу «Космічні фантазії»  

 Гранітненського ліцею за результатами конкурсу та на підставі висновків журі визначено кращі роботи в обласному етапі 

       В громаді  відбувся міський етап обласної виставки - конкурсу «Космічні фантазії» ініційований обласним центр дитячої та юнацької творчості.

Участь у виставці-конкурсі взяли участь здобувачі освіти із  ЗЗСО, а саме: Гранітненського ліцею, Федорівської початкової школи, Малинського ліцею №2, №3, Слобідської  та Пиріжківської гімназії  та вихованці ЦДЮТ.  

З метою   виявлення і підтримки обдарованої учнівської молоді, створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві, збагачення її духовного потенціалу, виховання естетичного смаку, підвищення знань у галузі природознавчих та гуманітарних наук   Визначено переможців у конкурсі «Космічні фантазії» у  вікових категоріях 06 – 12 р. та  13 – 18 р. за відповідними номінаціями.

Дякуємо всім за участь у конкурсі! Вітаємо переможців! 

16.03.23 річниця Маріуполь2.mp4

Ми повинні говорити про трагедію Маріуполя, щоб світ не забував про скоєні воєнні злочини проти мирних людей!

💔16 березня – річниця одного з найбільших терактів, які здійснила росія в Україні

 У цей день російський літак скинув ймовірно дві надпотужні (ймовірно 500-кілограмові) бомби на будівлю Маріупольського драмтеатру. Убивць не зупинив великий напис «Дети» на площі перед будівлею. У результаті загинули сотні мирних мешканців, які шукали там порятунок з надією, що театр ніколи не стане об’єктом для нападу...

16.03.23 річниця Маріуполь.mp4
14.03 добровольці малина.mp4
У рубриці #завдячуючи_їм розповідається про мешканців Малинської громади, які від початку війни виконують небезпечні обов'язки для рятування життя. Водії Управління освіти Малинської міської ради щоденно евакуювали людей до безпечних міст, протягом 2 місяців. Ці патріотичні чоловіки ризикували своїм життям, щоб врятувати життя інших громадян.

10 березня - День Державного гімну України

Твір композитора Михайла Вербицього та поета Павла Чубинського “Ще не вмерла України…” став державним символом нашої країни. Дата відзначення Дня Державного гімну України обрана відповідно до події, коли вперше прозвучав цей твір на концерті, присвяченому Дню памяті Тараса Шевченка.  

📌1862 – павло Чубинський написав текст майбутнього гімну

📌15 січня 1992 року – Верховна Рада України затвердила музичну редакцію Державного Гімну

📌6 березня 2003 року – парламент України ухвалив Закон «Про Державний Гімн України» зі словами першого куплету і приспіву пісні Павла Чубинського «Ще не вмерла Україна»

📌 7 грудня 2021 року - Кабінетом Міністрів України 10 березня було затверджено Днем Державного гімну України

Саме так сьогодні звучить душа українського народу, що бореться за свою незалежність, волю та майбутнє. Саме так звучить єдність та незламність української нації.

Символічно, що дану знахідку знайшли саме 9 березня, в день народження митця

щоб переглянути перейдіть за посилянням натиснувши на фото вгорі

03 березня 2023 року о 13.00 год. Проведено (дистанційно) відеолекторій «Леся Українка: нестримна геніальність європейки і витончена українська душа», присвячений 152-й річниці з дня народження письменниці

У 1986 році на 48-му за рахунком міжнародному конгресі учасники ПЕН-клубу прийняли рішення оголосити 3 березня Всесвітнім днем миру для письменника.

Окрім відзначення видатних майстрів слова, свято має на меті закликати «четверту владу» виступати проти негативних аспектів демократичного друку, утриматись від неправдивих публікацій, навмисних фальсифікацій, умисного викривлення фактів та тенденційної безчесної їх інтерпретації заради політичних, групових та особистих інтересів.

Тож пам’ятаймо, що Слово — це і зброя, і ліки, і величезна відповідальність.

Вітаємо Винокурова Луку, учня 5 класу, Жабуровську Софію, ученицю 7 класу,   Грушко Владу,  ученицю 9 класу та Смик Валерію, ученицю 10 класу,за зайняті призові місця у міському етапі  Всеукраїнського конкурсу «Годівничка" 

 Гранітненського ліцею за результатами конкурсу та на підставі висновків журі визначено кращі роботи в обласному етапі 

       В громаді  відбувся міський етап  Всеукраїнського конкурсу «Годівничка» ініційований обласним еколого-натуралістичним центром.

Участь у конкурсі взяли учні та педагоги освітніх закладів  Недашківського та Гранітненського ліцеїв, Малинських ліцеїв № 2 та  №1. Роботи були представлені у номінаціях: «Малюнок», «Годівничка», «Листівка, буклет, леп бук, поробка про зимуючих птахів», «Розробка заняття, уроку про зимуючих птахів». 

З метою   привернення уваги учнівської молоді до практичних екологічних заходів з охорони птахів, їх природних біотипів, виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття і проведення широкої просвітницької роботи.  

Визначено переможців у конкурсі «Годівничка» у  вікових категоріях 06 – 12 р. та  13 – 18 р. за відповідними номінаціями.

Дякуємо всім за участь у конкурсі! Вітаємо переможців! 

26 лютого 2020 - День спротиву окупації 

АР Крим і Севастополя

Початком окупації Криму вважають 19—20 лютого 2014, коли вперше були застосовані людські та матеріальні засоби ЗС РФ для захоплення території п-ова, а 24 лютого ці дії переросли в повномасштабне збройне вторгнення на території України. При цьому рос. влада усіляко заперечувала участь військових РФ у зазначених діях, незграбно маскуючи їх та спотворюючи інформацію про події через впливові не лише в Україні та РФ, але й у світі, підконтрольні Кремлю пропагандистські ЗМІ. 

Окупація Криму невипадково збіглася у часі з Революцією гідності, зокрема розстрілами на Майдані Незалежності в Києві 18 лютого 2014 та втратою режимом В. Януковича контролю за ситуацією в державі: РФ прагнула «компенсувати» свої політичні і геополітичні невдачі. У Криму відбувалися потужні акції непокори окупації. 

Так, 26 лютого 2014 кримські татари провели мітинг поблизу ВР АР Крим, більшість депутатів якої стали на бік окупаційних сил. Указом Президента України від 26 лютого 2020 цей день визначено Днем спротиву окупації АР Крим і Севастополя.  

Цей рік розділив життя українців 

на "до" та "після"

Рівно рік тому, 23 лютого, небо над нашими головами ще було мирним, а вже 24-го путін карколомно атакував кордони нашої Гордої, Сильної та Незалежної країни.

Ми навчилися бути мужніми, незламними, лютими по відношенню до ворога. Тоді ми вистояли, а тепер — Переможемо!

А ви знали, що:

•Сучасна українська мова має понад 250 тис. слів.

• За лексичним запасом найближчою до української мови є білоруська – 84% спільної лексики. Далі йдуть польська і сербська (70% і 68% відповідно), потім – російська (62%).

•У 1918-1920 роках українська мова була офіційною мовою Кубанської Народної Республіки. Раніше, якщо поглянути на мовну карту 1871 р, вона була поширена ще далі. 

• Якщо порівнювати фонетику й граматику, то українська має від 22 до 29 спільних рис з білоруською, чеською, словацькою й польською мовами, а з російською тільки 11.

• У 448 році візантійський історик Пріск Панійський під час перебування в таборі гунського володаря Аттіли на території сучасної України, записав слова «мед» і «страва». Це була перша згадка українських слів.

• Українську мову в різні історичні періоди називали по-різному: про́ста, руська, русинська, козацька тощо. Історично найуживанішою назвою української до середини XIX століття була назва «руська мова».

• В українській мові найбільша кількість слів починається на літеру «П».

• Найменш уживаною літерою українського алфавіту є літера «Ф».

• Українська мова має велику кількість зменшувальних форм. Навіть слово «вороги» може звучати як «вороженьки».                                    

Вітаємо Голотюк Вероніку, ученицю 3 класу, за зайняте ІІ місце у міському етапі  виставці- конкурсу «Чарівний пензлик" у номінації

«Україна – європейська держава» (06-12р.)


 Гранітненського ліцею за результатами конкурсу та на підставі висновків журі визначено кращі роботи в обласному етапі 

       В громаді  відбувся міський етап  вистави-конкурсу «Чарівний пензлик» ініційований обласним  Центром дитячої та юнацької творчості .

На участь у конкурсі надійшла 71 робота із  14 закладів загальної середньої освіти та ЦДЮТ.

У своїх роботах юні художники відтворювали красу рідного краю, висловлювали  думку про мир, безпеку та євроінтеграційні процеси в Україні, через малюнки проявляли свою творчість, креативність та індивідуальність.

Визначено переможців у  виставці – конкурсі «Чарівний пензлик» у  вікових категоріях 06 – 12 р. та  13 – 18 р. за відповідними номінаціями

Дякуємо всім за участь у конкурсі! Вітаємо переможців! 

20 лютого 2014 року ‒ найкривавіший день подій на Майдані у Києві, які отримали назву Революція гідності. Не зважаючи на оголошене перемир’я, сутички у ніч з 19 на 20 лютого між протестувальниками і озброєними спецпризначенцями продовжувались. Зранку до Києва приїхали численні автобуси з людьми з західних областей України. Беркутівці намагалися прорватися на Майдан. О 8 годині 55 хвилин учасники Революції Гідності почали підніматись Інститутською, щоб відтіснити силовиків.

Лише в один день, 20 лютого 2014 року, смертельно поранені були 48 мирних учасників Революції Гідності, а також 4 працівників органів внутрішніх справ. До сьогодні не оголошені всі судові вироки у справі загибелі Героїв Небесної Сотні 20 лютого.

Саме 19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила своєю постановою Державний Герб незалежної України. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті — національний символ українців часів визвольних змагань XX століття, який  має статус малого герба та є головним елементом майбутнього великого герба.

Із давніх часів тризуб використовувався як своєрідний оберіг. Археологи відзнаходили зображення у багатьох пам'ятках культури, датованих ще першим століттям нашої ери.

Вже багато століть герб єднає українців та надає сил. Український тризуб уособлює для нас зв’язок поколінь, прагнення українського народу до власної державності, соборності та незалежності.

Тризуб об’єднує українських патріотів, які сьогодні захищають суверенітет і територіальну цілісність України. Для українців у всьому світі Тризуб символізує зв’язок із Батьківщиною.

 В цей день, 18 лютого 2014 року, в центрі Києва почався найкривавіший етап Євромайдану

Тоді загинуло 23 людини і 509 отримали травми. 

Згадаймо ...  боротьба, яка триває вже 9 років 

16 лютого в Україні відзначають День єднання, яке було  засноване лише торік, указом Президента Володимира Зеленського.

День єднання - молоде свято. У нього немає сформованих роками традицій, але в умовах війни воно набуло особливого сенсу - показати усьому світові, що ми сьогодні - як ніколи єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє.

Сьогодні в Україні в містах і селищах піднімають державний прапор і виконують гімн. Приєднатися до святкування можна, одягнувши вишиванку, прикріпивши синьо-жовту стрічку або ж підтримати тих, хто зараз бореться за нашу свободу та мир на фронті.

В Гранітненському ліцеї в цей день було проведено лінійку,  акцію "Долоньки єднання", а також символічний флешмоб "Ми - єдині!"

Вітаємо Коноваленко Марію, ученицю 11 класу за І місце науково-дослідницьких робіт МАН в галузі біології

 Гранітненського ліцею за результатами конкурсу та на підставі висновків журі визначено кращі роботи в обласному етапі 

       Двоє дівчат Малинської громади здобули перемогу в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН в галузі біології та географії. Це — Коноваленко Марія, учениця Гранітненського ліцею, та Кисіль Еліана, учениця Малинського професійного ліцею.

У підготовці та захисті робіт їх спрямовував науковий керівник Ілля Циганенко-Дзюбенко — наш земляк, у минулому випускник ліцею №3, який закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Наразі він працює аспірантом, асистентом кафедри екології та природоохоронних технологій Державного університету «Житомирська політехніка».  Юні науковиці вдячні також своїм педагогічним наставникам — Зої Тузинській та Ларисі Костюченко.

—  Вибороти перемогу на рівні області у нинішніх умовах, коли навіть навчатися складно, не кажучи вже про наукові дослідження, надзвичайно почесно. Це кропітка праця, яка принесла гідну винагороду. У дівчат, з якими я вперше займався, не просто перші місця, а абсолютно перші. Вони обидві набрали майже максимум,  — ділиться приємними враженнями їх науковий керівник.  — Маємо надію, що матимемо гарні результати й на рівні України.

Вітаємо переможців! 

Учні Гранітненського ліцею, члени учнівського самоврядування підготували відеопроєкт "Капсула часу з посланням у майбутнє" для участі в обласному етапі відеопроєктів

Вітаємо Недашківського Єлисея, учня 4 класу за І місце в номінації "Витинанка" 

 Гранітненського ліцею за результатами конкурсу та на підставі висновків журі визначено кращі роботи в обласному етапі 

       Відбулася ХVII обласна виставка-конкурс “Паперовий світ”.

На обласний епат конкурсу надійшло 65 робіт, які автори створювали в обраній техніці.

Малинську громаду представляли вихованці ЦДЮТ та здобувач освіти Гранітненського ліцею у номінаціях:

«Оригамі»  - Михайленко Софія( ІІм. ,  ЦДЮТ);

«Паперопластика»  - Петровська Тетяна (ІІІм., ЦДЮТ);

«Витинанка»  - Недашківський Єлисей ( Гранітненсьикй ліцей). Вітаємо переможців.

Дякуємо всім за участь у конкурсі! Вітаємо переможців! 

7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю.

В Гранітненському ліцеї, протягом минулого тижня проходили Дні безпечного Інтернету. Класними керівниками, практичним психологом та соціальним педагогом було здійснено ряд заходів. Зокрема учні 5 класу виготовляли буклети "Безпечний інтернет", було переглянуто безліч соціальних роликів, правил та мультфільмів про безпеку дітей онлайн. Також учні 6 та 7 класів виготовляли плакати та малюнки із закликом «Збереження здоров’я під час роботи з цифровими пристроями»

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога. 

Голокост – трагедія усього людства. Зберігаючи пам'ять про нього, ми прагнемо до того, щоб світ ніколи більше не допустив повторення цієї жахливої сторінки історії

Для учнів старших класів 23 січня 2023 року о 14.00 на платформі Google Meet за посиланням: https://meet.google.com/psv-vjcj-fno?pli буде проведено вебінар: «День Соборності України. Єднання  в Єдине ціле».

22 січня ми відзначаємо одне із знакових свят української держави - День Соборності України. 22 січня - особлива дата в історії України. У цей день ми відзначаємо два важливих свята - проголошення Української Народної Республіки та Акт Об'єднання українських земель. 

105 років тому, 22 січня, українці проголосили незалежність своєї держави і створили Українську Народну Республіку, а рівно через рік відбувся Акт злуки УНР і ЗУНР. На жаль, фактично об'єднання республік УНР і ЗУНР не відбулося, але сам процес проголошення позначився на політичній ситуації в країні.

Головна традиція в День Соборності - це живий ланцюг, який українці вибудовують, символізуючи об'єднання українських земель і державну єдність. Історія цієї традиції починається в 1990 році - тоді живий ланцюг простягнувся з Києва до Львова та Івано-Франківська, Стрия, Тернополя, Житомира та Рівного. За різними оцінками, участь в акції взяли близько трьох мільйонів чоловік.

16 січня, в Україні відзначають День пам’яті "Кіборгів", які захищали Донецький аеропорт з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року.

"Кіборгами" нескорених українців назвав сам ворог. Мовляв, тільки роботи здатні вистояти в таких нелюдських умовах. Протягом 242 днів з неймовірною стійкістю, відвагою й незламністю українські військовослужбовці та добровольці тримали оборону ДАПу. А вже з 24 лютого після повномасштабного вторгнення, їх подвиги повторюють Герої Азовсталі, Герої Ізюму та Лиману, Герої Херсона та Куп’янська, Герої Бахмута та Соледару. 

Шановні батьки та діти, просимо ознайомитися з інформацією щодо навчального процесу після канікул:

1. Освітній процес відновлюється в такому ж режимі (графік дзвінків та  тривалість уроків зберігаються з минулого року);

2. Розклад уроків може змінюватися, тому слідкуйте за повідомленнями в групі;

3. Повідомляють про відсутність дитини лише батьки і до початку уроків з поясненням причини відсутності (якщо за станом здоров'я більше 2 днів, то  обов'язково мед.довідка);

4. Опитування стосовно стану здоров'я вашої дитини буде щонеділі;

5. В четвер, на педраді педагогічним колективом нашого ліцею було прийнято рішення стосовно дотримання академічної доброчесності учнями під час виконання дом.робіт, контрольних та практичних робіт і т.д. Учні, які порушують правила, будуть оцінюватися на початковому рівні!

6. Пам'ятаймо, лише згуртовано ми досягнемо успіху. Нам зараз вкрай потрібна взаємна повага один до одного та відповідальність у прийнятті рішень. Лише РАЗОМ ми все подолаємо!!!

Клумба "Перемоги"

  Здобувачі освіти Гранітненського ліцею долучилися до благодійного освітнього проєкту Flowers4school, спрямований на озеленення Українських шкіл від квіткових виробників Нідерландів та України. 500 цибулин морозостійких весняних квітів( крокусів, нарцисів, тюльпанів...) були висаджені учнями та вчителями ліцею в клумби "Перемоги". 

Акція проведена 29 грудня 2022р.

З нетерпінням чекаємо на Перемогу та весняний цвіт! 

Вітаємо Рупету Павла, учня 10 класу, 

що став дипломантом ІІІ ст. з дисципліни "Географія"

    Підбито підсумки ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з 12 навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році, у якому брали участь 128 учасників із 10 закладів загальної середньої освіти. 

  Дякуємо всім за участь! Вітаємо переможців! 

Вітаємо Клименко Анастасію, ученицю 8 класу за І місце, а також Ткаченко Олександру, ученицю 11 класу за 3 місце та дипломами нагороджено 

Федоренко Євгенію і Грушко Владиславу учениць 8 класу та Візіренко Ніколь, учницю 6 класу

 Гранітненського ліцею за результатами конкурсу та на підставі висновків журі визначено кращі роботи для направления для участі в обласному етапі 

    3 метою активізаціі національно-патріотичного виховання учнівеької молоді, пошуку та розкриття юних талантів, формування в учнівської молоді активної життевої позиції, брати участь у суспільному i культурному житті краіни у грудні проведено міського етапу конкурсів «Новорічна композиція» та «Зимова казка».

До участі в конкурсі запрошувалися здобувачі освіти закладів загальної середньої віком від 6 до 18 років.

    Повідомляємо, що на міську виставку «Новорічна феєрія» було представлено 90 робіт з 11 навчальних закладів громади, а саме: Малинські ліцеї №1, №2, №4, №5, Слобідка, Нововороб’ївська, Дібрівська, Пиріжківська гімназії, Гранітненський та  Недашківський  ліцей, Любовицька початкова школа.

Найпопулярнішим напрямком стали «Новорічно-різдвяні подарунки» - 62 роботи.  Конкурсні роботи учасників виставки були цікавими, оригінальними,  відповідали  віку  учасників та їх можливостям. Роботи переможців були направлені на обласні виставки «Новорічна композиція» та «Зимова казка», де представляли нашу громаду. 

   Конкурсні роботи оцінювались за відповідними критеріями зазначеними у порядку проведения конкурсу.

      За результатами конкурсу та на підставі висновків журі визначено кращі роботи для направления для участі в обласному етапі, серед яких і роботи наших учнів.

 Роботи переможців направлені до обласного центру дитячої та юнацької творчості для участі у обласній виставці-конкурсі .

  Дякуємо всім за участь у конкурсі! Вітаємо переможців! 

Сьогодні в наш ліцей завітав  Святий Миколай!

 Дякуємо за такий сюрприз компанії "Юнігран", яку очолює Диняк Сергій Васильович. В такий непростий час подарували хороший настрій та солодощі всім учням ліцею.

 Для учнів 1-4 класів було проведено невеличке свято до Дня Святого Миколая. Дякуємо за фінансову підтримку приватних підприємців, власників місцевих магазинів: Єнько Тамілу, Вербицьку Оксану, Рупету Ольгу, Романенка Сергія та Гуменюк Тетяну.

Хай Святий Миколай всіх оберігає і принесе нам, українцям, найбільшу радість-перемогу!

  З  6 грудня у Гранітненському ліцеї тривав збір коштів на прибдання подарунків - "Миколайчиків" нашим воїнам. Дякуючи допомозі учнів та їх батьків, педагогів та працівників ліцею, на зібрані кошти було придбано ліки, солодощі, печиво, шкарпетки. Учні ліцею виготовили невеличкі сувеніри та написали листи підтримки нашим воїнам. Подарунки будуть передані воїнам-захисникам 46-ї ОДШБ та 10-ї ОГШБ.

ВІРИМО В ЗСУ! ВІРИМО В ПЕРЕМОГУ! ПОВЕРТАЙТЕСЯ ЖИВИМИ! СЛАВА УКРАЇНІ!

Перегляньте звіт-відеоролик за посиланням натиснувши на зображення вгорі

З 25 листопада по 10 грудня проходила Всеукраїнська акція   "16 днів проти насильства". Практичним психологом, Недашківською Тетяною Миколаївною та педагогами, було проведено ряд заходів для ознайомлення, пізнання та попередження негативних наслідків. 

Неофіційне щорічне свято, що відзначається 7 грудня з метою об'єднання жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій. Свято започатковане в Україні в 2019 році. 

З давніх-давен хустка для українців була символом жіночності, вірності й кохання, а також оберегом. Дівчата та жінки носили її протягом усього року. При цьому хустина була обов’язковим головним убором заміжньої жінки.

Педагогічний та учнівський колективи нашого ліцею також долучилися до святкування, організувавши фоточелендж з нагоди Дня української хустки.

Маємо  надію, що українська хустка завжди буде в пошані та передаватиметься з покоління в покоління. Хай завжди українська хустка-берегиня береже тепло наших душ і живе вічно, як наша невмируща – Україна!

6 грудня в Україні відзначають день Збройних сил України. У день української армії варто подякувати усім вітчизняним військовослужбовцям. День Збройних сил України святкують сухопутні, повітряні та військово-морські війська.

1993 року Верховна Рада ухвалила Закон "Про Збройні сили України". 6 грудня – це день пам'яті тисячі сміливих та мужніх воїнів, які віддали своє життя за незалежність, волю та суверенність нашої держави.

Це свято стало важливим для кожного українця, адже багато чоловіків та жінок покинули свої домівки, аби стати на захист безпеки нашої країни та захищати своїх громадян.

В цей день ми шануємо справжніх патріотів, які на власному прикладі вчать нас любити і берегти рідну країну. Привітайте сьогодні чоловіків та жінок з цим святом та подякуйте їм щирими словами за мирне небо над головою!

До 300-річчя Григорія Сковороди

3 грудня 2022 року виповнюється 300 років із Дня народження славетного мислителя, поета, музиканта, педагога, видатного  українського філософа Григорія Сковороди. 

    Григорій Сковорода залишив нам багато оригінальних творів, які містять глибоку й узагальнену думку: про істину та справедливість, працю, щастя та нещастя, життя і смерть, швидкоплинний час, світ і темряву, тлінне й вічне, внутрішній світ людини. 

     Майже все, що хвилювало мандрівного філософа, хвилює і нас сьогодні. Кожна епоха повинна братися за це завдання – вчитися читати і відчитувати наново «давні істини», дозволити текстам промовляти до нас.

Вітаємо 

Клименко Анастасію, ученицю 8 класу за зайняте І місце у номінації "Листівки з елементами оригамі" ; 

Жабуровську Софію, ученицю 7 класу, за зайняте І місце у номінації "Листівки з елементами витинанки"

Недашківського Елисея,   учня 4 класу, за зайняте ІІ місце у номінації "Листівки з елементами витинанки"

Солов'я Артема,   учня 4 класу, за зайняте ІІІ місце у номінації "Листівки з елементами витинанки" ; 

Снітко Дініса,   учня 1 класу, за зайняте ІІІ місце у номінації "Листівки з елементами  паперопластики" ; 

учнів Гранітненського ліцею, переможців у виставці-конкурсі «Паперовий світ»

Виставка-конкурс «Паперовий світ» передбачала створення листівок для захисників України в номінаціях: листівки з елементами витинанки, з оригамі та з елементами паперопластики.

Конкурсні роботи відповідали віковим особливостям дітей, технологічним вимогам, тематиці та номінаціям.

Слід відмітити якісну та своєчасну підготовку учнів до виставки-конкурсу та високий рівень представлених робіт. 

 День Гідності та Свободи 

21 листопада, вся Україна відзначає День Гідності та Свободи на честь двох видатних подій в історії нашої держави: Помаранчевої революції 2004 року й Революції Гідності 2013 року, які змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній і незалежній Україні.

У цей день всі вшановуємо світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні, пишаємося патріотизмом і мужністю українців, які восени 2004 та 2013 років піднялися на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Які і сьогодні протистоять російській агресії, мужньо боронять рідну землю, власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі.

 Бажаємо нашим захисникам і усім нам щасливого довголіття під мирним небом вільної України, якнайшвидшої перемоги, добробуту і родинної злагоди. Хай ніколи не згасає наша віра у щасливе майбутнє Української держави!

Слава Україні! Героям Слава!

 Колекція прапорів нашого ліцею від військовослужбовців поповнилася ще одним. Його передали військовослужбовці 46 окремої десантно-штурмової бригади, як знак подяки учням, вчителям, батькам та жителям селища за допомогу у придбанні дрону.

  У вересні на нашому благодійному ярмарку було зібрано 25000 гривень. Ця сума була передана волонтерам Малинщини, які збирали кошти на закупівлю дрону.

   До речі, з цим дроном захисники звільняли Херсон.

ДЯКУЄМО ВСІМ ЗА ВНЕСОК У НАШУ СПІЛЬНУ ПЕРЕМОГУ!

ДЯКУЄМО ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ! ДЯКУЄМО ЗСУ!

ГЕРОЯМ СЛАВА! МИРУ НАШІЙ УКРАЇНІ!

16-ого листопада  Міжнародний День толерантності

  Міжнародного Дня толерантності 1995 р. держави – члени ЮНЕСКО на 28-й сесії Генеральної конференції одностайно прийняли «Декларацію принципів толерантності». Саме цей день проголосили Міжнародним днем толерантності. В Декларації розглянуто основні принципи толерантності і шляхи утвердження цих принципів у світовому співтоваристві.

  Ідеї толерантності набувають все більшого визнання в сучасному світі, все більше країн активно запроваджують їх у свою освіту, державно-суспільне життя, розглядають їх як найдієвіший засіб досягнення взаєморозуміння, взаємоповаги, злагоди між громадянами.

  З нагоди Міжнародного Дня толерантності психолог ліцею Недашківська Т.М. провела акцію "Всі ми - різні, але ми - рівні" у 4 класі та виховну годину "Дерево толерантності" з учнями 2-3 класів.

Будьмо толерантні один до одного!

Вітаємо КЛИМЕНКО АНАСТАСІЮ, ученицю 8 класу Гранітненського ліцею за зайняте ІІ місце у номінації "Гончарство та художня кераміка у обласній виставці-конкурсі «Декоративний розмай»

З метою виявлення і підтримки обдарованої учнівської молоді, створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві, збагачення її духовного потенціалу, виховання естетичного смаку, а також відродження кращих традицій українського народу у жовтні було проведено  обласний етап виставки-конкурсу «Декоративний розмай».

Конкурсні роботи за погодженням учасників реалізовували під час благодійного ярмарку на підтримку воїнів ЗСУ «Крила захисту», який проходив 4-6 листопада в арт-просторі «Вежа».

Керівник КЗПО «Обласний Центр дитячої та юнацької творчості» Марія Бовсуновська відзначила високу якість конкурсних робіт і наголосила, що юні учасники конкурсу створили ці вироби власноруч, щоб допомогти українським захисникам: «Війна змусила дітей подорослішати завчасно. І вони по-своєму намагаються допомогти наблизити перемогу. А ще творчість хоч на деякий час допомагає відволіктися від важких думок». 

Щороку 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Традиційно в цей день вчителі та учні нашого ліцею пишуть Радіодиктант національної єдності. Цього року учні та вчителі також приєдналися до написання диктанту, хоч і дистанційно.  Це уже добра традиція, яка надихає, стимулює, зацікавлює.

 Окрім цього, з метою популяризації української писемності і мови,  класоводами було проведено низку тематичних заходів:

--- в 1 класі пройшов урок - КВК "Я люблю рідну мову" (класовод Демченко Л.М.);

--- "Медіавіконце. У бібліотеці" - такий захід пройшов для учнів 2 класу (класовод Федоренко Л.В.)

--- в 3 класі була проведена гра - конкурс "Вивчай, люби українську мову" (класовод Жабуровська К.П. та асистент вчителя Мельник І.А.)

--- учні 4 класу брали участь у вікторині, на якій обирали "Кращого знавця української мови". ( класовод Шашенко В.М.)

9 листопада у нашій країні святкують День української писемності та мови, який щорічно відзначають у День пам'яті Преподобного Нестора-Літописця.

Українська мова є другою або третьою слов'янською мовою за кількістю мовців і входить до 30 найпоширеніших мов світу.

Українська мова та її носії пройшли через періоди гонінь та придушення з боку країн, до складу яких входили території України. Після проголошення незалежності нашої країни українська мова отримала статус державної.

Історія нашої мови пам'ятає багато трагічних сторінок, але зараз позиції української мови набагато міцніші.

Мова - це зброя українців. Щоб перемогти, потрібно навчитися добре володіти нею

Вітаємо РУПЕТУ РЕНАТУ, ученицю 11 класу, а також 

ЖАБУРОВСЬКИХ СОФІЮ та МАКСИМА, учнів 3 та 7 класів

 Гранітненського ліцею за результатами конкурсу та на підставі висновків журі визначено кращі роботи для направления для участі в обласному етапі 

    3 метою активізаціі національно-патріотичного виховання учнівеької молоді, пошуку та розкриття юних талантів, формування в учнівської молоді активної життевої позиції, готовності бути захисником України, брати участь у суспільному i культурному житті краіни у жовтні проведено міського етапу Всеукраїнського конкурсу на написания ece «Війна за СВІЙ шлях» (дитячиі“: погляд}.

До участі в конкурсі запрошувалися здобувачі освіти закладів загальної середньої віком від 6 до 18 років.

    У конкурсі взяли участь 5 закладів освіти  та було представлено 18 робіт. Конкурс проводився у трьох вікових гpyпax: 6 — 10 років; 11 — 14 років та 15 — 17 років.

   Конкурсні роботи оцінювались за відповідними критеріями зазначеними у порядку проведения конкурсу.

      За результатами конкурсу та на підставі висновків журі визначено кращі роботи для направления для участі в обласному етапі, серед яких і роботи наших учнів: Рупети Ренати-учениця 11класу та комплексна робота Жабуровських Софії і Максима.

 Роботи переможців направлені до обласного центру дитячої та юнацької творчості для участі у обласній виставці-конкурсі .

  Дякуємо  всім, хто долучився до  участі у конкурсі.

Друга Світова війна стала жахом для кожної української родини. Вона принесла втрати, біль і сльози. І мільйони українців поклали свої життя, щоб вигнати загарбників зі своєї землі.

Сьогодні ми б’ємося проти тих, хто вирішив повторити ту жахливу трагедію. І будемо боротися до повної Перемоги, щоб таке ж зло, але під новою маскою, ніколи не повернулося знову.

Слава Україні!

СБУ

Вітаємо ЖАБУРОВСЬКОГО МАКСИМА, учня 3 класу Гранітненського ліцею за зайняте І місце у номінації "Ошибана та колажі з природного матеріалуу виставці-конкурсі «Осінні фантазії»

З метою виявлення і підтримки обдарованої учнівської молоді, створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві, збагачення її духовного потенціалу, виховання естетичного смаку, а також відродження кращих традицій українського народу у жовтні проведено  заочний міський етап виставки-конкурсу «Осінні фантазії».

До участі в конкурсі запрошувалися здобувачі освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти віком від 6 до 18 років.

У виставці-конкурсі  взяли участь 6 навчальних закладів – Гранітнянський ліцей, Малинські ліцеї № 2, №5, Слобідська гімназія, Ворсівська та Федорівська початкові школи у чотирьох  номінаціях: 

1) художня обробка деревини;

2) вироби з соломки та лози;

3) ікебана та просторові композиції;

4) ошибана та колажі з природного матеріалу.

Конкурсні роботи відповідали віковим особливостям дітей, технологічним вимогам, тематиці, номінаціям конкурсу, вирізнялись оригінальністю, охайні, зручні у використанні.

За результатами проведення  виставки - конкурсу та на підставі висновків журі  (протокол додається) визначено переможців  у номінаціях:

1.«Ікебана та просторові композиції» - Кондрачук Вероніка, учениця 8 класу Малинського ліцею №2 ( керівник Бушма Леся Володимирівна).

2.«Ошибана та колажі з природного матеріалу» - Жабуровський Максим, учень 3 класу Гранітнянского ліцею ( керівник  Жабуровська К.П.).

3.«Художня обробка деревини» - Журавель Анна Русланівна, учениця 9-Б класу Малинського ліцею №5 ( керівник Кислицький Ярослав Олегович).

Роботи переможців направлені до обласного центру дитячої та юнацької творчості для участі у обласній виставці-конкурсі .

Дякуємо  всім, хто долучився до  участі у виставці-конкурсі.

Вітаємо ФУРМАНА НІКІТУ, учня 3 класу Гранітненського ліцею за зайняте І місце у віковій категорії 7 - 10 років у конкурсі  патріотичного малюнку «Захисники України – від козацтва до сучасності!», присвячений Дню українського козацтва та з нагоди Дня захисників та захисниць України.

 МОЛОДЕЦЬ! ТАК ТРИМАТИ!

   Управлінням освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання  виконавчого комітету Малинської міської ради проведено конкурс патріотичного малюнку «Захисники України – від козацтва до сучасності!», присвячений Дню українського козацтва та з нагоди Дня захисників та захисниць України.  До конкурсної комісії було подано більше 60  робіт юних художників закладів освіти Малинської громади.

Переможцями у віковій категорії 7-10 років стали:

І місце – Фурман Нікіта (Гранітненський ліцей);

ІІ місце – Нагорна Поліна (Малинський ліцей № 1);

ІІІ місце –  Гришенчук Софія (Малинський ліцей № 2).

Переможцями у віковій категорії 11 - 14 років стали:

І місце – Моргун Анна (Малинський ліцей № 1);

ІІ місце – Олександрук Вікторія (Малинський ліцей № 4);

ІІІ місце – Дідківська Тетяна (Малинський ліцей № 1).

   Дякуємо всім учасникам за свідомість та почуття патріотичних цінностей, переконань і поваги до своєї країни та її Незалежності, українського народу, нашої культури, звичаїв та традицій! Ви справжні патріоти своєї країни!  Вітаємо переможців за чудові роботи, творчість, креативність та оригінальність!

Допоможемо один-одному і всій країні!!!  Бережімо електроенерію!

Від сьогодні, 10.10.2022р. о 18.00 розпочнеться вечірній пік споживання електроенергії, який буде тривати до 23.00. 


Це буде один із найскладніших періодів для украінської енергетики. Сьогодні, 10.10.22р, російські фашисти завдали ракетних ударів по великій кількості електростанцій та підстанцій. У деяких регіонах тимчасово відсутня електроенергія, а у деяких введені графіки аварійних відключень (так звані «віялові відключення»).


Вечірній пік споживання у значній мірі пов’язаний із споживанням домогосподарств. Якщо від сьогодні ви зможете використати менше електроенергії, то це суттєво допоможе енергосистемі та зменшить потребу у аварійних відключеннях.


Найбільш енерговитратними є такі прилади:


- електрообігрівачі 

- бойлери

- кухонна електроплита, 

- мікрохвильова піч, 

- пральна машина, 

- електрична духова шафа, 

- електрочайник (кавоварка), 

- праска

- посудомийна машина

- кондиціонер

- зарядні пристрої 

- пилосос

- комп’ютер 

- телевізор 


Від сьогодні ввечері варто мінімізувати використання таких приладів, а натомість користуватися ними вночі або в обідню пору дня. Також більш ощадливе використання освітлення у вечірні години полегшить навантаження на енергосистему.


Сьогодні ввечері та наступні кілька днів давайте зробимо все можливе, щоб мінімізувати споживання електроенергії о 18.00-23.00. 


Разом із тим енергетики вже працюють над тим, щоб забезпечити стабільну, надійну та безперебійну роботу енергосистеми.


Отож, якщо хочете мати змогу зарядити свої гаджети у будь-яку годину, треба трішки зекономити

Шановні наші випускники! Велике спасибі кажемо від душі за чудові привітання, добрі побажання, приділену увагу і приємні слова. У відповідь бажаємо миру і добра, благополуччя і світла, радості і любові, удачі і щастя. 

Весь педагогічний колектив школи

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана


У цей день у світі говорять про проведені активні дії щодо захисту інтересів людей похилого віку. Цей день також є приводом до роздумів щодо взаємозв’язку поколінь.

Саме з метою виховання поваги до людей поважного віку, до старшого покоління в Гранітненському ліцеї були проведені відповідні заходи.

Учні 3 класу провели зустріч у форматі телепередачі "Зустріч з минулим", на яку було запрошено дідусів, бабусь та прабабусь учнів.

Класовод Жабуровська Катерина Петрівна та асистент вчителя Мельник Ірина Анатоліївна розповіли про історію виникнення цього дня.

Третьокласники виступали в ролі журналістів газет та телеканалів і ставили різні запитання представникам старших поколінь. Гості, відповідаючи на ці запитання, розповідали про своє дитинство, юність, трудовий шлях, ділилися мудрими порадами з молодим поколінням.

 Для учнів 4 класу класовод Шашенко Валентина Миколаївна провела виховну годину "Діалог поколінь". Були запрошені ветерани праці, бабусі учнів. Гості та учні спілкувалися , учні розказували вірші, загадки, грали в ігри. На завершенні заходу - обмінялися побажаннями.

 Такі заходи залишаться в пам'яті всіх учасників. Адже, найбільше багатство літніх людей — їх досвід, мудрість, вміння. Безмежна вдячність вам, дорогі представники старшого покоління, за безцінні знання та слушні поради, за готовність підтримати і допомогти, за гідний приклад для наслідування.

Ми любимо Україну,

Нашу Батьківщину.

Хочемо у мирі жити

І добро творити!

(Тетяна Пантелюк)

Цього року 21 вересня (на церковне свято Різдва Пресвятої Богородиці) ми, українці, ведемо війну і прагнемо перемоги. А за перемогою прийде МИР.

21 вересня в День миру учнівський, педагогічний та батьківський колектив Гранітненського ліцею влаштувати благодійний ярмарок на допомогу ЗСУ.  Знаю, що колектив дуже хвилювався, так як роблять це вперше, але результат був неймовірний. Коли потрапляєш в таку атмосферу посмішка на обличчі з'являється сама, просто забуваєш про все і насолоджуєшся. В кожному куточку приміщення стояли столи з композиціями, на столах було дуже багато смаколиків , ну просто неймовірна кількість і все хотілося спробувати (на фото самі побачите). А головне, що діти були щасливі, а біля них батьки. Лунав дитячий сміх всі насолоджувалися атмосферою та приймали участь у мастер класах. Всі організатори знали, яку вони роблять справу, яка вкрай необхідна саме зараз, бо кожна підтримка військового важлива бо це з вами наша перемога та мир. Дуже хочеться ще багато чого написати....

Я знаю емоції які приносять добрі справи, і я знаю, що відчули діти, батьки та вчителі, які влаштували цей ярмарок, вони щасливі, що вони наближають цей день до перемоги, що разом ми зможемо все здолати, а тоді разом відсвяткувати свою перемогу.

В кінці ярмарку кожний окремо підраховував гроші, діти тихенько "ставили ставки" ну скільки вийде загальна сума та мабуть батьки і вчителі теж. Зібрана сума була неймовірна - 25000 грн., яку передали для закупівлі дрона (вартість його орієнтовна 60000).

Дякуємо всім за внесок в нашу спільну перемогу! Миру нам та нашим родинам!

Разом до перемоги!


Для першокласників свято Першого вересня - це особливий день, адже з цього дня вони стають учнями.

По-особливому пройшло воно і для цьогорічних першачків.

Кожен вчитель з великим нетерпінням і тривогою завжди чекає на своїх майбутніх вихованців. Хто прийде до нього знову у клас, як сприйматимуть його, як вчитимуться, чи стане для дітей школа другою домівкою? Цікаво, які вони – майбутні першокласники?

Щоб у  дитини  сформувати позитивне ставлення до школи, дуже корисно провести знайомство з майбутніми першокласниками  до початку навчального року. Саме з цією метою у Гранітненському ліцеї  відбулося заняття - знайомство з майбутніми першокласниками. Дітей радо зустріла їх перша вчителька Демченко Людмила Миколаївна.

 А як знайомство відбувалося, ви зможете переглянути у невеличкому відеороліку.

29 серпня 2014 року під час виходу сил АТО з оточення під Іловайськом російське керівництво порушило домовленості і ворожі збройні сили впритул розстріляли з важкого озброєння колони українських військових. Таке віроломне вбивство кваліфікується міжнародним гуманітарним правом як воєнний злочин. Тоді полягло 366 українських воїнів, 429 зазнали поранень, 158 зникли безвісти, 300 опинилися в полоні.

Смертельний для наших захисників “зелений коридор” пролягав через поля із соняшниками. Саме під ними сотні українців поклали в боротьбі з ворогом свої життя на вівтар свободи, гинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Тож символом Дня пам’яті захисників України стала квітка соняха.

Коли безмежна блакить та безкрає золоте колосся зливаються в одне ціле, то з’являється він – синьо-жовтий стяг. А з ним – і наші незалежність, свобода й сила.З Днем Державного Прапора, українці! Вже дуже скоро він майорітиме в кожному куточку нашої суверенної України! 

Ось і прийшов час для наших четвертокласників сказати: "Прощавай, початкова школо!"  Здається, тільки вчора маленькі дітлахи, тримаючись за батьків, переступили поріг школи, взяли до рук "Букварика", прочитали перші склади,  написали перші букви...А зараз перед нами школярі, які впевнені в своїх силах, цілеспрямовані, активні, готові до нових відкриттів та звершень! 

А самі спогади про школу, ви зможете переглянути у невеличкому відеороліку.

ONLINE-зустріч останнього дзвоника

Сьогодні  завершується нелегкий 2021-2022 навчальний рік, який війна розділила на дві половини – до 24 лютого  і після. На жаль, цього року в нашій школі урочисто не пролунав останній дзвоник, учні не зібралися на  шкільному подвір’ї. Стіни рідної школи тримають у собі ностальгію за дзвінкими дитячими голосами. Дуже шкода, що випускники 9 класу не отримали свята, яке буває раз у житті. Але Країна Знань перегорнула ще одну свою сторінку та надихає рухатись далі.

 Для багатьох школярів   нетрадиційний  останній шкільний дзвоник сповістив про початок канікул, а для випускників – це початок дороги у доросле  та самостійне життя, у якому – нові вершини та нові досягнення. Дорогі дев'ятикласники, бажаємо   вам щасливого життєвого шляху, сповненого успіхами та здобутками.

 Висловлюємо  слова вдячності педагогам, які закладали основи шкільної дружби, почуття колективу, любов до навчання і своєю невтомною працею прищеплювали гуманістичні цінності.

 Дорогі батьки, вітаємо вас з Останнім дзвінком, адже в цей рік витрачено чимало ваших старань і зусиль, вкладено ваше натхнення і любов. Дякуємо за допомогу і підтримку.

Зичимо добра й благополуччя, здоров’я і миру у ваших домівках!

 Дорогі учні, дякуємо за вашу працю під час дистанційного навчання, бажаємо цікавих та безпечних канікул.

 Цьогорічний дистанційний останній дзвоник запам’ятається надовго, але сподіваємося, що у наступному році ми  повернемося до традиційного святкування!

УВАГА!!!

Останні декілька днів й ночей показали, що оперативне сповіщення про повітряну тривогу може врятувати найцінніше – життя. Відтепер на сторожі повітря стоїть мобільний додаток «Повітряна тривога».

Це єдиний застосунок, що підтримує критичні сповіщення та інформуватиме про початок і закінчення тривоги.

Завантажуйте та поширюйте серед знайомих, не ігноруйте повідомлення про небезпеку, йдіть у безпечні місця та сховища.

Як це працює?

на телефоні ви будете чути звук сирени;

не потребує реєстрації, не збирає персональні дані користувачів та дані про геолокацію.

надсилає максимально гучні критичні сповіщення навіть у беззвучному або сплячому режимі смартфона.

Відсьогодні він доступний у Google Play та App Store.

Google Play: https://bit.ly/3K5TQZH

App Store: https://apple.co/3Mbe99S

Міністерство освіти і науки України 

 

 · Педагоги та психологи створили Телеграм-канал для підтримки дітей у складні часи легкими вправами, які можна виконувати під час перебування у сховищі чи вдома.

Це дуже важливо, аби мінімізувати можливі наслідки психологічної травми. Підписатися можна за посиланням

 https://t.me/pidtrumaidutuny

Психічне здоров'я для України


Як підтримати вашу дитину у разі бомбардування

Поради:

Намагайтеся залишатися якомога позитивнішим. Діти сприймають те, що відбувається, виходячи з вашої поведінки. Вам не потрібно завжди залишатися "сильним"; ви й так робите все, що можете. Займайтеся самодопомогою, самоспівчуттям та висловлюйте позитивні емоції.

Обіймайте своїх дітей, якщо вони хочуть, і дозволяйте їм “притиснутися” до ваших колін.

Співайте разом дитячі пісні. Це створює відчуття безпеки.

Уникайте відкритих конфліктів та конфронтації серед друзів та членів сім'ї.

Приймайте те, що відчуває ваша дитина, які б емоції вона не виявляла.

Чим більше ви отримаєте підтримки від інших, тим краще ви зможете допомогти

своїм дітям.

Якщо ви вірите в Бога або якщо ви є духовною людиною, помоліться разом з вашою

дитиною.

Не заохочуйте у своїх дітях почуття гніву або помсти. Це лише посилить тривожність вашої дитини.

Щодо підлітків, дотримуйтесь рівноваги між можливістю звернення до них як до дорослих (говорити правду, ділитися з ними своїми думками, покладати відповідальність), і можливістю звернутися до вас за підтримкою.

Способи зниження стресу:

Дихальні вправи:

_ Запах квітів: Скажіть дитині, щоб вона собі уявила, що вона нюхає квітку,

глибоко вдихаючи через ніс і видихаючи через рот. Також можна подумки

уявити собі квітку.

_ Маленький зайчик: Як зайчик у саду, запропонуйте дитині зробити три швидкі

вдихи через ніс і один довгий видих через рот.

_ М'яч для зниження стресу: Зробіть свій власний м'яч для зниження стресу,

наповнивши тканину, пластикові пакети або повітряні кулі сухим просом або рисом). Стисніть м'яч, коли відчуєте стрес, щоб зняти м'язову напругу.

Вправи на позитивну уяву:

_ Намагайтеся разом уявити безпечний простір, який би він не був. Нехай ваша

дитина скаже, що вона бачить і відчуває у цьому місці.

_ Нагадайте дитині про позитивний минулий досвід, сім'ю та друзів.

За можливістю:

Намагайтеся задовольнити основні потреби (їжа, воду, одяг, підгузки, туалет).

Спробуйте встановити порядок дня. Щоденний розпорядок забезпечує стабільність та впевненість у тому, що хоча б щось постійне і під контролем.

Уникайте показувати дітям графічні або звукові подробиці: у реальному житті, по телевізору, по радіо або по телефону.

Намагайтеся не налаштовувати дитину на певні почуття. Деякі можуть бути дуже

стриманими і тихими під час нападів, інші можуть гніватися. Визнавайте та приймайте їх почуття.

Рекомендації щодо тілесної безпеки:

• Покажіть дитині, як потрібно вкриватися, якщо поруч відбувається вибух: ляжте на живіт, закрийте вуха і злегка відкрийте рот.

• Якщо бомбосховища немає, краще знаходитись біля сходів будівлі та триматися подалі від вікон.

• Нагадайте дитині, щоб вона не чіпала незнайомі предмети або руїни після вибуху, щоб уникнути контакту з вибухівкою.

• Потренуйтеся разом з дитиною: Що робити, коли відбувається активне бомбардування? Що робити після? Якщо є бомбосховища, тренуйтеся як добігти до бомбосховища. Створивши звичну реакцію у разі бомбардування, можна значно зменшити стрес і дати вашій дитині деяке відчуття контролю.

• Заведіть сумку на випадок, якщо потрібно терміново бігти з основними речами, які ви можете взяти з собою, коли будете рухатися в бомбосховище або підвал. Покладіть у сумку кілька невеликих іграшок, а також їжу, воду, підгузки, запасний одяг, телефон, документи, тощо

Автор: Кун Севенантс, Доктор психологічних наук.

Управління освіти, молоді, спорту та національно - патріотичного виховання Малинської міської ради 

"Увага!! Диверсійно-розвідувальні  угрупування можуть розкидати  вулицями  міст мобільні телефони та іграшки, начинені вибухівкою. Ні в якому разі не торкайтеся до цих предметів та не піднімайте їх». Поширте будь ласка і попросіть передати далі! 

24 лютого 2022 року для українців почався новий відлік життя й боротьби...

Всеукраїнський урок з медіаграмотності

17 – 18 лютого 2022 року всі школи України проведуть Всеукраїнський урок з медіаграмотності. Ця ініціатива – частина невідкладних заходів із консолідації українського суспільства, що були затверджені Указом Президента.

Урок з медіаграмотності покликаний привернути увагу молодого покоління до розвитку критичного мислення, навчити розпізнавати фейкову інформацію, види маніпуляцій у мережі.

Такі уроки пройшли сьогодні і у нашій школі.

16.02.2022 - День єднання в Гранітнянській школі...

Всесвітній день читання в голос

Щорічно у першу середу лютого всіт відзначає цікаве й доволі молоде свято - Всесвітній день читання в голос. Цю подію започаткував міжнародний освітній проєкт "LitlWord" у 2010 році.

Ця подія має за мету заохочення людства, а найбільше - молодого покоління, до читання книг. У 2022 році Всесвітній день читання вголос відзначається 2 лютого.

Вітаємо щиро!


25 січня 2022 року на базі Малинського центру дитячо-юнацької творчості було проведено першість з шахів.


Команда Гранітнянської школи, у складі Рупети Ренати (10 клас), Саміли Андрія та Писаренко Антона (7 клас), зайняла

V командне місце, а Рупета Рената посіла ІІ місце серед дівчат.


21-23 січня в м. Житомир відбувся чемпіонат Житомирської області з боксу серед юнаків і дівчат.


Малинську громаду представляли вихованці віддідення з боксу МДЮСШ, яких підготував тренер Олег Марченко.

Серед переможців у різних категоріях і учні школи: 

Хмельницька Єлизавета (7 клас) - І місце,

Семененко Анна (7 клас) - ІІ місце.

Вітаємо юних спортсменів!

Голова Учнівської Ради Гранітнянської школи Ткаченко Олександра та її заступник Коноваленко Марія разом з педагогом-організатором Момонт Т.І. 25.01.2022 взяли участь в засіданні міської ради учнівського самоврядування "Лідер". 

   «Виховуємо лідерів»  під такою назвою у Малинському міському центрі дитячої та юнацької творчості  25 січня 2022 року відбулося засідання міської  ради учнівського самоврядування.


Метою зібрання було активізувати  роботу  учнівського  самоврядування  та покращити  співпрацю між  органами учнівського самоврядування  закладів освіти громади.


Учасниками заходу стали педагоги – організатори,  представники учнівського самоврядування шкільних колективів   та представники  громадської організації «СВІЧАДО».


Під час засідання лідери учнівського самоврядування  звітували про підсумки роботи 2020-2021 навчального року.


На  засіданні  були  визначені  пріоритетні  завдання  роботи  учнівського самоврядування  на друге півріччя 2021-2022 навчального року, а саме: розглянуто пропозиції щодо проведення   соціально-культурних та національно-патріотичних проєктів.


На  завершення засідання всі присутні  переглянули  уривок із фільму «Булінг» та отримали буклети «Виховуємо лідерів».

Щорічно у всьому світі прийнято відзначати День почерку, який також називається Днем ручного письма. Це свято було засноване, щоб нагадувати людству про таке унікальне явище, як ручну писемність. Люди повинні розуміти, що почерк кожної людини є по-справжньому неповторним.

Ініціатором свята виступила Асоціація виробників пишучих інструментів. Асоціацією був проголошений день, коли він почав святкуватися, а саме 23-го січня. Цікаво, що саме в цей день, в 1737 році з'явився на світ відомий американський діяч Джон Хенкок, який розписався першим на Декларації Незалежності.

Мистецтво ручного письма активно розвивалося протягом багатьох тисяч років. Багато мислителів намагалися зрозуміти, як пов'язаний характер з тим, як саме людина викладає думки на папері. Власні судження з цього приводу висловлювалися Аристотелем, багатьма італійськими діячами Відродження.

Сьогодні вчені кажуть про сім ключових характеристик почерку, які можна використовувати для створення портрета людини. Мова йде про: розмір букв, нахил, форму, напрямок, силу натиску на пишучий інструмент, характер написання слів, загальна оцінка почерку.

  Учні школи, переможці міських творчих конкурсів були нагородженні дипломами Управління освіти, молоді, спорту та національно - патріотичного виховання та солодкими подарунками від партії "Наш край".

Вітаємо переможців і учасників та дякуємо за подарунки!

(розгорніть текст для перегляду переможців)

Міська виставка-конкурс «Зимові фантазії» в напрямках:

«Традиційні новорічно-різдвяні обереги» (дідухи, «павуки», «їжаки», різдвяні зірки та вінки):

- І місце - Дерець Євгенія, 3 клас

«Стилізовані декоративні вироби, призначені замінити живу ялинку» (ялинка виконана з різних матеріалів, новорічний букет, новорічна композиція):

- І місце - Жабуровська Софія, 6 кл.

- ІІІ місце - Голотюк Вероніка, 2 кл.

«Новорічно-різдвяні подарунки» (ялинкові прикраси):

- ІІІ місце - Візеренко Ніколь, 5 кл.

«Новорічно-різдвяні подарунки» (подарунки):

- ІІІ місце - Грушко Маргарита, 7кл.

Призери виставки у напрямках:

«Традиційні новорічно-різдвяні обереги українського народу» (дідухи, «павуки», «їжаки», різдвяні зірки та вінки):

- Пархоменко Софія, 8кл.

«Новорічно-різдвяні подарунки» (подарунки):

- Грушко Влада, 8кл.;

Новорічно-різдвяні подарунки» (новорічна картина чи колаж):

- Андрійчук Дар’я, 6 кл;

- Білюк Дарина, 7 кл.

Міській етапу Всеукраїнсько конкурсу «Новорічна композиція»

Номінація «Новорічний подарунок»

ІІІ місце - Рупета Рената,10 кл.

І місце - Синиця Маргарита, 9 кл.

«Новорічний колаж»

ІІ місце - Дрозд Анна, 2 клас

«Стилізована ялина»

ІІІ місце - Жабуровська Софія, 6 кл.

«Новорічний букет»

ІІ місце - Смик Валерія, 9 кл.

«Новорічна композиція»

І місце - Грушко Влада, 8кл.

«Сюжетна композиція»

ІІ місце - Федоренко Євгенія. 7 кл.

Міська виставка - конкурс в напрямку «Декоративно – прикладне мистецтво»

Вікова категорія 6-10 років

«Вироби з паперу» Аплікація І місце - Дрозд Анна, 2 кл

Вироби з природного матеріалу Ошибана з природного матеріалу І-а місце - Хусаінова Діана, 3 кл

Роботи в різних техніках Бісероплетіння ІІІ місце -

Постернак Софія. 4 кл

«Декоративний розпис» - Остапенко, 5 кл (учасник)

«Ліплення» Настінне панно ІІ місце -

Євдокименко Вікторія,5кл

Вікова категорія 11-18 років.

«Вироби з паперу» Паперопластика ІІ місце -

Смик Валерія, 9кл

І місце - Рупета Рената, 10кл

І-а місце - Грушко Владислава, 8кл

Вироби з природного матеріалу. Ошибана та колажі з природного матеріалу

І-а місце - Федоренко Євгенія, 7 кл.

Дизайн одягу та інтер’єру аксесуари та прикраси

І-а місце - Пархоменко Софія, 8кл

Ліплення Настінне панно І місце - Грушко Маргарита, 7кл

Декоративний та народний розпис. Розпис на склі

І місце - Швець Кароліна, 6 кл

Декоративний та народний розпис. Розпис по дереву

І місце - Смик Валерія, 9кл

І-а місце - Клименко Анастасія, 7 клас.

ЦІКАВИЙ ФАКТ....

14 січня у столиці зафіксували рекордну швидкість вітру  🌬

Наші синоптики повідомили, що 14 січня максимальна швидкість вітру досягла рекордних 23 м/с (83 км/год). 😱

Історичний максимум було зафіксовано ще 20 березня 1881 року, тоді зафіксували шквальний вітер, який мчав зі швидкістю 25 м/c. 🙌

Сьогодні вночі та завтра наші синоптики обіцяють такий же сильний вітер! Друзі бережіть себе та дотримуйтесь правил безпеки в таку небезпечну погоду 🙏

Джерело: Центральна геофізична обсерваторії імені Бориса Срезневського

УВАГА!

Управління цивільного захисту попереджає

про метеорологічне явище: 

18 січня на території Житомирської області очікуються

пориви північно-західного вітру

вночі 17-22 м/с, вдень 15-20 м/с;

На дорогах очікується ожеледиця.

І рівень небезпечності, жовтий.

Основні рекомендації, яких слід дотримуватись мешканцям громади під час сильного вітру:

усі вікна щільно закрити;

на вулиці триматися подалі від ліній електропередач, дерев;

у разі сильного вітру сховатися у найближчому приміщенні або природному укритті;

уникати перебування поблизу великих дерев, особливо тополь, а також не паркувати поруч із ними автотранспорт.

Друзі бережіть себе та дотримуйтесь правил безпеки в таку небезпечну погоду 

Канікули пройшли дуже швидко, а школа чекає на Вас 10 січня

Перша педагогічна рада школи у 2022 році

Вітаємо з початком зимових канікул.

Не забувайте про правила безпечної поведінки!!!

Новорічні свята чекають усі із нетерпінням, адже це пора веселих розваг та подарунків. А особливо це свято люблять наші діти. Так приємно знайти під ялинкою, або отримати від Діда Мороза омріяний пакуночок із сюрпризом.

Тут вже дорослі стараються, як тільки можуть, щоб зробити ці миті у житті дітей незабутніми. Тож до такого чарівного дійства долучилися  і наші постійні шефи, і приватні підприємці.

Тому дуже хотілося б відмітити цих прекрасних людей із великими серцями, та подякувати:

-генеральному директору ТОВ "Юнігран" Диняку С.В. за солодкі подарунки учням до Дня Святого Миколая та запрошення на новорічну виставу;

-за благодійну матеріальну допомогу для проведення новорічних свят:

  директору ПАТ "МКДЗ" Онопрієнко І.М.,

  директору пилорами Матарадзе,

  приватним підприємцям:

Єнько Т.П., Рупеті О.М., Гуменюк Т.Ф. та Круковському Ю.П.

Учні, батьки та колектив школи щиро дякують вам за те, що Ви подарували дітям солодке свято.

Бажаємо всім щасливого Нового року та веселих Різдвяних свят.


Відбулося нагородження переможців конкурсу 

"Слово і пісня Валерія Лісовського".


Вітаємо! Так тримати!



Шановні батьки, учні та всі мешканці смт. Гранітне та с.Федорівки, на території нашої громади оголошено акцію "Зігрій теплом захисника".

Зима вже відчувається, тож наразі українським військовослужбовцям, які мужньо відстоюють територіальну цілісність нашої країни, необхідні теплі речі, а також харчі та інструменти.

Це можуть бути: продукти довготривалого зберігання (консерви, в тому числі домашня консервація, сало, цукор, чай, кава, печиво, цукерки, тощо), теплий одяг (светри, шкарпетки, рукавиці, термобілизна, тощо), інструменти (електродрилі, «болгарки», бензопили, стабілізатори напруги).

Просимо долучитися й дітей: підготувати листи та символічні обереги, подарунки.

Запрошуємо всіх бажаючих та небайдужих жителів громади приєднатися до акції та передати посильну допомогу для наших захисників.

Пунк збору допомоги - Гранітнянська ЗОШ

Останній день збору - 26.11.2021.

В наших краях є дуже гарні місцині -

 водойми, узлісся, луги.

   Заходь на сторінку Малин УДАР Віталія Кличка, і під постом про проведення фотоконкурсу в коментарях залишайте свої фото, набирайте лайки. Класні подарунки чекають на найактивніших

Малин УДАР Віталія Кличка сейчас здесь: Малин.

8 листопада 2021 р

 Оголошуємо фотоконкурс «Моє улюблене місце на Малинщині»

Зробіть та розмістіть у коментарях до цього допису гарне фото краєвидів Малинщини та вподобайте цей допис і сторінку Малин УДАР Віталія Кличка.

На власників фото, які отримають найбільше лайків, чекають приємні подарунки.

Переможців буде троє!

Конкурс триватиме до 29.11.2021 року, переможців оголосять 30.11.2021 на сторінці Малин УДАР Віталія Кличка.

Успіху!

Члени партії «УДАР Віталія Кличка» участі в конкурсі не беруть.

9 листопада в Україні відзначається День української мови  та писемності. Це свято запроваджене указом президента від 1997 року на честь Нестора Літописця.

Зазвичай, в цей день у навчальних закладах проводяться різноманітні заходи, присвячені темі писемності та грамотності. З нагоди цього свята відбувається Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Цю унікальну акцію започатковано у 2000-му році.

Тож уже не перший  рік радіодиктант національної єдності  збирає тисячі українців, які прагнуть продемонструвати любов  та пошану до рідної мови. Приєдналися до радіодиктанту і учні та вчителі Гранітнянської школи. Цього року тема диктанту була «Україна на зламі тисячоліть» і  читав його письменник, автор тексту Юрій Андрухович.

Проведення подібних заходів дозволяє  не лише перевірити знання рідної мови, а й відчути солідарність з усіма, хто шанує українську мову та розуміє важливість її розвитку і збагачення.

Школярі пишуть такі диктанти з великим задоволенням, адже він символізує єдність та любов до Батьківщини.


До уваги учнів та батьків!

 З 08.11. відновлюється  ОЧНЕ навчання для учнів 1- 4 класів.

Учні 5 - 10 класів навчатимуться ДИСТАНЦІЙНО.



Малинська міська рада

18 жовтня 2021 р.

   

У ніч з 16 на 17 жовтня у селі Ксаверів сталася трагедія. Вщент за лічені хвилини згорів дерев’яний будинок, у якому проживала багатодітна родина Ольги Степанівни Шармакович та її доньки Василини.

На превеликий жаль, жодних предметів домашнього вжитку, документів, одягу та продуктів харчування не вдалося врятувати — вогонь знищив повністю все. У господарстві лишилися корова та картопля.

Тимчасово родина, у якій проживають неповнолітні дівчатка-школярки 2010 та 2013 р. н., донька-студентка 2005 р.н. та донька Василина з сім’єю та семимісячною дитиною  переїхали до села Недашки та тимчасово поселилися у будинку за адресою: вул. Садова, 25.

Звертаємося до усіх небайдужих з проханням допомогти цим родинам предметами домашнього вжитку, побутовою технікою, меблями, постіллю, продуктами харчування, у тому числі й для немовляти.

Дівчатка (9 та 12 років) потребують не лише одягу  (зріст 140-150 см та 46 розміру для студентки), взуття 33, 36, 38 розміру, а й шкільного приладдя.

ДАВАЙТЕ УСІЄЮ ГРОМАДОЮ ДОПОМОЖЕМО ТИМ, ХТО ЗАРАЗ У БІДІ!

Всі бажаючі допомогти даній сім’ї, можуть доправити допомогу у приміщення Територіального центру за адресою: м.Малин, вул. Тараскіна 5 з 8.00 до 17.00.

Телефон для зв’язку з соціальними працівниками: 050-518-66-43, приймальня міського голови: 068-692-69-09.

Картковий рахунок для перерахування коштів буде повідомлено додатково.

15 жовтня - вихідний

навчатися за п'ятницю будемо у суботу 23 жовтня

Шановні захисники  та захисниці незалежної України!

14 жовтня Україна відзначає три славні свята - День захисника та захисниць  України, День українського козацтва та Покрову Пресвятої Богородиці.

Це  свята  мужності, самовідданості й благородства, якими володіють справжні захисники України,  свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

Шановні  захисники і захисниці! Саме ви є запорукою мирного неба і стабільності на нашій землі. Від усього серця бажаємо Вам стійкості, мужності, успіхів, благополуччя, любові, миру і добра!  Нехай береже Вас Пресвята Покрова!

Вітаємо юних стрільців школи та

 дякуємо організаторам заходу. 

Учасники та переможці стрілецького турніру пам’яті загиблих воїнів АТО/ООС Олександра Снітка і Олексія Влодарського, отримали подарунки від Сергія Диняка, голови Житомирської обласної організації політичної партії «Наш край», депутата Житомирської обласної ради.

Стрілецький турнір пам’яті загиблих воїнів АТО/ООС Олександра Снітка і Олексія Влодарського - мешканців селища Гранітного, відбувся напередодні Дня захисників і захисниць України, Дня козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.

Турнір проходив у Гранітненській загальноосвітній школі серед учнів старших класів.  Найкращими за кількістю набраних очків стали Назар Козленко, Валерія Смик, Лещенко Станіслав, Вікторія Бобровник та Данило Салфетніков.

Організували турнір Малинська міська рада, Богдан Єщенко староста Гранітненського старостинського округу від «Нашого краю».

Переможці турніру отримали цінні подарунки від Сергія Диняка голови Житомирської обласної організації політичної партії «Наш край», депутата Житомирської обласної ради, які з радістю та найкращими побажаннями вручила помічниця депутата Ольга Яворська.

«Подібні  патріотичні турніри – це перш за все пам'ять про наших героїв-земляків, а також виховання сили, мужності та віри у нащадків», - зазначила Ольга Яворська.

12.10.21 відбулися змагання до Дня захисника та захисниці України між 9 та 10 класами, де хлопці та дівчата показали свої здібності в стрільбі, витримці та спритності.

Учні 4 класу та вихованці ГПД провели "Козацькі забави".

Вітаємо команду хлопців старшої вікової групи за зайняте ІІ місце у турнірі з міні - футболу. Молодці!!!

Дякуємо за участь команді середньої вікової групи. Ваші перемоги ще попереду.

Управління освіти, молоді, спорту та нац - патріотичного виховання Малин

13 жовтня 2021 р.

Сьогодні на майданчику з синтетичним покриттям у мікрорайоні паперової фабрики МДЮСШ організовано та проведено турнір з міні – футболу серед школярів 2008-2009р.н. та 2010-2011р.н.

У турнірі взяли участь юні футболісти із ЗОШ №2,№4,ЗНВК «Школа-ліцей №1», Гранітненської ЗОШ, Пиріжківського і Малинівського НВК та МДЮСШ.

Переможцямт у середній віковій групі  стали:

 Ім  команда ЗНВК «Школа-ліцей №1»,

                                 ІІм командаЗОШТ№2,

                                 ІІІ м – команда ЗОШ №4.

Старша вікова група    І м команда МДЮСШ,

                                      ІІ м команда Гранітненської ЗОШ,

                                      ІІІм  збірна команда Малинівського і Пиріжківського НВК.

Вітаємо Сухобруса Дениса, учня 8 класу, за зайняте ІІІ місце у тенісному турнірі! 

Дякуємо організаторам змагань з тенісу настільного та міні-футболу.

21 вересня учні 4 класу та вихованці ГПД під керівництвом класовода та вихователя ГПД Демченко Л. М. провели флешмоб "Діти України за мир!" до Всесвітнього Дня миру. 

Вибори на посаду ГУР (Голови Учнівської Ради) 

Вітаємо, перемогу на виборах здобула учениця 10 класу ТКАЧЕНКО ОЛЕКСАНДРА.


17.09.2021 в Гранітнянській школі проходили чергові вибори на посаду ГУР (Голови Учнівської Ради).

Все відбувалося, як на справжніх виборах: програми кандидатів, агітація, виборча дільниця, виборча комісія, спостерігачі від кандидатів, прозора скринька, списки виборців, бюлетені, підрахунок голосів.

До того ж, все було дійсно чесно і прозоро.

В результаті підрахунку голосів, перемогу на виборах здобула учениця 10 класу ТКАЧЕНКО ОЛЕКСАНДРА.

Вітаємо Олександру, а ученицям Смик Валерії та Рупеті Ренаті дякуємо за участь у виборах.




До Дня фізичної культури та спорту 09.09.2021 в Гранітнянській ЗОШ I-III ступенів були проведені спортивні заходи:


- загальношкільна ранкова зарядка;

- естафета між учнями 3-4 та 5-6 класів;

- спортивний квест між командами учнів 7-9 класів.





У селищі Гранітному відбувся патріотичний забіг «ШАНУЮ  ВОЇНІВ, БІЖУ  ЗА ГЕРОЇВ  УКРАЇНИ», присвячений Дню пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет та цілісність нашої держави.   Усі учасники забігу, а це понад 80 дітей  з сіл Малинівка, Пиріжки, Нові Вороб’ї, Українка, смт. Гранітне та легкоатлети з Малинської дитячо – юнацької спортивної школи вшанували пам’ять загиблих героїв. На заході  також були присутні родичі загиблих Олександра  СНІТКА та Олексія  ВЛОДАРСЬКОГО, яким було вручено листи вдячності та пошани  від старости селища Богдана ЄЩЕНКА.

      Патріотичний забіг  організовано та проведено управлінням освіти, молоді, спорту та національно  - патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради.

Шановні випускники, вчителі, школярі, батьки!

   От і пролунав Останній дзвінок 2020-2021 навчального року. Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє. Його передзвін відкриває нову сторінку вашого життя - дорослого життя. Бажаємо вам знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. Вірте в себе, будьте небайдужими, добрими та чесними людьми! Щастя вам і удачі!

    Для школярів – це старт літніх канікул. Тож бажаємо учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання.

  Глибоко вдячні педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.

  Тож вітаємо усіх з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття!

   Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

З 17 по 21 травня в школі проходив тиждень  з основ безпеки дорожнього руху та попередження травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод "Будь помітним на дорозі", в рамках якого було проведено національний урок з безпеки дорожнього руху та інші заходи. 

День слов’янської писемності і культури  

Щороку 24 травня у всіх слов’янських країнах відзначають День слов’янської писемності і культури й урочисто прославляють творців слов’янської писемності святих Кирила і Мефодія – вчителів словенських. Святі рівноапостольні брати Кирило і Мефодій походили із знатного і благочестивого роду й проживали в грецькому місті Солуні. Брати були православними ченцями і слов'янську абетку створили в грецькому монастирі.

Учені вважають, що слов’янська писемність була створена в 9 столітті, приблизно в 863 році. Новий алфавіт отримав назву «кирилиця» за іменем одного з братів, Костянтина, який, прийнявши чернецтво, став Кирилом. А допомагав йому в богоугодну справу освіти слов’янських народів старший брат Мефодій.

Кирило, який з малих літ мав великий хист і досконало опанував всі науки свого часу, а також вивчив багато мов, на основі грецької створив слов’янську абетку. Він істотно змінив грецьку абетку, щоб більш точно передати слов’янську звукову систему. Були створені дві абетки – глаголиця і кирилиця.

Крім того, брати-греки переклали слов’янською мовою Євангеліє, Апостол і Псалтир. За внесок святих Кирила і Мефодія в культуру Європи Папа Іван Павло II в 1980 р. оголосив їх покровителями Старого континенту. День пам’яті цих святих як День слов’янської писемності і культури почали святкувати в Болгарії ще в ХІХстолітті, а потім ця традиція перейшла і в інші країни.

Україна із здобуттям своєї незалежності також вшановує слов'янських учителів, чий науковий подвиг свого часу сприяв майбутньому становленню й української писемності.

З Днем вишиванки, Україно! 

Узор вручну, широка планка,

Легенький запах ковели.

Моя сорочка вишиванка ,

Вся ніби сплетена з трави.

Дніпра потоки, степ , простори,

По лівій, правій стороні.

Червоно – чорні всі узори,

Мережив ряд на полотні.

Леся Вознюк 

Вітаємо з перемогою 

Остапенко Яну!!!


Яна виборола перше місце і її визнано переможницею естрадного співу у номінації Соліст та віковій категорії 10-12 років

У фестивалі - конкурсі

естрадного співу 

«Кришталеві нотки»

в Малинській  міській територіальній громаді 



Вітаємо переможців обласного конкурсу дитячої творчості «Чорнобиль-минуле, сучасне, майбутнє» (до 35-річниці Чорнобильської катастрофи)

-- Смик Валерію, ученицю 8 класу, у номінації

«Агітаційно-просвітницькі матеріали» (керівник Мельник І.А.)

-- Клименко Анастасію, ученицю 6 класу,

у номінації «Малюнок» (керівник Мельник І.А.)


Сьогодні, 6 травня, отримали відзнаку учасники онлайн-конкурсу "Чорнобиль в серці України, а біль його по всій Землі", а саме:

- Клименко Анастасія, 6 клас;

- Грушко Маргарита, 6 клас;

- Терещенко Даніїл, 7 клас;

- Рупета Рената, 9 клас;

- Смик Валерія, 8 клас.


конкурс  «Чорнобиль в серці України, а біль його по всій Землі» (онлайн) 

З нагоди 35-ої річниці Чорнобильської катастрофи, за ініціативи народної депутатки України Тетяни Грищенко (фракція «Слуга народу»), підтримки управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого Малинської міської ради проводиться конкурс  «Чорнобиль в серці України, а біль його по всій Землі» (онлайн) серед учнів шкіл Малинщини.

З метою забезпечення прав дітей, захисту від будь-яких форм фізичного або психічного насильства, у Гранітнянській школі, в період з 25.11 по 10.12.20.була проведена Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства". Класними керівниками, соціальним педагогом, шкільним психологом проводились виховні, просвітницькі, профілактичні заходи серед учнів школи.

Під час проведення акції були організовані такі заходи:

- відео уроки «Давайте дружно жити», «Що таке булінг»

- виховні години «Життя без насильства», «Як не стати жертвою булінгу»

- круглий стіл «Булінг: причини та наслідки»

- заняття з елементами тренінгу "Як боротися з булінгом», «Скажи булінгу – «Ні!»

- анкетування, тестування

- виставка малюнків «Стоп булінг»

    Нагадуємо, що о 8:30 розпочинається перший урок, оскільки в школі немає харчування, то з дому беремо бутерброди та воду для пиття, але на всяк випадок привозять на продаж здобу... а ще пам'ятаємо про масковий режим у школі та правила поведінки учнів під час освітнього процесу. не забудьте також взяти з собою ваші аркуші з контрольними, практичними чи лабораторними роботами, які були проведені під час дистанційного навчання. 

День пам'яті жертв Голодомору 2020

Нашим спільним обов’язком є гідне вшанування вбитих голодом жертв комуністичного режиму, а також розповісти про причини, наслідки Голодомору та спротив злочинній політиці тоталітарного режиму. Цьогорічні вшанування відбуваються в особливих умовах. Людським життям загрожує пандемія коронавірусної хвороби. Запроваджені карантинні заходи вносять обмеження у проведення масових меморіальних заходів. Але ця обставина не може перешкодити гідному вшануванню пам’яті жертв Голодомору. 

Вшанувати пам’ять жертв Голодомору в умовах карантинних обмежень можна традиційною хвилиною мовчання о 16:00, 28 листопада, а також запаливши на підвіконнях своїх осель свічку у пам’ять про вбитих голодом. 

Історія Дня пам'яті жертв Голодомору

День пам'яті жертв Голодомору проводиться щорічно в четверту суботу листопада, що цього року припадає на 28 число. Вперше вшановувати пам'ять загиблих почали в 1998 році з указом Леоніда Кучми. Сучасну назву і дату дня визначив указ Віктора Ющенка в травні 2007 року. 

Голодомор 1930-1933 років

На початку 20 століття Україна пережила три Голодомори: 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 років. Найбільш трагічним з них виявився голод 32-33 років, що був організований радянською владою під час сталінських репресій. Керівництво Радянського Союзу довгий час приховувало факт смерті українців від штучного голоду. Лише після оголошення незалежності України почалося розслідування масштабів Голодомору. За різними оцінками, від 4,5 до 10 мільйонів українців померли під час жахливих подій 1932-1933 років.

День Гідності та Свободи

21 листопада

Сьогодні шкільна родина разом із всією Україною відзначає одне зі знакових офіційних свят у новітній історії – День Гідності та Свободи. Встановлене воно на честь двох знаменних і доленосних подій, які відбулися в Україні, – Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Цей день нагадує, що гідністю володіє кожна людина, бо гідність людина одержує від народження. Потрібно пам’ятати, що гідність подекуди потребує відстоювання та захисту. Варто пам’ятати, що обраний українським народом шлях хоч і важкий, але незворотний. 

Кожна дитина від народження має свої права! 

   Всесвітній день дитини відзначають 20 листопада. Саме цього дня було прийнято перший в історії документ, який об’єднав майже всі країни світу – Конвенцію про права дитини. Нове покоління повинно мати можливість впливати на Глобальні цілі і відчути натхнення для вжиття заходів в їх інтересах. Творчий потенціал допоможе молоді знайти свій власний індивідуальний підхід до досягнення Глобальних цілей. Майбутнє за ініціативою та креативністю молоді! 

16 листопада

Міжнародний день толерантності

   Слова терпимість, доброта, прийняття, повага, права людини – в нашій шкільній громаді не лише слова, але і дії та вчинки. Саме 16 листопада – в Міжнародний день толерантності ми вкотре говоримо «НІ!» ворожості, агресії, антипатії, ненависті. На жаль, карантинні обмеження внесли свої корективи в проведення заходів, але толерантність в стінах нашої школи – це не один день, а ключове правило взаємодії.

Будьмо толерантними!!! 

До уваги учасників освітнього процесу! 

ПІД ЧАС ПРИЗУПИНЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

НАВЧАННЯ НЕ ПРИПИНЯЄТЬСЯ

Виконання навчальних планів освітніх програм здійснюється шляхом використання таких форм дистанційного навчання:

-проведення   вебінарів, конференцій, онлайн-консультацій та онлайн-уроків  (Meet);

-e-mail дистанційне навчання (електронна пошта, Viber, Facebook, Instagram, Telegram);

-навчання на платформі веб-сервісу Google Classroom 


VID_20201109_094136.mp4
VID_20201109_094047.mp4

Як це було у нашій школі ...

9 листопада Україна відзначає День української писемності та мови. Це свято розвитку державної мови, звеличення та вшанування її краси та мелодійності. День української мови та писемності припадає на православне свято – день вшанування преподобного Нестора-літописця. Адже дослідники вважають, що саме з його праці починається писемна українська мова. Колись навіть дітей віддавали до школи саме у цей день, після служби у церкві, де молились та просили у Нестора-літописця аби благословив майбутніх учнів.

Сьогодні мовне питання надзвичайно актуальне. Ми мріємо, щоб в Україні було модно розмовляти українською, оскільки віримо, що в глобальному світі важливо зберегти нашу унікальну самоідентичність.

Цікава ідея, як сучасно практикувати мову...

Цікава інформація про нашу рідну мову, про традіції свята та його історію. 

Матеріял створено творчим колективом UA:Житомир до Дня Української мови 9 листопада 2018 року. 

Долучайтесь, ми чекаємо на кожного

1361 кг батарейок

Так, саме стільки за два роки Малинчани та школярі смт.Гранітного принесли до пунктів прийому

Куди здавати відпрацьовані батарейки в Україні?

На кожній батарейці є маркування, яке попереджає про небезпеку її викидання разом із звичайним сміттям. Адже в звичайних батарейках є багато токсичних елементів, які здатні сильно забруднити навколишнє середовище.

Потрапивши в землю, батарейка здатна забруднити 400 літрів води або 20 квадратних метрів ґрунту. Викинувши всього дві старенькі батарейки з ліхтарика, ви зіпсуєте дві ванни, 8 відер і півтора чайника чистої води.

Очистка забруднених ресурсів – справа не з дешевих. Тому набагато простіше реалізовувати технології по переробці батарейок для того щоб попередити їх викид в навколишнє середовище.

Після переробки батарейки з компонентів батарейки отримують сухі розподілені хімічні елементи і сортовані відходи з упаковки (картон і пластик).

Ювілейний ХХ Радіодиктант національної єдності цього року відбудеться

 9 листопада о 9:00 

Перегляньте інформацію про умови проведення диктанту, та основні правила успішного написання.

Сьогодні, 1 листопада, день пам’яті Петра Яцика, канадського підприємця українського походження, мецената і філантропа, відомого своїм вагомим внеском у фінансування українознавства на Заході та в Україні 

Хоче знати більше?  Читайте тут: бібліографія, конкурс знавців укр.мови

  Останні новини: у зв'язку з тим, що педколектив може навчати учнів і Малинський район в помаранчевій зоні, з понеділка, 2 листопада, ми приступаємо до навчання у звичній формі, пам'ятаємо про правила гігієни в закладі освіти. 

Якщо зміниться зонування на червону, відразу переходимо на дистанційну форму навчання

Останні новини:

у зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації

з понеділка 19 жовтня і до 1 листопада розпочинаються осінні канікули, 

маємо надію що все таки до навчання ми повернемося 2 листопада у понеділок....

Переглянути відповідний документ 

БЕБРАС-2020 стартує! конкурс відбудеться 8-11 листопада 2020 року 

До участі запрошуються учні 2-11-х класів. Для підготовки радимо використати Демоверсії завдань минулих років та Вказівки до їх розв'язування, розміщені у "Архіві завдань".

Рекомендований благочинний внесок становить 20 гривень за одного учасника,  заявки приймає  шкільний координатор Смик О.В.  до  30 жовтня, (10%  залишаються на поштові, банківські та інші оргвитрати школи)  

Вічна пам'ять !!! Нашим Землякам! 

Вічна пам'ять !!! Нашим Землякам! 

Вітаємо зі святом мужності і патріотизму, святом історії і добра - Днем захисника України. Це свято не лише чоловіків, це свято всіх, хто любить і захищає свою Батьківщину. Це - свято України. 

Життя  таке непередбачуване...

   13 жовтня з  глибоким сумом колектив Гранітнянської школи сприйняв звістку про смерть нашої колеги

ШПАКОВОЇ ЛЮДМИЛИ МИКОЛАЇВНИ.

Пішла з життя людина, чий внесок у розвиток школи важко переоцінити. Свідченням цього є її багаторічна гідна і високопрофесійна робота. Передчасна смерть Людмили Миколаївни – це непоправна втрата для її рідних, близьких, друзів, колег та вдячних учнів. Світла пам’ять про неї назавжди лишиться в наших серцях. Проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть. 

  Поділяємо Ваші біль і горе.

  Вічна і світла пам'ять.....

День вчителя_вітання 11кл.mp4

День учнівського самоврядування до Дня Вчителя

У п'ятницю 3 жовтня у навчальному закладі учні 11 та 9 класів спробували себе у ролі учителів у рамках проведення традиційного Дня учнівського самоврядування, приуроченого до Дня Вчителя.

Учні під керівництвом своїх педагогів провели уроки для учнів 1-9 класів, спробувавши себе вчителями гуманітарних, фізико-математичних та естетичних предметів.

 Всеукраїнський фізичний конкурс "ЛЕВЕНЯ" пройшов у школі. У зв’язку з надзвичайною ситуацією на території України, даний конкурс для учнів 7-10 класів проведено на початку вересня 2020 року. У нашій школі виявили бажання 11 учнів. З нетерпінням чекаємо результатів ;)



Учні нашої Гранітнянської ЗОШ приєдналися до всеукраїнського патріотичного забігу в пам’ять про загиблих воїнів «ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ»



20200924_122800.mp4

  Всеукраїнський патріотичний забіг в пам’ять про загиблих воїнів «ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ»  закладає  традицію щорічного вшанування пам'яті полеглих воїнів та проводиться з метою формування національно-патріотичної свідомості громадян України.

Забіг є засобом пробігти за тих, хто загинув захищаючи нас від війни, подякувати та підтримати близьких наших героїв

20200924_123946.mp4

Положення про проведення всеукраїнського патріотичного забігу з легкої атлетики 

в пам'ять про загиблих воїнів "ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ" Переглянути

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ

21 вересня весь світ святкує Міжнародний день миру. У цей день ООН закликає всі країни зупинити військові дії і хоча б на 24 години припинити проливати кров. У сучасному світі мир – це найбільша цінність, адже  нестабільність, страх та насилля не просто лякають та знищують, а й не дають можливості розвиватися країнам, державам, народам…

У честь святкування Міжнародного дня миру учні 5-7 класів організували флешмоб на підтримку миру в цілому світі.

Бажаємо всім мирного неба над головою та світу без агресії, війни  та насильства!

MVI_9705.MOV

Вітаємо нашу команду з блискучою перемогою!

Гравці команди продемонстрували свою майстерність, командну згуртованість, бажання до перемоги, результатом яких стало зайняте почесне I місце.

 Бажаємо не зупинятись на досягнутому та надалі приносити радість перемоги своїм уболівальникам. 

Так тримати!!!

Кожну третю суботу вересня (цього року 19 вересня) проводиться міжнародна акція «Всесвітній день прибирання – World Cleanup Day».

Учні нашої школи вже сьогодні стали її учасниками, прибравши шкільну територію.

З давніх давен люди відмічали свято осені, свято зібраного урожаю. 

У п'ятницю, 18 вересня,  в нашій школі відбулася виставка осінніх дарів. Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції учнів 1- 6 класів.

Маємо у цьому році 20 першокласників та 11 одинадцятикласників 

свято 1_09_ батл

Музичний батл

 між учнями 

1 та 11 класів


«Шановна, Любов Андріївна! Ви є і завжди були для нас взірцем для наслідування і гарантом справедливості. Ми розуміємо, як складно управляти школою, а у вас за плечима 30 років управлінського стажу. Ми цінуємо всі ваші зусилля, і ми вас ні за що не підведемо!  З теплотою і любов'ю будемо згадувати ці щасливі шкільні дні! » 

    Цьогорічне 1 вересня 2020 – майже історичне. Діти повертаються у стіни рідних навчальних закладів після майже… піврічної перерви. Звичайно, дистанційне навчання в учнів тривало до травня, та як це - сидіти за партою та відповідати біля дошки – вони вже майже забули.

    Незвичні сьогодні і самі шкільні урочистості у школі – на святковій лінійці зібрались всі. Але учні перших та одинадцятих класів провели перший урок у незвичному для них форматі, на відміну від 2-9 класів. Нагадаємо, що Міністерство освіти і науки рекомендувало цього року школам відмовитись від урочистих заходів, втім порадили НЗ знайти інший – цікавий - формат відзначення першого дня навчання. Цього року вперше за історію школи ми не маємо 10 класу. А ще посаду директора школи залишила наша Любов Андріївна, але буде працювати вчителем біології у рідних стінах школи.

   Загалом увесь шкільний колектив готовий до навчального року. Педагоги втомились дистанційним навчанням, скучили за учнями, і хочуть працювати з дітьми у класах,  і ми з отриманим досвідом дистанційного навчання працюватимемо ще більш ефективно та плідно.

Супергерої йдуть до школи.mp4